Delta Server'inde Yapılan Hırsızlıklar.

• Gece gunsuz yer takibi yapılıyor olabilir ama nasıl bir tesadüf ki çalınan hesap şehir yıkılır yıkılmaz yerine som atılıyor ve zehirin yıkılması sonun atilmasi arasında bir kaç saniye var ve maypara hesabının şehirleri deltafa dağınık şekilde idi sadece 2 şehri arkadaslarla aynı yerde idi diğerleri hep uzak adalarda ama nasılsa 4 şehrin yerine ,4 tane som atıldı yıkıldığı anda neyin takibinden bahsediyorsun laf olsun diye yazıp çizip konuyu örtbas etmeye çalışmayin hayırdır neyin peşindesiniz bir derdinizmi varki konuyu değiştirme başka yerlere çekme pesindesiniz

• O değil de "bu özelliğin şöyle bir sonucu oldu" diyip konuyu diğer ülkelere de duyurmayı düşünüyorlar mı? :/

Sanırım yalnızca Brezilya'da özelliğe "yorumlarınızı alayım" başlığı açılmıştı mesela. :whistling:

Tabi bunun bir çok sakıncaları var. Hesap satın almak istiyorum mesajı ban sebebi. Örneğin oyunda veya forumda şöyle bir mesaj görürsek yaptırımı yoktur. Bağış kod u gönderebilirmisin. Yada forumda çok iyi bir savaşçıyım. Bağış kod u için bana ulaşın gibi postlarında önü açılmış oldu.

Bu arada benim bu konuya bu kadar ilgi göstermem farklıdır. Oyunu şu an ittifaksız oynuyorum. İlk 6 ittifakta da çok sevdiğim dostlarım. Geçmişte aynı ittifaklarda oynadığım. Başka serverlerden tanıdığım dostlarım var. Delta ittifakına yapılan beni sevindirmez. Üzer çünkü ben ikariamın devamından yanayım. Hiç bir oyuncunun yok olmasını istemem. Dikkat çekmek istediğim. GF yönetimi bağış hesap kodu oluşturmak için lobiyi değiştirmesi hatalıdır. Bu hatadan dolayı çok kişinin canı yanacak. Yoksa hiçbiriniz ile bir husumetim yok. Dostlarımda beni biliyor zaten. Neyse bu konuya daha fazla yazmıycam. Hepinize iyi oyunlar.

9cj9lE.jpg

• gereklı delıller oplara iletilmiştir gerekenı yapacaklardır yarası olan gocunur yaran varsa gocunmakta hürsün

İşte şahsen istediğimde tam olarak bu bırakalım yöneticilerimiz gerekeni yapsın hep birlikte gerçek sorumluları görelim gereksiz yere insanlara hakaret etmeye ne gerek var ?

• Quote from Almanya

1- Tanrılar bizi duydu. Sonunda Lobi aracılığıyla hesapları verebilirsiniz. Şimdi çok sayıda bağış içeren bir hesap arıyorum. Hesabı serverıma aktarmak,her şeyi bağışlamak ve sonra tekrar servera aktarmak istiyorum. Mezarlık serverına teşekkürler. Bu nedenle hesabın geçmişte çok fazla bağışta bulunması,benim için önemli olacak. Gerisinin önemi yok. Bu yüzden de bir tüccar hesabı veya bir bağış multisi de olabilir. Uygun bir hesaptan kurtulmak isteyen varsa memnun olurum.

2- Ben de katılıyorum.

3- Yakında çok zamanım olacağından ben de 20M'dan biraz daha büyük hesap arıyorum. Kendim üç tane oluşturdum. Bu nedenle zamanınız,isteğiniz veya başka bir şeye sahip olmadığınızdan eminseniz benimle iletişime geçebilirsiniz.

Yukarıdaki postlar Almanya forumundan alınmıştır. Artık "hesap satın almak istiyorum" devri kapandı. Forumda bile böyle postların çoğalması ceza sebebi olmayacak. Oyun nereye gidiyor? Her yapılan yenilik hatalar doğuruyor.

BiLGeMeN

Resim.png

• Hack diye kendi kendinizi kandırmaya devam mı tarla gücü?

