Delta Server'inde Yapılan Hırsızlıklar.

• öncelikle silinen hesaaplara üzüldüm inş. hak yerini bulur ki bulsun...

biraz uzun olacak ama bu zamana kadar sustuın bu olayada adımın karıştırılmak istenmesi canımı sıktı biraz içimi dökeyim dedim....

murat (casper) murat a (karamustafa ) sormuşsun babacanda hesap bilgilerin var mı diye. yakıştıramadım :(

hatırlarsan aytimdey ken gelmiştik ne dedin bana abi senle savaşmam gp mi arıyorlar gp şu sehrimde gel sen kes. ne geldim nede orada ki arkaslara söyledim yerini... seni çok tanımam ama severim fevri ama için temiz olarak bilirim.ama murat( karamustafa) benim kardeşimdir 10 yılı aşkındır beraber oynarız ne o bana ne ben ona hata yapmayız.bırak muratın bilgilerinin bende oluıp olmamasını murat istesin ben kendi bilgilerimi verir bırakırım oyunu hiç düşünmem ki muratın BİLGİLERİ BeNDE YOK kendide söylemiş. yakıştıramadım.. murat dediğinde kim dedim söylemedi bir isim verdim ki onuda senden çok eski tanırım.. yok değil dedi senmişsin :)) (seni hiç beklemiyordum)yakıştıramadım..

şimdi gelelim benim hakkımda delta gücünde ki yazılanlara (çoğunu tahmin ediyordum) ittifak içinde ne HAİN liğim kaldı NE A::.. agızlılığım.

açayım konuyu.....küfrü sahibine iade ediyorum ALLAH bildiği gibi yapsın onu ve onları...

hainlik konusunu birde benden dinleyin:

deli nin delta ya gelmesini istemedim ama muhittinin ısrarıyla geldiler.madem geldik delta gücü ve deli yi yakınlastırayım diye emrahla beraber tayfun ve şevket arasında denge kurmaya çalıştık bir zaman sonra tayfun haberci kuşları aradan çıkaraalım şevket bir sorun olursa direk bana yazz kardeşim dedi tabii emrahla beraber çıktık aradan sonra ikisi sorunlarını asamadı düşman oldular.

o zamanlar hem delta gücünde hem deli de hesabım var ki aranızda savas olursa hesapları tatile alırım karışmam olurda çok büyük bir olay (küfür gibi veya benzeri) olursa haklı tarafa hesabı bırakırım dedim. tabi bunlar anlasamadılar düşman oldular. bir kaç gün sonra emrah aradı sıkıla sıklıa abi hesabı istiyorlar dedi.(amaç hesap değil yeriydi) kızdm. yerleri tuttururum hesabı tasır veririm ama daha büyük hesapla gelir hayatımın oyununu oynamazsam ...... dedim.tmm abi dedi kapattık.aynı günün akşamı hesabı asıl isteyen aradı. abi sana kırgınım . niye . araya girmeddin . aradan sen çıkardın bizi niye gireyim...hesap olayı detaya girmeyeyim çoğunuzda telefonum var arayıp sorabilir..

şimdi buna göre ben HAİN im ha :)))

hainlik ne biliyormusunuz isim vermeyeyeyim benden aldığın hesapla casuusluk yapmaktır.. hain lik nedir bilirmisiniz savasta ceza alınca yanındaa ki oyuncuyu cekip rakibe git kes demektir...

daha o kadar çok şey var ki konuşturmayın beni merak eden arasın sorsun anlatayım. uzun zaman sustum ama adımı geçirmeye calışmanız bardağı tasırdı herkesden çok rica ediyorum benim adımı bu tip olaylara karıştırmayın.ya önce beni tanıyanlara sorun yada bana sorun..deltagücünde deli de hemen hemen herkesde tlf var arayın konuşalım.

hesaplar için tekrar geçmiş olsun hak yerini bulur inş.

