[DUCK] vs. [-AT-] WSG Bitwy. 6 026 764,2 dla niesamowitych Kaczuszek!

  • To jest chyba najdłuższa walka z AT, a więc przy niej podsumuję to co się wydarzyło. To co miałem tutaj napisać miało być bardziej krytyczne co do zachowań AT, ale na końcu parę osób od nich pokazało, że niestety te najbardziej krzykliwe (i w jakiejś części nie będące niedługo częścią tego sojuszu) jednostki mocno zbiły postrzeganie całości.


    Ogólnie to AT straciło na tych walkach mocno wizerunkowo i moralnie, przez postępowanie paru osób, którymi byli El Loco, Hitek, Smakosz, Johnny. Te osoby robiły niefajne rzeczy zaczynając od kłamstw, pisania bzdur gdzie popadnie, prób podstępów czy kolosów. Mają klapki na oczach i ich sztuczne, denne zachowanie to po prostu porażka.

    Kilka sytuacji zostawiają niesmak niestety po za kolosem AT (Hitek witamy) nie wiemy kto dokładnie zrobił/zapoczątkował te rzeczy ale sytuacje typu podszywanie się pode mnie i pisanie do moich sojuszników na iku aby wycofali z walk czy sprowadzanie po innych sojuszach od praktycznie początku aby pomagano AT.


    Należy za to wspomnieć o pozytywnych stronach AT. Ojim i Koks Ci dwaj Panowie po za wysoką kulturą i zdrowym podejściem zaoferowali ogromne podniesienie poziomu gry AT ... Tak na prawdę to trzon ich siły militarnej straty w raportach na korzyść AT to praktycznie w 90% ich zasługa. Wielkie gratulacje Panowi.

    Oczywiście nie oznacza to, że nie było innych osób aktywnych w AT ale ta dwójka wyróżniała się nad wyraz.

    Podziękowania też dla Lejdis za przyjemną rozmowę na samym końcu walk bo pokazałaś, że to tylko jednostki u Was mają jakiś problem ze sobą a nie ogół.


    Niestety co ogólnie było to było i wyszło z tego niezłe bagienko, bo w odpowiedzi na takie działania i my poprosiliśmy o pomoc inne sojusze.


    A skoro już o tym wspominam to należą się podziękowania.

    Dziękujemy sojuszom Ś, NVR za pomoc w produkcji RG.

    Dziękuję Czarnemu Panu, Radkowi123, Panu Radkowi za pomoc w walkach z AT pod tagiem DUCK.

    Na pewno będziemy pamiętać o pomocy nam okazanej, nawet jeśli nasze drogi pokierowałyby nas na przeciwne strony w jakiejś dalszej przyszłości.


    No i wreszcie podziękowania dla moich kaczuszek. Na prawdę daliście z Siebie 500% z takimi sojusznikami jak Wy aż chce się grać i mam nadzieję, że jeszcze wiele walk wspólnie wygramy.

    Nika, Sub, Rezzi (Ave CHS), Ninurta, Khufra, Warrior, Leo, Venom, Arti, Krygo, Asido, Dorotka, Supcior, Jacha, Cross, Ati, Bartoszko, Maaras, Djup, Kowal, Maja, Andi. Każde z Was odwaliło kawał dobrej roboty należą wam się słowa szacunku, bo tę wygraną zbudowaliście Wy. Brawo i pora aby Kaczki troszkę odpoczęły.


    Do następnego za jakiś czas, bo na tym nie poprzestaniemy.


    Bitwa morska w pobliżu New jork

    (16.06.2022 3:26:55)

    Mikus[DUCK] z miasta Wincyj Walk, Krysia, Buongiorno[DUCK] z miasta Wincyj Walk, Maaras z miasta , ------- z miasta , EGO BOB z miasta , Ninurta z miasta , Andi z miasta , Khufra z miasta , Maja z miasta , Uzumaki Rezzi z miasta , Sub z miasta

    vs

    kokss[-AT-] z miasta new jork 2, HITMAN[-AT-] z miasta New jork, SIARA, siareczka, SIARA, TornadoNew[-AT-] z miasta kamyk Posejdon, M1_P, ojim[-AT-] z miasta SIARKA 1, Kaczorek, Pyrlandia M2, kamyk Posejdon, M2_H, RTS, nakato, Kaen Maral, 002, tamina, K1_P, Kalingrad, New jork, Trolo-lolo, Kuwejt, Moskwa, takeshi, Puszczam, Kamyki, Dakar, Meksyk, Azul Mata, Vezegren, Johnnie Walker[-AT-] z miasta Kaczorek, Mamrot z miasta , Sztetke z miasta , PREZES z miasta , FUBU z miasta , K3lo z miasta , Elfi z miasta , Ogygia z miasta , Jack Sparrow z miasta , grom-114 z miasta , lejdis _V_ z miasta , Redford2015 z miasta


