Ucziwość sojuszu Polski Wał [DUCK] świat Orpheus


  • Monisia ale ja Ciebie przecież lubię i szanuję więc nie wiem o co chodzi,zadałaś pytanie na które sobie potem sama odpowiedziałaś wiec co mam się produkować :)

  • Jakie szmacenie?
    El Loco , traktuje mnie protekcjonalnie, i jestem ciekawa jaki jest tego powód, zadałam pytanie, na które jak widzę sam sobie odpowiedziałeś,nie moja winna, ze tak niekorzystnie dla El Loco...

    To jestem ciekaw jak wytłumaczysz obrażanie mnie na forum przez Mikusa i Świra?

    Jeszcze się walka nie rozkręciła to już ściągnęliście Świra i zaczęliście krucjatę hejtowską na mnie

    Gdy Świr poprosił mnie o zdanie na temat Czarnego Rynku to po moim zdaniu zaczął mnie bluzgać razem z Mikusem. Poczytaj sobie kto tu wylewa pomyje?

  • My tu gadu gadu a ja nadal nie wiem jak się handluje :(

    Jeżeli chodzi o HANDEL, to nie jestem ekspertem, ale po przeanalizowaniu sytuacji oraz biorąc pod uwagę wszystkie aspekty i możliwości oparte na mojej zdolności intelektualnej oraz rozległych obserwacjach, doszedlem do konkretnego, jednoznacznego i uzasadnionego wniosku, że nie mogę się wypowiedzieć, gdyż jak wspomniałen na początku ekspertem nie jestem.

  • My tu gadu gadu a ja nadal nie wiem jak się handluje :(

    Jeżeli chodzi o HANDEL, to nie jestem ekspertem, ale po przeanalizowaniu sytuacji oraz biorąc pod uwagę wszystkie aspekty i możliwości oparte na mojej zdolności intelektualnej oraz rozległych obserwacjach, doszedlem do konkretnego, jednoznacznego i uzasadnionego wniosku, że nie mogę się wypowiedzieć, gdyż jak wspomniałen na początku ekspertem nie jestem.

    Dziękuję za wyczerpującą wypowiedź,jestem zobligowany do szukania odpowiedzi gdzie indziej :)

    Pozdrawiam :)

  • My tu gadu gadu a ja nadal nie wiem jak się handluje :(

    Jeżeli chodzi o HANDEL, to nie jestem ekspertem, ale po przeanalizowaniu sytuacji oraz biorąc pod uwagę wszystkie aspekty i możliwości oparte na mojej zdolności intelektualnej oraz rozległych obserwacjach, doszedlem do konkretnego, jednoznacznego i uzasadnionego wniosku, że nie mogę się wypowiedzieć, gdyż jak wspomniałen na początku ekspertem nie jestem.

    Dziękuję za wyczerpującą wypowiedź,jestem zobligowany do szukania odpowiedzi gdzie indziej :)

    Pozdrawiam :)

    Czekamy na eksperta.

  • Czekamy na bohatera naszych walk na opinie na temat uczciwości , obiecuje że nie zbluzgam Pana , Panie Mikus jak Pan mnie.

    Czy Pan uważa że jest uczciwy wobec nas i siebie ?

  • No właśnie i chyba też trzeba mieć czym handlować :)

    Aż tak już u Was źle ze skarbonkami?
    Ostatnio jak szpiegowaliśmy to jeszcze sporo tam mieliście, zwłaszcza na kliniku, może jeszcze troszkę Wam ranking podskoczy
    Aż mi się przykro zrobiło, że tak szybko Wam się kończą zapasy :(

    No ale to troszkę nasza wina, pewnie po zobaczeniu Waszych skarbonek powinniśmy porzucić serwer, a my wredni stwierdziliśmy, ze pobawimy się po Waszemu :(


    Monisia ale ja Ciebie przecież lubię i szanuję więc nie wiem o co chodzi,zadałaś pytanie na które sobie potem sama odpowiedziałaś wiec co mam się produkować :)

    Tylko zadałam pytanie, dzięki, ze potwierdzasz moja teorie :)

    Boże,strzeż mnie od przyjaciół,z wrogami poradzę sobie sama.

  • No właśnie i chyba też trzeba mieć czym handlować :)

    Aż tak już u Was źle ze skarbonkami?
    Ostatnio jak szpiegowaliśmy to jeszcze sporo tam mieliście, zwłaszcza na kliniku, może jeszcze troszkę Wam ranking podskoczy
    Aż mi się przykro zrobiło, że tak szybko Wam się kończą zapasy :(

    No ale to troszkę nasza wina, pewnie po zobaczeniu Waszych skarbonek powinniśmy porzucić serwer, a my wredni stwierdziliśmy, ze pobawimy się po Waszemu :(

    Bardzo przykro, faktycznie nas teraz dociśniecie, poprosicie o więcej od Dunpeala, Czarnego i pewnie ponownie od W-I i popłyniemy... w odmęty porażki ?(

  • Czyli dzięki nam zostałaś mulciarką? :)

    Napisałem,że nazywacie nas mulciarzami i chciałaś na to dowodów bo podobno nie prawda, po czym w następnym poście nazwałaś mnie mulciarzem więc dowody dałaś sobie sama droga Monisiu :)

  • Bardzo przykro, faktycznie nas teraz dociśniecie, poprosicie o więcej od Dunpeala, Czarnego i pewnie ponownie od W-I i popłyniemy... w odmęty porażki ?(

    A co, OFC w końcu zmądrzało i nie dadzą Wam więcej?

    Boże,strzeż mnie od przyjaciół,z wrogami poradzę sobie sama.

  • Dobrze ten jeden raz odpowiem na wszystko co tu zostało napisane. To jest ostatni raz jak piszę z AT - na forum, priv ikariam czy gdziekolwiek, do tej pory bawiło mnie to co wypisujecie ale po tym temacie troszkę mi ręce opadły. Czemu? Odpisując na każdy wasz komentarz mniej więcej to uargumentuje. Zaznaczam też, że to co piszę to nie zachęta do dalszej dyskusji więc czy sobie odpowiecie na to co piszę czy nie to i tak nie spotka się z mojej strony z kontynuacją.

    Witam wszystkich,w związku z tym,że jesteśmy cały czas oczerniani na forum,wyzywani od mulciarzy,że płaczemy o wojsko itp. itd.

    Oskarżenie rzucone bez dowodów. Nie robimy tego z dwóch powodów - staramy się unikać hipokryzji (wiadomo nigdy się nie da w 100% ale takiej oczywistej się staramy) a jako, że sami w tych walkach ich używamy to byłoby to hipokryzją i drugi powód nie napisalibyśmy tego raczej ponieważ zarówno dla nas jak i raczej całego serwera to oczywiste, że z multikont korzystacie, ot nie ma tajemnicy. (Shadow of War, Pomagier, Aj1981, Klinik, Piekny, Cukier, Bodziok)

    Chciałbym się zapytać, dlaczego jeden gracz nasz kochany Mikus ze świata Orpheus,ma więcej sam w rankingu handlarza niż nasz cały 90 osobowy sojusz,dzisiaj dostałem odpowiedź od niego,że nie wiem na czym ten ranking polega więc może wytłumaczy nam wszystkim na czym ten ranking polega bo chętnie posłucham.

    Sprawa dość prosta jako, że większość członków mojego sojusz albo wróciła do ika albo grała na młodszych serwerach to zapasów nie miała (u was raczej większość coś swojego uciułane ma) dlatego ja jako, że takie zasoby posiadam to pomagam sojusznikom - co generuje duże obroty handlarza patrząc, że to już prawie 2 miesiące. U was ten ranking się rozkłada na wielu graczy. Ale zauważ, że ciągniemy te same walki od 2 miesięcy więc ilość RG musi być spalana podobna a więc skądś tak ogromne RG i wy też macie - chyba nie spróbujecie wmówić nikomu, że (aktualnie) 1,5kk RG idące na bitwy macie ze stoczni bo to by było bezczelnością.

    Zapraszam do dyskusji :)

    Skoro do niej zapraszasz to dyskutuj, a nie jak ktoś Cię prosi o dowody to Ty zbywasz tę osobę i to w mocno szowinistyczny sposób (Hitek - nie myl tego z nazwaniem go szowinistą, bo w tym zdaniu napisałem, że sposób wypowiedzi El Loco jest szowinistyczny. Ty pewnie zaraz byś dopisał bajkę, że go obrażam.) piszesz do kobiety. Skoro Nika nie życzy sobie pisania po imieniu, zdrabniania go i pisania jak do dziecka to powinieneś to uszanować - kultura tego wymaga a podobno jesteście mocno kulturalni.



    Nie rozumiem problemu? Czy u Was nie dzieje się to samo? Może w mniejszych ilościach na raz aczkolwiek jednak.


    Przeszło 3 mld w kilkanaście godzin,szacunek przy takim wojsku tego dokonać :)

    Nie umiemy grać na to wychodzi :)


    Słaby sarkazm aby spróbować nas wyśmiać, słabe zachowanie w momencie kiedy robicie takie same rzeczy jak i my. Doładowania złotem, RG. Norma i u Was i u Nas nie rozumiem problemu jak u kolegi wyżej.



    Witam wszystkich,w związku z tym,że jesteśmy cały czas oczerniani na forum,wyzywani od mulciarzy,że płaczemy o wojsko itp. itd.

    Chciałbym się zapytać, dlaczego jeden gracz nasz kochany Mikus ze świata Orpheus,ma więcej sam w rankingu handlarza niż nasz cały 90 osobowy sojusz,dzisiaj dostałem odpowiedź od niego,że nie wiem na czym ten ranking polega więc może wytłumaczy nam wszystkim na czym ten ranking polega bo chętnie posłucham.Zapraszam do dyskusji :)

    Zanim odpowiemy dlaczego "nasz kochany Mikus ze świata Orpheus", ma taki a nie inny ranking poproszę skonkretyzować jak Was oczernialiśmy i pokazać screeny kiedy nazywaliśmy Was mulciarzami.

    Przepraszam,ale Ci nie odpowiem bo nie wiem jak mam się zwracać do Ciebie słońce :)

    Jak pisałem skoro rozpocząłeś dyskusję dyskutuj a nie używasz szowinistycznych odzywek - Nika z tego co wiem nie życzy sobie nazywania jej "słońcem", gdzie Wasza kultura która nakazywałaby to uszanować?



    My tak nie handlujemy a chętnie się dowiem na czym handel polega :)

    Aaaa, czyli żal jednego mulcarza do innego, że więcej handluje...
    Mistrzostwo :love:

    Po prostu jestem kiepski w handlu i chce się nauczyć :)

    Chyba wytłumaczyłem wyżej skąd taka dysproporcja w moim i Twoim handlarzu. Myślę, że temat zamknięty.



    Temat z dupy, wszyscy handlują z mułami....

    Nie jest wam głupio taki temat zakładać????

    Ja bym to zawinął na biegu zanim wszyscy zobaczą 8o

    My tak nie handlujemy a chętnie się dowiem na czym handel polega :)

    Pozdrawiam Radku :)

    Tak nie handlujecie - ale mniej więc jesteście lepsi. No tak - zabiłem jednego człowieka a Ty 3 więc jesteś gorszy. Fajny tok rozumowania.


    Temat z dupy, wszyscy handlują z mułami....

    Nie jest wam głupio taki temat zakładać????

    Ja bym to zawinął na biegu zanim wszyscy zobaczą

    Jest różnica między handlowaniem, a ciągnięciem z nich bez opamiętania i o to tu w tym wszystkim chodzi.

    Tak jak wyżej napisałem do El Loco. Potwierdzasz tylko Waszą hipokryzję tym komentarzem.



    Zanim odpowiemy dlaczego "nasz kochany Mikus ze świata Orpheus", ma taki a nie inny ranking poproszę skonkretyzować jak Was oczernialiśmy i pokazać screeny kiedy nazywaliśmy Was mulciarzami.

    Po co screeny, wystarczy poczytać na forum co piszecie o mnie i jak mi ubliżacie tłumacząc się że to tylko opinia.

    W sumie nitka poczekaj na komentarz Mikusa , za chwile ruszy ze swoimi mądrościami. Nie będziesz musiała czytać poprzednich wpisów.

    Ponieważ oskarżać bez dowodów potrafi każdy. A El Loco już nie raz wyszedł na kłamcę (na przykład mówiąc, że nie jest dyplomatą - co potem mu Nika udowodniła bo pokazał screen z jego ranki sojuszu). Nika prosiła o screeny dowodzące oskarżaniu Was o multi a nie o screeny dowodzące obrażaniu Was. Ja swoje zdanie o Was podtrzymuje - hipokryzja, zakłamanie (co pokazuje ten temat) oraz dodatkowo klapki na oczach i niezbyt wysoka inteligencja. (W sumie to to tak samo pokazuje ten temat).



    Jest różnica między handlowaniem, a ciągnięciem z nich bez opamiętania i o to tu w tym wszystkim chodzi.

    :D:D:D:D:D

    Jeśli to takie śmieszne, to potraktuj to jako laurkę dla kolegi, że tak pięknie daje radę obsłużyć w generałach i złocie was wszystkich :D

    Owszem daję radę. Bo ja moim sojusznikom pomagam ile jestem w stanie - Wy możecie tego nie rozumieć.



    My tak nie handlujemy a chętnie się dowiem na czym handel polega :)

    Aaaa, czyli żal jednego mulcarza do innego, że więcej handluje...
    Mistrzostwo :love:

    O właśnie i po co mam screeny robić jak sama właśnie nazwałaś mnie mulciarzem :) mało tego Mikusia też nazwałaś mulciarzem :)

    Owszem nazwała - ale dopiero tutaj. Dodatkowo nie oczerniła ani Ciebie ani mnie. Po prostu stwierdziła fakt jak ja jestem mulciarzem tak i Ty i każdy od Was kto używa multikont nim jest. To jest stwierdzenie faktu - jeśli się wstydzisz tego i nie chcesz być tak nazywanym, nie używaj multikont.



