oFF vs. FED + YKZ + M-W & Co.

  • Sfanta zi de sarbatoare... cel mai probabil pentru "Apostolii lui HUSEIN"!


    Intr-o zi cu soare, "ei mi se vorbira / Si se sfatuira" sa se adune toti la un loc si impreuna, marile puteri ALPHA sa doboare Alianta oFF. Sfatul lor a fost aprins "sa le aratam noi ce inseamna Alpha", "Aici este Alpha", "Aici nu este Ny" strigara toti in cor. "Sa moara oFF, sa nu mai fie, sa se stie cine-i boss-ul bossilor in AlPHA, NOI, marile puteri!". Cu surle si trambite, cu mutari, cu insule strategice, cu catel si cu purcel, FED-istii si satelitii lor YKZ, M-W & Co. s-au luat de mana si s-au plantat contra oFF intr-o zona pe care au considerat-o importanta.


    Recunoastem ca, date fiind perioadele si vremurile nici noi nu mai suntem asa activi, dar, se pare ca noi o mana de oameni reusesc sa le tinem piept. Ne bucuram aproape pana-n lacrimi cand vedem ca rivalii nostri au invatat strategii de la noi, cum sa atace, cum sa faca valuri, cum sa se retraga si sa intoarca o lupta. E frumos sa-ti vezi invatacelul cum evolueaza! Se pare ca al nostru Sco3pioN v-a fost un profesor de exceptie.




    "Stăpâne, stăpâne,

    Îţi cheamă ş-un câine,

    troper bărbătesc

    Ca-i cel mai frăţesc,

    Că l-apus de soare

    Vreau să mi te-omoare

    FED-istul ungurean

    Şi mafiotul vrâncean!" (Adaptare dupa balada populara Miorita)






    In continuare vom prezenta in acest topic luptele trecute prin "organizarea Serverului ALPHA contra oFF in zona oFF" cu motto-ul clasic si consacrat: "Aici nu e Ny, noi suntem ALPHA si va dam o lectie". Pana una alta, lectia intarzie sa apara:

  • Ca tot se lauda ei: "fuge de rupe pamantul". Sa fie clar ultima data. Nu stau capra. Am stat cu Legenda in lupta mai sus mentionata de SoSo peste 60 de runde. Timp in care au incercat undeva10 adversari sa ne taie alimentari cu valuri, ca mai apoi sa retraga si sa incerce sa fie cainele pe atac.

    Ii voi cauta in majoritatea timpului doar cand sunt oFF -line pentru ca ei cauta doar inactivi. Asa ca vorbele sunt goale (precum ca fug) se vede clar cine fuge aici... Sa lasam rapoartele "sa vorbeasca".

    PS: #am o viata reala! si nu sunt asa disperat sa mai demonstrez inca odata cum ii bat (tura trecuta fiind si alte nume "importante" in zona).

    Va las sa cautati voi "activi oFF", se vede clar disperarea de a face rapoarte incat ei ataca doar colegi TOTAL inactivi d.p.d.v militar (chiar si asa, efort mare dar rezultat 0 #ZeroBarat)

    ZbzeaFM.jpg

  • Sa fie clar pentru orice jucator din "Marile Puteri Alpha", in ORICE MOMENT colegii care, din diverse motive, au altceva mai bun de facut si nu au timp de joc, vor activa V-Mode! Conturile secundare sau inactive la fel. Lucru pe care TOTI IL FAC inclusiv in radurile mafiei japoneze! Demonstrat 100%. Prin urmare, prezentam doar situatiile de lupta. Unde, asa cum va spune si colegul meu ati ramas mereu #ZeroBarat! Aici e Alpha. Aveti dreptate!





  • ZbzeaFM.jpg






  • ZbzeaFM.jpg


  • ZbzeaFM.jpg

    Edited once, last by Apollo ().

  • Ca de la legenda... la "legenda"!

    Una buna, alta falsa... Bun VENIT PE ALPHA!




  • ZbzeaFM.jpg


  • ZbzeaFM.jpg

  • ZbzeaFM.jpg

  • ZbzeaFM.jpg

  • ZbzeaFM.jpg

  • ma chinui sa tin 100 runde cu camp mic pentru a lua bataie.

    Dar cand e camp mare nu stau . Traiasca frica!


    ZbzeaFM.jpg

  • ZbzeaFM.jpg