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Okręt z Taranem..................1102(-94170) - Okręt z Taranem...................168(-93889)

    Okręt z Moździerzem..................1500(-0) - Okręt z Moździerzem...................210(-7)

    Taran Parowy.....................1278(-63481) - Taran Parowy......................200(-49819)

    Śmigacz z Napędem Kołowym............1400(-0) - Śmigacz z Napędem Kołowym.............210(-0)

    Balonowiec.........................78(-10440) - Balonowiec.........................46(-10380)

    Krążownik Rakietowy...............756(-19496) - Krążownik Rakietowy...............102(-18973)

    Statek Pomocniczy.....................170(-0) - Statek Pomocniczy......................65(-0)

    Okręt z Miotaczem ognia.............0(-36269) - Okręt z Miotaczem ognia.............0(-66132)

    Okręt Podwodny.......................0(-1550) - Okręt Podwodny.......................0(-2021)

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generałowie........................-3088779.8 - Generałowie........................-2937984.4

    Punkty ofensywy.......................7344961 - Punkty obrony.......................7721949.5

    Obrażenia...........................154438990 - Obrażenia...........................146899220

    Podział obrażeń...........................51% - Podział obrażeń...........................49%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Zwycięzcy: Buongiorno[DUCK], Mikus[DUCK]


    Przegrani: kokss[-AT-], TornadoNew[-AT-], Johnnie Walker[-AT-], HITMAN[-AT-], ojim[-AT-]


    1669 jednostki z Buongiorno[DUCK] blokują wejście do portu New jork


    4580 jednostki z Buongiorno[DUCK] blokują wejście do portu New jork


    35 jednostki z Mikus[DUCK] blokują wejście do portu New jork


    Został aktywowany cud ojim[-AT-] 'Kuźnia Hefajstosa' . (16.06.2022 1:11:55)


    Został aktywowany cud Buongiorno[DUCK] 'Kuźnia Hefajstosa' . (16.06.2022 1:11:55)


    Został aktywowany cud Mikus[DUCK] 'Kuźnia Hefajstosa' . (16.06.2022 1:11:55)


    Został aktywowany cud ojim[-AT-] 'Kuźnia Hefajstosa' . (16.06.2022 1:26:55)


    Został aktywowany cud Buongiorno[DUCK] 'Kuźnia Hefajstosa' . (16.06.2022 1:26:55)


    Został aktywowany cud Mikus[DUCK] 'Kuźnia Hefajstosa' . (16.06.2022 1:26:55)


    Został aktywowany cud ojim[-AT-] 'Kuźnia Hefajstosa' . (16.06.2022 1:41:55)


    Został aktywowany cud Buongiorno[DUCK] 'Kuźnia Hefajstosa' . (16.06.2022 1:41:55)


    Został aktywowany cud Mikus[DUCK] 'Kuźnia Hefajstosa' . (16.06.2022 1:41:55)


    Został aktywowany cud ojim[-AT-] 'Kuźnia Hefajstosa' . (16.06.2022 1:56:55)


    Został aktywowany cud Buongiorno[DUCK] 'Kuźnia Hefajstosa' . (16.06.2022 1:56:55)


    Został aktywowany cud Mikus[DUCK] 'Kuźnia Hefajstosa' . (16.06.2022 1:56:55)


    Został aktywowany cud ojim[-AT-] 'Kuźnia Hefajstosa' . (16.06.2022 2:11:55)


    Został aktywowany cud Buongiorno[DUCK] 'Kuźnia Hefajstosa' . (16.06.2022 2:11:55)


    Został aktywowany cud Mikus[DUCK] 'Kuźnia Hefajstosa' . (16.06.2022 2:11:55)


    Został aktywowany cud ojim[-AT-] 'Kuźnia Hefajstosa' . (16.06.2022 2:26:55)


    Został aktywowany cud Buongiorno[DUCK] 'Kuźnia Hefajstosa' . (16.06.2022 2:26:55)


    Został aktywowany cud Mikus[DUCK] 'Kuźnia Hefajstosa' . (16.06.2022 2:26:55)


    Został aktywowany cud ojim[-AT-] 'Kuźnia Hefajstosa' . (16.06.2022 2:41:55)


    Został aktywowany cud Buongiorno[DUCK] 'Kuźnia Hefajstosa' . (16.06.2022 2:41:55)


    Został aktywowany cud Mikus[DUCK] 'Kuźnia Hefajstosa' . (16.06.2022 2:41:55)


    Został aktywowany cud ojim[-AT-] 'Kuźnia Hefajstosa' . (16.06.2022 2:56:55)


    Został aktywowany cud Buongiorno[DUCK] 'Kuźnia Hefajstosa' . (16.06.2022 2:56:55)


