Delta Server'inde Yapılan Hırsızlıklar.

• Gözükara ve 81 oyunu neden bıraktılar? Hesapları kimlere devir ettiler ve şuan da bu adamların oyunu bırakma sebebi olanlarla hesabı devir alanlar aynı ittifakta mı? Bu nasıl midesizlik?

Yahu şaşırıyorum, gerçekten şaşırıyorum. Senin kaç tane yüzün var, hangisi sensin? Yanında bulunduğun ittifaktaki bir zat BABAN GELDİ diye şehir ismi yapıp 1 sene banlanmadımı sonra o ittifakın sözde lideri çıkıp açıklama yaptı o kişi bizimle bundan sonra olmayacak demedimi sonra hesap açılır açılmaz geri dönmedimi küfreden zat? savaş esnasında daha önce 2 kez bana hem forumdan hem oyundan küfür edilmedi mi? Bu hareketleri madem onaylamıyorsun niye bu hareketleri yapanlar ile dostsun çok fırıldak gördüm de, senin gibisini hiç görmedim yazık sana verdiğim değere gerçekten. Sen ya midesizlik nedir bilmiyorsun yada okadar midesizsinki pisliğin içinde geze geze o pislik sende yuva yapmış..

• Yahu şaşırıyorum, gerçekten şaşırıyorum. Senin kaç tane yüzün var, hangisi sensin? Yanında bulunduğun ittifaktaki bir zat BABAN GELDİ diye şehir ismi yapıp 1 sene banlanmadımı sonra o ittifakın sözde lideri çıkıp açıklama yaptı o kişi bizimle bundan sonra olmayacak demedimi sonra hesap açılır açılmaz geri dönmedimi küfreden zat? savaş esnasında daha önce 2 kez bana hem forumdan hem oyundan küfür edilmedi mi? Bu hareketleri madem onaylamıyorsun niye bu hareketleri yapanlar ile dostsun çok fırıldak gördüm de, senin gibisini hiç görmedim yazık sana verdiğim değere gerçekten. Sen ya midesizlik nedir bilmiyorsun yada okadar midesizsinki pisliğin içinde geze geze o pislik sende yuva yapmış..

Sen arada ki farkı kaçırıyorsun ya gerçekten anlamıyorsun yada anlamıyormuş gibi yapıyorsun.

BABAN geldi diye şehir ismi yapan adam bunu kendine küfür edenlere karşılık olarak yapmış, wp gruplarınız da bizlere karşı dönen küfürleri kimlerin ne laflar ettiğini senden daha iyi biliyorum. O yüzden o şehir ismi sizin söylediğiniz lafların yanında argo bile sayılmaz.

Bu adam BABAN geldi şehir ismini kendi dostuna ittifak arkadaşına örs kaçırdı veya havan topu tazelemedi diye yazmadı, ittifak arkadaşlarının oyunu bırakmasına sebep olmadı ve oyunu bırakan adamların hesapları sahiplendirildikten sonra atıldığı ittifaka geri dönüp o hesaplarla birlikte BİZLERE KARŞI TUTUNABİLMEK İÇİN FIRILDAK GİBİ DÖNÜP TÜKÜRDÜĞÜNÜ YALAMADI.

45 IQ bir insana anlatırmış gibi anlattım umarım süzgecinizden geçmiştir.

cxd4nv9.png

☾✫ ORDULARLA YENİLMEZ BİR GAYIZ VAR KANIMDA ✫☽

• BiLGeMeN

omikrondaki savasta rodosa basan King Patr10 du...

hatırlayamamana şaşırmadım ben senin yaşında olsam dün ne yaptıgımı neye sahit oldugumu unuturdum...

ama dikkat et senin gibi senin yazdıgın mesajda sordugun sorunun cevabını bilmeyenler olabilir hatta bunu sen onların lehine birsey söylemişsin gibi algılayabilirler Kurtcigeri bize mi yavşıyor yine diyebilirler =)

PeakyBlinders

N o M e R C y

ikiniz de farklı farklı seyler konusuyorsunuz.

her ikiniz de (KAN ve DELİ ittifakları) bizim gölgemizden korkuyorsunuz...

karşınızda DELTA GÜCÜ ittifağı oldugu müddetçe iki ittifak olarak birbirinizle müttefik olmak zorundasınız.

tek başınıza anca gider boş sehre yağma atarsınız.

misyoner sevket der ki siz 10 saatlik at cek savascısınız...

ertesi gün bir bakarsın ben 30 cephe tutuyordum der..

sen kaç saatlik atıyordun yavrucum? =)

50 50 de 6 cepheye bakamadın KAN ittifağından Admiral sedatımızı çağırdın tapam yemedi biri destek olsun bari demedin mi? ama merak etme halen vedattan iyisin onun 'BOŞ' luğu farklı bir boyutta.

boşun da boşu bir oyuncudur kendisi bir de ittifak lideriymiş pehhh =)

gelelim esas meselelere...

vedatın mesajlarında kendisi ile çelişen hatta resmen bir önceki mesajda yazdıgını sonraki mesajında kendi eliyle yalanladıgına ilk kez şahit olmuyorum.

40yalan vediş diye nam salmıştır zaten siz boşverin ittifak liderliğini adamım diye ortalıkta dolaşmasını =)

burda en altta vedat diyor ki ''siz de Deli ittifakı ile o zaman müttefiktiniz''

burda da vedat diyor ki, Deli Coff a saldırdı cunku ismet ile sevket anlaşmazlık yaşadı

(biri DELİ ittifağı lideri diğeri COFF lideri)

Burda da misyoner sevket diyor ki, deltaya geldiğimizde ne kadar TARAFSIZ olsak bir bloğun veya tarafın yanında durmamış olsak da DELİLER olarak DELTA GÜCÜ ne verdiğimiz sözü tutmak maksadıyla COFF ittifağına saldırarak COFF un savastan düşmesine..... seklinde devam ediyor....

simdi mesajlarınızı tek tek ve ard arda tekrar okuyunca ikinize de bir soru sorasım geliyor...

hanginiz bukalemun (işine nasıl gelirse öyle konusan hanginiz) ???

hanginiz adam (yani hanginiz doğruyu söylüyor) ???

önce bi adam olun, benim size yönelik doğrulardan ibaret olan mesajlarımı okuyunca beyniniz sulanıyor görüşünüz bulanıklaşıyor... çünkü gerçekler gerçekleri inkar edenler için küfürden ağır gelir. bunu da kaldırmaya bünyeniz yetmiyor. hemen rezilleşiyorsunuz.

kendi kendinizle çelişkiye düşüp birbirinizi yalanlama yüzsüzlüğünü daha önce yapmıştınız da, birbirinizin yalan mesajlarına like atarken hiç mi bakmıyorsunuz bu adam ne yazmış diye?

haaa GRAND a cevap yazmış bunu beğendim mi diyorsunuz la yoksa? =)

Adsız_19.png

• Ali sen o savaşta yoktun.

Sen libyada hurma yiyordun.

General bendim,içişleri medea,lider kurt,diplomatta erkan abimdi.

Savası organize eden de bendim.

Savaşta avantajlı olanda bizdik.

Mert rodos bastı evet, sonra bende ittifakı geri çektim anlasmalı savasta rodos basıldı diye.

Anlastığım kişi de yine burdaki bekir abiydi kan lideri, o zamanlar murti diplomat,tutasta kan generaliydi.
    Biz rakip iken bile messenger aracılığı ile sürekli kontak halindeydik, goygoyumuzu yapardık yani.

Bu savaştan sonra bakanlık istenilip alındı, sonra savaştan çekilen herkesi ittifaktan attılar :D :D :D Buda böyle bir anı :D

Sonra arafı kurduk.

Mehmet abi Araf ittifağında şuan.

Mehmet lidere yakın durmaya çalısan eden yok.Zaten denk geldiğimiz her yerde birlikte hareket ediyoruz :)

Mertlede hala diyalog halindeyiz, gülüp geçiyoruz ama senin gibi kan davası gütmüyor kimse.

