Delta Server'inde Yapılan Hırsızlıklar.

• Biz buraya geldiğimizde alicim sen libyada hurma mı yiyordun, azerbaycanda çalısıyormuydun yoksa kentuckyde arpa mı yiyordun inan bilmiyorum.

Ama senin şimdiki liderin, bakanın ve generalin bize dediler ki ''hiçbir server deltaya benzemez ve deltagücünün kıralı biziz''

Bu ittifak.

Benim ittifağıma

yeniliyorsa bunu tek kalem ile açıklarız.

Kalite grandcım kalite.

Her şeyi geçtim.

Kadınlara küfür eden bir grand ile iletişimi casusluk olarak addeden bi casperin olduğu,
    İttifak üyelerine küfür eden bi generalin olduğu ittifak sizce ne kadar kalitelidir.

tumblr_py83m0FbtC1x6lumfo1_400.gif

Thomas Shelby

----------------------------------------------------------------------

Lider

A K I N C I L A R[K A N]

• Delta Serverinde kendini bize rakip görenler olabilir.

hatta KAN ittifağı gibi yanında DELİ ittifağı olmadan bırak oyunda savasmayı (zaten halen savaşamıyor) forumda mesaj yazmaya cesaret edemeyenler oyunda başka forumda başka konuşunca ve gerçekleri kabak gibi ortada iken forumda balçık ile (vedatın sümüğü ile) sıvanmayacağını öyle ya da böyle göreceksiniz...

geçen savaşta bile DELTA GÜCÜ ittifağı KAN ittifağı ile savaşırken aynı anda serverin farklı bir köşesinde hem COFF ittifağı ile hem de serverin başka bir köşesinde Do-Ka ittifağı ile savaşmıştı... yalan mı bu vedatcığım?

DELTA serverinin KRALI da PAŞA sı da biziz... haa ne zaman kendiniz çıkıp dersiniz ki biz KAN ittifağı olarak şu kordinatta DELTA GÜCÜ ittifağı ile savaşmak istiyoruz buna tek ittifak olarak cesaretimiz var, yani biz DELTA GÜCÜ ittifağı ile tek başımıza aynen yukarda eklediğin görüntülerdeki gibi 169 üyeye karşı 51 üye seklinde savasacak, savas bitene kadar hiçbir ittifak savasa dahil olmayacak lojistik destek vermeyecek diyebilirsen o zaman seni adam yerine koyar söylediğin sözlere acaba bu yalancı vedat bu kez doğru mu söylüyor diye düşünebilirim. ayrıca senin forumdaki bu kendini bir halt sanan görüntün de görüntüden ibaret olmamış olur.

bizim üyelerimize ve generalimize laf etmişsin, geçen savasta türkotürk serhat ve bafralı caglar yanyana savaşmadı mı?

bunların birbirlerine ettiği küfürleri benimle faceb. üzerinden mesajlasarak nasıl da paylaştıklarını isteyene ekran görüntüsü olarak atabilirim.

hani kaliteden bahsetmişsin ya, herkes önce bi aynaya bakacak biz kimiz ne yapıyoruz diye.

daha önce de söyledim gururunuzu kendi ayağınız ile ezip forumda yalan konuşmayı ve her türlü durumu sanki kendiniz sütten çıkmış ak kaşık gibi lanse etmeniz bana sökmez ben sizin ciğerinizi bilirim ne kadar namuslu şerefli insanlar oldugunuzu da çok iyi bilirim.

hatta ikariam tr sizin kadar namuslu serefli gururlu başka bir ittifak olamaz.

bunu siz de biliyorsunuz da işte amaca ulaşmak için her yol mübahtır sözü sizin yaptıgınız ve yapacağınız K likleri haklı saymaz.

bak mesela bir örnek verelim,

kim kimin hesabını çalmış ve sehirlerini yıkmışsa allahından bulsun de bakalım sizin kaportanız olan DELİ ittifağı bu sözünüze ne diyecek =)

gelip burda hırsızlara avukatlık yapacağınıza konuyu değiştirmek için kıvır kıvır kıvranacağınıza kıvranmayı bırakın da 2 dk dik durun omurganızı gösterin!