    Jestes az tak głupi, czy az taki z Ciebie szowinista, ze nie potrafisz z kobieta rozmawiac normalnie?

    No widzisz długo nie było trzeba czekać na szmacenie nas, więc po co Ci screeny?

    Wiem jesteś feministką przez duże "F".

    Szkoda tylko że wykorzystujesz Boga do tego! Boże,strzeż mnie od przyjaciół,z wrogami poradzę sobie sama.

    Nie jest to obrażanie a spytanie czy szowinistyczny tekst El Loco wywodzi się z tego, że sam identyfikuje się jako szowinista, czy po prostu jest grubiański pisząc takie rzeczy.

    Czy jest feministką czy nie - to raczej nikt sobie nie życzy takich odzywek od obcej osoby, jeśli dla Ciebie jest to normalne to Ty też masz jakąś cząstkę szowinizmu w sobie.

    Jest to cytat - nikt do niczego Boga nie wykorzystuje, po prostu w opisie Nika dodała sobie cytat. Normalna sprawa, polecam wygooglować sobie co to cytat.



    My się dość mocno chyba skupiliśmy, to Wy mimo, że zaprosiliście do dyskusji tak czy inaczej jej unikacie i zmieniacie ciągle temat lub pokazujecie swoją dużą kulturę.



    Nie wiem czemu mieszasz Boga w gierki przeglądarkowe i jakieś toksyczne dyskusje. Słabo z Twojej strony najpierw niecelnie o coś takiego oskarżać kogoś innego a po chwili samemu to robić. Hipokryzja i nietakt.



    Jakbyś ją lubił i szanował to byś się dostosował do jej życzenia, aby nie mówić do niej po imieniu, nie zdrabniać go oraz nie pisać jak do dziecka bo jest dorosłą kobietą która próbuje z Tobą podyskutować (sam do dyskusji zaprosiłeś) a ty robisz jakiś chamski szowinistyczny festiwal.


    Man nadzieje że dzięki tej jadki intelektualnej na temat handlu z multi syfów zlikwidują czarny rynek i już cwaniaków nie będzie!

    Hipokryzja - skoro sam używasz to czemu tak piszesz? Najpierw zacznij naprawianie świata od Siebie.



    My tu gadu gadu a ja nadal nie wiem jak się handluje :(

    taniej kupię, drożej sprzedam, podstawą handlu ;)

    odwrotnie będziesz w plecy więc nie warto 8)

    No właśnie i chyba też trzeba mieć czym handlować :)

    Tego Wam nie brakuje:

    2 Klinik -PoB- 5,885,762

    17 Shadow of War 2,405,352

    24 bodziok 1,513,943

    26 Pomagier 1,386,244

    27 aj1981 1,339,865

    28 piekny 1,286,512

    54 Cukier 526,884


    Czekamy na bohatera naszych walk na opinie na temat uczciwości , obiecuje że nie zbluzgam Pana , Panie Mikus jak Pan mnie.

    Czy Pan uważa że jest uczciwy wobec nas i siebie ?

    Nigdy nie pisałem, że jesteśmy uczciwi, nie byłem aktywistą antymultikontowym - Ty owszem. Ja odpowiedziałem na zarzuty tutaj, powinieneś wziąć przykład i odpowiedzieć ciekawym osobom na pytanie, co się stało z tym Twoim skasować czarny rynek i multikonta to zło. Hipokryzja.

  • Mikus sam nas nazwałeś sojuszem mulciarzy,kretów itp itd więc już nie wymiguj się :)

    Ja Ci mam teraz wymieniać konta z których Ty ściągasz RG,z samych największych na tym świecie i Ty dobrze wiesz :)

    Ogólnie tak szczerze,skoro przyznajesz się,że robisz za cały sojusz to pewno jakaś kara musi być nie? :)

    Edited once, last by El Loco ().

  • Święty Mikus obrońca strapionych, jak byśmy nie mieli Czarnego Rynku to byśmy byli waszymi farmami, a Mikus nazwał by się Bogiem Orfeusza i pisał że jest najlepszym.

    Ja jestem za likwidacja Czarnego Rynku , dzięki braku tego gówna gra by była przyjemniejsza i szybsza.

    Takich mędrców by nie było.

    Zapomnieliście jeszcze o pokojowym on też ma swój udział w tej wojnie.

    A jak już piszecie o nas że jesteśmy nie uczciwi to spójrzcie sobie w lustro i powiedźcie , czy nie robicie tak samo?

    Mikus dla mnie jesteś małowartościowym graczem który uważa że jest lepszy od reszty tylko dlatego że masz więcej mułów.

    Fochy robisz, obrażasz się , jesteś dziecinny i skarżypyta hipokryta.

    A dzięki tobie Mikus i Świra stworzyliście bóstwo Orfeusza , które nosi imię HITEK i. Dzięki