Senin kadar alçalmıyorda.

Diğer mesele...

----------------------

Zeka küpüsün grand zeka...

Sen dedin ki Kan ittifakı ile Coff ile biz savaştık, sanki ben ismete gelin savaşın demişim gibi söyledin.

Ben de öyle ya da böyle Deli ittifakının sizin işinize gelen bir durumun içinde olduğunu söyledim.

Coff bize ne kadar müttefikse, deli de size o kadar müttefikti yani :D

Bunu buradan çekip ''fikir ayrılığına düştüler'' demen çok garip.

170 kişisin, deli ile bizi toplasan 120 etmiyoruz.

Ama ödün kopuyor sağlı sollu tokatlanırım diye.

Bunun yolunu yapmaya çalısıyosun da, bunu çaktırmadan yapılacaksa sen yapma.

Ben senin buradan bakınca her şeyini görüyorum ilkkanım :D

Sonra bozuluyorsun.

Bunu alıp evirip,çevirip yukarıda cıkarttığın manayı açıklamak bunun için paragraf paragraf yazmak.

Sendeki bu hayalgücü Tolkien de yok be ali, sen yanlış işi yapıyorsun.

tumblr_py83m0FbtC1x6lumfo1_400.gif

Thomas Shelby

----------------------------------------------------------------------

Lider

A K I N C I L A R[K A N]

• Gözükara ve 81 oyunu neden bıraktılar? Hesapları kimlere devir ettiler ve şuan da bu adamların oyunu bırakma sebebi olanlarla hesabı devir alanlar aynı ittifakta mı? Bu nasıl midesizlik?

Yahu şaşırıyorum, gerçekten şaşırıyorum. Senin kaç tane yüzün var, hangisi sensin? Yanında bulunduğun ittifaktaki bir zat BABAN GELDİ diye şehir ismi yapıp 1 sene banlanmadımı sonra o ittifakın sözde lideri çıkıp açıklama yaptı o kişi bizimle bundan sonra olmayacak demedimi sonra hesap açılır açılmaz geri dönmedimi küfreden zat? savaş esnasında daha önce 2 kez bana hem forumdan hem oyundan küfür edilmedi mi? Bu hareketleri madem onaylamıyorsun niye bu hareketleri yapanlar ile dostsun çok fırıldak gördüm de, senin gibisini hiç görmedim yazık sana verdiğim değere gerçekten. Sen ya midesizlik nedir bilmiyorsun yada okadar midesizsinki pisliğin içinde geze geze o pislik sende yuva yapmış..

o zaten hep fırıldaktı ama sen anlamak istemedin bak artık kendisi itiraf ediyor fırıldak oldugunu para ıcın kankasını satan herkesı satar hırsızlıkta yapar neden şaşırıyorsunki buna

• Bilgemen namı diğer Kurtciğeri şu oyunda görüp görebileceğiniz en kaliteli insanlardan birisidir ki ona bile saygısızlık edip hakaret edecek kadar yoldan çıkıp kötü yola düştün Grand.

Gerçi senin yolun hep kötü yoldu ama bu kadarını senden dahi beklemezdim.

Altı üstü bir oyun oynuyorsun karakterinden bu kadar ödün verme diyeceğim ama o zamanda soracaksın hangi karakter.. Sende haklısın Eşşeği hipodroma çıkarmışlar sonra At gibi koşmasını bekliyoruz.

• Öncelikle benim de adım geçtiği için cevap hakkımın olduğunu düşünüyorum.

Şevketin dediği gibi sizin bize ettiğiniz küfürleri saymakla bitmez de yinede o konuya girmek istemiyorum.