Şifre paylaşımlarına en azından bir süre ara vermişsiniz gibi görünüyor :D :D

Bi ufak kendi aranızda güvensizlik var içten ben öyle sezdim bi ufaktan :D

Neyse şu meşhur HaÇQeR e söyleyelimde bi ara daha güzel adalarda yerleri bulunan hesapları veya gp yüklü altın yüklü çok çok daha değerli hesaplarıda şeyapsın :D

Mesela casperin hesabı dızlasın :D

Belki sesi kesilir :D

• Arsız.

• adamlıktan karakterden dem vuran bir avuç çakal hırsızları yalıyor burda :)) ekmekler hırsızın dini milletı mehzebı yoktur bugun benım arkadaslarımın hesaplarını çalanlar yarın sızınkını çalacaktır

• Bu oyunda çıkan buglar yöneticiler tarafından yayılır. Geçmişte hep öyle olmuştur. Bu buglar size ambrosia harcatmak gibi çeşitli amaçlara hizmet eder. Çünkü şirket para kazanacaktır. Biri size şöyle bir bug falan var diyorsa bilinki o ittifakin yada oyuncunun yöneticilerle ilişkisi vardir. Tabi bu konu bugu ilk yapan kişi ve ittifak için geçerlidir.

Hesap çalma eğer bug ile yapildiysa bu isten şirket calisanlari sorumludur.

Kan ittifaki yok hacklenmissiniz yok böyle olmuş diyerek konuyu civittiklarina göre bu olayin ucu onlara dokunacagina benziyor.

Gördügüm kadari ile gecmiste yasanan olaylardan yöneticiler ders almamis yine adam kayirma ittifak kayirmaya devam ediyor.

• İyi ki temas kurmamışım diyorsun ama deltada 50 50 koordinatında ışınladığın şehrin yerini kaptığım da ortak arkadaşımızın vasıtasıyla yeri geri istiyorsun bu temas olmuyor mu :)

Rededildiğin için mi bu kadar agresifsin ^^

Şevket olayı var, ama hiç alanıma giremedi demişsin.

Ben seninle ilgili girmek istediğim her yere girdim, çıktım. Belki de alanına girmek istememişimdir ;)

Bayrak dikmediğim adan ve şehrin kalmamıştı?

Cürmün ne ki ben senin alanına gireyim veya seninle muhabbetim olsun :/

Chi de rekabetimiz boyunca ne yapabildin ki bana karşı tek bir rapor alamamış adamsın tek bir tane..

İllegal ticaretten tatilsiz ban yediğim de 3 kişi 2m gp ile cezalı hesabıma ışın attığınız da bile tek bir tane rapor alamadınız arkana bakmadan kaçtın bölgeden varlık gösteremeyen adam gelmiş burada atıp tutuyor, sen korsan tıklamaya devam et bilmediğin işlere burnunu sokma ^^

Bu arada unutmadan;

BETER OLUN

cxd4nv9.png

☾✫ ORDULARLA YENİLMEZ BİR GAYIZ VAR KANIMDA ✫☽

• Seni şerlok seni :D

tumblr_py83m0FbtC1x6lumfo1_400.gif

Thomas Shelby

----------------------------------------------------------------------

Lider

A K I N C I L A R[K A N]

• AHH FIRILDAK ŞEVKO BUTUN BUNLAR SENIN HIRSIZ OLDUGUN GERÇEGINI DEGISTIRMIYOR AL VEDİŞİ VUR ŞEVKOYU HIRSIZDA OLSAN İŞLERINE GELDIGI SURECE ADAMSIN ONLAR ICIN FARKETMEZ LOOSSER OYUNCULAR :) SANA GELINCE IKA TR DE BANA OYUN OYNATMIYORDUN 1 HAFTA HAZIRLIK FALAN YETIYORDU NOLDU O İŞ MAÇANMI YEMEDİ :D GELDE BANA OYUN OYNATMA BAK 1 TANEDE YER ÇALDIN DAHA NE OLSUN:)

• Üç ittifakında rapor sayfalarını incelediğimde size karşı atılmış çok fazla yağma raporu gördm bide size birebir savş teklfi yapılmış ama cesaret edemeyp kabul etmyn siz gibi duruosunz yanlşmıym

• Congratulations

Bu kardeşimiz de büyük oyunu görerek yöneten elit kesimin tekerine çomak sokmuş. Aşı propagandası ile ele geçiremediğimiz kişiler şu anda diğer insanları bilinçlendirmeye başlayarak yolumuza taş koymakta...

