Bir PannaCotta klasiği daha.

• Ey PannaCotta ne zaman öğreneceksin kuralları iyice okuyup anlayacaksın yetmedimi milleti bu oyundan soğuttuğun kabahatların özründen büyük kuralları kendince yontmayı bırak artık istifa et söz tazminat vericem sana. Cevap veremediğin konulardan hesapları kapatma artık burası senin eğlence yerin değil aşağıdaki kuralı oku iyice anla ve operatörlüğü yapamadığını görüp istifa et.

a ve X filo yapabilir.Bu hesaplarla ve kendi aralarında b ve Y yapamaz.

b ve Y filo yapıyorsa,X ve a kendi arasında ya da diğer ikisi ile filo yapamaz

• Sayın coma FastFooD aşağıdaki ip bildirimli hesaplar arasındaki filo hareketleri için yardımcı olabilirmisiniz.

(destek sistemine başvurmama rağmen cevap alamıyorum.)

A.B.C aynı ip bildirimli hesap

A hesabı X hesabı ile filo hareketi yaptı

B hesabı X hesabı ile hangi şekilde ticaret yapmasında sakınca yoktur.

1.hiçbir şekilde yapamaz

2.filo hareketi biter sonra yapabilir

3.şu süre den sonra yapabilir

ip bildirim kuralları;

hesaplar arasında bildirim yapmaktan,

ve

hesaplar arasında filo hareketi yapmamaktan ibaret değildir.

ornek vermek gerekirse;

a ve b ip bildirimli 2 hesap olsun.

X hesabı da komsu arkadas baska bir hesap olsun.

a hesabı X ile filo yapabilir, b hesabı yapamaz. b yapıyorsa a yapamaz.

a ve b ip bildirimli 2 hesap olsun.

X ve Y de iki ip bildirimli bir baskasının hesapları olsun.

a ve X filo yapabilir.Bu hesaplarla ve kendi aralarında b ve Y yapamaz.

b ve Y filo yapıyorsa,X ve a kendi arasında ya da diğer ikisi ile filo yapamaz

• Hahaha Sizin Yetmedi mi Multi hesaplarla yaptıgınız alışverişler kral . Şimdi PannaCotta mı kabahatli oldu :D Çarkınız bozuldu diye oyun yöneticisinde kabahat aramak anca size yakışır. Bu kadar sahtekar insansınız ki bide hala kendini haklı çıkarmak için burdan yönetici hakkında ithamlar oluşturarak insanları da yönetime karşı cephe aldırmaya çalışıyorsun sadece. Burası ağlama duvarı değil :) o hataları yapmadan önce düşünecektin bunları mındhunter :)  Sgrhann

Discordda atıp tutuyordun hakaret ediyordun anca hepsinin ss leri mevcut. Şimdi gelmiş burdan tek yaptığın iş Oyun Yöneticilerini kötülemek yazık sana yazık :))

images.png

• Ondan değil alışmışlar artık 50 tane hesap oynayıp yıllardır 100 m gp biriktirmeye istedikleri zaman bu hesapları açıp kafalarına göre ordan oraya asker taşımaya, altın aktarmaya yada yan hesaplardan kp kasıp kendilerine almaya, şikayete ettikten sonra ban yiyorlar, sonra gelip burda adminlere hakaret ediyorlar birşeyler yapıyorlar. kendi karaktersizlikleri içinde boğulsunlar salın :)

• Ondan değil alışmışlar artık 50 tane hesap oynayıp yıllardır 100 m gp biriktirmeye istedikleri zaman bu hesapları açıp kafalarına göre ordan oraya asker taşımaya, altın aktarmaya yada yan hesaplardan kp kasıp kendilerine almaya, şikayete ettikten sonra ban yiyorlar, sonra gelip burda adminlere hakaret ediyorlar birşeyler yapıyorlar. kendi karaktersizlikleri içinde boğulsunlar salın :)

yaw istediklerini yapsınlar yapsınlar eğlensinlerde başkalarının hakkına girmeye çalıştılar bu yüzden gayet güzel bir karar verdi oyun yönetimi ve gerekli işlem yapıldı. Bu zamana kadar bu derece bunların çarkına çomak sokan olmamıştı . Şimdi baya bi ses getirdi . Bu olaya vesile olan herkesten Allah Razı Olsun .

images.png

• Hahaha Sizin Yetmedi mi Multi hesaplarla yaptıgınız alışverişler kral . Şimdi PannaCotta mı kabahatli oldu :D Çarkınız bozuldu diye oyun yöneticisinde kabahat aramak anca size yakışır. Bu kadar sahtekar insansınız ki bide hala kendini haklı çıkarmak için burdan yönetici hakkında ithamlar

yan adanın koordisini hatırlamıyorum adayı multiler ile kapatan kimler acaba benim bir multim varsa ispat etsin cevap veremiyor pannacotta

Sahtekarlıkta son dönemde omega ya yeni kişiler türemiş iyi oldu görelim bakalım nasıl ezdim ve nasıl ezicem.

birader kan ittifağındanım demişsin ozaman benden sana bi tavsiye git melihe murtiye vedata beni sor sonra gel.

• yaw istediklerini yapsınlar yapsınlar eğlensinlerde başkalarının hakkına girmeye çalıştılar bu yüzden gayet güzel bir karar verdi oyun yönetimi ve gerekli işlem yapıldı. Bu zamana kadar bu derece bunların çarkına çomak sokan olmamıştı . Şimdi baya bi ses getirdi . Bu olaya vesile olan herkesten Allah Razı Olsun .

Duaların kabul olsa keşke zamanında sizin gibi ticket müdürleride böyle erkenden sevinmişti.

• Hahaha Sizin Yetmedi mi Multi hesaplarla yaptıgınız alışverişler kral . Şimdi PannaCotta mı kabahatli oldu :D Çarkınız bozuldu diye oyun yöneticisinde kabahat aramak anca size yakışır. Bu kadar sahtekar insansınız ki bide hala kendini haklı çıkarmak için burdan yönetici hakkında ithamlar

yan adanın koordisini hatırlamıyorum adayı multiler ile kapatan kimler acaba benim bir multim varsa ispat etsin cevap veremiyor pannacotta

Sahtekarlıkta son dönemde omega ya yeni kişiler türemiş iyi oldu görelim bakalım nasıl ezdim ve nasıl ezicem.

kanka sen böyle ağlayarak bu zamanki banınıda açtırdıysan helal sana :)

Bide heryerden PannaCotta ya laf atmış utanmadan multici seni :)

Bu arada giderken başını yaktığın Y A V U Z adlı hesap senin miydi yoksa arkadaşınında mı başını yaktın kanka merak ettimde :D

images.png

• ek olarak sana bi oyun kuralı belirteyim oyun yöneticisi için ispat aranmaz . sen kendin haklıysan ispatla böyle buralarda ağlamayla ona buna laf atmayla olmaz :D

images.png

• Herşey tamam ama düzgün bir insan olmuş olsan bu şekilde bir insana bir ithamda bulunmaz . Aşağılarcasına ithamlarda bulunuyorsun . Hesabın açılsa ne açılmasa ne :) Git biraz ahlat eğitimi al kral :D

İlave olarak bu anlama Kıtlığı sende var sanırım bana laf ettin tamam ben anlamadım diyelim.

Discord kanalında 2.kişi geldi onla tartıştın oda anlama kıtlığı vardı

Oyun Yöneticisiyle tartışıyorsun onada bu şekilde diyorsun .

Ama burda bi hop demek lazım :D bu kadar insan hep yanlış anlıyorda sen mi doğru anlıyor yada anlatıyorsun . Biraz Sorgula kendini kral :)

images.png

• ek olarak sana bi oyun kuralı belirteyim oyun yöneticisi için ispat aranmaz . sen kendin haklıysan ispatla böyle buralarda ağlamayla ona buna laf atmayla olmaz :D

hele bak hele oyun kuralı öğretmeye çalışanlara bak ada kapatmak için multi hesap açıp banlanan kişilere bak

sana diyecek olduğum son şey şudur az sabır et mındhunter hesabım pannacottanın hatasından banlanmış durumda rahat ol ben ispatımı yaptığım için cevap veremiyor kendisi

çok bildiğin aklını kendine sakla sen.

Oyunda görüşürüz seninle multi ada kapatıcılar sizi.

• helal olsun sana valla :D kendin yazıp kendin ne kadar güzel oynuyorsun . Şimdide ben multici olup ada kapatan oldum vayttttt beeee :)))

HAN ittifakı diyorum sadece sana :D ordaki tüm hesaplar sizin multi hesaplarınız :D Bunu yıllardır herkes biliyo :D

images.png

• he bide o kadar oyun kuralı atmışsın ya :D ama sen gp çekiyor aynı gün altın alıyor sonra geri veriyorsun . Bu aktarıma bide 3.hesaplar eşlik ediyor :D Bu değil mi multi kullanımı :D

images.png

• he bide o kadar oyun kuralı atmışsın ya :D ama sen gp çekiyor aynı gün altın alıyor sonra geri veriyorsun . Bu aktarıma bide 3.hesaplar eşlik ediyor :D Bu değil mi multi kullanımı :D

ne kadar güzel takip etmişsin ulen şimdi kızdım senin gibi birinin akıl kapasitenin bukadar düşük olup olmadığını kontrol etmeden seninle muhattap olmuşum.

ne kadar güzel takip etmişsin ulen şimdi kızdım senin gibi birinin akıl kapasitenin bukadar düşük olup olmadığını kontrol etmeden seninle muhattap olmuşum.

Allaha Şükür benim aklım bana yetiyor :D kendimi kimseden üstünde görmem, senin yaptığın gibi kimseyi aşağılamamda :)

images.png

Allaha Şükür benim aklım bana yetiyor :D kendimi kimseden üstünde görmem, senin yaptığın gibi kimseyi aşağılamamda :)

Bazı insanlar eğitimi ailede almaya başlar Sgrhann ailesinden hiçbir eğitim almadığını kör kütük yaşadığını cahil kaldığını açık bir şekilde belli ettiğini düşünüyorum. insanlara hakaretler , laflar edip birde üste çıkmaya çalışıyor, ailesine sabırlar diliyorum.

50 tane hesap kullanıp bunların arasında devamlı alışverişler yapıp , adaların hepsine kendi hesaplarını koyup birde suçu başkasına atmaya çalışmak gerçekten acizlikten başka birşey değil

• sizin gibi aciz insanlara cevap vermiyorum

Hadeeee başka kapıda havlayın

• Ne kadar saçma sapan bir tartışma olmuş. Forum adminlerinin cevap verip konuya kilit atıp sizlerede mute vermesi lazımdı, haflardır hem DC'den hemde buradan birbinizi yiyorsunuz. İşiniz gücünüz yok mu?