adalet

• Merhabalar bilindiği üzere yakın zamanda hesabım ailevi değerlere tehditten 2049 yılına kadar kapanmıştı. Peki geçmis dönemlerde sayın ıka tr yonetimimizin bu konuda ne kadar hassas olduklarını bi hatırlayalım istedim sadece madem bu kadar kutsal ki bana göre tehdit yok tamamen ıstedıklerı yere çekilip istedikleri gibi ceza vermek..madem ailevi degerler ne kadar onemli bıkac ornekle bunu izah edelım

u7xUXm.jpg

şimdi gelelim mesajın içeriğine bu mesajı yazan ıka tr takımında görevli bır oyun yöneticisi diyorki dışarda birinin yüzüne karşı söylense cinayet sebebi olan cumleye bunda ne varki diyor . adam benım bacıma küfür ediyor ama bunda ne varki demekkı sayın comamız 1 hafta ceza veriyor . şimdi ailevi degerlere küfürün cezası o zaman 1 haftamıydı şimdi suresız banmı veya ıka tr nın kuralları comamıza gore ayrı dıger yonetıcılere karşı ayrımı adalet kişiden kişiye değişiyormu sadece merakımdan soruyorum .burda sayın yonetıcı snape diyorki oyun ayrı forum ayrı FastFooD gelelim başka bir örnege

u7frK0.jpgu7kudh.jpg

şimdi şekillerde gördüğünüz üzere bafralı denılen şahıs aliye diyorki boynuzlu !! bu kelımede dısarda soylense cinayet sebebi ve uzerıne eklıyor sana boynuzlu dedıgımı burada acıklamamı istermisin yuvan yıkılmasın istermisin ... yuvasını yıkmakla tehdit ettiği insan.. şimdi bu ailevi degerleri tehdit değilmidir.. adalet neye göre işliyor kime göre işliyor ben açıkçası birsey anlamadım . hesap banlanmıs benım arkadaşlarım dostlarım bagıs kodu yoluyla sana hesap devrı yapalım dedıklerı halde ben bunu kabul etmedım .. bu sekılde bu platformda olmanında bi espirisi yok açıkçası zaman harcamanın veya para harcamanın

benım yazdıgım mesaj bunlardan kat ve kat daha masumdu ve asla tehdıt ıcerıgınden zıyade bır nasıhattı gecmıs donemlerde sayın comamız FastFooD adalet gerçekten topalmı gerektıgı yere gıdıyormu yoksa adalet hiç yokmu o postun altına ne nıyetle yazdıgımı belırtmıs olmama ragmen 2049 a kadar hesap banlıyorsunuz bana kufur edılınce 1 hafta ceza verıp oyun ayrı forum ayrı dıyorsunuz .. iyi gunler dılerım

• benım yazdıgım mesaj bunlardan kat ve kat daha masumdu ve asla tehdıt ıcerıgınden zıyade bır nasıhattı gecmıs donemlerde sayın comamız FastFooD adalet gerçekten topalmı gerektıgı yere gıdıyormu yoksa adalet hiç yokmu o postun altına ne nıyetle yazdıgımı belırtmıs olmama ragmen 2049 a kadar hesap banlıyorsunuz bana kufur edılınce 1 hafta ceza verıp oyun ayrı forum ayrı dıyorsunuz .. iyi gunler dılerım

Karşılaştırmak ve daha doğru bir fikir oluşturmak için soruyorum sizin yazdığınız mesaj neydi ki bu kadar büyük bir ceza aldınız?

Merhabalar bilindiği üzere yakın zamanda hesabım ailevi değerlere tehditten 2049 yılına kadar kapanmıştı.

Ayrıca 2049... Yani 2049 sayısı senin diyetinde olan bir şey mi? 2049 mu olması gerekiyor sayının. Eğer yöneticiler 2049'a kadar uygun görmüşse onları 2049'da durduran ne olmuş?

Haftada bir güncelleme getireyim mi bilgisayarına?
    Çipliyim mi seni?
    Yedireyim mi yapay etlerini?
    Ne yapacan, Elon ile Mars'a mı kaçacan :D

Atı yem koşturur
    Bilgisayarı RAM coşturur

Bill GATES

• Biraz içerlemiş gibisin caspercim

Yaklaş yaklaş bi kameraya yaklaş :D

Senede 2 defa oyunu bırakıyosun.

Ya ban yiyorsun ya ittifaktan tekmeyle kovuyorlar seni

Partal atmayı bırak :D

Daha önce bunları 50 kez okuduk

Yok bıraktım bilmem ne geç o işleri

Yüzün olsa bu konuyu açamazdın :D

2049 yılında görüşürüz caspercim

“Az adamsan daha oynamazsın bu oyunu hadi bakayım görelim”

:D

:D

• Birde şu soruyu sormak istiyorum burada küfür nerede diyor da adamın bacısını ne karıştırıyor olaya!? Ağır tahrikten komalık etse yeri var, adamda ki art niyet belli o mahluğunda uzun süreli bir ban yemesi doğru olurdu bence.!!!