Ama adımı pis ağzına aldığı için küçük süzme generalinize cevabım

var bi zamanlar benden ambrosia dilenen abi diyip gp depolarının bilgisini almak isteyen

Hatta ve hatta beni savaş başlamadan yanına çekmek isteyen süzme eğer bu dediklerimi inkar ederse wp den yazdıkları duruyor atabilirim isteyene problem değil. Ama hala salağa yatıp böyle konuşması gerçekten beni şaşırtıyor hatta güldürüyor ama süzme olduğu gerçeğini değişmiyor. Forum dan küfür ettin bana seni dava ettim polis aradı seni özür dileye dileye bi hal oldun şimdi bunu da inkar edersin sen çünkü süzmesin normal senin için.

Diğer süzme casper savaş bitince kovuldun altınımı gp mi aldılar dedin kalktın beni aradın bir sürü şey anlattın sonra gittin yine aynı şeyleri yapmaya devam ettin.

Sana soruyorum madem böyle yapacaktın da neden libyada hurma yiyen granda ş…siz ali dedin ?

Hadi onu da geçtim gittin pompaya neden küfür ettin ?

Ya siz bu kadar karakter yoksunu süzmesiniz işte bana yazdıklarınız hepsini duruyor döksek buraya onu bile inkar edersiniz o yüzden benim gözümde hiçsiniz bunu söyliyim size .

Bu hurma yiyen ali erkeklikten bahsediyor hadi kendisine ş..siz diyen adamı atsın görelim varmı onda o yürek??

Bu arada unutmadan söyliyim şifrenizi paylaşmayın sonra böyle şeyler yaşarsınız tıpkı general deposunun dağılması gibi.

Yine de geçmiş olsun üzüldüm emekleri gitti diye . Bu konuyla ilgili son mesajımdır.

3OZ5j0.png?fbclid=IwAR14XGsCtvKtNJmgxU65pdcjr-IwomYR2Ubjn1Vs7QUnVLj86DRKvXCQDk8

• hahah:))) ya tipsiz süzme :) ben senin cigerinin kaç para ettiğini bilmiyormuyum çakal :)) herkes herşeyi biliyor ama senın gıbı ekmekler hiçbirsey bılmıyor :)))) kım ınkar edıyorşı şaklaban :) o mesajlar pompadada duruyor :) ıstersen gonderebılırsın :))) sen anca ıttıfakındakı koyunları güdersin .. cüzdanlara dıkkat edın malum şevkoyla yatan hırsız kalkar valla muhıttın sana az bile sövmüş bıde delıkanlı ayakları takılıyor papucumun süzmesi hatta elekten geçirilip damıtılmışı ham petrol ham :D

• hahah:))) ya tipsiz süzme :) ben senin cigerinin kaç para ettiğini bilmiyormuyum çakal :)) herkes herşeyi biliyor ama senın gıbı ekmekler hiçbirsey bılmıyor :)))) kım ınkar edıyorşı şaklaban :) o mesajlar pompadada duruyor :) ıstersen gonderebılırsın :))) sen anca ıttıfakındakı koyunları güdersin .. cüzdanlara dıkkat edın malum şevkoyla yatan hırsız kalkar valla muhıttın sana az bile sövmüş bıde delıkanlı ayakları takılıyor papucumun süzmesi hatta elekten geçirilip damıtılmışı ham petrol ham :D

En son yazdığım kuyruğun sıkışmış şekilde teşefon numaramı istemiştin habert yollamıştın hatırlatayım:)

bu dünyada çok süzme gördüm de senin gibi dilenci süzme görmedim emin ol casper ama ağlama sen ben halledeceğim acını dindiricem süzme kampına gönderecem sizi ikiniz den de iyi cacık olur :D:D

Para lazımsa gel malum sürekli para toplanıyor senin için dinlenmekten vazgeç

• parayı nasıl kazanıyorun :) selpakcı sedat peçetecı sedat sen git kralın gelsın sen kımsınkı lan senden korkacagım teneke telefonuda sana sövmek ıcın ıstemıstım ben muhıttıne benzemem yanı :)) bana suzme dıyor sek dogal pecetecı hem korkak hem kufurbaz cibiliyetsiz

• baya metettıgıne gore o kampta iyi yetiştirmişler senı havasını suyunu tatmıssın belli sen melıhe gıt siyahi kankaları ıle tanıstırsın senı seversiniz siz :) troliçe seni

• Bilgemen namı diğer Kurtciğeri şu oyunda görüp görebileceğiniz en kaliteli insanlardan birisidir ki ona bile saygısızlık edip hakaret edecek kadar yoldan çıkıp kötü yola düştün Grand.

