Eurydike Server Sorunu

• Oyunu bu sv de aktif oynuyan 4 ittifak ortalama 60 oyuncu varken kural ihlalinin kaniti olmadan art niyetli ban atılıyor. Bu gidisle panna cotta sayesinde eurydike serverinde 20 kisi farm yapar aktif oyuncu sayısı bu sekikde olur. Oyun içi bug olmadigi surecede adminimiz kural ihlali yakaladigi surecede bazi ittifak üyelerini cezalandiricagini sanmıyorum. Size iyi farm lar.

• Burda Hazar arkadaşim iz yeşil aldi limanlari gelsinler diye açık birakti ve tam kıyım yapacak Ken bir anda ban geldi 3 ticket atildi geri dönüş yok açiklama bekliyoruz

Tam kıyım yapacak ? :D

RoyalChampionS [-RC-] İTTİFAKI SAVAŞ ve YAĞMA RAPORLARI

kıyım dediğin bu şekilde olur hocam bu serverda daha böyle rapor çıkartılmadı boş laf yapmayın rica ediyorum ben de sizi savunan taraftayım sen bilmiyorsun belki ama biz SPOR ittifakıyla konuştuk zaten kimsenin adına bir başkasının adına böyle konuşma kıyımı sana da yaparım bir başkasına da o zaman görürsün nasıl yapıldığını önceliğinize odaklanın sidik yarıştırmaya veya birilerine laf göndermeye küçümsemeye çalışmayın

• yıllar sonra tekrar başladım ''savaş ve strateji '' oyunu diye ama hayal kırıklığına uğradım. tam bir keşmekeş saçma sapan uygulamalar.. bu oyunu oynatacağınız kimse kalmayacak yakında.!!!!!!!

• Doğru soyle o zaman panna siz ve elt yi size burda ayrıcalık taniyacagim gelin dedi diyemi geldiniz ?

• Seni dikkate bile almıyorum hocam sana iyi delirmeler

• İster al ister alma hell kardeşinle farm yap sen

• Eyvallah viskimizi yudumlarken selamını iletirim çok merak edersen numaramı bul fotoğrafımızı atalım sana :)

• Arkadaşlar geçmiş olsun umarım hesaplarınız biran önce açılır hep beraber saygı sevgi içerisinde güzelce oynamaya devam ederiz.

Bir zamanlar.. Alpha, Ypsilon, Eunomia, Au Alpha, İng Rho'nun efendisi

HellFire

Şimdi Eurydike'de..

• Adalet topaldır ağır yürür ama er geç gideceği yere varır. Kısa sürede göze batınca şüpheler doğrultusunda gelen banların haksız yere olduğunu ve kaldırılacağını biliyoruz ama bunun açıklamasını tabi ki ivedilikle bekliyoruz. Harcanan maddi manevi emekler şüphe doğrultusunda bir kanıda dayanmaksızın yok edilemez. Elbette ki dilediklerinde hesaplarımı incelemeye alabilirler ancak bu incelemeler sonucunda kendileri de fark edeceklerdir ki herhangi bir veri elde edemeyecekler ve bu haksız durumu ortadan kaldıracaklardır..

• 2008 eylül ayından bu yana bu oyunu oynuyorum bir çok olay yaşadım.

Hep ban yiyen taraf siz yöneticiler ile bize oyunu oynatmıyorsunuz diye yazar çizer forumda konu açar

Bence konuyu uzatmanın manası yok umarım emekleriniz heba olmaz

B9YvK.png

“Gerektiği zaman hadsize haddini bildirmek, 40 yetime kaftan giydirmekten üstündür.”

• Sayin panna cotta generalim iz Vedat in ticketlerine hala geri dönüş olmadi ne zaman cevap verirsiniz yada eliniz de ban için gerekli veri yok mu? Ondan olabilir belki

Kılıçarslan:thumbup: