Delta Server'inde Yapılan Hırsızlıklar.

• bılmezmıyız canım blackle senı az kesmedıydık :D hala unutamamıssın :) bak onlar ıyı rakıplerdı yalan yok sevıyelerı ıle takdır edılıyordu ama sızler bu saydıgınız ısımlerın 10 da 1 ı kadar ahlaka sahıp degılsınız :) black hala aglıyormu o cok aglardı bak gercı buyumuştur artık bırakmıstır sanırsam :D bunu anla artık ufaklık deltanın kralıda bızız paşasıda bızız aksını ıdaa eden varsa buyursun gelsın hayır bızız desın

Beni kesmişmişmişsin.. Mertide kesmişmişmişsin..

Şahsen ben ikna oldum kralda sensin paşada sensin..

Sensin casper sensiinn..

Sahi Aytim nerelerdesin 😂

• Benide baya kesen varmış bu oyunda ama benim haberim yokmuş. Gösterin görelim nerede ne zaman kesmişsiniz, hatta ve hatta itinayla koordinat paylaşılır, buyrun gelin size bir soda ikram edeyim. Hazımsızlığa iyi gelir 😂

Gittim geldim, savaşlara katıldım, yine buralardayım. Since 2008, deltada değişmeyen tek şey senin ağlamaların Murat. İnsan gerçekten hayret ediyor. Şurada deltaya ait konuların hepsine bak, bir şekilde hep mağdursun, bir şekilde ağlıyorsun.

Genelde 3.sınıf insanlarla, iki kelimeyi bir araya getirimeyen, hayatta tek vasfı browser bir oyunda general olmak olan insanlarla muhattap olmayı doğru bulmuyorum.

Bu yüzden adım geçmedikçe olaylara dahil olmuyorum. O yüzden ismimi anarken dikkat etmeni tavsiye ederim.

• hiç degısmemıssın mert kanlılarda bole aglamayı senden ogrendı sanırım :D unuttun tabı hep oyle olur powerla ne keserdık senı bırde derbeder vardı adam derbeder olmustu senın yuzunden :D ama bunlar senın gıbı degıl sen sadece ağlıyordun :D sende haklısın kım derkı benı bır guzel kestınız :D hala aynı ergensın hıc buyumemıssın neyse kanlılar sana hesap versınde gel savas bıraz daha keseyım senı duvardan kacarken ustun başın yırtılmasın yıne kanlılardan ogren nasıl kaçılır :D guzeldı eskı gunler sen ve bır ıkı kısı dısında cok guzel rakıplerdı bılal abı olsun recep olsun hatta erkan abıyı bıle ozledık bunların eşgalı görünce vedat sanada vermıs ılaclardan bellı hafıza kaybı yapmıs sende herkesde bı yan etkısıde var kendısıde agır sizofrendır:D

• Ağlama duvarına döndü burası, konuyu saptırmayın ki hırsızlar pardon şifreyi paylaştığınız kişiler bulunsun süzme terk et burayı^^

cxd4nv9.png

☾✫ ORDULARLA YENİLMEZ BİR GAYIZ VAR KANIMDA ✫☽

• Ağlama duvarına döndü burası, konuyu saptırmayın ki hırsızlar pardon şifreyi paylaştığınız kişiler bulunsun süzme terk et burayı^^

ooo çakma boksörde gelmiş :D kaybettıgı macın ardından şike var dıye aglıyormussun sen bosver vurdulu kırdılı işleri hırsızlık guzel senın ıcın cuk oturmus masallah tencere kapak gibi:D:D sonunda hırsız oldugunu kabul ettın bıyolojık kankanla bırlıkte :D seksin boyle suzulmemiş safkan :D

• ooo çakma boksörde gelmiş :D kaybettıgı macın ardından şike var dıye aglıyormussun sen bosver vurdulu kırdılı işleri hırsızlık guzel senın ıcın cuk oturmus masallah tencere kapak gibi:D:D sonunda hırsız oldugunu kabul ettın bıyolojık kankanla bırlıkte :D seksin boyle suzulmemiş safkan :D

Fb de yaptığım maçlara kadar takip etmen gizli hayranım olduğunu kanıtlar nitelikte, gizliden takibe devam ^^ 2 dumbell kaldırıp millete vitaminsiz diyorsun da sanki ronnie colemansın sendeki ego o adamda yok ^^

cxd4nv9.png

☾✫ ORDULARLA YENİLMEZ BİR GAYIZ VAR KANIMDA ✫☽

• bırde derbeder vardı adam derbeder olmustu senın yuzunden

Ferdi dir o ferdi. Derbeder buralarda hala. Derbeder i kesebilmen mümkün değil.

derbederın halı o zaman kotuydu be dede :D hatta bızım linkin vardı o zaman bu aglak blackın belalısı :D

Pi yeni açılmış. Bende öyle bir bölgeye düştüm ki, adaşın vardı Karanlık Lord. İttifakıda kuvvetli. Bölgede herkese saldırıyorlar. Benim adayada geldiler bütün şehirlerim kuşatılmış. Son askerime kadar kesiliyorum. Son iki raund kalmış, birden savaşa birisi katıldı ve işin rengi değişti. Karanlık lord u ve askerlerini kesmiştik. Son anda gelen umut. Derbeder. İşte o zaman tanıştım. Adam gibi adamdır. Gerisi teferruat.