5687077.gif

işi bilen YAPAR az bilen AKIL verir bilmeyen ELEŞTİRİR yapamayan ÇAMUR atar

• valla tuncay abi demekki arada bir yanlış anlaşılma var ismi lazım degil bır abımız bana dedıkı tuncayıda aramışlar basınız belaya gırecek demişler dedi bende ona nazaran sana hesap soruldu sandım ve olayı duzeltelım sımdı buraya kadar tamam haklısın dıyelım senı severım bılırsın bu dolandırıcı enesın gazına gelip fırıldak sevkonun talımatıyla geldın saldırdın eyvallah sana dedımkı ben olsam saldırmazdım hak hukuk bılen bir ınsanım bak tuncay abı benım bıldıgım sudur olurda bırgun bu ıttıfak ters duserse naparsın .. sende demıssınkı bende olan emanetınızı gerı verırım !! emanetı gerı vermek yerıne 150 tl verıp sessız kalmakmıdır? verılen sözleri unutup kör sağır dilsiz olmakmıdır .... şevkoyu salla o fırıldak sen şimdi delikanlı gıbı desene ismetın hesaplarını şevko çalmadımı ? senın hırsızın yanında işin ne ? ozerın emirhanın hesaplarını bunlar çalmadımı ? eger sen olsan sana dırek sorardım benı bılırsın içimizdeki haini bılıyorsun degılmı o haın kım bılıyorsun öyle degılmı .. bak sana açık bir itiraf yapayımmı ismi lazım degıl 3 kısı telefonda konferans yapyoruz dedılerkı şevko ismetın hesapları çalmış ismet düşman tabı bir gülme ... tek bır cumle kurdum düşmanda olsa doğru degil bu onun hırsız oldugu gerçeğini değiştirmez bugun ismetın hesaplarını çalan yarın sızınkınıde çalar ... sana hala saygım var lutfen bozmayalım derım tuncay abi ne bılıyorsan konus herkes bılsın alttan konusmaya luzum yok hainin hırsızın kım oldugunu hepımız bılıyoruz

• yazıyı yazmadan önce çok düşündüm yazayım mı yazmayayım mı diye biliyordum konununun çarpıtılacagını......neyse bir hata yaptık hayırlısı.

öncelikle bu konuya beni çekmeyin bunaa ugrasmayın. tek tek cevap vereyim.

valla tuncay abi demekki arada bir yanlış anlaşılma var ismi lazım degil bır abımız bana dedıkı tuncayıda aramışlar basınız belaya gırecek demişler dedi bende ona nazaran sana hesap soruldu sandım ve olayı duzeltelım

bu abime saygıları mı sunarım :)))) yok öyle bişey...sallamış..

ben kimsenin dolduruşuna gazına gelecek biri değilim. buradan bişey çıkmaz size....

ismet konusu nasl biliyormusun.. bilmiyorsunuz ama bilenleriniz var işine gelmediği için susuyor:)))))

ismet sizle savasmak için hsap verecek adam arıyrdu.. .. tanıdık birinden savaşçı sormuş buda sevkete geldi konuşup hesap aldılar sonradan raahat edemedi ismete anlattı ve tatlıya bağlandı ki ismet bile gülerek ben hakettim bunu dedi...

tek bır cumle kurdum düşmanda olsa doğru degil dedin. sevket hesaplara geçince konferanslarda alkış tutanlar süper olmuş helal olsun diyenler nerede???? nalıncı keseri gibi kendinize yontmayın konuları. hadi sevket yaptı ona alkış tutanlar ne olacak kimler alkış tuttu..onlar sizde değil mi :)) iyi yaptın diyip dstekleyenler delta gücü lü değilmiydi???

bakın ben konumu anlattım bitti.. bu hesap çalma işine çekmeye calışmayın hain le hırsız la işim yok.benle hiç alakası yok

daha bişey yazmam çünki buradan da cımbızla kelime çekip devam ettireceksiniz.

yukardada yazdım istediği konuda detay isteyen arasın anlataym... hadi kalın sağlıcakla....

5687077.gif

• neyse tuncay abı konunun yerı burası degıl buradakı konunun açılış amacı farklı .. yazdıgımı ıyı okumadın sanıım ben alkış tutan kımse onlarada aynı şeyi söyledım boşuna hırsızı aklamaya calısma gerek yok benım bıldıgım sana verılen emanetı ıade etmedıgın o kadar yasına hurmeten bısey demıyorum demeyecegım senınle fıtratlarımız baska bırıyle hukukum varsa ben ona saldırmam şevko degıl kralı gelsın degısmez sen senı gece aksıyon yeme dıye uyandıan adamlara bıle saldırdın bu konunu yerı burası degıl tartısmak ıstıyorsan baska bır konu aç ordan devam ederız hırsız hırsızdır .

• neyse tuncay abı konunun yerı burası degıl buradakı konunun açılış amacı farklı .. yazdıgımı ıyı okumadın sanıım ben alkış tutan kımse onlarada aynı şeyi söyledım boşuna hırsızı aklamaya calısma gerek yok benım bıldıgım sana verılen emanetı ıade etmedıgın o kadar yasına hurmeten bısey demıyorum demeyecegım senınle fıtratlarımız baska bırıyle hukukum varsa ben ona saldırmam şevko degıl kralı gelsın degısmez sen senı gece aksıyon yeme dıye uyandıan adamlara bıle saldırdın bu konunu yerı burası degıl tartısmak ıstıyorsan baska bır konu aç ordan devam ederız hırsız hırsızdır .

