Bir PannaCotta klasiği daha.

• Bu oyunda aynı serverda açılan ana hesap harici tüm hesaplar ip paylaşımlı bile olsa doğrudan yada dolaylı çıkar sağlamak maksatlıdır. Kendı aralarında bi ilişki içinde olmasalar bile Aynı kisinin o serverdaki tek amacına hizmet ederler.

Yöneticinin bunları multi olarak düşünmemesi tuhaf olur.

_______________________________________2x6h3pn.gif______________________________

• Sevgili ikariam oyucuları sizler bu oyunda yolunacak kaz statüsündesin yöneticilerin gözünde. Onun için boşuna kendinizi yırtıyorsunuz. Hem kendi rızanızla veriyorsunuz paracıkları sonra çiftlik bankın peynirlerini bekliyorsunuz. Adamlar zorla birşey yaptırmıyor ki size. Herşey rızanızla oluyor. Önce sizi multi yapmaya alıştırdılar. Sonra bağımlı hale getirdiler. Ondan sonra banlayıp filancada şu hesap var şu kadar paraya ayarlarım diyen çeteciler giriyor devreye. Sonrada türkü barda bir güzel paralari ezme zamanı.

Onun icin yöneticilerde suç aramayin önce sizler yolunacak kaz statüsünden çıkın aksi halde bu oyunda hiç birşey değiştiremezsiniz.^^

• Sevgili ikariam oyucuları sizler bu oyunda yolunacak kaz statüsündesin yöneticilerin gözünde. Onun için boşuna kendinizi yırtıyorsunuz. Hem kendi rızanızla veriyorsunuz paracıkları sonra çiftlik bankın peynirlerini bekliyorsunuz. Adamlar zorla birşey yaptırmıyor ki size. Herşey rızanızla oluyor. Önce sizi multi yapmaya alıştırdılar. Sonra bağımlı hale getirdiler. Ondan sonra banlayıp filancada şu hesap var şu kadar paraya ayarlarım diyen çeteciler giriyor devreye. Sonrada türkü barda bir güzel paralari ezme zamanı.

Onun icin yöneticilerde suç aramayin önce sizler yolunacak kaz statüsünden çıkın aksi halde bu oyunda hiç birşey değiştiremezsiniz.^^

wak wak :)) zoruma gidiyor knk :) para veriyorum ama multiyle işim yok :)

_______________________________________2x6h3pn.gif______________________________

En son server birleştirmesinden sonra banlanınca dc de ben mi ağliyordum yoksa sen mi ^^

En son server birleştirmesinden sonra banlanınca dc de ben mi ağliyordum yoksa sen mi ^^

gülüm benim ben banlanmadım arafta kaldım :) 1 senedir yoktum buralarda eline kazma kürek almışsın :)

• Ey PannaCotta ne zaman öğreneceksin kuralları iyice okuyup anlayacaksın yetmedimi milleti bu oyundan soğuttuğun kabahatların özründen büyük kuralları kendince yontmayı bırak artık istifa et söz tazminat vericem sana. Cevap veremediğin konulardan hesapları kapatma artık burası senin eğlence yerin değil aşağıdaki kuralı oku iyice anla ve operatörlüğü yapamadığını görüp istifa et.

a ve X filo yapabilir.Bu hesaplarla ve kendi aralarında b ve Y yapamaz.

b ve Y filo yapıyorsa,X ve a kendi arasında ya da diğer ikisi ile filo yapamaz

Tamamen haklısın kardeş pannacotta bir çok arkadaşımı yok yere banladı zamanında o yüzden işlerini hakkıyla yaptıklarına inanmıyorum..

• Yıllardır hiç değişmedi her ban yiyen forumda konu açıyor. Hiç bir şey degişmiyor :)

Yedin bani aç ticketi açılmazsa bırak gec

B9YvK.png

“Gerektiği zaman hadsize haddini bildirmek, 40 yetime kaftan giydirmekten üstündür.”

• Ey PannaCotta ne zaman öğreneceksin kuralları iyice okuyup anlayacaksın yetmedimi milleti bu oyundan soğuttuğun kabahatların özründen büyük kuralları kendince yontmayı bırak artık istifa et söz tazminat vericem sana. Cevap veremediğin konulardan hesapları kapatma artık burası senin eğlence yerin değil aşağıdaki kuralı oku iyice anla ve operatörlüğü yapamadığını görüp istifa et.

a ve X filo yapabilir.Bu hesaplarla ve kendi aralarında b ve Y yapamaz.

b ve Y filo yapıyorsa,X ve a kendi arasında ya da diğer ikisi ile filo yapamaz

Tamamen haklısın kardeş pannacotta bir çok arkadaşımı yok yere banladı zamanında o yüzden işlerini hakkıyla yaptıklarına inanmıyorum..

