Ucziwość sojuszu Polski Wał [DUCK] świat Orpheus

  • Mikuś, przyjmujemy twoje wywody. Stałeś się bardzo kulturalny, widać że temat wymaga powagi :) Teraz ograniczyłeś się do wytykania innym inteligencji, co jest niezmiernie miłe, ważne że twoja zmierzona i stosunkowo wysoka. A tak poza tym dziękuję za schludne wyjaśnienia, dlaczego MUSISZ mieć takiego handlarza, faktycznie bez ciebie byście tego nie pociągnęli, u nas odłączenie się poszczególnych puzzli nie spowoduje wywrotki wszystkich. Jeżeli faktycznie nie zamierzasz się więcej odnosić to ja też w twoim temacie poprzestanę.

  • Mikus nie wytrzyma , jest za bardzo wyszczekany więc poczekamy trochę i ruszy z kopyta z dobrymi radami.

    Jak zrozumiałem to jak Mikusa uziemnimy , czyli zablokujemy mu miasta z czarnym rynkiem to Kaczki zostaną wystrzelane?

  • Temat z dupy, wszyscy handlują z mułami....

    Nie jest wam głupio taki temat zakładać????

    Ja bym to zawinął na biegu zanim wszyscy zobaczą

    Jest różnica między handlowaniem, a ciągnięciem z nich bez opamiętania i o to tu w tym wszystkim chodzi.

    no ta :D jak się wam kończą zasoby, no to problem do nas, że my używamy :D śmiechu warte te przedsięwzięcie. Jak nie straszenie kolosami, to podszywanie się pod czarnego, aż po podszywanie się pod naszego lidera :D. Boli was wielki Mikuś, top1 mulciarzy zostali przegonieni w ich zagrywkach i nagle mulcenie jest bee :P

  • Dobrze że nie podszywacie się pod Hitka i Smakosza:)

    Czym innym jest zabranie nicków dla zabawy, z tego co wiem sami to zrobiliście tylko w przypadku nazwy sojuszu Czarnego, a czym innym tworzenie konta o identycznym nicku co Mikus i pisanie do wszystkich walczących na pw aby wycofali się z walk, bo kończy się wojsko.

    Takie zagrywki dla mnie już są żałosne, chociaż nie powiem, jak to zobaczyłem to mnie rozbawiło.

    Jeśli nie widzisz różnicy to sie nie dogadamy, idź dalej ładować kolosa i odpalaj jak to już zrobiłeś w nocy;)

  • Temat z dupy, wszyscy handlują z mułami....

    Nie jest wam głupio taki temat zakładać????

    Ja bym to zawinął na biegu zanim wszyscy zobaczą

    Jest różnica między handlowaniem, a ciągnięciem z nich bez opamiętania i o to tu w tym wszystkim chodzi.

    no ta :D jak się wam kończą zasoby, no to problem do nas, że my używamy :D śmiechu warte te przedsięwzięcie. Jak nie straszenie kolosami, to podszywanie się pod czarnego, aż po podszywanie się pod naszego lidera :D. Boli was wielki Mikuś, top1 mulciarzy zostali przegonieni w ich zagrywkach i nagle mulcenie jest bee :P

    Z tego co obserwuję to wasze towarzystwo, to co serwer szukacie sobie przeciwników, którzy mają odgrywać rolę tych złych, w tym przypadku akurat my jesteśmy "TOP 1 mulciarzami" :D. Nie mam pojęcia kto się pod was "podszywa", ale widząc wasze podejście do wszystkich wokół siebie można pomyśleć, że sami zrobiliście kolejną inbę, żeby móc ją wytykać. Jest to na pewno jedna z możliwości.

  • że sami zrobiliście kolejną inbę, żeby móc ją wytykać.

    To my założyliśmy ten temat?
    Chyba coś Ci się pomyliło...
    Wyskakujecie z tematem gdzie piszecie o uczciwości, sami mając skarbonki i dziwicie się, że odpowiadamy Wam?

    Boże,strzeż mnie od przyjaciół,z wrogami poradzę sobie sama.

  • że sami zrobiliście kolejną inbę, żeby móc ją wytykać.

    To my założyliśmy ten temat?
    Chyba coś Ci się pomyliło...
    Wyskakujecie z tematem gdzie piszecie o uczciwości, sami mając skarbonki i dziwicie się, że odpowiadamy Wam?

    Nie o temacie na forum piszę, natomiast jeśli już to poruszasz - to wy pierwsi zaczęliście zakładanie tematów na forum.

  • to wy pierwsi zaczęliście zakładanie tematów na forum.

    O kolosie, którego my nie używamy, więcej, nawet nie mamy na nim miast. a którym Wy nam najpierw groziliście a teraz już zaczeliście używac , wiec ciut inna sytuacja...to co Wy robicie to jest zwyczajna hipokryzja i szukanie afery na siłę.

    Tak samo jak oskarzanie nas o kłamstwo, (na dodatek to po tym jak Waszemu dyplomacie zostało ono już udowodnione), to nie tylko hipokryzja, ale tez zwyczajne pomówienie i odwracanie kota ogonem...

    Boże,strzeż mnie od przyjaciół,z wrogami poradzę sobie sama.

  • to wy pierwsi zaczęliście zakładanie tematów na forum.

    O kolosie, którego my nie używamy, więcej, nawet nie mamy na nim miast. a którym Wy nam najpierw groziliście a teraz już zaczeliście używac , wiec ciut inna sytuacja...to co Wy robicie to jest zwyczajna hipokryzja i szukanie afery na siłę.

    Tak samo jak oskarzanie nas o kłamstwo, (na dodatek to po tym jak Waszemu dyplomacie zostało ono już udowodnione), to nie tylko hipokryzja, ale tez zwyczajne pomówienie i odwracanie kota ogonem...

    To kto jest kim w naszym sojuszu to akurat sprawa wewnętrzna,a ja nie mam zamiaru nikogo o tym informować a szczególnie przeciwników :)

    Pozdrawiam :)


    że sami zrobiliście kolejną inbę, żeby móc ją wytykać.

    To my założyliśmy ten temat?
    Chyba coś Ci się pomyliło...
    Wyskakujecie z tematem gdzie piszecie o uczciwości, sami mając skarbonki i dziwicie się, że odpowiadamy Wam?


    Przypuszczam,że koledze chodziło o to podszywanie się pod Waszego lidera,bo fakt faktem bardzo ciekawe jak to zrobić?


  • Średnio interesują mnie powody dla których ktoś kłamie, taki ktoś staje się niewiarygodny i dalsza rozmowa z nim nie ma sensu.

    Boże,strzeż mnie od przyjaciół,z wrogami poradzę sobie sama.