Delta Server'inde Yapılan Hırsızlıklar.

• Ad ile sifat farkli seyler misyoner sevketim.

Ad ile sıfata nerden geldik laf cambazı ali? " acısı olanın acısını belli etme belirtisi gibi başka bir şeyler " dememe gerek yok yazmışsın ama sedat harici herkese acını belli eden başka bir şeyler yazmışsın.

biz kan ile savasirken forumda goztepeli ye yalakalik olsun diye bir lafına bakar emrindeyim dedin mi dedin

Delta gücü arma savaşın da var mıydın yok muydun hatırlamıyorum ama o savaşa dışarıdan en az 75 80m generalliği bizzat ben ayarladım ve bundan daha fazlası da oldu. Arma içine sızıp gplerin toplandığı yerler, görev dağılımları, şehir listesi çevrimiçiler vs gibi durumları da delta gücüne iletmem cabası uzun lafın kısası o savaşta deltada olmamama rağmen senden ve salyadan daha fazla savaşa katkı sağlamışımdır ki savaş 15 gün daha uzasaydı chiden 15m generallik ile deltaya gelecektim sebebi de CHİ dünyasında DELİ OCAĞI ittifakına generallik yapan dostum dediğim adam muhittin istiyor diyeydi, O İSTİYOR DİYE foruma yazmamı da kendisi istemişti ki rakibe gözdağı olmasını istiyordu mesajları hala daha duruyor. Deltaya gelme sebebimiz de kendisiydi zaten biz dostlarımız için üçten beşten kaçmayız, ondan bundan korkmayız. Kimsenin emrine girmeyiz dostumuz için elimizi taşın altına koyarız. Siz kendi ikili ilişkilerinizi başkalarıyla kıyaslamayın ;)

ben sana misyoner sevket diyorum çünkü once delta gucune sonra kan ittifağına sirtini yasladin mi yasladin, bunun adı misyonerlik değil de nedir? servere ilk geldiğinde seni kim tanıyordu önce delta gucune misyonerlik yaptin sonra yani simdi kan a misyonerlik yapmıyor musun? düzgün bir oyuncu adin olsa oyuncu adınla hitap ederdim. peutrmhaoo nedir yahu =)

Biz deltaya geldiğimiz de salya muratın bile deliler ittifaklarını kurmadan önce savaşa dahil olsunlar sonra çıkarlar dediği ittifak mı delta gücüne sırt yaslamış?

Eski içişleri bakanınızın ve nicelerinin DELİLERİ o savaşa sokabilmek için beni nasıl yaladığını ve sırt yaslamaya çalıştığını biliyoruz, herkesin wp konuşması duruyor. Kim kimi nasıl yalamış veya sırt yaslamış isteyen yazsın paylaşırım. Peki bunun adı ne oluyor cetrion hadi buna da bir ad koy :/^^

Beni ikariam tr de tanımayan çok az kişi vardır, benim bağlantılarım ve dostlarım seni ve sizi fazlasıyla aşar.

Seni deltaya geldiğin de kim tanıyordu yazmışsın ya ben deltaya gelmeden önce ki ARMA savaşasında 180 kişilik delta gücünün gp arayıp bulamadığı cepheler düşmek üzere dendiği zamanlar 12 saat içinde kaç m gp ayarladığımı muhittine sor ;)

Biz sizin merkezinize gelip her yere bayrak diktik, sizde o cürüm varsa gelin bir şehrimin olduğu herhangi bir adaya bayrak dikmeye çalışın CÜRMÜNÜZ YETİYORSA.

Sizi yenmek için ne KAN ittifakının bize ihtiyacı var, ne de bizim KAN ittifakına ihtiyacımız var. Bunu KAN ittifakı geçen seneler de zaten kanıtladı, ezilip gitmediniz mi? Utanmadan nasıl konuşabiliyorsunuz bunu anlamak çok güç

Biz dostuz ve dostlar birbirlerini her şekilde destekler. Bunun adı birbirini yalamak olmuyor, siz dostum dediklerinizle öyle yapıyorsanız bilemem.

