Ucziwość sojuszu Polski Wał [DUCK] świat Orpheus

  • Witam wszystkich,w związku z tym,że jesteśmy cały czas oczerniani na forum,wyzywani od mulciarzy,że płaczemy o wojsko itp. itd.

    Chciałbym się zapytać, dlaczego jeden gracz nasz kochany Mikus ze świata Orpheus,ma więcej sam w rankingu handlarza niż nasz cały 90 osobowy sojusz,dzisiaj dostałem odpowiedź od niego,że nie wiem na czym ten ranking polega więc może wytłumaczy nam wszystkim na czym ten ranking polega bo chętnie posłucham.Zapraszam do dyskusji :)

  • Witam wszystkich,w związku z tym,że jesteśmy cały czas oczerniani na forum,wyzywani od mulciarzy,że płaczemy o wojsko itp. itd.

    Chciałbym się zapytać, dlaczego jeden gracz nasz kochany Mikus ze świata Orpheus,ma więcej sam w rankingu handlarza niż nasz cały 90 osobowy sojusz,dzisiaj dostałem odpowiedź od niego,że nie wiem na czym ten ranking polega więc może wytłumaczy nam wszystkim na czym ten ranking polega bo chętnie posłucham.Zapraszam do dyskusji :)

    Zanim odpowiemy dlaczego "nasz kochany Mikus ze świata Orpheus", ma taki a nie inny ranking poproszę skonkretyzować jak Was oczernialiśmy i pokazać screeny kiedy nazywaliśmy Was mulciarzami.

    Boże,strzeż mnie od przyjaciół,z wrogami poradzę sobie sama.

  • Witam wszystkich,w związku z tym,że jesteśmy cały czas oczerniani na forum,wyzywani od mulciarzy,że płaczemy o wojsko itp. itd.

    Chciałbym się zapytać, dlaczego jeden gracz nasz kochany Mikus ze świata Orpheus,ma więcej sam w rankingu handlarza niż nasz cały 90 osobowy sojusz,dzisiaj dostałem odpowiedź od niego,że nie wiem na czym ten ranking polega więc może wytłumaczy nam wszystkim na czym ten ranking polega bo chętnie posłucham.Zapraszam do dyskusji :)

    Zanim odpowiemy dlaczego "nasz kochany Mikus ze świata Orpheus", ma taki a nie inny ranking poproszę skonkretyzować jak Was oczernialiśmy i pokazać screeny kiedy nazywaliśmy Was mulciarzami.

    Przepraszam,ale Ci nie odpowiem bo nie wiem jak mam się zwracać do Ciebie słońce :)

  • Nie płacz El Locco , toć Mikus gra uczciwie nie korzysta z multi syfów.

    Wczoraj miał 7 milionów złomu, to dzięki cudownym stoczniom i czarów marów.

    Zresztą Uzumaki Rezi tak samo pozyskuje złom czyli uczciwie. Tylko my jesteśmy jak to piszą o nas Hipokryci i dzieciaki.




  • My tak nie handlujemy a chętnie się dowiem na czym handel polega :)

    Aaaa, czyli żal jednego mulcarza do innego, że więcej handluje...
    Mistrzostwo :love:

    Boże,strzeż mnie od przyjaciół,z wrogami poradzę sobie sama.

  • Przepraszam,ale Ci nie odpowiem bo nie wiem jak mam się zwracać do Ciebie słońce

    Jestes az tak głupi, czy az taki z Ciebie szowinista, ze nie potrafisz z kobieta rozmawiac normalnie?

    Boże,strzeż mnie od przyjaciół,z wrogami poradzę sobie sama.

  • Temat z dupy, wszyscy handlują z mułami....

    Nie jest wam głupio taki temat zakładać????

    Ja bym to zawinął na biegu zanim wszyscy zobaczą

    Jest różnica między handlowaniem, a ciągnięciem z nich bez opamiętania i o to tu w tym wszystkim chodzi.

  • Do Mikusia napisz ja na niczym się nie znam :(

  • Zanim odpowiemy dlaczego "nasz kochany Mikus ze świata Orpheus", ma taki a nie inny ranking poproszę skonkretyzować jak Was oczernialiśmy i pokazać screeny kiedy nazywaliśmy Was mulciarzami.

    Po co screeny, wystarczy poczytać na forum co piszecie o mnie i jak mi ubliżacie tłumacząc się że to tylko opinia.

    W sumie nitka poczekaj na komentarz Mikusa , za chwile ruszy ze swoimi mądrościami. Nie będziesz musiała czytać poprzednich wpisów.

  • Temat z dupy, wszyscy handlują z mułami....

    Nie jest wam głupio taki temat zakładać????

    Ja bym to zawinął na biegu zanim wszyscy zobaczą

    Jest różnica między handlowaniem, a ciągnięciem z nich bez opamiętania i o to tu w tym wszystkim chodzi.

    dla mnie żadna, "każdy orze jak może" ;)

  • Jestes az tak głupi, czy az taki z Ciebie szowinista, ze nie potrafisz z kobieta rozmawiac normalnie?

    No widzisz długo nie było trzeba czekać na szmacenie nas, więc po co Ci screeny?

    Wiem jesteś feministką przez duże "F".

    Szkoda tylko że wykorzystujesz Boga do tego! Boże,strzeż mnie od przyjaciół,z wrogami poradzę sobie sama.

  • Temat z dupy, wszyscy handlują z mułami....

    Nie jest wam głupio taki temat zakładać????

    Ja bym to zawinął na biegu zanim wszyscy zobaczą

    Jest różnica między handlowaniem, a ciągnięciem z nich bez opamiętania i o to tu w tym wszystkim chodzi.

    dla mnie żadna, "każdy orze jak może" ;)

    W takim razie Ty się skup na wspomnianej przeze mnie laurce Mikusia, każdy będzie miał coś dla siebie ;)

  • Jeśli to takie śmieszne, to potraktuj to jako laurkę dla kolegi, że tak pięknie daje radę obsłużyć w generałach i flocie was wszystkich :D

    No pewnie, że śmieszne...
    Macie skarbonki i bierzecie z nich tak samo jak my z naszych, tylko robicie to w inny sposób niż my.
    Ten temat dla mnie jeden wielki żart...wybacz, ale nie ma stopniowania w mulceniu, albo się jest mulciarzem albo nie, a to ze ktoś jest ale kijowym i ma pretensje do innych, że robią to lepiej jest żałosne


    O właśnie i po co mam screeny robić jak sama właśnie nazwałaś mnie mulciarzem :) mało tego Mikusia też nazwałaś mulciarzem :)

    A dlaczego nie? To Wy wyciągacie tu brudy, nikt nie jest debilem, i logiczne ze tyle tak dużych walk jest możliwa tylko dzięki skarbonkom.
    Różnica między nami polega na tym, że my nie mieliśmy zamiaru o tym krzyczeć, bo i po co ,ale też nie mamy zamiaru udawać świętych i się tego wypierać kiedy temat już wypłynał.

    No widzisz długo nie było trzeba czekać na szmacenie nas, więc po co Ci screeny?

    Wiem jesteś feministką przez duże "F".

    Szkoda tylko że wykorzystujesz Boga do tego! Boże,strzeż mnie od przyjaciół,z wrogami poradzę sobie sama.


    Jakie szmacenie?
      El Loco , traktuje mnie protekcjonalnie, i jestem ciekawa jaki jest tego powód, zadałam pytanie, na które jak widzę sam sobie odpowiedziałeś,nie moja winna, ze tak niekorzystnie dla El Loco...

    Boże,strzeż mnie od przyjaciół,z wrogami poradzę sobie sama.