Adsız_19.png

• Yahu vedat;

Yazmayayım diyorum, susayım diyorum da sen harbiden KATIKSIZ bir MALZEMESİN ya. Oğlum ne anlıyorsun insanlara yalan yanlış laf atıp kendine laf ettirmekten? Hayır yüzsüz olduğunu biliyorum da, bukadar da olunmaz yani çitayı arşa çıkardın arşa. Kardeşim eskiden olduğu kadar gelip burda yorum yapmıyorum hiçbirinize bir lafım yok ama siz diyorsunuzki beni paspas et, dalımı budağımı kes süründür yerlerde.

PEKALA...

İttifak resmi falan eklemişsin, sormazlarmı ADAM(!) olana; sen 10 savaş yaptın 1'ini kazandın onunda gururunu bile taşıyamıyacak kadar galibiyeti UNUTMUŞSUN diye?. Siz bukadar YALAKALIK ve KPELİK yaptıktan sonra kazandığınız savaşın bile galibiyetini taşıyamıyorsunuz yav gerçekten sana söylediğim laflar'dan ben utanıyorum sen utanmıyorsun lafları yemekten. Senin gerçekten zihinsel problemlerin var hat safada hatta, acilen bir Nöroloji uzmanına görünmen gerekiyor zira kafatasının içi bomboş bir organ ile dolu, hoş olduğundan bile şüpheliyim.

Bu arada casper sordun mu sen pompa hangi hesabın peşine düşmüşte, göztepeli yüzünden hesabı elinden kaçırdığını zannedip göztepeliyi azarlamış

Şimdi burda iddia ettiğin şeyleri ispat etmezsen ŞEREF , AHLAK , NAMUS, AR DAMARI gibi sıfatlardan YOKSUN olduğunu bir kez daha tescil ettirirsin burda herkesin önünde. Allah aşkına elinde ne belge varsa servis et hatta ben izin veriyorum buraya as. Oğlum sen harbiden KATIKSIZ MALZEMESİN. Katkı maddeside olsa vay halimize. Tayfun abi 40 gündür oyunda yok doğru dürüst adam tedavi görüyor, biz hangi ara hesap peşine düşmüşüz de alamamış da bana laf söylemiş ATARAX'a aramı verdin sen yada RİVOTRİL 'e ? İlaçlarını kullanmıyorsun sonra gelip burda sağa sola salça oluyorsun. Ailenden birilerinin numarasını ver baride ALLAH RIZASI için halinden bahsedeyim seni tam donanımlı bir doktora götürsünler.

Yahu beni tanıyan kimsenin aklı alıyormu senin yazdıklarını? :) Senin yandaş olduğun deli ittifakında bile senin zihinsel problemlerin olduğunu kabul eden yöneticiler var :D Ben bir hesabın peşine düşücem, ama alamayacağım sonra da lider bana fırça kayıcak? :) Hesaptan çok ne varki? gerçi siz ÇALMA ve HIRSIZLIK konularında ilerliyorsunuz bu aralar bunları bilmemeniz normal. Konuyu saptırmadan sorayım size;

ÇALMA ÇIRPMA İŞLERİ NASIL GİDİYOR? İŞLER KESATMI? BAŞKA HESABIMIZ ÇALINMADI DA SORALIM DEDİK. :D

Haydi selametle, ACITTIĞIMLA KAL EVLAT.

• Teknoloji çok güzel alet be alicim.

Sen yalan söylüyorsun. Teknoloji çaattt diye ortaya çıkarıyor.

geçen savaşta bile DELTA GÜCÜ ittifağı KAN ittifağı ile savaşırken aynı anda serverin farklı bir köşesinde hem COFF ittifağı ile hem de serverin başka bir köşesinde Do-Ka ittifağı ile savaşmıştı... yalan mı bu vedatcığım?

