EGO BOB[DUCK] vs El Loco[-AT-] & lejdis _V_[-AT-] & Kieszonkowiec[-AT-] 899193.4 wsg dla Kaczek

  • Jedyna moja większa solóweczka, (do innych albo mi ktoś wlazł, niby "niechcący", albo sama oddałam z braku czasu) wiec pozwolę sobie tu na mały komentarz do całej blisko dwumiesięcznej akcji.
    Przede wszystkim bardzo dziękuje sojusznikom, jesteście nieziemscy<3, Miki i Uzumaki Rezzi, to wgl maniakalne świry z adhd, ale wszyscy pozostali tez spisali się na medal, czy to walcząc, czy produkujac i sprzedając rg:!:
    Dziękuje wszystkim spoza sojuszu, którzy sprzedawali nam rg, a takze Radek , Czarny Pan i Radek123, którzy pomogli nam również fizycznie <3
    Dziękuje też przeciwnikom, za zapewnienie przedniej zabawy, czy to w walkach czy na forum :saint:
    Mimo, że nasze potyczki słowne wyglądały zapewne nieciekawie, chciałam zapewnić, że większość naszych przeciwników z AT szanuje a niektórych nawet podziwiam( Kokss:love:<3)
    Życzę teraz wszystkim miłego odpoczynku i udanych wakacji/urlopów, a ja idę szukać sensu życia X/


    Bitwa morska w pobliżu Kaczorek

    (16.06.2022 23:50:16)

    EGO BOB[DUCK] z miasta Siarka, Marmur mały, Miasto, bielsko-biała 4, KACZOR, Marmur I, Irkuck, Yalen, kamyk he, Marmur II, Siarka1, Marmur IV, Isenmouthe, Marmur VI, Cbbl_H1, Tokyo, 555, Tfu na psy, Sycylia_H3, Sycylia_H1, Marmur III, Kaczuszka, Tenochtitlan R, Rivendell, Trafalgar, Waterloo, Szkło, KRYSZTAŁ WAŻNE, H Borodino, Krysia, 1-K ketsaiC, S2H, Hej

    vs

    Kieszonkowiec[-AT-] z miasta Miasto, lejdis _V_[-AT-] z miasta Kaczuszka, Dubeltowka, KRYSIA 1, El Loco[-AT-] z miasta Kaczorek, Kamionki, Kamionki IV, Kryształowo, Jabolowo II, Jabolowo, Jabolowo III, S1H, Siarkowo II, Uchiha Itachi, S2H, S3H, Barcelona 3, KRYSIA 1, Carlsbeg, Miasto, Heineken



    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Okręt z Taranem...................810(-17173) - Okręt z Taranem.....................0(-17170)

    Okręt z Moździerzem...................468(-0) - .............................................

    Taran Parowy.......................768(-9897) - Taran Parowy........................0(-13296)

    Krążownik Rakietowy................240(-3824) - Krążownik Rakietowy..................0(-3820)

    ............................................. - .............................................

    Śmigacz z Napędem Kołowym.............360(-0) - .............................................

    Balonowiec..........................76(-1904) - Balonowiec...........................0(-1900)

    Statek Pomocniczy......................35(-0) - Statek Pomocniczy......................10(-0)

    Okręt z Miotaczem ognia.............0(-10137) - Okręt z Miotaczem ognia..............1(-2815)

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generałowie.........................-546626.4 - Generałowie...........................-582567

    Punkty ofensywy.....................1456417.5 - Punkty obrony.........................1366566

    Obrażenia............................27331320 - Obrażenia............................29128350

    Podział obrażeń...........................48% - Podział obrażeń...........................52%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------



    Zwycięzcy: EGO BOB[DUCK]



    Przegrani: Kieszonkowiec[-AT-], El Loco[-AT-], lejdis _V_[-AT-]

    Boże,strzeż mnie od przyjaciół,z wrogami poradzę sobie sama.

  • Dziękuje wszystkim oraz gratuluje obu walczącym sojuszom tak długich zmagań.

    Szkoda ,że było trochę nieciekawych historii ale może na przyszłość będzie lepiej i wszelkie konflikty odbędą się w lepszej atmosferze.