JUST - SzH vs POLL Háború kibeszélő

• A JUST szövetség Hadat üzent POLLUX Division ( POLL ) szövetségnek. A háború addig tart amelyik valamelyik fél fel nem adja.
    Ide jöhetnek a kommentek , panaszok, bármi a háborúval kapcsolatos kommentek.

Győzzön a jobbik :)

Szövetség JUST Szövetségi hadüzenet 002 [62:49] 23.08.2022 0:00:39
    Pethy hadüzenetet küldött szövetségednek, és a következő üzenetet küldi:Üdvözletem! Gondoltam pótlom ezt a hiányosságot, elnézést a késlekedésért. Remélem szívesen veszitek.
    Üdvözlettel: A JUST szövetség

:closedthread:" Nem megmondtam, hogy ne menj arra.... ":closedthread:

• Tisztelt Szabad Harcosok(-SzH- ) szövetség !

A mai napon a szövetségetek beleavatkozott a JUST vs POLL háborújába. A Oka ismeretlen számunkra és nem is érdekel minket.

Ezért a POLL szövetség Hadat Üzen Szabad Harcosok(-SzH- ) szövetségnek.

A Háború addig tart amíg valamelyik fél fel nem adja. Több kitétel nincs.

A háború kezdete 2022.08.27 - 12:10 perctől életbe lép.

A háború vége : A feladás napja - 23:59 percéig tart.

Üdvözlettel : Pollux

POLLUX Division(POLL ) Vezetője

Így a mai naptól JUST - SzH vs POLL Háborúra változott.

• Tisztelt POLL szövetség!

Köszönjük, hogy elfogadtátok a hadüzenetet, ami a hivatalos háborút megelőző harcok következménye.

Sok szerencsét kíván nektek a JUST szövetség!

Üdvözlettel: Pethy - DoWhatYouWant(JUST) szövetség vezetője

• Üdv!

Érdeklődnék, hogy a Poll és SzH szövetségek között van-e tényleges háború?

Amennyiben nincs(tudtommal nem is volt), a kibeszélő és a CR gyűjtemény nevét is módosítani kellene.

Köszönöm!

• Üdv!

Érdeklődnék, hogy a Poll és SzH szövetségek között van-e tényleges háború?

Amennyiben nincs(tudtommal nem is volt), a kibeszélő és a CR gyűjtemény nevét is módosítani kellene.

Köszönöm!

Üdv

Rosszul tudod és gyorsan felejtesz úgy látom.. Véletlenségre hivatkozva, pont ott termett nálatok az Szh védeni amikor támadtunk..
    ( Érdekes véletlenek vannak )
    Erre indítottuk akkor azt hogy Szh is bele legyen véve a buliba. Küldtünk is nekik Hadüzit.. amit a mai napig nem fogadtak el.. ( De POLL részéről a háború még mindig 2 szövetség ellen van, akár elfogadták , akár nem.). Itt megjegyezném hogy azóta is volt közös akciótok ellenünk.. (de persze ez is véletlen lenne).
    Így tudtok csak szert tenni pont előnyre, meg a több százezer TP-s áthozott Accountokkal.
    De hamarosan annak is vége, vagyis elfogy a tp előny. :) (érdekes módon amig nem hoztátok át a sok Tp-t - volt szabadság gazdagon részetekről.)
    Ide tehetsz ki bármilyen állást , nem rég mi vezettünk 50k- tp vel , azzal nem hencegett senki bezzeg:).
    A csatatéren legyen ennyi odafigyelés, fórumon nem lehet Hábit nyerni :P

Üdv : Detox

• Kedves Detox!

Örülök hogy ilyen sürgetően, lassan fél év eltelte után sikerült választ adnod a kérdésemre. Még ha nem is teljesen kielégítőt.

Van háború az SZH és Poll között? - Nincs.

Mi egyetlen accountot hoztunk át tp-vel, ti ha jól számolom 5-öt, eddig.

Örülök hogy kitértél a TP előnyünkre.

A CR-ek magukért beszélnek, nem az SZH harcolt értük, hanem a JUST.

A "Többszázezer TP-s áthozott accountok"-Egyetlen account.

Kis emlékeztető, hogyan indult a háború?

Just háborút küldött, 1-2hétig semmi reakció. Majd egyik pillanatról a másikra megjelentek a prémium városáthelyezéses poll városok. Csodáink lerontva, azonnali pollos támadások sorozata. Kisvártatva megérkezett az egyik hafoberg acc, majd mégegy és mégegy, mind tele TP-vel.

