Logowanie

  • Witam,

    Czy mieszaliście coś w systemie logowania?

    Dużo osób narzeka, że nie mogą się zalogować, bo wyskakuje im komunikat o nieznanym mailu lub błędnym haśle ?

  • Gameforge blokuje vpn najbardziej używanych adresów IP, jeżeli używasz Vpn to możliwe że przez to masz problem z zalogowaniem. Naprostszym rozwiązaniem jest używać stałego adresu IP i unikać Vpn.

  • Zapomnialem o jednej zasadniczej sprawie, jeżeli grasz w pracy, a pracodawca dajmy na to mam wykupiony internet w Czechach, to też Ci wyskoczy błąd logowania.

  • Co jest z tym logowaniem!!! Od wczoraj nie mogę się w pracy zalogować.A kiedy mam się logować? O 6 rano,czy jak wrócę wieczorem z pracy? Pracuję po 10 godzin dzienne i GF mi życia nie ułatwię, zróbcie coś z tym.


    PS

    W zaprzyjaźnionej firmie też brak możliwości logowania.

  • Gameforge blokuje vpn najbardziej używanych adresów IP, jeżeli używasz Vpn to możliwe że przez to masz problem z zalogowaniem. Naprostszym rozwiązaniem jest używać stałego adresu IP i unikać Vpn.

    Dzień dobry, jaka jest procedura zwrotu środków za zakupioną ambrozję z powodu uniemożliwienia dostępu do gry? Podczas zakładania konta nie było mowy o zakazie anonimowości poprzez VPN.

  • Gameforge blokuje vpn najbardziej używanych adresów IP, jeżeli używasz Vpn to możliwe że przez to masz problem z zalogowaniem. Naprostszym rozwiązaniem jest używać stałego adresu IP i unikać Vpn.

    Dzień dobry, jaka jest procedura zwrotu środków za zakupioną ambrozję z powodu uniemożliwienia dostępu do gry? Podczas zakładania konta nie było mowy o zakazie anonimowości poprzez VPN.

    To my, społeczność Ikariam, budujemy (utrzymujemy, finansujemy) wielkość Gameforge, bez nas "niem już nic ...", dobrze by było aby GF wzięło sobie to do serca.

  • Problemem nie jest tylko używanie VPN.


    Będąc w podróży próbowałam się zalogować na telefonie przez przeglądarkę (oba numery z Play) i również występuje ten sam problem. :sleeping:

  • Też nie jestem w stanie się logować korzystając z firmowego VPN... to jest jakieś nieporozumienie to co GF robi. Nigdy problemu nie było a teraz nagle jest, dziwne to tym bardziej że w opisie wersji oprogramowania nic nie ma na temat ograniczeń dotyczących logowania...

  • Też nie jestem w stanie się logować korzystając z firmowego VPN... to jest jakieś nieporozumienie to co GF robi. Nigdy problemu nie było a teraz nagle jest, dziwne to tym bardziej że w opisie wersji oprogramowania nic nie ma na temat ograniczeń dotyczących logowania...

    Uczyli się od chyba od naszych- witamy w tarczy 1.01 :D, A tak na poważnie na każdym forum jest pierdylion propozycji jak sobie poradzić z kontami multi. Wspomnę tylko najciekawsze które moim zdaniem by zadziałały:

    -koszty wojska powinny działać nawet na urlopie

    -limit dzienny na pląder jednego gracza raz dziennie opcja plądrowania, okupacja do woli.


    Podsumowując: jak zwykle jest wybierana droga która ni jak się ma, do tego do czego powinna prowadzić. Oczywiście na wielu serwerach był lub jest popłoch z tym związany ( zwłaszcza jak ktoś ma dużo skarbonek). Faktem jest też to, że ci co sobie musieli (patrz skarbonki) poradzić z blokowaniem Vpn już se poradzili.