Gerçi senin yolun hep kötü yoldu ama bu kadarını senden dahi beklemezdim.

Altı üstü bir oyun oynuyorsun karakterinden bu kadar ödün verme diyeceğim ama o zamanda soracaksın hangi karakter.. Sende haklısın Eşşeği hipodroma çıkarmışlar sonra At gibi koşmasını bekliyoruz.

bilgemene soyledigim hangi soz saygısızlık ya da hakaret oldu diye yazdigim mesajı tekrar okudum da ben birsey göremedim??? hayırdır halusulasyon mu görmeye başladın tutuştu kardesim? ben bilgemen in yasinda olsam dun ne yedigimi unuturdum dedim. sor bakalim kac yaşı varmış tahminimce 60 lara dayanmıstir. bunun neresi hakaret neresi saygisizlik... eger oyle birşey varsa kendisi soylesin rahatsiz oldugu bir durum varsa kendisi soylesin bana hakaret ediyorsun saygısızlık yapiyorsun diye ama henuz boyle birsey yok...

BiLGeMeN tag da atayım cevap versin.

gelelim Thomas Shelby vedatimiza...

ben coff ile kan Müttefik mi dedim de sen aldın bunu taaa omikron serverindeki hayat hikayeni anlatma gereği duydun? yok ittifak dağılmış da Araf i kurmuş da bilmem ne...

yaw şu laf olsun diye karsima gecip bos konuşma huyunuzu bi bırakın, GRAND CEKEMEMEZLIGI nin semptomları bunu yaparak geçmez. kivranmayin boşuna =)

neymiş fikir ayrılıkları olmus diye yorumlamisim o nerden cikti hangi mesajimda böyle birsey ima etmişim diye baktım meğer bizim vedat yine bol keseden sallamış ki yazdıkları anlamlı görünsün diye halbuki böyle bir söz böyle bir ima da yok ortada =)

en komiği de şu oldu... neymis 170 kisi delta gucu ittifagiymis 120 kisi deli ittifagi ile kan ittifagi toplamiymis neymis ödüm kopuyormus sağlı sollu tokatlanirim diye =)

geçen gün sen ve williamwallace 2 som isinlayarak gelip karsi saldiri aldiginizda elinizdeki iki donanmayi ve askerleri salıp somu söküp kacmadiniz mi ne tokatlanmasi tekmelendiniz resmen bir de utanmadan neymis rodos yemis de on safinda eksikler varmış. ben bu söylediğinin aksini ispat etmek için iki raporu da savaş raporları bölümünde ekledim ama yüzsüzlüğün bini bir para oldugu için halen pişkin pişkin ortalıkta konuşabiliyorsun o da senin gurur yoksunlugun be birader.. hadi rodos yedin dağılan gemiler de geldi (rodos felan yok olsaydi raporlarıni çoktan eklerdi bana rodos vurdular diye) demek onları da kovdun ya da sömün içinde somu kaldırırken yalan oldu gittiler... bir de tokatlanma diyor yahu utanmaza yuzsuze bak =)

son olarak da admiral sedatimiza iki laf edeyim. bakiyorum da bu aralar gazı fazla almissin ufak bir müdahalede patlarsın maazallah. WhatsAp da ali abiciğim bu oyundaki idolum sensin savasmayi senden öğrendik soyle adamsın böyle abimsin diye diye ağzından salya burnundan sümük akiyordu. simdi bakiyorum da Libya'da hurma yiyen ali diyorsun. karakter nedir diye sorgulayan ve burda karakter de karakter diye ağzından karakter lafini düşünmeyenler once bi aynaya bakacak bukalemun nedir nasil olunur omurgalı mıdır değilmidir diye sorgulayacak... en önemlisi de adam olacak adam! ona s.siz diyorsun buna süzme diyorsun daha da biz böyle düzgün namuslu insanlarız böyle ahlakliyiz diye taklit yapmayın hiç inandırıcı gelmiyor şu dakikadan sonra =)