És van képed reklamálni amiatt hogy áthoztunk egy tp-s accot? :D:D

Mellesleg nem tudom feltűnt-e, de a JUST szövetség tábornoki pontjai nem csökkennek, hanem épp ellenkezőleg. Szóval egy darabig várhattok hogy lemorzsolódjunk. ;)

Egyúttal megragadom az alkalmat és felhívom a figyelmeteket a megadás lehetőségére.

Amennyiben továbbra sem terveztek érdemben sem támadni, vagy védekezni, mint ahogy eddig sem tettétek. A JUST szövetség hajlandó elfogadni a megadásotokat, hogy békében készülhessetek fel egy jövőbeni újabb háborúra.

• Kedves Pethy... :)

Akár hogy is csavarjátok nincs igazatok :)
    Nálatok is ott van több account ami úgy lett áthozva.. ha nem tp-vel, akkor több száz milla arannyal.. ( Nem egy Acc van. ) Fura hogy ez nem tudod összeadni...
    A különbség az, hogy mi nem adogatjuk egymásnak a Tp-t és az aranyat.. majd vissza veszük.. stb.. aranypushing, tp-pushing stb....

Az Szh szövinek meg küldtünk Hábit, csak hát ők úgy gondolják és nektek is úgy volt a jobb hogy nem fogadják el, csak beállnak mellétek védeni , vagy épp egyidőben támadni minket.. de télleg csak véletlen mindig :D .. elhiszem én .. persze.. :)

A háború indulása az csak titeket minősít.. háborút akartatok, és valóban 2 hétig megsem mozdultatok.. Sajnos nekünk kellet menni hozzátok.
    Ha nem így lett volna mai napig nem indultatok volna meg. Ráadásul kérdeztem hogy nincs -e kikötésetek ???????
    Erre annyit mondtatok hogy semmi... Ott kellet volna leszögezni, hogy miket tartsunk be v agy épp ne tartsunk be.. ( Gondolok itt a 17-es helyre, csodarontásra, stb) Bár Csoda rontásba már ti is jók vagytok :) és a város dobálózásba is :)

Mi nem adunk fel semmit és senkit... Ti akartátok a hábit, mi sokat mentünk, még rajtatok a sor , hogy gyertek.... Hajrá..

• Kedves Pethy, kedves JUST Szövetség!

Sajna nem volt időm reagálni sem itt, sem más csatornán, elég kemény heteken vagyok túl, ikát mellőznöm kellett egy ideig, max legózni jártam fel alkalomadtán.

A statisztikai zsonglőrködésre csak annyit mondhatok:

1) rég elengedtük

2) mivel nálunk több amatőr, illetve félamatőr embernél is voltak tp-k, nálatok rendszeresen 2-3 embernél van tárolva, egyben, pálma alatt (ami önmagában nem gond, nálunk is van ilyen, máshol is, tp-t lehet így tárolni...) , holt időszakokban kevésbé tapasztalt embereink ellen, partizánkodva, tudtatok elég sok tp-t leütni. Nem, beszélve arról, hogy nálunk volt 20-30 célpont ahol volt tp...nálatok max 4-5...és az is egy csomóban, mondom, gyakran pálma alatt. :D

Ebből következik az 1) -es pont.

A háborúnak pedig akkor lesz vége, ha valamelyik szövetség végleg megszünik, és annak sem utódja, sem társszövetsége nem marad, vagy ha lesz ilyen, az nem kívánja folytatni a háborút. Vagy akkor lesz vége, ha netán a szerver megszünik. Más módját nem igen látom.

Mi feladni nem fogjuk, szerintem Ti sem. Tehát mehet akár még évekig. ;-)

Más közölni valóm ezzel kapcsolatban nincs.

Sok sikert a harctereken!

P.s.: Üdvözlöm a hozzátok nemrég átmenekült SzH tagokat, remélem, nem lesznek olyan noobok, mint SzH Szövetségként... :-)))

„Egyszer hallottam egy viccet. Egy ember elmegy az orvoshoz, azt mondja, depressziós. Hogy az élet kemény és kegyetlen. Egyedül érzi magát a fenyegető világban. Az orvos azt mondja: ’A kezelés egyszerű. A kiváló bohóc, Pagliacci ma este épp a városban van. Menjen el a műsorára, az majd felvidítja.’ Erre az ember könnyekben tör ki: ’De doktor úr, én vagyok Pagliacci!’ Jó vicc. Mindenki nevet. Dobpergés. Függöny...”