[DUCK] vs. [-AT-] WSG Bitwy. 6 026 764,2 dla niesamowitych Kaczuszek!

  • Zapomniałeś drogi Mikusiu,jeszcze o Pokojowym od samego początku walk wspomagał Was złotem i wojskiem i w zasadzie najwięcej Wam pomógł,ale to tak na marginesie ;)

    Każdy ma prawo mieć własne zdanie i chyba nikomu tego zdania nie zabronisz :) Nie musimy się zgadzać.

    Nam jak widać mało kto pomógł a Wam jak widać chętnie pomagało wiele osób,także jak widać masz lepsze gadane niż my.

    A co do walk w przyszłości to musicie sobie szukać innego przeciwnika bo my raczej nie jesteśmy zainteresowani już walkami :)

    mówisz, że darmowe surowce w przyszłości?

    Nic nie jest za darmo, zawsze trzeba zarwać noc albo posiedzieć by cos dostać :)

    Czyli zawsze coś kosztem czegoś, a jeżeli przegrany nic sobie z tego nie robi to żadna radocha:)

  • Zapomniałeś drogi Mikusiu,jeszcze o Pokojowym od samego początku walk wspomagał Was złotem i wojskiem i w zasadzie najwięcej Wam pomógł,ale to tak na marginesie ;)

    Każdy ma prawo mieć własne zdanie i chyba nikomu tego zdania nie zabronisz :) Nie musimy się zgadzać.

    Nam jak widać mało kto pomógł a Wam jak widać chętnie pomagało wiele osób,także jak widać masz lepsze gadane niż my.

    A co do walk w przyszłości to musicie sobie szukać innego przeciwnika bo my raczej nie jesteśmy zainteresowani już walkami :)

    mówisz, że darmowe surowce w przyszłości?

    Zawsze się możecie uzbroić,pływać proszę bardzo a jaki tego efekt będzie to zobaczymy,do walki plądrowaniem nie zachecisz już :) Lepszy urlop i odpoczynek :)

  • Trudno ;)

  • Mówiąc krótko sami by sobie kaczory nie poradzili i taka jest prawda.

    Trzeba było nie ściągać Michała, to spowodowało, ze zgodnie z obietnicą zrewanżowaliśmy się tym samym.
    Kiedy sojusz top1 w walce z sojuszem top 9 przyjmuje ludzi, bo nie daje rady, powinien liczyć się z taką reakcja przeciwnika.


    Czysty przypadek jedno miasto na tej wyspie było i akurat koleś z NST z którym graniaka ma Rezii miał naładowanego kolosa. Sam chyba nie był bym w stanie go naładować

    A jak już był naładowany, głupio było nie użyć, proste...
    Czego nie rozumiecie?

    a jeżeli przegrany nic sobie z tego nie robi to żadna radocha:)


    Grałeś kiedyś w jakąś planszówkę, karty, szachy cokolwiek?

    Brałeś udział w jakiś zawodach sportowych?
    Z tego co piszesz wnioskuje, że nie i szczerze polecam, spróbuj kiedyś.
    Może zrozumiesz, ze satysfakcja z wygranej nie wynika z pogrążenia przeciwnika, a ze sprawdzenia siebie.

    Boże,strzeż mnie od przyjaciół,z wrogami poradzę sobie sama.

  • Quote



    Grałeś kiedyś w jakąś planszówkę, karty, szachy cokolwiek?

    Brałeś udział w jakiś zawodach sportowych?
    Z tego co piszesz wnioskuje, że nie i szczerze polecam, spróbuj kiedyś.
    Może zrozumiesz, ze satysfakcja z wygranej nie wynika z pogrążenia przeciwnika, a ze sprawdzenia siebie.

    Nie trafiłeś EGO BOB z tą tezą. Właśnie jestem czynnym sportowcem mogę zaprosić niebawem do Bydgoszczy na terenowa masakrę ,albo na wrzesień zawody PKO na bieganie , 21 km, drugi dzień 10 kim i trzeci dzień 5 km, albo zapraszam treningi 4 razy w tygodni będzie miło zapewne i zdrowa rywalizacja też właśnie przygotowuję się na maraton. Więc zapraszam serdecznie na wstąpienie do rodziny biegaczy, będzie zapewne miło i wierze że dasz radę. W planszówkę teraz trochę rzadziej gram , no wiesz przy gromadce dzieci to się grało nie tylko w warcaby. Ostatnie moje zawody to : Bieg w Białych Błotach Razem z Ukrainą i Bieg Niepodległości. Uwierz mi satysfakcja była niesamowita bo gdy zaczynałem biegać byłem w stanie przebiec .200 metrów , a teraz jestem w stanie przebiec spokojnie 30 km. tempem 6 min/km. Natomiast na dystansie 5km i 10 km biegnę 4:30/min. Nie było mi łatwo bo jestem byłym kulturystą więc pierw musiałem zrzucić dużo masy i nauczyć się biegać. Jestem czynnym sportowcem. Dlatego nie oceniaj ludzi jak ich nie znasz!

