[AT] vs. [DUCK] WSG Bitwy. 6 429 003,2 dla Kaczuszek

  • Jeszcze parę zostało, ale chyba jesteśmy już na mecie 8)


    Bitwa morska w pobliżu Czarny Piasek P

    (15.06.2022 12:18:15)

    HITMAN[-AT-] z miasta new jork 2, Miasto, Zamula, kokss z miasta Koks4, BOT, Mamrot z miasta new jork 2, bielsko-biała 1, 10RUND, bielsko-biała 3, bielsko-biała 2

    vs

    Ronnie Ferrari[DUCK] z miasta Minas Tirirth A, Gondor, Chupacabra, Lothrien, Rome, Troy, Rivendell, bielsko-biała 4, Jerozolima, Tenochtitlan R, Tylko rudy, Bordo, Kamyk, Marmur mały, Skała, Czarny Piasek P, KRYSZTAŁ WAŻNE, Bacardi, Krysia, Minas Morgul, Edoras, Mikus[DUCK] z miasta Wincyj Walk, miasto, Czarny Piasek P, KRYSZTAŁ WAŻNE, Krysia, Polis, 1-K ketsaiC, Tokyo, Miasto, Buongiorno[DUCK] z miasta Miasto



    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Okręt z Taranem..................1164(-92574) - Okręt z Taranem..................2182(-92382)

    Okręt z Miotaczem ognia...............0(-154) - Okręt z Miotaczem ognia..............0(-7514)

    Okręt z Moździerzem...................420(-0) - Okręt z Moździerzem..................1500(-0)

    Taran Parowy......................970(-77329) - Taran Parowy.....................2188(-73701)

    Krążownik Rakietowy...............292(-20700) - Krążownik Rakietowy...............896(-20646)

    Śmigacz z Napędem Kołowym............330(-34) - Śmigacz z Napędem Kołowym............1600(-0)

    Balonowiec........................106(-10266) - Balonowiec........................198(-10236)

    Statek Pomocniczy......................40(-0) - Statek Pomocniczy.....................205(-0)

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generałowie........................-3186986.4 - Generałowie........................-3142016.8

    Punkty ofensywy.......................7855042 - Punkty obrony.........................7967466

    Obrażenia...........................159349320 - Obrażenia...........................157100840

    Podział obrażeń...........................50% - Podział obrażeń...........................50%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------



    Zwycięzcy: Buongiorno[DUCK], Mikus[DUCK], Ronnie Ferrari[DUCK]



    Przegrani: HITMAN[-AT-]

  • Gratuluję,mam nadzieję,że skoro jesteście podobno tacy dumni to przy którymś raporcie podziękujcie sojusznikom spoza Duck za wsparcie,w końcu wyłożyć tyle milionów Rg zasługuje chociażby na publiczne podziękowanie :)

    Pozdrawiam :)

  • Gratuluję,mam nadzieję,że skoro jesteście podobno tacy dumni to przy którymś raporcie podziękujcie sojusznikom spoza Duck za wsparcie,w końcu wyłożyć tyle milionów Rg zasługuje chociażby na publiczne podziękowanie :)


    Dzięki za troskę, w rewanżu ja zatroszczę się o Waszych pomocników, im jeszcze bardziej należą się podziękowania i podziw, bo nawet zielonymi raportami im nie podziękowaliście :( tyle rg zmarnowali...

    Boże,strzeż mnie od przyjaciół,z wrogami poradzę sobie sama.

  • Kiedy ty zrozumiesz, że my się z tym nie ukrywamy, że dostaliśmy pomoc? Jesteśmy im mega wdzięczni, a o podziękowania się nie martw.

    Trzymam za słowo :) ale takie specjalne na forum z nickami :)

    Gratuluję,mam nadzieję,że skoro jesteście podobno tacy dumni to przy którymś raporcie podziękujcie sojusznikom spoza Duck za wsparcie,w końcu wyłożyć tyle milionów Rg zasługuje chociażby na publiczne podziękowanie :)


    Dzięki za troskę, w rewanżu ja zatroszczę się o Waszych pomocników, im jeszcze bardziej należą się podziękowania i podziw, bo nawet zielonymi raportami im nie podziękowaliście :( tyle rg zmarnowali...

    A kiedy Ty w końcu zrozumiesz,że zielony raport to nie wszystko:) Czy zmarnowane to bym nie powiedział :) Ciesz się będziesz miała o czym wnukom opowiadać :)

  • A kiedy Ty w końcu zrozumiesz,że zielony raport to nie wszystko:) Czy zmarnowane to bym nie powiedział :) Ciesz się będziesz miała o czym wnukom opowiadać :)

    No to mi wytłumacz o co chodzi w tej grze, pewnie, ze to nie wszystko, nikt z nas tak nie twierdzi, ale to bardzo miłe zwieńczenie walki.
    Tak to jakoś już jest w grach, że (miedzy innymi) chodzi o to żeby wygrać, no chyba, ze ktoś woli przegrywać ,ale chyba nie Wy,( Mr. Hitek kolosami udowadnia, ze jednak marzy Wam się wygrana).
    Po co macie skarbonki, bierzecie rg od innych sojuszy, po co przyjęliście Michała z jego milionami rg, po co siedzicie od 2 miesięcy po nocach i miotłujecie, wgl po co walczycie?
    Rg utopione w przegranych walkach nie jest zmarnowane?

