1 savez

  • Pozdrav ljudi,vec neko vreme zelim otvoriti temu na ovaj predlog ali nikako da stignem. Sve vise u poslednje vreme razmisljam o tome da sve svi nasi savezi na Bugarskom serveru Eta spoje u jedan. Gledajuci stvari posle spajanja servera na Pi engleskom gde igram,i videvsi sta su ljudi tamo uradili. Pomislio sam sto ne bismo mogli i mi. Na Pi serveru skupila se grupa Litvanaca. Njih je u savezu 321 i imaju 6.503.583.660 bodova. Ubedljivo dominiraju i beze samo 4 milijarde i 200 miliona poena od drugog saveza na serveru:D:D:D. Ljudi dominiraju u svemu. Ali kad pogledas koliko je clanova pa zgazili bi sve da hoce. Tako da sam malo ugrubo racunao i svi nasi savezi da se spoje imali bismo oko 3 milijarde i blizu 200 miliona. Plus ako bi nase ljude koji nisu u savezima doveli imali bi i vise poena. Ugrubo oko 287 clanova bi imali. To je samo ideja moja. Ali cisto sumnjam da ce se ostvariti. Realno gledano dominirali bi na Eti,bili bi prvi u skoro svemu. E sad ostaje ono, da li mozemo napraviti taj korak. Da li mozemo napraviti taj 1 savez gde cemo se svi okupiti. Razumem da smo svi mi vezani za nase saveze. I da bi bilo tesko svima da raspuste te saveze. Ali realno ljudi, svi ti nasi savezi stoje na tim pozicijama i nema tu pomaka ka napred. Tesko da ce se promenuti nesto ako ostanemo ovako. Da padnemo par pozicija na tabeli ce biti sigurno,ali da krenemo napred,pa to ni za 10 godina. Dostigli smo neki maksimum svi nasi savezi pojedinacno.Ali sa ovim novim korakom, i formiranjem tog saveza,pa dostigli bismo neke nove granice. Jer svaki savez zeli da bude najbolji,a ovako sa tim potezom svi bi bili najbolji. To bi mogli i na drugim svetovima gde igramo da uradimo. I na Pangaia serveru isto. Ali eto razmislite ljudi o ovome. Voleo bih da se to desi na svetu gde igram na Eti. Takodje cekam vasa misljenja pa da vidimo sta cemo i kako cemo :)


    Pozdrav svima i hvala na citanju ovog ;)

  • PRO i AQUA su dosli sa APO. Njihovi glavni igraci imaju naloge i u APO. Zidari su u odvojenim savezima sto da bi se sacuvalo ime saveza sto da bi trpeli manje napada jer u samom APO napadi idu 24/7, a igraci koji ne ratuju to ne mogu da istrpe. FULL su u principu svega 2 igraca sa multijima, takodje igraju i kod nas. Orlovi su vecinom isto multiji za pomoc. Ova 2 preostala ne znam. Uglavnom sve je to vec u APO ili oko APO. To da li su svih 200 naloga pod jednim tagom ili 3-4 ne menja mnogo stvari. Bitno je da su oni koji se biju pod jednim. Sto se nas tice koji god savez odluci da prebaci naloge kod nas dobrodosao je uz to sto neki minimum zahteva koje imamo mora da se ispuni.


    Naravno postoje i takticki segmenti igre zbog kojeg su nam potrebni i nalozi van APO.