Coff ittifakına ben gidin deltagücüne saldırın dedim mi, demedim.

Senin yarım akıllı arkadaşların Coff ittifakının durduk yere 40k buharını çalarsa, Coff da sana saldırır.
    Bu kadar basit.

Üstüne üstlük siz de ''Deli'' ittifakı ile o zaman müttefiktiniz.
    Deli ittifağı da COFF ile savasıyordu. Unuttun mu alicim.

Bakınız. Yeter mi ali sana. Bence yetmez.

Yeter mi aliciğim. Bence yine yetmez.

Bak osmanın ahdı varmıs, savaştan sonra ne yapacakmış bi okudunuz mu.

Peki savaştan sonra ne oldu onu biliyor musun grandım.

:D

Bence bu hepinizi güldürdü :D :D :D OSMANIMA BAK SEN KANLILARI YAĞMALİCAKMIŞ.:ddddD:d

Neyse ettiniz mi şimdi 2 ittifak :(

Dur biraz arttırıcam.

Eraysı asisi büyük turanı yani WOO size gp de altında vermedi mi, üstüne ertuğrul birsürü cephenizi sırtlamadı mı.

3 ittifak ettiniz şuana kadar.
    Devam ediyorum.

Kabuslar filan nereden geldiler, afrikada bir muzun içinden mi yoksa epsilondan mı geldiler.

4 mü ettiniz.

Sayıyorum ve devam ediyorum bitmez.

Ben unuttum nereden kimler geldi sizinle savastı.

Diğer mesele de türkotürk ile bafralı meselesi.
    İkiside bu ittifağın üyesi değil sahipleridirler.
    İstediği zaman gelirler, istediği zaman giderler.
    Kendi aralarında anlaşmazlık olur mu bilmiyorum olmustur ama beni ilgilendirmez.

Ben burada olduğum sürece onlarda burada olacaktır.

..

Savaş meselesine gelince de.

Her zaman bekliyoruz :)

169 kişiyi 50 kişi seve seve karşılarız.

Söz kimseler de karışmicak.Sen yeter ki gel.

Thomas Shelby

Lider

A K I N C I L A R[K A N]

• Herkese merhaba

Hesabi gidenler icin gecmis olsun dileklerimi sunuyorum.

Lütfen herkes laflarina dikkat etsin.

Kimin ne halt oldugunu herkesten iyi biliyorum.

Demem o dur ki, oyununuzu oynamaya devam edin.

Forumu birakin.

PaacMe.png

-------------------------------------------------------------------------------------------------

A K I N C I L A R [KAN]

Lider

• Anladığım kadarıyla Delta Gücü ittifakı da savaş istiyor.

O zaman neden şöyle güzel anlaşmalı Rodossuz bir savaşta uzlaşmıyoruz ?

Günaydın tutuştu kardeş biz her zaman kendimize güveniyoruz.

bak yukarda ittifak liderin Thomas Shelby ne yazmış...

teknoloji güzel bir aletmiş. aletlerle arası iyi vedoşumun.

rodossuz savaş olabilir niye olmasın.

lideriniz forumda çıkıp (3-5 taktiksel rodos haricinde rodos kullanmadık) deyip yalan konuşmadı mı şerefi varsa inkar etsin?

sadece benim takip edebildiğim 100 den fazla rodosa sadece ben sahit oldum.

lideriniz yalancı ve kolpa kardeşim napayım simdi sizin sözünüze inanıp rodossuz savaş olsun diyeyim de savas sırasında kuyrugunuz sıkısınca daha önce de defalarca oldugu gibi (yaw arkadaş örs basacaktı yok poseidon basacaktı da yanlışlıkla rodosa basmış) gibi vb... mazeretlerle rodos vurmayacakmı... onu da geçtim cephelere yetişemeyince kapatmak istedikleri cephelerde sehir sahibine rodos vurdurup tekrar saldırı olmasın diye hesabı tatile cektirmeyecek mi?

en önemlisi taaa omikrondan bu yana tek başına bir savaşa girmeye cesaret edemeyen ittifak mutlaka sağında solunda tasmalı oyuncular olmadan savasabilecek mi gerçekten merak ediyorum. ama rodossuz savas konusunda benim için sorun yok onu savasmayı bilmeyen arkadaşlarına soracaksın.