    I znowu najazd na życie prywatne, słabe, bardzo słabe, zwłaszcza od kogoś kto ciągle pisze o kulturze.


    Trzymam za słowo :) ale takie specjalne na forum z nickami :)


    Wy takie szykujecie? Bo wiesz, jak się czegoś wymaga od innych to samemu trzeba dać przykład, inaczej to hipokryzja.

    Boże,strzeż mnie od przyjaciół,z wrogami poradzę sobie sama.

  • Gra to ma być przyjemność a nie obowiązek,nie muszę wygrać zawsze i tym się różnimy,ciągle wygrywanie też staje się nudne kolor raportu nie zmienia faktu,że w prawie każdym straty są wyrównane,a my po prostu nie chcemy już siedzieć całego lata przed Ika :)

    My nie musimy robić publicznej maskarady,z Ofc znamy się już bardzo długo i obie strony wiedzą,że mogą na siebie liczyć :)

    Poza tym jak sama widzisz,nie mam takiej możliwości żeby podziękować a pod Waszymi raportami to jednak nie to samo :)

  • My nie musimy robić publicznej maskarady,z Ofc znamy się już bardzo długo i obie strony wiedzą,że mogą na siebie liczyć :)

    Poza tym jak sama widzisz,nie mam takiej możliwości żeby podziękować a pod Waszymi raportami to jednak nie to samo

    No to po co ten tekst do nas? Dlaczego nam każesz robić publiczna maskaradę?
    Wydaje mi się, że powinieneś się czasem zastanowić najpierw zanim coś napiszesz, bo jak do tej pory z każdym Twoim wpisem pokazujesz swoja hipokryzję, a to pisząc o naszym braku kultury a to pomocy innych, czy skarbonkach.

    Gra to ma być przyjemność a nie obowiązek,nie muszę wygrać zawsze i tym się różnimy,ciągle wygrywanie też staje się nudne kolor raportu nie zmienia faktu,że w prawie każdym straty są wyrównane,a my po prostu nie chcemy już siedzieć całego lata przed Ika :)


    Na pewno przypomnę Ci to jeśli kiedyś uda Ci się zrobić zielony raport i wstawisz go tutaj :)

    Boże,strzeż mnie od przyjaciół,z wrogami poradzę sobie sama.

  • Bo Wy lubicie publicznie o wszystkim rozmawiac,żeby inni widzieli itp.itd. Zresztą ja Wam nic nie każe,tylko zawsze próbujecie wzniecić dyskusję to wypadałoby podziękować choć w jakimś raporcie :) Tylko moja skromna uwaga nic poza tym :)

    Od samego początku mieliście przytyczki co do liczebności sojuszy,więc tylko próbuję zwrócić uwagę,że to co jest w rankingu nie ma żadnego pokrycia z rzeczywistością :)

    Nie jeden raport zielony udało mi się zrobić i jeżeli kiedyś będzie zielony to wstawię, w każdym bądź razie nic na siłę,jak nie będzie zielonego świat mi się nie zawali :)

    Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę miłego długiego weekendu :)

  • tylko zawsze próbujecie wzniecić dyskusję to wypadałoby podziękować choć w jakimś raporcie

    Wznieciliśmy jedną na temat kolosa, jak się okazuje bardzo słusznie, nie wiem co maja do tego jakieś podziękowania.


    Od samego początku mieliście przytyczki co do liczebności sojuszy,więc tylko próbuję zwrócić uwagę,że to co jest w rankingu nie ma żadnego pokrycia z rzeczywistością :)


    A to już nie nasz problem, napisaliśmy jak jest i tyle...
    Za to Wasze przytyczki są co najmniej dziwne, każdy zarzut który przeciwko nam kierujecie sami popełniacie i to już jest dla jednych śmieszna a dla innych żenujące.

    Nie jeden raport zielony udało mi się zrobić i jeżeli kiedyś będzie zielony to wstawię.


    Gratuluję!
    Parafrazując pewnego gracza ika: "Ciesz się będziesz miał o czym wnukom opowiadać"


    w każdym bądź razie nic na siłę,jak nie będzie zielonego świat mi się nie zawali


    Skąd pomysł, ze nam się zawali?
    I cóż znaczy na siłę ? Czyżby na przykład przy użyciu kolosa?


    Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę miłego długiego weekendu :)

    Nie musisz pozdrawiać mnie pod każdym postem, poziom Twojej kultury już poznałam :)

    Boże,strzeż mnie od przyjaciół,z wrogami poradzę sobie sama.

  • Odbieraj jak chcesz Ty nie przegadasz mnie a ja Ciebie,każdy ma swoje racje :)

    Poziom kultury niektórych od Was też poznałem,także się wyrównało :)