9cj9lE.jpg

• ooo çakma boksörde gelmiş :D kaybettıgı macın ardından şike var dıye aglıyormussun sen bosver vurdulu kırdılı işleri hırsızlık guzel senın ıcın cuk oturmus masallah tencere kapak gibi:D:D sonunda hırsız oldugunu kabul ettın bıyolojık kankanla bırlıkte :D seksin boyle suzulmemiş safkan :D

Fb de yaptığım maçlara kadar takip etmen gizli hayranım olduğunu kanıtlar nitelikte, gizliden takibe devam ^^ 2 dumbell kaldırıp millete vitaminsiz diyorsun da sanki ronnie colemansın sendeki ego o adamda yok ^^

yok ben k1 sevıyorum :) senın kankalarından bırı soledı valla ne zaman yenılse şike var dıye aglıyormussun bosver senın ıcın guzel indiregandi şevkoo:D

hayat şartları malum beslenme vıtamın mıneral zor iş yaşasın zorunlu defınasyon :) bız steroide karsıyız sevko işimiz olmaz kendı halımızde mutevazı sekılde takılıyoruz oyle o işe ayıracak zamanda yok butçede yok hırsızlık kötü şeydir sevko bıdaha çalma olurmu helalınden yaşa

• bırde derbeder vardı adam derbeder olmustu senın yuzunden

Ferdi dir o ferdi. Derbeder buralarda hala. Derbeder i kesebilmen mümkün değil.

derbederın halı o zaman kotuydu be dede :D hatta bızım linkin vardı o zaman bu aglak blackın belalısı :D

Pi yeni açılmış. Bende öyle bir bölgeye düştüm ki, adaşın vardı Karanlık Lord. İttifakıda kuvvetli. Bölgede herkese saldırıyorlar. Benim adayada geldiler bütün şehirlerim kuşatılmış. Son askerime kadar kesiliyorum. Son iki raund kalmış, birden savaşa birisi katıldı ve işin rengi değişti. Karanlık lord u ve askerlerini kesmiştik. Son anda gelen umut. Derbeder. İşte o zaman tanıştım. Adam gibi adamdır. Gerisi teferruat.

karanlık lord dedıgın dede kucuk bı cocuk vardı ısmı yanlıs hatırlamıyorsam veyseldı o zamanlar tbk ıttıfakındaydı sora ayrıldı bıze geldı yonetımde rutbe ıstemıstı bende onu kovmuştum :D tabı oysa eger hala oynuyormu bılmıyorum

• Pi yeni açılmış. Bende öyle bir bölgeye düştüm ki, adaşın vardı Karanlık Lord. İttifakıda kuvvetli. Bölgede herkese saldırıyorlar. Benim adayada geldiler bütün şehirlerim kuşatılmış. Son askerime kadar kesiliyorum. Son iki raund kalmış, birden savaşa birisi katıldı ve işin rengi değişti. Karanlık lord u ve askerlerini kesmiştik. Son anda gelen umut. Derbeder. İşte o zaman tanıştım. Adam gibi adamdır. Gerisi teferruat.

Baş tacısın abim

Biz güçlüden değil Haklıdan taraftık sen haklıydın senden taraf oldum iyi ki de öyle yapmışım seni tanımış oldum..

Bu arada Casper şu eski forum ve sayfalara bi erişim imkanımız olsa keşke o zamanda böyle rahat yalan konuşabilecek miydin çok merak ediyorum

• valla ne guzel olurdu o zamanlar bebeydın demekkı hatırlamıyordun veya mazıde kalmıs kötu anılar dıyelım sende haklısın herkes unutmak ıster bole seylerı :) ınanmassan muhıttıne sor o soylesin :D

• Gösterdiğin şahit o zamanlar ağzında emzikle kısa şortunu giymiş oyuncak arabasıyla vınn vınn yapıyordu.

Bu da senin ne kadar tutarlı bir tarih hafızan olduğunu ispatlamış oldu efem hadi şimdi selametle 😂

• Harbiden 😂😂 Beni bir gülme aldı.

Bozacının şahidi şıracı kısmını bırak, bahsettiği tarihte şahit reşit değil, reşitliği bırak akıl baliğ olmamış.

Casper basit bir matematik sorusu soracağım 😂 2008 yılından şahidinin doğduğu yılı çıkarınca tek hanemi kalır çift hanemi ?

Başka sorum yok 😁

• Eline abaküs almıştır.

Akıllı abaküs

Kargo dahil sadece 69.99 TL (4,03 $ / 3,84 £)

• 100 tane renkli boncuk.
    • 2 yıl kullanım garantisi.
    • Dolar/TL parametresini hesaplamada yetersiz.
    • 13 yaşında küçük Deltagücü üyesi çocuklara %1,3 indirim.

Haftada bir güncelleme getireyim mi bilgisayarına?
    Çipliyim mi seni?
    Yedireyim mi yapay etlerini?
    Ne yapacan, Elon ile Mars'a mı kaçacan :D

Atı yem koşturur
    Bilgisayarı RAM coşturur

Bill GATES