Adsız_19.png

• var bi zamanlar benden ambrosia dilenen abi diyip gp depolarının bilgisini almak isteyen

Ambrosia dilenen ? :) İspat etmezsen, KADIN olarak nitelendiririm seni o şekilde davranırım. Apartmanda kavga eden KADINLAR gibi, durmadan yalan yanlış konuşuyorsun REZİLLİĞİN diz boyu olmuş hala konuşuyorsun ben yazmıyorum diye kendinizi ADAM(!) zannetmeyin, hiçbir halt değilsiniz. :) Bakın konuşmuyorum, susuyorum seviyenize inmek istemiyorum ama her geçen gün ALÇALIYORSUNUZ yapmayın adımı geçirmeyin kiminle kavga ediyorsanız edin hiç umrumda değil beni karıştırmayın yeterki .

• Hurma yiyen ali diyorum daha ne diyim yoksa afrikada çakıyla aslan avlayan ali mi diyim?

Seninle aynı ittifak da bulunduk güzel şeyler öğrettin savaş adına ama çamur yapmaya başladığında yanından ayrıldık iyi ki de ayrıldık yoksa nerden bilecektik senin çamur hallerini neyse..

Süzmelere gelince onlarda pek işim yok ikisi de muhattabım değil biri cocuk diğeri zaten dilenen zavallı bir insancık .

duygu sömürüsünde üstüne yok ismi cismi ne olduğu belli olmayan dünyaya neden geldi onu bile bilmeyen bi kişilik :)

Dediğim gibi savaşmak isteyen adres belli hodri meydan gençler:)

• Kurtcigeri bize mi yavşıyor yine diyebilirler =)

Bunu yazarken utanmadın.

Mesajını tekrar okumuşsun yine bir şey bulamamışsın.

Yani senin meşrebinde, edep ve terbiyende bu bir hakaret değil saygısızlık değil öyle mi ?

Gerçekten merak ediyorum yüz yüze olsan böyle bir cümle kurabilir miydin ?

Gerçi kendi ittifakından birine bir örs yüzünden onca küfrü eden geleneğin temsilcilerisiniz.

Ben kime ne anlatiyorum ki..

• Konuyu başından beri takip ediyorum, konu hesap hırsızlığından nereye gitti.. Öncelikle şunu söylemek isterim hesap sahipleri adına üzüldüm umarım mesele çözümlenir.. Emek çok büyük çünkü.

Asıl söylemek istediğim ise yahu siz ne yapıyorsunuz? Bu bir oyun birbirinize kızabilirsiniz ama ettiğiniz ağır hakaretleri hazmedemez olursanız ciddi sorunlar çıkar. Şeref, namus, ahlak, hırsızlık bunlar ne ağır ithamlar böyle elinizde kanıt olmadan insanları zan altında bırakmak akıl alır gibi değil.. Gerçekten çok şaşkınım koca adamlar çocuk gibi davranıyorsunuz. İttifak arkadaşlarımdan rica ediyorum lütfen siz yapmayın.. Özellikle tahrik ediliyorsunuz okuduğum her mesajda ağır hakaret içeren kelimeler var ama sakin olup tepki vermemek sizin kalitenizi gösterir. Asalet sonradan kazanılmaz doğuştan gelir.

Ve son olarak Muhittin yukarıdaki mesajında "kadın gibi" diyerek bir benzetme yapmışsın yapma! Kadın olmak kötü örnek gösterilecek bir mevzu değildir. Adam olmak mavi nüfus cüzdanı sahibi olmakla olmuyor maalesef (hoş şuan renk farkı yok) bu oyunda bir çok erkek oyuncu var, çok az sayıda kadın ama bazı erkek oyuncuları topla o kadınlardan 1 tane etmeyeni de vardır.

