Djup [DUCK] vs Johnnie Walker[-AT-] i Whisky[-AT-] 84405,2 WSG dla Kaczuszek

  • Ponad 30h zlomowania tego Pana(i) Whisky 0 pomocy od sojuszników aż zal na to patrzec pozdrawiam biedna kaczka bez zycia 8o


    Bitwa morska w pobliżu Golden Irish

    (09.06.2022 5:22:14)

    djup[DUCK] z miasta Zbrojownia

    vs

    Johnnie Walker[-AT-] z miasta Red Label, KRYSIA 1, Siarczany, Whisky[-AT-] z miasta Golden Irish


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Okręt z Miotaczem ognia................0(-37) - Okręt z Miotaczem ognia................0(-32)

    Okręt z Taranem.....................795(-402) - Okręt z Taranem......................0(-4275)

    ............................................. - Balista................................0(-69)

    ............................................. - Okręt z Katapultą......................0(-19)

    Okręt z Moździerzem...................319(-0) - Okręt z Moździerzem..................0(-2070)

    Krążownik Rakietowy.................294(-122) - Krążownik Rakietowy....................0(-44)

    Śmigacz z Napędem Kołowym.............349(-0) - Śmigacz z Napędem Kołowym...........74(-1074)

    Balonowiec............................102(-2) - Balonowiec.............................0(-64)

    Statek Pomocniczy......................35(-0) - Statek Pomocniczy.....................154(-0)

    Taran Parowy.........................489(-11) - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generałowie...........................-5975.4 - Generałowie..........................-78429.8

    Punkty ofensywy......................196074.5 - Punkty obrony.........................14938.5

    Obrażenia..............................298770 - Obrażenia.............................3921490

    Podział obrażeń............................7% - Podział obrażeń...........................93%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Zwycięzcy: djup[DUCK]


    Przegrani: Whisky[-AT-], Johnnie Walker[-AT-]

  • Oni po prostu oszczędzają złoto w ten sposób... Inaczej się tego nie da wyjaśnić.


    Polecam dobrać jeszcze ze 30 osób i jeszcze bardziej nie panować nad tym co się dzieje. Po co zostawić 30-40 osób które walczą i produkują lepiej mieć pińcet graczy i odwalać taki syf...

  • Oni po prostu oszczędzają złoto w ten sposób... Inaczej się tego nie da wyjaśnić.


    Polecam dobrać jeszcze ze 30 osób i jeszcze bardziej nie panować nad tym co się dzieje. Po co zostawić 30-40 osób które walczą i produkują lepiej mieć pińcet graczy i odwalać taki syf...

    Też dlatego powoli będziemy czyścić skład,więc nie wiem w czym widzisz problem tym bardziej,że już o tym było pisane :)

    Trzeba się liczyć z ryzykiem jak się buduje sojusz,my jesteśmy w budowie cały czas tak twierdzę :)

    Pozdrawiam i gratuluję.

  • No tak nabrać syfu i potem wyrzucać , zamiast od razu z głową przyjmować małymi partiami.

  • Niestety nie znam wszystkich,jasnowidzem nie jestem,poza tym tak jak mówiłem doszły do nas dwa sojusze,walki były już planowane ale cóż wyszło tak,że Wy staneliscie jako przeciwnicy więc na tyle na ile możemy działamy :) Tak czy inaczej zawsze jakieś plusy idzie wyciągnąć :)

    Mimo wszystko niezbyt ładnie nazwać ludzi syfem.

  • Kogo nazywasz syfem Panie Miki?

  • o tym mówię, nabrać kont z 2 sojuszy bez przesiania i jazda.


    Po pierwsze to mi tu nie panuj hipokryto bo jak mi odpisywałeś na pomagierze to już nie było tego twojego "stop hejt" tylko odzywki jak dziecka z przedszkola.



    Po drugie to syfem jest ten tabun pustych kont, multi kont i kretów w waszym sojuszu.