Tam da küresel para babası olan seçilmiş kardeşlerimizle beraber enflasyonu arttırıp bu tarz düşünceler için vakit ve enerji bulamamanızı planlarken arada bu tip zeki kişiler de hala çıkıyor.

Her neyse konuyu tatlıya bağlayalım artık. Her zaman dediğim gibi; üst üste geliyorsa dertler CTRL + ALT + DEL yap yeter.

işin garip tarafı bu türkçülük naraları atıp akıncılık ayakları çekip yapmaları... şimdi sorarım sizlere türkün töresinde hırsızlık varmıdır..

Haftada bir güncelleme getireyim mi bilgisayarına?
    Çipliyim mi seni?
    Yedireyim mi yapay etlerini?
    Ne yapacan, Elon ile Mars'a mı kaçacan :D

Atı yem koşturur
    Bilgisayarı RAM coşturur

Bill GATES

• Üç ittifakında rapor sayfalarını incelediğimde size karşı atılmış çok fazla yağma raporu gördm bide size birebir savş teklfi yapılmış ama cesaret edemeyp kabul etmyn siz gibi duruosunz yanlşmıym

üç ittifak diyorsun ki burda DELTA GÜCÜ ittifaginin karsisinda tek başına durabilecek bir ittifak olmadığını da farketmis olman lazim, burdan bakinca zeki biri gibi duruyorsun ama dışarıdan olayi tarafsiz yorumlayan biriymis gibi gorunsende esasında göründüğün gibi olmadiginin gostergesi olan laflar ediyorsun.

Deli ittifağından THE BOSS isimli bir hesap vardı biz buna yagmalari sıraladı ama oylesine grup yagmalar, 1 mızrak ile atilan yagmalar felan filan, adam bir gece oyuna giriyor 12 şehrin 10 tanesini başka bölgeye taşıyor 2 tanesinin ise limanları kapali oldugu için tasiyamiyor hesabı tatile cekiyor.

bak bu yukaridaki ornek senin bu yagmalari yiyen hesap sahibinin ve ittifaginin ne kadar cesaretli oldugunun göstergesi =)

gelelim KAN ittifagina, WilliamWallace ve Thomas Shelby isimli üyeleri bizim casper e yağma atmak için bolgeye geliyor, 1 tane yağma atip 50k odun aliyor. iki somle işin atarak geldikleri icin 2x şehir taşıma harcıyor, gecenin bir yarisi olmasina rağmen o anda online olan DELTA GÜCÜ uyesi karsilik vermeye basliyor bunlar nerde liman almissa nerde şehir isgal etmisse oralara müdahale ediyor, casus atip bakiyor ki karsilik verilince bu iki KAN ittifagi uyesi yaldir yaldir kacmaya baslamis en sonunda bu kendi somlerinin limanlarinda sıkıştırılmis, savunma savaşı yapabilecekken (yani kapasiteleri ile orantili) once her ikisi de 5 seviye rodos vuruyor tekrar saldırı geldigini gorunce 100k uzerinde olan gplerini (gemi ve asker) kesilmemek icin kovuyor ki ha kesilmissin ha kovmuşsun bizim icin cok birsey ifade etmiyor etkisiz eleman statüleri devam ediyor sadece. sonra da somleri söküp arkalarina bile bakmadan kaciyorlar.

bak bu yukaridaki örnek de KAN ittifagi uyelerinin golgemizden bile korktuklarini ve senin bahsettigin bu cesaret erdeminin bunlarda olmadığının kaniti. boş şehre yağma atmak için som isinlayarak gecenin bir yarisi saldırmak icin cesaret değil o saatte uykusuz kalabilme aliskanligi olmasi lazım, gecenki savaşta onlara bunu aliskanlik haline getirdik halen bu tarz psikolojik problemleri devam ediyor.

savaş meydanina gelince arkalarini tuta tuta kacarlar savasacaklarsa da merkezlerinin disinda yavru kedicik olurlar, rakibe zarar vermek icin de hesap çalıp sehirleri yikarak rakiplerine zarar verirler.