Adsız_19.png

• Vay erkek de gelmiş...

geçmiş olsun dileklerini iletmişsin, bir de hesapları çalanlar ve sehirlerini sökenler için de 2 kelime edermisin.

sen erkeksin ya minik kediciklerin aslan abilerisin ya hadi bi kınama mesajı yaz.

yok vazgectim sadece 1 cümle ile hesapları çalanları ve sehirleri sökenlere lanetler olsun yazıklar olsun hesaplara emek verenlerin hakkı zehir zıkkım olsun der misin? bi bakalım DELİ ittifağından nasıl bir ses çıkacak bişey deneyecem =)

ayrıca kimin ne halt oldugunu bildiğin konusunda sen örnek gösterilecek adamsın.

eğer bu doğru ise o kadar çamurun içinde nasıl yaşıyorsun merak ediyorum? =)

Adsız_19.png

• Anladığım kadarıyla Delta Gücü ittifakı da savaş istiyor.

O zaman neden şöyle güzel anlaşmalı Rodossuz bir savaşta uzlaşmıyoruz ?

sadece benim takip edebildiğim 100 den fazla rodosa sadece ben sahit oldum.

Senin hayatını bu yazı özetliyor.

Thomas Shelby

Lider

A K I N C I L A R[K A N]

• daha önce bir mesajında ARMA ittifağında iken savaşı kaybedince ayrılıp KAN ittifağını kurduk demiştin.

ARMA ittifağında iken kaç kişiydiniz de ittifak kurdunuz da 51 kişi oldunuz.

onu da geçtim savaş süresince 80 üzerinde üyeniz vardı. bu da ittifağınızın en az 1/3 ünün dışardan geldiğini gösterir...

yok WOO gelmiş yok Betadan şu gelmiş gp gelmiş.

sizin elini öpüp kucağında sevkat görmediğiniz ikariam tr serverlerinde ittifak mı kaldı vedat?

lan utanmadan bana bile savas baslamadan whatsap dan mesaj yazıp nabzımı yokladınız deltada hesabın varmı diye.

bunu yapan da senin öz ve öz teyze oğlun değilmi? freni patlamış kamyon gibi sağa sola yardım diye dilendiniz 4 ay boyunca merkezinizde kesildiniz

sehirlerinize üzüm bile dağıtamayıp gecenin bir yarısı aman limanda 100 gemi koymuşlar gidip keseyim rapor diye foruma asarım diye saldırmadınız mı ve bu raporları da foruma asmadınız mı? ezilmişler =)

DELİ ittifağı ile ilgili bizim müttefiğimiz oldugunu söylemişsin... ben onlara gidin saldırın diye bir komut vermedim ama hem onlar sizden hem de siz onlardan komut alıyorsunuz. aranızda müttefiklik yok çıkar ilişkisi var. şuanda delta serverinde DELTA GÜCÜ diye bir ittifak olmasa şuanda burda forumda ve oyunda birbirinize küfürler yagdırıyor birbirinizi yiyor olurdunuz çünkü iki ittifağın oyuncuları da oyun yüzünden abi dediği adama forumda hakaret edebilecek karakterde insanlar ve oyun yüzünden tüm değerlerini kenara bırakabilecek kadar namuslu şerefli oyuncular =)

son olarak da mesajında yazdıgın son sözlerine cevap vereyim...