  • Myślę,że dyskusja nie ma sensu,spokojnie wyciągniemy wnioski możesz być tego pewien :)

  • Panie Mikus trzymaj język na wodzy bo chamstwo jak słoma z butów wystaje!!!!!

    Ogranicz te przymiotniki i zacznij zwracać się normalnie do ludzi to nie rynsztok!


  • Cóż za niewychowane towarzystwo...X(
    Gratuluje złomowania, Djup:!: <3

    Boże,strzeż mnie od przyjaciół,z wrogami poradzę sobie sama.


  • Cóż za niewychowane towarzystwo...X(

    Zgadzam się z tą tezą! Totalnie brak kultury i raczej nic się to nie zmieni.:thumbdown:

    Cytaty Pomagiera - skarbonki Hitka oto jego kultura:

    "spadaj na drzewo banany prostować"
    "kup sobie w sklepie baranie!"
    "na co mulciaczku potrzebujesz?"


    Cytaty Smakosza - kolegi Hitka, też daje dobry przykład:

    "ej ty , skąd masz tyle RG?
    pewnie z tego mulistego syfu!"


    Wiadomości prywatnych nie można dodawać - ale myślę, że każdy wierzy na słowo, że Hitek to hipokryta a taki kulturalny i "stop hejt" to tylko publicznie.

  • Panie Mikus, czy Miki jak tam ci, daj Pan spokój , masz jakiś problem?

    Zajmij się sobą i swoimi przyjaciółmi od których dostajesz RG i złoto.

    Zacznij normalnie się zachowywać , a skarżysz jak dziecko w przedszkolu,

    'Prose" Pani , a Hitek to, "prose" pani, a Pomagier tamto , "prosę" pani a Smakosz to!!!!!!!!!!!!!!

    Normalny jesteś?

    Beczysz cały czas od początku tej bitwy , non stop ujadasz .

    Bądź mężczyzną w końcu i zamknij ten dziób!!!

  • Panie Mikus, czy Miki jak tam ci, daj Pan spokój , masz jakiś problem?

    Tak, twoją hipokryzję i zakłamanie. Wystarczy po moim wymyślonym nicku, nie jestem odchylony, żeby doszukiwać się "panowania" na forum gry przeglądarkowej.

    Zajmij się sobą i swoimi przyjaciółmi od których dostajesz RG i złoto.

    Jestem wielozadaniowy, umiem i to i komentować Twoje denne pełne hipokryzji zachowanie.

    Zacznij normalnie się zachowywać , a skarżysz jak dziecko w przedszkolu,

    'Prose" Pani , a Hitek to, "prose" pani, a Pomagier tamto , "prosę" pani a Smakosz to!!!!!!!!!!!!!!

    Normalny jesteś?

    Beczysz cały czas od początku tej bitwy , non stop ujadasz .

    Bądź mężczyzną w końcu i zamknij ten dziób!!!

    To nie skarżenie a ukazanie Twojej hipokryzji - bo ciągle próbujesz kreować się na takiego kulturalnego i propagującego "stop hejt" osobnika, a nie umiesz ogarnąć swojego podwórka i gdy masz okazję z innego konta to plujesz jadem i frustracją... To dopiero zachowanie z przedszkola.

    Pokaż mi gdzie ujadam ... Daj przykłady bo ty ino kłamać umiesz, dowód razem z oskarżeniem a nie na odwrót... Ja mogę dać prywatnie screeny na to co pisałem każdemu kto chce. Tutaj nie bo regulamin zabrania.


    Reasumując, jak już przestałem się zniżać do waszego poziomu i pajacować, a odpisywać bardzie jak normalny człowiek argumentując, to ty odwalasz szopkę jak ten komentarz ot to dopiero żałosne - 0 odpowiedzi na moje oskarżenie co do twojego zakłamania czy hipokryzji tylko zaatakowanie mojej osoby. Prosta reakcja gdy ktoś postawi inną osobę pod ścianą.