Müttefiklikten ötedir dost dediğin. Müttefiklikte 2 ittifakın çıkarları olur dostların ortak çıkarları olur ;)

Bak ittifakı katmıyorum bireysel olarak yapacağım 3 4 aylık hazırlık ile o 180 kişilik koca tarlayı perişan ederim, sizin cürmünüz ne kendinizi oyuncu falan mı sanıyorsunuz? Forumdan çıkın artık oyuna dönünde icraatinizi görelim beni biraz hırslandırın lütfen buna çok ihtiyacım var.

Burada boş konuşmakla bizim yaptıklarımızın yanında sadece kendinizi rezil ediyorsunuz.

SON OLARAK 81 VE GÖZÜKARA OYUNU NEDEN BIRAKTI? AÇIKLAMA BEKLİYORUZ GRAND

cxd4nv9.png

☾✫ ORDULARLA YENİLMEZ BİR GAYIZ VAR KANIMDA ✫☽

• Çıkarı için adam satmak.

Arma ittifakından ''kovulduğun'' için deltagücü ittifakında değil misin.

''Kadın'' kelimesini hakaret olarak addedebilen bir çocuk ve onun kadınlara küfür eden abisi.

Suratına vurduğum doğruları inkar ediyosun bana kırk yalan vedat diyorsun.

Sizin ile arasında hiçbir husumet yokken korsan uğruna ''deli'' ittifakını karşınıza alıyorsunuz, şevkete misyoner diyorsun.

Mami kısmını eksik anlatmışsın.Sen mamiyi gördüğünde eteklerin tutuşuyor.Eşine dostuna ''tutuştu'' ''tutuştu'' diyorsun.

Ama olacaklar her zaman oluyor.

Sen bir şeyi engelleyemiyorsun.

Kurt lidere gelince de o benim liderim aliciğim.
    Sana soru sormuş, benim idare ettiğim savasta sen var mısın yok musun diye.

Evet hayır de geç.

Senin laçka muhabbetine diğer insanları dahil etme.

Sana bir iyi haberim daha var.

Alıştırdık seni, tanıdık yüzler görmeye devam edeceksin.

Ama son hiç değişmedi, değişmeyecek.

grand-sonu%C5%9Fum.jpg

tumblr_py83m0FbtC1x6lumfo1_400.gif

Thomas Shelby

----------------------------------------------------------------------

Lider

A K I N C I L A R[K A N]

• Delta gücünde dost demek nedir bilir misin N o M e R C y ana bacı soy sop sövüp hesapların çökmektir.

^^^^^^^^^^

81 ve gözükara için bu açıklamayı granddan bekliyorduk :cursing: 3 kere sordum görmezden geldi ad ile sıfat bir şeyler anlatmaya başladı her zaman ki gibi boşuna laf cambazı ali demiyorum. ^^

cxd4nv9.png

• ne grandmıs be ali meydana cıktımmı ıpını koparmıslar gıbı saldırıyorsunuz gençler :D ali sizi daha çok cıldırtacak gıbı benım anlamadıgım burda kudurana kadar neden gelip alinin haddını bıldırmıyorsunuz :D hırsız ocagının tıpası yemıyor anladık :D vediş sadece konusuyor oda ılaclarını almadan konusuyor hala kovuldu safsatası :D arkadaş su torbacını degiştir artık ali sizin ciğerınızı ıyı bılıyorkı burda yaptıklarınız kudurmaktan öte geçemiyor :D kudurun gencler kudurun şevko tüm bu yazdıkların hırsız oldugun gercegını değiştirmiyor malesef:)

Kadın edebıyatı yapmıs vediş guldurme benı cakal senkı bır kadına casusluk teklıf etmıs bırısın neyın tatavasını yapıyorsun :D

para ıcın kankasını satmış fırıldak bıyolojıkle iş tutup hırsızlık yapmıs gelmiş burda masal anlatıyor .. cok konusmayın ali sıze hodrı meydan dıyor tıpanız yıyorsa burda inleyne kadar gıdın haddını bıldırın şevko 1 haftalık hazırlık yetıyordu hanı 1 senedır gelemedın :D:D çalacak hesapmı arıyon ..