Bilmediğim için soruyorum. Çahilliğime verin. Bu emanet hesap nedir? Kimin mülkiyetinde? Emaneti iade etmedin? Savaştan sonra işi bitince emanet iade oluyormu? Oluyorsa bunun şifresini herkez biliyor. Şifreleri sık değiştiriyormusunuz.?

9cj9lE.jpg

• konumuz bu degıl konuyu saptırmayalım konumuz delta serverındakı hesap hırsızlıgı bu kadar basit yonetıcılerden hala bır acıklama beklıyoruz .. eger sessız kalınacaksa bu oyunda fazla zaman öldürüp para harcamanında bı manası yok

• konumuz bu degıl konuyu saptırmayalım konumuz delta serverındakı hesap hırsızlıgı bu kadar basit yonetıcılerden hala bır acıklama beklıyoruz .. eger sessız kalınacaksa bu oyunda fazla zaman öldürüp para harcamanında bı manası yok

Konumuz tam bu. Hırsızı dışarda aramayın.

9cj9lE.jpg

• emanet hesap mesap yok.. konuştuk murat ile anlattım oda gerekli kişiye sorar isterse..

delta gücü artık arkamdan konuşmayı keser herhalde...

herkese iyi sohbetler

5687077.gif

• Ne demek konumuz bu değil :D

Hesap paylasımı yapıyor musunuz diyoruz, grand nauu nauuu diyor.

Sen emaneten diyorsun.

Bunu söyleyeceğimi düşünmezdim ama ''ikinizden birisi doğru söylüyor.''

tumblr_py83m0FbtC1x6lumfo1_400.gif

Thomas Shelby

----------------------------------------------------------------------

Lider

A K I N C I L A R[K A N]

• Tuncay abim, yazdıklarına değecek tek bir kişi yok burada bir şey derler canın sıkılır bunların yazdıklarını okumadan geçmeni tavsiye ederim. Cümle alem nasıl bir yapı da olduklarını biliyor, bizde biliyoruz.

Tuncay abiye emanet muhabbeti yapanlar, tuncay abinin delta gücüne kattığı gp depolarının hesabını da yapsınlar. Bu lafım okuduğunu anlayabilene fazla bile hesap kitap yapmaya gerek yok..

İkarius permatik falan demiş ittifakınızda Jilet ismiyle oynayan arkadaş bu, permatik hitabını yanlış kişiye yapıyorsunuz hadi şimdi ağlamaya devam edin.

Unutmadan;

BETER OLUN

cxd4nv9.png

☾✫ ORDULARLA YENİLMEZ BİR GAYIZ VAR KANIMDA ✫☽

• sen yıne ilaçlarını almadanmı geldin şizofreniye bağladın yıne bırakın bu konu dagıtma geyiklerini tuncay abının konusu başka bu hesap hırsızı oldugunuz gerçegini degıstirmez tilkiyle koklaşıp burda çakallık yapma bir eylül gibi soluverirsin

• hesap hırsızı şevko ve şakşakci işbirlikçileri :))) hadi onurunuz yok gurur desen zaten yok insanlık desek eh işte :D hırsızla yatan şaşı kalkar sen eskıden hesap çalmazmıssın sana kanlılarmı öğretti bunu malum her yol var onlarda kadın hakları deyıp kadınlara casusluk teklıf eden çakallar :D:D

evet sayın yonetıcıler bu konuya bır cevap verecekmısınız yoksa burda 3 bılemedın 5 muptezelın sacmalıklarınımı dınlıcez

Konumuz tam bu. Hırsızı dışarda aramayın.

yok biz hırsızı bılıyoruz dede oda kendını bılıyor sanırım bı kendı bilmiyor :) muhıttın delıllerıyle asmıstır zaten sorularınızı dm yoluyla ıletın brayı mesgul etmeyın

• permatiklojo bu hesap hırsızlığı konusunda o kadar tecrübe yaşadım ki. Kardeşi, abisinin hesabını çalmış. Şikayet ettiğinde bakıyoruz aynı IP. Kimisinin okul arkadaşı, kimisi amcaoğlu. Kız arkadaşının hesabını çalanlar bile oldu. Omikronda Elveda hesabı vardı. Araştırdığımda öyle ilginç isimler çıktı. O yüzden tecrübeme güvenin. Hırsız yabancı değil.