169 kişiyi 50 kişi seve seve karşılarız demişsin. şuanda KAN ittifağı üyesi olanlar ve biz her türlü savasa hazırız kendimize güveniyoruz dememişsin.

seve seve karşılarız demişsin. kendi merkezin dışında savasacak cesaretin varsa ve sende saldırı savası yapabilecek bir kapasite oldugunu düşünüyorsan ortada bi yerde buluşalım yavrucum. bak geçen 50:50 de bi savas oldu DELTA GÜCÜ ve DELİ ittifakları arasında. DELİ ittifağı sıkışınca kendi ittifağından değil de neden KAN ittifağından müdahale oldu onun da cevabını DELİ ittifağı nasıl biliyorsa, siz de başta verdiğiniz sözleri savas meydanında kuyrugunuz sıkışınca değil kuyrugunuz koptugunda unutacaksınız... sonra da yok öyle oldu yok böyle oldu deyip kıvıracaksınız. en iyi yaptıgınız sey kıvırmak =)

Adsız_19.png

• sadece benim takip edebildiğim 100 den fazla rodosa sadece ben sahit oldum.

Senin hayatını bu yazı özetliyor.

cevabını veremediğin konularda, mesajın önünü ve arkasını keser 1 cümleyi seçer o cümle üzerinden cevap verebilirsin.

cünkü bu sekilde yazılmış bir cümleyi istediğin gibi yönlendirebilirsin.

bu da senin karakterin be ahiretlim. ittifak liderisin ama hangi karakter ile ittifak yönetiyorsun orası muamma =)

Adsız_19.png

• Sürekli onu bunu kattığın için yazdım.

Coff ittifakı bana ne kadar mütefikse.
    Deli de sana o kadar müttefikti.

Deli ittifakı senin lafın ile coff ittifağını saldırıp onları pasifize etmedi.
    Coff da benim lafım ile sana saldırmadı.

Deli coffa saldırdı cünkü ismet ile şevket anlaşmazlık yaşadı.

Coff sana saldırdı cünkü sen adamların 40k buharını çaldın.

---------------

Kaldı ki coff ittifağına kimler gitti savasmaya, kaç cephe açıldı.

Seçi
    Pompa
    ..

Gelip bizimle savassalardı.
    Coff ile savasırkan harcadığın 3-5m gp ile mi bana kaybetin sen ali.

O kadar kırılgansan gelmeyelim üfleyelim söndürelim ateşini.

---------------

100 tane rodos bastı demişsin, ve sadece senin gördüğün.

Ben bunun neresine cevap vereyim.

Zırva

hqdefault.jpg

Thomas Shelby

Lider

A K I N C I L A R[K A N]

• zırva mı ? =)

saldıran iki kişinin ittifaklarına

bir de kaybedenlere bak bakalım...

sefaozel69(KAN) =)

Ps: kaldı 99 rodos... 1 tanesi yukardaki rodosunuzdu =) kalan 99 u asmam yarım saatimi alır.

ama raporları görünce rahatsız olursun niye durduk yere seni rahatsız edeyim:D

sefaozel(COFF) =)

sefaozel69(KAN) =)

yani kısaca özetleyecek olursak...

DELTA GÜCÜ ittifağıyla COFF ittifağı zaten hem korsan yüzünden hem de oyun içindeki karşılıklı saldırılar neticesinde savaştan önce zaten düşmandı...

bunun aksini söyleyen de inkar eden de senin gibi olsun vedat...

ayrıca DELTA GÜCÜ ve KAN ittifağı savası basladıgında COFF ittifağını da hem savasa dahil etmek hem de etinden sütünden yararlanmak için Sefaozel69 isimli hesabı COFF ittifağına sokan kimdi aslan parcası? bak raporlar yukarda...

neymiş adamların 40k buharlısını çalmışız... savasa dahil olduktan sonra o buharlılar savasa konur da biz de satışta görürsek alırız kardeşim.