ali fazla yuklenme bunlara alkolık gıbı dolanıyorlar ortalarda :D:D

• Süzme de geldi ^^

cxd4nv9.png

• şevko yıne aklolü fazla kacırmıs :D:D bu kadar içme sen kendını kaybedıyon sora muhıttın dıyorkı gelsın bana saldırsın curmunu goreyım dıyor daha once solemıs sanada tıpan yememıs ole demıssın muhıttıne :D:D boş sehır kabadayısı senı gelde tokatlasın senı muhıttın :D sen hesapları nıye caldın onu acıkla once hesap hırsızı fırıldak senı :D

• ben suzmeysem sen safkansın tertemız kılcıksız ve kemıksız :)) bıde bunların yanında bonus olarak hırsızsın :D:D sek hırsız senı

• para ıcın herseyı yaparmıssın dıyorlar :)) kafamda delı sorular sevko acaba :D süzülmüş şevko :D damıtılmış şevko :) fırıldak şevko :D

maaşı onuru kadar olanlar sizi :D aynı fabrıkanın çakalları sizi :D

• Profil fotoğrafında hırsız resmi olanlar bize hırsız diyor, hayat böyle bir şey işte salya ile güneş sıvanmaz muratcım boşa akıtma ^^

cxd4nv9.png

• Profil fotoğrafında hırsız resmi olanlar bize hırsız diyor, hayat böyle bir şey işte salya ile güneş sıvanmaz muratcım boşa akıtma ^^

sen onu anladın şevko :D hadı sız kuduradurun benım işlerım var aşınızı baska zaman yaparım kuduradurun hele bıraz daha :)

• bak olayi çözmussun murat helal olsun kardesim =)

hesabim banlanmis onun resmini asip bana laf anlatiyorlar canim ya =)

kai ile başlayan bir nicki vardı bizim tutuştu nun o hesap da kapanmadı mi? ben tutup onun resmini buraya niye ekleyeyim benim hickimseye cevap veremeyeceğim bir durum yok ama bakiyorum bu kan ve deli üyeleri (adlarini söylemedim zoruna giden varmis) laf yetistiremedigi yerde eski resimleri raporları ekleyip ekleyip duruyorlar onlar bile unutmuştur kac defa bu resmi tutup karsima getirdiklerini =)

Adsız_19.png

• Sen “ben multi yapmam” diyip ban yedin Aliş

beni konuşturma şimdi

Konu muhatabı çalınan hesaplar ve sahipleri konuyu saptırmayın

A K I N C I L A R [K A N]

giphy.gif

• Allahtan ilk ban yiyen ben degilim taşa tutardiniz herhalde =)

kim bilir hesabımı banlatmak için kaç ticket actiniz, phi serverindeki depoyu taşıdım ondan gemi alan da banlandi hesabı getiren de... ayrıca seni burda tekrar görmek çok güzel. Thomas Shelby vedatimizin aksine sen yine biraz uzak kaldın az da olsa gurur varmis sende demekki Thomas shelby vedatimizi gibi yuzune tükürene yarabbi şükür demiyorsun.. geçen ikiniz gelip de arkanizi tuta tuta asker ve gemilerinizi kesilmesin diye kovup somleri sokup kaçısiniza hayran kalmıştık. hosgeldin melihim sefa getirdin =)

Adsız_19.png

• Ben her canım istediğinde protein tozunu elek edip dönüyorum raporlarını biliyorsun

savaşçı hesabında başkası var dedin şuan sen oynuyorsun ?

Maximoff arkadaşım dedin ama ban yiyip açılan hesabın olduğunu ve senin oynadığını herkes çok iyi biliyor

BAFRALI türk0türk meselesi demişsin

Osman özür dilemedi mi Tayfun ve Emrah istediği için ?

konumuz bunlar değil ali

konuyu saptırmayın

A K I N C I L A R [K A N]

giphy.gif