  • Naszym szanownym oponentom gratuluje wytrwałości i chyba nieskończonych pokładów militarnych. Moim skromnym zdaniem

    obie strony wykazały się zawziętością i charakterem. Szkoda, że dyskurs na forum ewoluował w stronę negatywnych emocji...w zasadzie tak jak zazwyczaj. No ale może macie sobie coś do udowodnienia ze starych serwerów. Decyzję o wygaszeniu walk uważam za trafioną.


    Pozdrawiam

    kieszonkowiec :)

  • Sport to zdrowie,pobiegać też lubię i pojeździć na rowerze i to naprawdę zacne dystanse a z takich bardziej ekstremalnych sportów to gównie szachy.

  • Hitek odklejeńcu skończ już się kompromitować. Czytam Twoje posty od momentu pojawienia się pierwszych raportów Kaczuszek na Was i jednoznacznie idzie stwierdzić, że masz jakieś egzystencjonalne problemy. Może jakaś przerwa od Ika dobrze Ci zrobi hmm???


    Gratki Kaczuchy za wszystkie raporty <3 stara gwardia rządzi!

  • Tak było jest i będzie przegrany zawsze szuka wymówki nie wiele ludzi potrafi przyjąć porażkę

    Zadziwiający jest fakt że niby nie zależy ale po pierwsze walczą 2 miesiące

    Po drugie przed progiem pch uciekają

    Po trzecie wchodzą na forum i komentują

    Trzecie robić swoje i tyle nie chcą walczyć plader urlop i znowu

    Trzeba pamiętać że nie chęć walki działa w dwie strony a chyba o to chodzi w tej grze ile można budować domki

    Trzeba wyzbyć się negatywnych emocji i po prostu się bawić kto wie ile jeszcze ta gra będzie

  • Oj Czarny nie zależy nam na zielonych raportach,a pobawić się pobawiliśmy dwa miesiące chyba długo :) Na siedem miesięcy po fuzji światów my przewalczyliśmy cztery więc ile też można.

    Przed progiem pch obie strony się cofały,nie byłeś od początku walk,jak to ktoś ładnie nazwał tzw. obijanie to jest :)

    Cały czas straszycie tylko tym plądrowaniem,radzę szanować przeciwnika bo innego nie macie,chyba że się rzucicie na siebie :)

    A co do komentowania to każdy ma prawo przedstawić swoją wersję a nie siedzieć cicho i przytaknac do wersji przeciwnika.

  • Zacznij w takim razie od siebie!

    I wyzbyj się negatywnych emocji i nie ubliżaj!

    Edited once, last by Mr. Hitek ().

  • Trzeba wyzbyć się negatywnych emocji i po prostu się bawić kto wie ile jeszcze ta gra będzie

    To po co piszesz takiego bzdety?

    Totalna hipokryzja.

    Hitek ja z kolosiarzami nie rozmawiam i z zerami więc nie pisz do mnie bardzo cie proszę

    Ty emocji negatywnych się nigdy nie pozbędziesz , bo masz w sobie za dużo jadu!

  • Oj Czarny nie zależy nam na zielonych raportach (...)
    Przed progiem pch obie strony się cofały.

    Tak było, z tym, że skoro Wam nie zależy na zielonych to po co?

    Proponuję zakończyć już wszystkie dyskusje,bo do niczego to nie prowadzi,było minęło i sprawa już zakończona ciągu dalszego nie będzie.

    Coś słabo Ci idzie :)


    Bełkotu pana H nie chce mi się nawet komentować, bardziej mnie zainteresował brak tagu souszu przy jego nicku :/

    Boże,strzeż mnie od przyjaciół,z wrogami poradzę sobie sama.

  • Oj Czarny nie zależy nam na zielonych raportach (...)
    Przed progiem pch obie strony się cofały.

    Tak było, z tym, że skoro Wam nie zależy na zielonych to po co?

    Proponuję zakończyć już wszystkie dyskusje,bo do niczego to nie prowadzi,było minęło i sprawa już zakończona ciągu dalszego nie będzie.

    Coś słabo Ci idzie :)


    Bełkotu pana H nie chce mi się nawet komentować, bardziej mnie zainteresował brak tagu souszu przy jego nicku :/

    Po co ? A dla zabawy nie muszą być zielone,powalczylismy i spokój,fajnie było minęło i żyje się dalej.

    Gram w jednym sojuszu od samego początku mojej przygody z Ika, 14 lat już będzie super ludzie, teraz jesteśmy na gammie i wiesz co nie zamieniłbym ich na jakikolwiek kolor raportu więc może dlatego,dla przyjaźni ,z sentymentu,z lojalności chociażby to chyba dużo :)


  • Rozmowa ze ściana jest sensowniejsza.
    Dobranoc

    Boże,strzeż mnie od przyjaciół,z wrogami poradzę sobie sama.