Herkes sütten çıkma ak kaşık tek suçlu yöneticiler zaten :D Senin geçmişteki olayını bilmem ama bu arkadaşın multi hesap kullanımı kesin olduğu için ban yedi. Adam günde 5 tur asker aldı sattı aktarımı yaptı etti :D Ve ek olarak oyun kurallarında olan ama kimsenin umursamadığı maddede var . İp bağlantılı hesapları kendi çıkarlarınız doğrultusunda kullanamazsınız. Örnek olarak şunu söyliyim . Depon yok ama 2 ip hesap ile oynarken birinde asker basıp 3.kişi aracılığıyla diğer hesabına sürekli asker vs satmakta çıkar olduğundan dolayı ban yeme riski bulunur .

images.png

• Az çok multi kullanan kişiler oyun içerisinde kendilerini belli ediyor. Verilerle hareket etmek demek sadece ip bilgileri üzerine işlem yapmaktan başka birşey değil. Ama multi hesap kullanımını 3.hesaplar üzerinden gerçekleştiren kişiler için bir veri bulamazsın. Zaman zaman hesaplar arası transferler incelenir varsayım üzerine dediğin gibi banlanır. Ama bu yapılırken hesaplar arasında sadece 1 hesaba yönelik çıkar söz konusu ise burda varsayımdan ziyade artık gerçek bir multi kullanımı söz konusu olmaktadır bence .

images.png

• İyi de bunu oyun sistemi legal hale getirmiş zaten, aynı ip den tespit edemediği sürece kişiyi banlamaya hakkı yoktur, varsayımlar ile bu iş yapılacaksa eğer serverda hemen hemen tüm oyuncuların ban yemesi lazım, böyle birşey kabul edilemez..

• Bütün kuralları okumuşsunuz. Ancak 9. maddeyi okumamışsınız. Oyun yöneticisi 9. maddeye göre kural ihlali olsun yada olmasın, şüpheli gördüğü bir hesabı banlar. Ban geçicidir. Belirli bir süresi vardır. Bu süre zarfında hesap incelenir. Oyuncu itirazlarını yapar. Haklılığı uygun görülürse hesap tekrar açılır. Ancak oyun kuralları 9 madde ile de sınırlı değildir. GİS kurallarıda geçerlidir. Yönetici sizi GİS 8-2 ilede banlıyabilir. Tüm bunlar yaşanır iken Forumda yada ticket yolu ile haklı olsanız dahi, yöneticiye hakaret ettiğinizde ban, kural ihlalinden hakaret banına yani 360 günden uzun süreli ban a da dönüşür. Mümkün olduğu kadar haklılığınızı yasal çerçevede düzgün iletişim ile yapın. Emekleriniz heba olmasın.

9cj9lE.jpg

• Bütün kuralları okumuşsunuz. Ancak 9. maddeyi okumamışsınız. Oyun yöneticisi 9. maddeye göre kural ihlali olsun yada olmasın, şüpheli gördüğü bir hesabı banlar. Ban geçicidir. Belirli bir süresi vardır. Bu süre zarfında hesap incelenir. Oyuncu itirazlarını yapar. Haklılığı uygun görülürse hesap tekrar açılır. Ancak oyun kuralları 9 madde ile de sınırlı değildir. GİS kurallarıda geçerlidir. Yönetici sizi GİS 8-2 ilede banlıyabilir. Tüm bunlar yaşanır iken Forumda yada ticket yolu ile haklı olsanız dahi, yöneticiye hakaret ettiğinizde ban, kural ihlalinden hakaret banına yani 360 günden uzun süreli ban a da dönüşür. Mümkün olduğu kadar haklılığınızı yasal çerçevede düzgün iletişim ile yapın. Emekleriniz heba olmasın.

Bu yazılanlardan bu çıkarımı yaptıysan bişey demiyorum :) Yarası olan gocunur . Hile hurda ile işi olmayan adamı Oyun yöneticileri neden banlayıp oyunda oyuncu kaybına sebep olsunlar . Keza böyle birşey olması durumunda Gameforge yönetimi el atar oyun takımlarına .

Yaw herneyse adamlar kafasına göre banlıyor işte :) ayağınızı denk alın ona göre sivrilmeyin =))

Ve banlanan kişi bu posttan ötürü konuşuyorum . Şayet ki haksız banlanmış olsaydı eğer bu tarz karalama işlerine başvurmadan gerekli yöneticilere gerekli açıklamaları yaparak kendini savunabilirdi. Ama burdaki arkadaş Omega serverinde multi ile geçinen bir kişi. Onu yapmadım der şimdi neyse onu geçelim kendi egolarını tatmin edebilmek için omegada kral sanıp milleti aşağılayıcı ve hakaret içeren mesajlar atan birisi. Ki bunu ceza aldıktan sonra Oyun yöneticilerine karşıda sergiledi. Sen hocam senin başına gelen ve haksızlık olduğunu düşündüğün bir ceza uygulandıysa bunu Oyun yöneticileri ile çözebilirsin . Bu Sgrhnn gibi altı boş ithamlarla kimseyi zan altında bırakamazsınız . Oyun Yöneticileri yada Oyuncular için

images.png

• Oyunda Her haltı yiyerek (GP-ALTIN-MULTİ-FARKLI İPLERLE GİRİŞ- FACEBOOK DA HESAP ALTIN GP ATIŞ ALIŞ- UFAK HESAPLAR AÇIP MİLLETE ÇILDIRTAN MESALAR ATIP BANLATMA vs...vs...) Banlanıncada buraya gelip ağlamayın...
    Ban yiyen ne halt ettiğini biliyor başkalarına çamur atmayın PANNACOTTA ay lav yu :*

s-f6ec3b07dea5f59d44fb913a1f6f5cf0811f6189.jpg