    Został aktywowany cud Mikus[DUCK] 'Kuźnia Hefajstosa' . (16.06.2022 2:56:55)


    Został aktywowany cud ojim[-AT-] 'Kuźnia Hefajstosa' . (16.06.2022 3:11:55)


    Został aktywowany cud Buongiorno[DUCK] 'Kuźnia Hefajstosa' . (16.06.2022 3:11:55)


    Został aktywowany cud Mikus[DUCK] 'Kuźnia Hefajstosa' . (16.06.2022 3:11:55)


    Został aktywowany cud ojim[-AT-] 'Kuźnia Hefajstosa' . (16.06.2022 3:26:55)


    Został aktywowany cud Buongiorno[DUCK] 'Kuźnia Hefajstosa' . (16.06.2022 3:26:55)


    Został aktywowany cud Mikus[DUCK] 'Kuźnia Hefajstosa' . (16.06.2022 3:26:55)


    ojim[-AT-] nie dysponuje już żadnymi jednostkami, które mógłby umieścić na Głównej lini, dlatego pozostała część armii się wycofała.


    Johnnie Walker[-AT-] nie dysponuje już żadnymi jednostkami, które mógłby umieścić na Głównej lini, dlatego pozostała część armii się wycofała.


    ojim[-AT-] nie dysponuje już żadnymi jednostkami, które mógłby umieścić na Głównej lini, dlatego pozostała część armii się wycofała.


    Armia gracza ojim została wycofana i opuściła pole bitwy..


    Armia gracza ojim została wycofana i opuściła pole bitwy..

  • No tak człowiek bez skazy się odezwał, a nie miał?

    Będziesz świętym:)

    Ogólnie trzeba pozazdrościć tego zaangażowania waszego bo normalny człowiek nie jest tego w stanie ogarnąć tak jak Kaczuszki.

    GRATULUJE i zazdroszczę tego czasu spędzonego na ika.

  • Gratuluję wygranych walk ciężko było szkoda tych zagrań hitka czy innych osób no ale nie każdy umie przegrywać z honorem

    zero zawsze będzie zerem

  • Gratuluję wygranych walk ciężko było szkoda tych zagrań hitka czy innych osób no ale nie każdy umie przegrywać z honorem

    zero zawsze będzie zerem

    Jak byś miał honor to byś mułów nie używał. Więc nazwij się zerem. Jak zlikwidują Czarny Rynek to będziesz mniej niż Zero

  • Jak usuną cud kolosa to będziesz wiecznie na urlopie lub skasujesz konto bo wtedy nic cie nie obroni

    Skończ kolosiarzu płakać wstydu oszczędź

  • Jak usuną cud kolosa to będziesz wiecznie na urlopie lub skasujesz konto bo wtedy nic cie nie obroni

    Skończ kolosiarzu płakać wstydu oszczędź

    Jak byś wiedział coś o mnie to dawno byś bzdur nie pisał , nie mam żadnego miasta na kolosie , przypadek zrządził że postawiłem lotkę na kolosie który był naładowany więc nie nazywaj mnie tak.

    Siebie nazwij mułem i pachołkiem to do ciebie pasuje, a niebawem mniej mniej niż zero.

    Spokojnie czarny jeszcze kaczki się na tobie przejadą tak jak ja i cała reszta na Zecie. Ze mną przynajmniej chcieli walczyć pomimo tego że nazywasz mnie zerem. Z tobą nikt nie chciał walczyć, skomlałeś jak pies do mnie czy bym mógł powalczyć bo nie masz z kim. Więc tak zrobiłem była to walka by sprawdzić jakie straty są w lądzie , prosiłeś mnie jeszcze bym nie blokował twej lotki I. Potem zakończyliśmy walkę bezczelnie wystawiłeś tą walkę na PCH i chwaliłeś się wygraną. Więc kto tu jest zerem?

  • Jak byś wiedział coś o mnie to dawno byś bzdur nie pisał , nie mam żadnego miasta na kolosie , przypadek zrządził że postawiłem lotkę na kolosie który był naładowany więc nie nazywaj mnie tak.

    hahaha przypadkiem :)

  • Jak byś wiedział coś o mnie to dawno byś bzdur nie pisał , nie mam żadnego miasta na kolosie , przypadek zrządził że postawiłem lotkę na kolosie który był naładowany więc nie nazywaj mnie tak.

    hahaha przypadkiem :)

    Wszystko się zgadza to jest lotka nie miasto za chwil j tam nie będzie. Czysty przypadek jedno miasto na tej wyspie było i akurat koleś z NST z którym graniaka ma Rezii miał naładowanego kolosa. Sam chyba nie był bym w stanie go naładować.