COFF ile savasıp 3-5m gp kaybı yapmışız felan bu senin suyu bulandırmak için söylediğin bir söz...

yeri gelir 100k gp ile savas kazanırsın. hatta hatırlarsan altının bittiği için savasın ortasında gemilerin ve askerlerin dağılır.

sen iyi bilirsin o hikayeyi =) utanmadan forumda bir de ahkam kesersin tenekeler lideri seni =)

Adsız_19.png

• Grand kaç senedir seninle karşı karşıya savaşıyoruz bir kere olsun şaşırt beni ve dürüst ol.

Son savaşta bende vardım.

Doğrusunu bildiğim bir konuda yalan söylendiğini gördüm mü bi gülme alıyor beni.

KAN ile omikrondan beri rakipsin Rodosa her daim karşı olduğumuzu gayet iyi biliyorsun.

Hatayla cartla curtla basılan 1 2 rodos dışında onca savunma cephesi varken sv4 rodosla sizi inim inim inletmek varken yapmadık. Yapamadık demiyorum YAPMADIK.. çünkü bize ve oyun anlayışımıza ters.

• Bu konuya yazmıycaktım ama konunun içeriği değişti. Hırsızlıktan, omikron ve rodoslara geldik. Kim rodos bastı kim basmadı. cetrion KAN ile yaptığımız anlaşmalı savaşta rodos a sen mi basmıştın? Patr10 mu ? Vedat generalimiz kızmıştı.

9cj9lE.jpg

• DELTA serverinin KRALI da PAŞA sı da biziz...

Bunu en son dediğiniz de delta serverin da kral değil soytarı oldunuz, paşa değil paspas oldunuz. Hem cürüm sahibi olmayıp hem de bu kadar egoya sahip başka birini tanımıyorum.

2 senedir ikariam tr forumda bizi izliyor hangi tarafın ne yaptığı ortada burada biz bunu yaptık şunu yaptık diye uzun uzun yazmama gerek yok DELİ OCAĞI ve KAN ittifakı savaş raporları kısmına giren raporlara bakan KRALIN DA SOYTARININDA KİM OLDUĞUNU ANLAYACAKTIR.

Kalenize girip başkentlerinize bayrak dikip tüm üyelerinize totalde 5000 üzerinde yağma atan taraf mı KRAL oluyor yoksa bunlara maruz kalan taraf mı? Bunu iyice bir düşün, beyninde kalan son nöron bunu yapmana yeter, umarım ^^

bizim üyelerimize ve generalimize laf etmişsin, geçen savasta türkotürk serhat ve bafralı caglar yanyana savaşmadı mı?

bunların birbirlerine ettiği küfürleri benimle faceb. üzerinden mesajlasarak nasıl da paylaştıklarını isteyene ekran görüntüsü olarak atabilirim.

hani kaliteden bahsetmişsin ya, herkes önce bi aynaya bakacak biz kimiz ne yapıyoruz diye.

Gözükara ve 81 oyunu neden bıraktılar? Hesapları kimlere devir ettiler ve şuan da bu adamların oyunu bırakma sebebi olanlarla hesabı devir alanlar aynı ittifakta mı? Bu nasıl midesizlik?

Gıt gıt gırand kelime oyunu yapıp uzun uzun yazacağına kısa ve öz bunun açıklamasını yapsana

Seni kapak etmemi sağlayacak daha bir sürü malzeme var burada konuştukça kendinle çelişiyorsun şimdilik bunlarla idare et ^^

cxd4nv9.png

☾✫ ORDULARLA YENİLMEZ BİR GAYIZ VAR KANIMDA ✫☽

• sen ne değişik hırsız ve ikiyüzlü bir fırıldaksın ya :)) ne yazarsan yaz ne yaparsan yap sen bir HIRSIZ sın bu bole devam edecek mıdesizlik nedir bılıyormusun para için kankam dediğin adamı satmaktr :) hırsızlık yapıp pıyasada delıkanlıyım dıye dolasmaktır .

