2020'ye Kadar 20.200 Post

• Noktadan sonra küçük harfle başlayarak Türkçemizi katletmiş oldun

bi audience daha yapma modum ya takılma öyle şeylere bizler garipçi şiir temsilcilerindeniz 8)

Admiralnelson.png

KORKUP kaçmaktansa cesaret göster,

en büyük erdemdir içinden gelenleri söylemek...

• haydar? pir? O musun?

haydar ne lo yarıldım gülmekten olmadı şükrü dersin yok

pir'de değilim pir acayip bir insandı yaw tam tanımlarsam yarı AUDİENCE yarı ARSİNOE tarzı acayip bir kişilikti sen şu 2016 YILI şu kadar post, züğürt, zübbeli konulara bak orada olmam lazım

Admiralnelson.png

• :)))) seninde birseyden haberin yok artık :))))) guney amerika forumuna bi bak yorumunu özetini yaz bakalım cevirici :)))))

29 ülkeye birden yetişemem herhalde. :/ Bu arada o dediğin o ülkeye özel,tüm oyun için değil. X/

YQzaOj.gif

Have you ever had a dream that you're sure is real?

• abicim kabulenin buna artık bizler türkiye serviri olarak bilmem zurnan bilmem son nesiyiz en cok servera sahip ulke biziz en cok para harciya ulke de bizleriz ama hizmet anlayısı 0 0 0 0 0 0 0 0 buna kabulenelim :)))

• abicim kabulenin buna artık bizler türkiye serviri olarak bilmem zurnan bilmem son nesiyiz en cok servera sahip ulke biziz en cok para harciya ulke de bizleriz ama hizmet anlayısı 0 0 0 0 0 0 0 0 buna kabulenelim :)))

Bunu Arjantin'de çıkan bir veri depolama problemine dayanarak mı yazdın? :/

YQzaOj.gif

• 29 ülkeye birden yetişemem herhalde. :/ Bu arada o dediğin o ülkeye özel,tüm oyun için değil. X/

Geçen farklı bir ülke forumunda yenilikleri bende okudum hatta bir kaç ülke forumlarında da karşılaştım:/

abicim kabulenin buna artık bizler türkiye serviri olarak bilmem zurnan bilmem son nesiyiz en cok servera sahip ulke biziz en cok para harciya ulke de bizleriz ama hizmet anlayısı 0 0 0 0 0 0 0 0 buna kabulenelim :)))

Bir şeyler olacak gibi duruyor diğer ülke forumlarındaki userlerin edinmiş olduğu bilgiye göre ama ne kadar doğrudur bilmiyorum

Bunu Arjantin'de çıkan bir veri depolama problemine dayanarak mı yazdın? :/

Uluslararası birleşmiş milletler tarzı çalışıyor userler hacı oyun globale taşındı ya yeni trend bu :huh:

Admiralnelson.png

• vorumda konu açmaya korkaya başladık biz konu acar mod arkamızdan siler bu medemle bu şikayet yeri iyi olmuş en azında butun herseyimizi mod karışmadan yazabileceğiz :)

• vorumda konu açmaya korkaya başladık biz konu acar mod arkamızdan siler bu medemle bu şikayet yeri iyi olmuş en azında butun herseyimizi mod karışmadan yazabileceğiz :)

Birden fazla konu açmak yerine mevcut bir konuyu kullanırsanız bölümde düzen olur, 2 aynı başlık açıyorsunuz, kullanıcılar hangisine cevap yazsınlar, yada biz hangisini takip edelim?

• Bu arada asiret koş :D

Liebe Spieler,

am Dienstag den 28.05. gegen 10 Uhr wird Version 7.10.1 auf alle DE-Server ausgerollt.

Inhalt:

- Feature: Stromt button (nicht in der Ikariam App)

- Bugfix: Links zum Forum und dem Support in den Emails wurden gefixt. Sie leiten jetzt korrekt weiter

- Bugfix: Der Ingame Link zum Forum leitet nun korrekt weiter

Euer

Ikariam.de-Team

İyi de bu foruma güncelleme,oyunla alakası yok ki? X/ (Neyse Geri Bildirim Sistemi canlanır herhalde 8))

YQzaOj.gif

• Birden fazla konu açmak yerine mevcut bir konuyu kullanırsanız bölümde düzen olur, 2 aynı başlık açıyorsunuz, kullanıcılar hangisine cevap yazsınlar, yada biz hangisini takip edelim?

haklı modum kurtciğerinin konuya olan olacak İKARİAMIN GELECEĞİ :D :love:

Bu arada asiret koş :D

Bizim Snape reiz türkçesini paylaşmış bu ne alaman çılgınlığı :/:saint::whistling:

vorumda konu açmaya korkaya başladık biz konu acar mod arkamızdan siler bu medemle bu şikayet yeri iyi olmuş en azında butun herseyimizi mod karışmadan yazabileceğiz :)

baba konu var zaten bende açtım konu fazlalığından kapandı lakin İKARİAMIN GELECEĞİ'nden devam ettik neden ben o konuyu göremedim seninkisi aynısı olmuş istediğin her şeyi konuşuyoruz zaten bu forum baya iyi bu konuda Luck modum sağolsun ilgileniyor bizle 8o

Admiralnelson.png