ayrıca bir baska soylem için de cevap vereyim ki bu bir tekrarlama gibi olacak, hesaplari calan kisi ya da kisiler gp deposu ya da yuksek puanli hesaplara da sifrelerini kırmak icin saldırmış olabilir sifreler sağlam oldugu için bu konuda birsey elde edememisler ki bana da 5-6 gun boyunca oyuna her girdiğimde böyle bir mail geliyordu. Bu benim hesabimin da sifresini kırmak icin asiri sayida deneme yapildiginin gostergesi.

sifreleri basit kombinasyonlar olan hesaplar çalınmış ama burda yok şifre paylaşımı yapmissinizdir yok hirsizi kendi icinizde arayin tarzinda pişkin pişkin yorum yapan ve hirsizin avukatligini yapanlar olmus. onlari da anlıyorum aslinda rakibine zarar vermek icin her türlü K ligi kendine ve gururuna yedirebilen rakiplerimiz var. bizimkilere de defalarca söyledim uyardim cok ezmeyin bunları gururu serefi kenara koyar basari elde etmek icin herseyi yaparlar diye. dinlemediler =)

Adsız_19.png

gelelim KAN ittifagina, WilliamWallace ve Thomas Shelby isimli üyeleri bizim casper e yağma atmak için bolgeye geliyor, 1 tane yağma atip 50k odun aliyor. iki somle işin atarak geldikleri icin 2x şehir taşıma harcıyor, gecenin bir yarisi olmasina rağmen o anda online olan DELTA GÜCÜ uyesi karsilik vermeye basliyor bunlar nerde liman almissa nerde şehir isgal etmisse oralara müdahale ediyor, casus atip bakiyor ki karsilik verilince bu iki KAN ittifagi uyesi yaldir yaldir kacmaya baslamis en sonunda bu kendi somlerinin limanlarinda sıkıştırılmis, savunma savaşı yapabilecekken (yani kapasiteleri ile orantili) once her ikisi de 5 seviye rodos vuruyor tekrar saldırı geldigini gorunce 100k uzerinde olan gplerini (gemi ve asker) kesilmemek icin kovuyor ki ha kesilmissin ha kovmuşsun bizim icin cok birsey ifade etmiyor etkisiz eleman statüleri devam ediyor sadece. sonra da somleri söküp arkalarina bile bakmadan kaciyorlar.

Bana bak kentucky tavuğu grand, arkadasın uyurken hesabına girip karşıladığını söylemen bir yana, rodos basıp askerleri dağıttığını söylememen bir yana.
    Ben oraya kullanmayacaksam neden asker-gemi getireyim.
    Rodosu bas ön safı dağıt, kalan birlikler arka saf ağırlıklıydı onlarıda dağıtman için seni mi eğlendiricektim.

Benim gibi bu ittifağın içinde olan 55 kişi senin adalarında gezmedik yeri, yağmalamadık insan kişisi bırakmadılar.

Kale dediğin yere de geldik, rodosladınız tatile aldınız.

Üstelik bir kere de değil.

Seni yağmalayabiliyorum, liderini, generalini, istediğim zaman geliyorum yağmalıyorum, istediğim zaman dönüyorum.

Arkadaşlarım da istediği zaman geliyor, yağmalıyor ve dönüyor.

Senin bu güçlü olma hırsın gp ile olacak bir şey değil, karakter ile olacak bir şey.

Gerek omegadaki lobi çalısmaların, gerek heradaki lobi çalısmalarının arkadasında oradan deltaya gp aktarma hırsın var.

150-160 değil 500 milyon getirsen de bizim oynadığımız gibi oyunu oynayacak karakterde değilsiniz.

O yüzden yine yenileceksiniz.

Sayılarla, rakamlarla oyun kazanılmıyor.

Abaküsü elinden düşürmüyorsun, öyle olsa sen hep kazanırdın.

Ama hep kaybeden bir loser olarak devam edeceksin.