yaladıgın veya yalamaya mecbur kaldıgın vedıse gelınce 83-80 de 75 48 de tokatlanırken vediş napıyordu sadece konusuyordu.

wallaceyı somurgem yaptıgımda depolarını söktürüp 20k hoplıtı 10 k balonunu bana kesılmemek için saldıgında vediş napıyordu tabkı konusuyordu

hesaplarını tatıle alıp forumda konusuyorlardı

ellerınde asacak raporu olmayınca rodos vurup rapor dıye foruma asan yıne bu rezillerdi :)

delıkanlı kolpa fırıldak şevko sen gıt kralın gelsın bız mekanımızdayız bana aslanlık yapıyordun ya sana oyun oynatmıcam dıye bak şuan kedi gıbı oldun mıyavda mıyav

cok zırlamayın gelin ne yaparsan yap bir hırsız olarak anılacaksın

• Salya murat namı değer duvardan geçemeyen hayalette damlamış hemen grandın yaveri ^^

Grand yaverin salyaya sorar mısın, DELİ OCAĞI deltaya geldiğin de salya kimin aracılığı ile DELİLER ittifaklarını kurmadan önce bize(Delta gücüne) katılsınlar savaşa dahil olsunlar savaştan sonra da ittifaklarını kurarlar diye haber göndermiş?

Reddedildiği için agresifleşti tabi ama kimin umurundaydı ki aracı arkadaşa da söylemişimdir bu adam sıkıntılı diye o zamanlardan anlamışım bunun toksik ve salya türevi bir şey olduğunu :D

Yenildiğiniz savaşta İkariam TR de destek istemediğiniz ittifak kalmamışken, millete teke tek demeniz ve sonrasında alphadan başlayıp en aşağı servera kadar şey etmeniz neyin göstergesi ^^

Biz deltaya geldiğimiz de ne kadar TARAFSIZ da olsak bir bloğun veya tarafın yanında durmamış olsak da DELİLER olarak delta gücüne verdiğimiz sözü tutmak maksadıyla coff ittifakına saldırarak coff un savaştan düşmesine, coff içine sızarak delta gücüne atılan yağmaların comboların önceden haber verilmesine sebep olduk. Bu hareketimiz bile o savaşın seyrini değiştirmeye yönelik senden çok daha fazla katkı sağlamıştır salya bulunduğun ittifaka zarardan başka bir icraatin yok toksik bir adamsın, birde salya ^^

cxd4nv9.png

☾✫ ORDULARLA YENİLMEZ BİR GAYIZ VAR KANIMDA ✫☽

Edited 2 times, last by N o M e R C y ().

• Grand gibi birisinin nasıl yaveri olur diye düşündüm. Yaveri olacak bir kapasitesi yok dedim.

Ama yaverin casper olduğunu öğrenince ''heee tamam dedim, bunun yaveri de olsa olsa casper olur.'' dedim.

Hunililer sizi.

Thomas Shelby

Lider

A K I N C I L A R[K A N]

• biri hırsız digeri hırsızın avukatı bozacının veya şıracının vs vs ıkınızı toplasak yarım adam etmessınız :)) yaver dedınde aklıma wallace geldı butun serverlarda onune gelene yalvarıyormus :D

delı ocagı bızemı katılsın demısım :D senın yanlısın var hırsız fırıldak dedımkı kendı kalesındekı hesabı satıp mılletı ne duruma sokmus sagda solda aldıgım duyumlara gore bu tam bır fırıldakmıs dedım aha ınanmassan kankan muhıttıne sor :D cok sukur bın sukur benı yanıltmadın .. trası kes kolpa senın ne oldu bana ıka tr de oyun oynatmama işi :))) boyle haddını bıleceksın ıkı dakka adam olda sozunun arkasında dur :))) fısfırıldak şevko :D vediş bole sızı bırbınızı yalamaya mahkum bırakan ıttıfakımla gurur duyuyorum hahahhahah