  • Jak byś wiedział coś o mnie to dawno byś bzdur nie pisał , nie mam żadnego miasta na kolosie , przypadek zrządził że postawiłem lotkę na kolosie który był naładowany więc nie nazywaj mnie tak.

    hahaha przypadkiem :)

    Wszystko się zgadza to jest lotka nie miasto za chwil j tam nie będzie. Czysty przypadek jedno miasto na tej wyspie było i akurat koleś z NST z którym graniaka ma Rezii miał naładowanego kolosa. Sam chyba nie był bym w stanie go naładować.

    to ze byl naladowany kolos to trzeba bylo go uzywac?

  • Oczywiście że tak wykonałem jedynie wytyczne jakie dostałem.

    Ty Djup też dostałeś wytyczne, a że masz słabe konto to latałeś jak piesek po wyspach i szukałeś łatwych kasków, bo tak ci kazali. Każdy miał zadanie do wykonania. Ja swoje zrobiłem.

  • Oczywiście że tak wykonałem jedynie wytyczne jakie dostałem.

    Ty Djup też dostałeś wytyczne, a że masz słabe konto to latałeś jak piesek po wyspach i szukałeś łatwych kasków, bo tak ci kazali. Każdy miał zadanie do wykonania. Ja swoje zrobiłem.

    dodam tylko ze ja nabilem pch na tych łatwych celach mam slabe konto bo nie gram na multi i konto ma 2 lata z tego rok nie bylo uzywane
    a tak pozatym to wczoraj zakonczylem gre :)

  • Jak usuną cud kolosa to będziesz wiecznie na urlopie lub skasujesz konto bo wtedy nic cie nie obroni

    Skończ kolosiarzu płakać wstydu oszczędź

    Jak byś wiedział coś o mnie to dawno byś bzdur nie pisał , nie mam żadnego miasta na kolosie , przypadek zrządził że postawiłem lotkę na kolosie który był naładowany więc nie nazywaj mnie tak.

    Siebie nazwij mułem i pachołkiem to do ciebie pasuje, a niebawem mniej mniej niż zero.

    Spokojnie czarny jeszcze kaczki się na tobie przejadą tak jak ja i cała reszta na Zecie. Ze mną przynajmniej chcieli walczyć pomimo tego że nazywasz mnie zerem. Z tobą nikt nie chciał walczyć, skomlałeś jak pies do mnie czy bym mógł powalczyć bo nie masz z kim. Więc tak zrobiłem była to walka by sprawdzić jakie straty są w lądzie , prosiłeś mnie jeszcze bym nie blokował twej lotki I. Potem zakończyliśmy walkę bezczelnie wystawiłeś tą walkę na PCH i chwaliłeś się wygraną. Więc kto tu jest zerem?

    I wtedy się obudziłeś i to wszystko okazało się wytworem twojej wyobraźni tyle w temacie

    Jeszcze raz nazwiesz mnie psem a będę cię plądrował tak długo aż usuniesz konto a lista osób które mi pomogą jest długa a tobie kto pomoże?

  • jak ma dużo złota to niech nie usuwa-ja chętnie przyjmę

  • Mi pomoże Harry Potter. Jeszcze raz nazwiesz mnie zerem to zobaczysz!

  • Zapomniałeś drogi Mikusiu,jeszcze o Pokojowym od samego początku walk wspomagał Was złotem i wojskiem i w zasadzie najwięcej Wam pomógł,ale to tak na marginesie ;)

    Każdy ma prawo mieć własne zdanie i chyba nikomu tego zdania nie zabronisz :) Nie musimy się zgadzać.

    Nam jak widać mało kto pomógł a Wam jak widać chętnie pomagało wiele osób,także jak widać masz lepsze gadane niż my.

    A co do walk w przyszłości to musicie sobie szukać innego przeciwnika bo my raczej nie jesteśmy zainteresowani już walkami :)

  • Wedle życzenia jesteś zerem i co mi zrobisz? puste słowa czy jednak coś podziałasz? Ja się nie boje ciebie

  • Aż ciężko się to czyta kiedyś koleś mnie podobnie wyzwał to dostał w pysk.

  • Zapomniałeś drogi Mikusiu,jeszcze o Pokojowym od samego początku walk wspomagał Was złotem i wojskiem i w zasadzie najwięcej Wam pomógł,ale to tak na marginesie ;)

    Każdy ma prawo mieć własne zdanie i chyba nikomu tego zdania nie zabronisz :) Nie musimy się zgadzać.

    Nam jak widać mało kto pomógł a Wam jak widać chętnie pomagało wiele osób,także jak widać masz lepsze gadane niż my.

    A co do walk w przyszłości to musicie sobie szukać innego przeciwnika bo my raczej nie jesteśmy zainteresowani już walkami :)

    mówisz, że darmowe surowce w przyszłości?