Kusura bakmayın lütfen normalde bu konuya yazmak istememiştim, ama yazılanlar konu dışına çıktığı için bir kaç kelime yazmak istedim bende.. Kimseyi kırmak ya da rencide etmek değildi niyetim.. İyi forumlar 😊

AnkA SecreT

KAN [Diplomat]

Delta - Gamma

• Aslinda cahil ile tartışırken söylenen her söz ateşe bir odun atmaktır derler ama seni eskilerden tanirim cahil demeyeyim de safligindan çocukluğundan dolayı söylenen sözleri yanlış anlıyorsun diyeyim. ben sizin Ali abinizim ya gereğini yapmam size durumu izah etmem lazım. Bu çok kibarca oldu yahu tarzım değil benim bi dk =)

ben orda bilgemen e diyorum ki sen boyle söylersen onlar da kurtcigeri bize mi yavsiyor diye düşünürler dedim. adamı uyariyorum aslında bi hakaret yok. merak etme ben sözlerimi iyi seçer ona göre konuşurum. ama karşımdakine göre değişir =)

admiral sedatcigima da cevap vereyim,

hurma yiyen ali demis de Afrika'da çakı ile aslan avlayan ali mi deseymis... bak ben sana admiral sedat diyorum. hic de öyle acisi olanin acisini belli etme belirtisi gibi başa biseyler yazmama gerek yok. senle omikronda ayni ittifaktaymisiz da güzel şeyler öğretmisim de sonradan camur yapmaya başlamışım guya.. yahu kan ittifagi savaşta iken kuyruğunu kistirinca w-art olarak gidip destek olmadık mı sonra sen kan ittifağına gectin ben yolumda devam ettim. camur yapmaya başlayan hangi ittifak ise bulut ittifagi ile arası bozulup ki her savaşta kan ittifaginin kuyruğunu sıkıştığı yerden çıkaran bulut ittifagidir. hatta o zaman forumda kerem size gereken ne ise söyledi ondan sonra lideriniz murtiii çıkıp forumda boyle tartışmalar yapmayın milleti kendinize guldurmeyin diye hem kendi ittifaginin üyelerine hem de bulut üyelerine laf etmedi mi.

biz başından beridir ne isek halen oyuz. camur yapan çamura yatan kim, kim kiminle niye Müttefik olmuş kim kime burda forumda hodri meydan diyecek kadar cesaret vermiş onu da çok iyi biliyoruz.

bizim delta gucu ittifagi olarak kimseye birsey ispat etmeye ihtiyacımız yok.. ki zaten geçen savaşı siz kazanmanıza rağmen 4 ay boyunca kendi merkezinizde ezile ezile kesilmenin hapsolmanin verdiği eziklik ile savaş kazanan taraf olmanın ağırlığını bile üzerinizde taşıyamıyorsunuz halen hakaret edip ahlak seviyenizi gösteriyorsunuz.

hesaplari çalınan üyelerimiz var. burda çıkıp yok şöyle üzüldük yok böyle yazık oldu diye laf eden uyelerinizi görüyorum. bir tanesi de çıkıp hesapları calanlara yazıklar olsun hesap sahibinin verdiği emekler haram zehir zıkkım olsun hirsizlara lanet olsun dediğini de görmedim. çünkü siz de biliyorsunuz ki bu hesapları çalanlar ya sizsiniz ya da size hizmet eden muttefikleriniz. bizlere başka türlü bir zarar veremiyorsunuz. bir tanesi de çıkmış 5000 yağma attik merkezinize geldik diyor. demekki bizi yildirmak için bunların bir etkisi olmadığını görmüş hesapları çalıp sehirlerini sökerek zarar vermeye çalışmış. ama malesef yine yok... biz hep burdaydik hep de burda olacağız. isteseniz de istemeseniz de, hoşunuza gitse de gitmese de bu böyle =)

Adsız_19.png

• hic de öyle acisi olanin acisini belli etme belirtisi gibi başa biseyler yazmama gerek yok.