Bu arada casper sordun mu sen pompa hangi hesabın peşine düşmüşte, göztepeli yüzünden hesabı elinden kaçırdığını zannedip göztepeliyi azarlamış :)

tumblr_py83m0FbtC1x6lumfo1_400.gif

Thomas Shelby

----------------------------------------------------------------------

Lider

A K I N C I L A R[K A N]

• nasıl oyun kazanıldıgını anlatmıssın :) mesela kadınlara casusluk teklıf ederek hırsızlık yaparak savas ısteyıp kaçarak :D sen mimar degılde başka iş yapmalıydın:)

sımdı gelelım su yagma sacmalıgına bız deltanın buyugu oldugumuz ıcın kucukler arada gelıp yaramazlık yapıyor tokadı yıyıncede kacıverıyorlar sora bızde buyukluk yapıyoruz bu hırsız ocagı ıttıfakının ve sızın kucuk oldugunuzu tescıller nıtelıkte :) sımdı kaybol hırsızların avukatı.

• Bana Kentucky tavugu diyene bak =)

yok on safini dagitmis da arka safini da dagitmasini mi bekleyecekmis... bir defa orda rodos yesen tek tek raporları asardin ki ben rodos yediğine bile inanmiyorum hareket ettigin sehirler kurtarilinca geri cektigin gemilerin dagilmistir sen de kaybolan birimleri gorunce bunlar bana rodos vurmus kesin demissindir. senin beynin bu kadarina çalışır çünkü =)

mis mis mus mus hep aynı laflar hep ben şöyle yaptim ben böyle yaptim. en son aksiyonunda arkani tuta tuta gidiyordun vedat hic kivirma boşuna.

neymis neymis arkadasim uyurken hesabina girmisim... karakterden bahsediyorsun da sen hangi akil hangi beyin ile bunu söyleyebiliyorsun. Bu dedigini yapan sensin ve senin arkadaslarin, benim arkadasimin hesabina o uyurken ya da uyanikken niye gireyim seni ve Williamwallace Melihimi alniniza kurdela takip paket eden kim delta gucu uyesi degilmiydi? savaş raporlarıni ekledim orda gordugum sey hem melihin hem senin on safinda 500-600 buharlı var, düz şahmerdan da dahil olmak uzere hiçbir eksiğiniz yok. depoyu acip depodan Gemi cekmeniz ve o gemileri savaşa dahil etmeniz hiç de senin anlattigin gibi on saf gemileri eksik mazeretinle uyuşmuyor. oyle olsa bile gemileri askerleri kovmanizin somu kaldırıp arkanıza bakmadan kacmaniz da bu mazeretinle uyuşmuyor. yani kisacasi konusmus cevap vermis olmak icin karsima gecip demogoji yapma bos mazeretler sunma güzelim.

omegada lobi calismalari demissin. kim omegada lobi calismasi yapiyorsa senin gibi olsun vedat. hera serverine tasindiktan sonra kiminle ne lobisi yapmisim da karsima gecip yalan yanlis laflar atiyorsun. sözlerim zoruna gidiyorsa arkani dön yazdıklarımı okuma, seni dürtüp illa gel grand in sozlerini (küfürlerini) oku diyen de yok. gerçekler inkar edene kufurden agirdir o bakimdan seeeeey ettim.

su kadar gp bu kadar gp yazmışsın. ve bu konuda haklısın gercekten. benim gplerle sayilarla askerlerle galip gelme gibi bir niyetim yok hersey taktiği bakar. iki tane KAN uyesi gelmiş saldırmış karsi saldiriya geçtiğimizde kendi elleri ile 100k civarı gpyi (gemi ve askeri) kovuyorsa sayilarla gpler ile ustunluk sağlanmaz. duruş onemlidir. sopayi gorunce tabanlari yaglayip kacan, kendi şehrinden merkezinden dışarı cikinca da kedi yavrusu gibi miyav miyavlayan rakiplerim var. simdi suc bende mi yani =)

not: sen horoz ile tavugu birbirine karistirmaya ve dengenin ne denli bozulduğunu göstermeye devam et. Kentucky tavugu ayrı adana horozu ayrı yavrucum. horoz tek dalar, DELI ve KAN üyeleri gibi birbirlerine yamanip aman DELTA GUCU bizi kesmesin gemileri askerleri kovup kacip kurtulalim forumda da birbirimizi yalayalim derdinde olmaz. kapasiten de bu vedatim ahiretlim napalim seni de boyle tanıdık böyle sevdik hep böyle kal hiç kendini degistirme geliştirme olur mu =)

Adsız_19.png