    Czyli taki Ikariamowy Nowy Ład, wprowadził duży chaos jednocześnie nie rozwiązując żadnego problemu i utrudniając życie prostym ludziom.


    Edit 1. Multi maja też jedna specyficzna cechę. Na pewnym serwerze mam kulturki z Graczem Makintosz 01,02,03 itd do 15. zwykłe konta max 25 Ro oczywiście z twierdzą. co przynajmniej teoretyczne sprawia, że serwer żyje bo mam ponad 100 traktatów na serwerze z max 15 osobami.


    Edit 2. Nie wypowiadam się o piratach bo się w to nie bawię.

    Edited once, last by Lubczyk ().

  • Gameforge blokuje vpn najbardziej używanych adresów IP, jeżeli używasz Vpn to możliwe że przez to masz problem z zalogowaniem. Naprostszym rozwiązaniem jest używać stałego adresu IP i unikać Vpn.

    Dzień dobry, jaka jest procedura zwrotu środków za zakupioną ambrozję z powodu uniemożliwienia dostępu do gry? Podczas zakładania konta nie było mowy o zakazie anonimowości poprzez VPN.

    3.2.5

    Korzystanie z usług Gameforge za pomocą usług zapewniających anonimowość lub podobnych działań, które umożliwiają zatajenie lub ukrycie prawdziwego adresu IP lub tożsamości jest niedozwolone.

  • -limit dzienny na pląder jednego gracza raz dziennie opcja plądrowania, okupacja do woli.

    Chyba Cię pogięło. Ja swój rozwój mam uzależniony od farm, które nie chcą inwestować w wojsko tylko budują domki. Dlatego bez żenady doję je kilka razy dziennie, aż zobaczę puste podłogi w ich magazynach. jak chcesz ograniczenia rabunków to polecam farmeramę. :P

  • dodam iż mam stałe ip i logując się z tel czy w pracy dostaję emaile że wykryto podejrzany ruch,zmien hasło , a nawet na stałym ip ostatnio kod captcha mi wyskoczył,irytujące na maxa,zabezpieczenia jak do steam ,a tresc w gf bez komentarza

    Stop czarnemu rynkowi zabił przyjemność grania

  • Czas zakonczyc to gre niech sie walą i tyle

    Zakończę jak oddadzą pieniądze za zakupioną ambrozję. Nie ma zakazu ukrywania tożsamości, a Lubczyk to admin ( mają mulciaki? :P ).

    Jak się zdenerwuję to skontaktuję się ze znajomym prawnikiem i pomyślę o akcji pozwu zbiorowego. Zafundujemy GF niezłą kampanie reklamową i bonus do wizerunku.

  • A wystarczyło by zlikwidować czarny rynek i problem by się sam rozwiązał, nie było by trzymać tyle mułów:)

    To krok w przyszłość i wyrównanie szans tym którzy maja jedno lub dwa konta:)

  • afffff91f5542.jpgGameForge jak każde przedsiębiorstwo dba o swój interes,

    wprowadzone ograniczenia zapewne mają utrudnić zakupy tańszej ambrozji, po przez blokowanie VPN, zniechęcić do tworzenia multikont. Niestety wprowadzone zmiany wywołały dużo chaosu, sztucznie zapełnione serwery,

    różnymi kontami, nawet tymi nieużywanymi sto lat :) przeniesionymi z cmentarza, które wskakując na (i), nieaktywne konta, nigdy nie znikają. Przez to rozwój nowego gracza wiąże się z kolejnym dodanym cudem do gry, który trzeba rozwijać cierpliwością, cud nazywa się: ATMOS.

  • Jest tragicznie, proszę o poradę.

    Nie mogę zalogować się przez smartfona, po zalogowaniu, wybraniu świata, cofa mnie na stronę logowania i tak w kółko. Na smartfonie w aplikacji i na przeglądarce identycznie. Zalogowałam się tylko na laptopie i tylko na jednej przeglądarce.