9cj9lE.jpg

• oyun admimisiniz ?

ya da sizin oyun hesabinizda ipleri gormek gibi bir ozellik mi var ?

bizim HIRSIZin kim olduguna dair suphemiz yok zaten, bizler eminiz.

sadece aciklanmasini veya gerekli ceza prosedurunun isletilmesini bekliyoruz.

oyun operatorlerinin bildiginden hic bir suphem yok haliyle.

hirsizin sizlerden birinin olmadigina kendinizi bile ikna edemiyosunuz kaldi ki bizi ikna edebilesiniz.

sizler abinizin , kardesinizin, sevgilinizin dayinizin cocugu amcanizoglu hesaplarini calmaya devam edin , ama hesaplarimizdan uzak durun.

permatiklojo bu hesap hırsızlığı konusunda o kadar tecrübe yaşadım ki. Kardeşi, abisinin hesabını çalmış. Şikayet ettiğinde bakıyoruz aynı IP. Kimisinin okul arkadaşı, kimisi amcaoğlu. Kız arkadaşının hesabını çalanlar bile oldu. Omikronda Elveda hesabı vardı. Araştırdığımda öyle ilginç isimler çıktı. O yüzden tecrübeme güvenin. Hırsız yabancı değil.

• Hayır admin değilim . Olduğumuda söylemedim söylememde Şuan sadece oyuncuyum. Tecrübelerimi aktardım. Tabi hesablar hakkında yöneticilerimiz ne olduğunu açıklayacaktır. Açıklamadan birilerini zan altına sokmak yanlış. Burada itham edilen kişilerde haklı olarak tepki veriyor.

9cj9lE.jpg

• Hayır admin değilim . Olduğumuda söylemedim söylememde Şuan sadece oyuncuyum. Tecrübelerimi aktardım. Tabi hesablar hakkında yöneticilerimiz ne olduğunu açıklayacaktır. Açıklamadan birilerini zan altına sokmak yanlış. Burada itham edilen kişilerde haklı olarak tepki veriyor.

tepki değil baskan bos konusuyorlar...

o ona bunu demis su suna sunu demis ohoooo konuyu nereden nereye getirdiler.

hele Thomas Shelby vedoşumuza dikkat ediyorum biri gazliyor bu da demogoji yapiyor o gazi almadan konuya dahil olmak icin tutunacagi tek dal bana ve arkadaşlarıma laf atmak oluyor. hoş bu ahiretlimin yapabildiği tek sey forumda saga sola laf yetistirip bos konusmak.. oyunda sorarsanız topuk nedir nasil topuklanir cok iyi bilir rodos vurur gp salar som soker, bildiğin kacak yani =)

hesapları calanlara 2 kelime edebilen varmi?

yok cunku hesapları calanlarin kimler olduğunu iyi biliyorlar.

yukarda biri yazmis hesap hirsizlarini icinizde arayin diye. icinde aramalari gerekenler biz değiliz. onlar kendilerini iyi biliyor hatta selam verdikleri adamlar bile biliyor =)

insallah bu konuda hesap sahibi olan arkadaslarin basvurulari hizlica sonuclanir da burda gelir konusunu yaparız.

Adsız_19.png

• Oyun yoneticilerinin izni olursa ticket SSlerinide yukleyebilirim buraya.

Sizin oyuncu isminiz jilet dimi siz hangi hesaba açılan tickete erişim sağladınız maydaymi sizin ipli hesabınız yoksa karamustaafmı sizi ipli hesabnz yoksa nasl görüyorsnz ticketları ticket açan kişiinn paylaşması yasak degilmi

sen kimsinki sana hesap verecegiz fayk hesaplar ile buraya gelen biride bizler için yok hükmündedir konunun muhattabı hırsızlar değil yöneticilerdir

Fayk değil "fake" yazmanız gerekirdi ayriyeten sizin oyuncu isminiz yanılmıyorsam casper fakat forum kullanıcı isminiz saçma birşeryl ?

• Oyun yoneticilerinin izni olursa ticket SSlerinide yukleyebilirim buraya.

Sizin oyuncu isminiz jilet dimi siz hangi hesaba açılan tickete erişim sağladınız maydaymi sizin ipli hesabınız yoksa karamustaafmı sizi ipli hesabnz yoksa nasl görüyorsnz ticketları ticket açan kişiinn paylaşması yasak degilmi

sen kimsinki sana hesap verecegiz fayk hesaplar ile buraya gelen biride bizler için yok hükmündedir konunun muhattabı hırsızlar değil yöneticilerdir

Fayk değil "fake" yazmanız gerekirdi ayriyeten sizin oyuncu isminiz yanılmıyorsam casper fakat forum kullanıcı isminiz saçma birşeryl ?

Sen kimsin arkadaş ???

dün hesap açmışsın bugün casper a hesap sorma cüretinde bulunuyorsun

haddini bil !

Fake hesabın kralı sensin ukalalık yapma

senin oyun ismin ne önce kendini tanıtki söylediğin lafın anlamı olsun . . .

Kimsin sen ? Oyuncu adın ne ?

Suskunluğum asaletimdendir... Her lafa verecek bir cevabım var...

Lakin bir lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye... Mevlana