Bana misyoner

Vedata kırk yalan

Enese, oğuza sabbah ve irlandalı

tutasteye tutuştu demen hangi acının veya acılarının belirtisi ali ;)

cxd4nv9.png

☾✫ ORDULARLA YENİLMEZ BİR GAYIZ VAR KANIMDA ✫☽

• hic de öyle acisi olanin acisini belli etme belirtisi gibi başa biseyler yazmama gerek yok.

Bana misyoner

Vedata kırk yalan

tutasteye tutuştu demen hangi acının veya acılarının belirtisi ali ;)

Ad ile sifat farkli seyler misyoner sevketim.

biz kan ile savasirken forumda goztepeli ye yalakalik olsun diye bir lafına bakar emrindeyim dedin mi dedin... sonra kan ittifaginin tasmalı uşağı oldun mu oldun. Bu bir misyonerlik örneğidir.

ben sana misyoner sevket diyorum çünkü once delta gucune sonra kan ittifağına sirtini yasladin mi yasladin, bunun adı misyonerlik değil de nedir? servere ilk geldiğinde seni kim tanıyordu önce delta gucune misyonerlik yaptin sonra yani simdi kan a misyonerlik yapmıyor musun? düzgün bir oyuncu adin olsa oyuncu adınla hitap ederdim. peutrmhaoo nedir yahu =)

vedata 40yalan vedis adını ben koymadım onu kendisi ispatladı =)

adamın her lafında bir yalan var. yalanı ortaya çıkınca da başka bir yalan ile konuyu değiştirmeye çalışıyor. çıkarı için de sen dahil senden kaç tane varsa hepsini 2 kuruşa satar kenara koyar. sen yeni yeni tanıyorsun Thomas Shelby vedatimizi... dikkat ettin mi oyuncu adını yazıyorum. 40yalan desem ne demesem ne adam zaten yalancı diye tanınıyor seviliyor =)

tutuştu da adı üstünde tutuştu =)

omikrondan adını öyle yazmıştım eskiler bilir yıllardır da tutuştu derim muhammet adını da pek kullanmam hep sıradan basit biri oldu benim için, özel bir nedeni yok yani

Adsız_19.png

Edited 3 times, last by cetrion ().

• Grand her ne kadar lafı eğip büksende sözünün nereye gittiği açık dahada uzatmıyacağım.

Lakaplara gelince 😂

Omikrondan beridir nerde bir KAN'lı görsen Tutuşuyorsun nereye kapak atacağını şaşırıyorsun bir gün Efs bir gün Mafia bir gün Wart bir gün Harami bir gün Kanka bir gün Joker bir gün Delta Gücü 😂 ve sayamadıklarım.

Ama hakkını vereyim Grand,

Bir zamanlar haddini biliyordun.

Mesela ilk sunucu birleşmesinde cümle aleme Omegaya gideceğimizi duyurmuştuk ama sen gelmedin 😂

Sonra ne hikmetse eski mağlubiyetlerini özlemiş olmalısın ki Joker vs Araf savaşına geldin( Araf ile Kan müttefik olduğunu biliyordun)

Sonra bir gece ansızın savaşa Tutaste girdi ve bilin bakalım ne oldu 😂

Evet evet Grand yandım Tutuştum deyip tatile aldığı gibi topuk.

O günden sonra Grandı görene aşk olsun.

Gel zaman git zaman bizimkiler Deltaya gelmiş.

Ama ittifak ismi ARMA olunca Grandı pek cezbetmemiş ne zaman ki ittifak ismi KAN oldu bi baktık Grand deltada😁

Deltada ne mi oldu ?

Mekanlar değişir, sunucular değişir, nickler değişir, hesaplar değişir ama değişmeyen bir şey vardır ki oda tarihtir.

Tarih tekerrürden ibarettir.

Neticede Grand topukları Tutuştura Tutuştura yine kaçtı.

İşte bizim Tutuştunun hikayeside bu, ne zaman Tutasteyi görse yanıp Tutuşup kaçıyor 😂