Újdonság: Account átadás elérhető a lobbyból

  • Kedves Játékosok!


    Ezúton szeretném nektek jelezni, hogy lobbyban elérhetővé vált az account átadás funkció, OGame-hez hasonlóan.


    Pár fontos infó ezzel kapcsolatban:

    Ahhoz hogy átadd az accountodat, a lobbyban egy tokent kell létrehoznod. Minden token egyedi.


    accGiftCreateToken.jpg

    Ezután ki kell választani az accountot amit át szeretnél adni.
    accGiftAccChoice.jpg

    Add meg a létrehozott kódot annak az embernek, akinek át szeretnéd adni az accountodat. Ő ezután a lobbyban tudja átvenni a kérdéses accounto(ka)t a lobbyban.
    accGiftRedeemToken.jpg

    Minden kód több accountra lehet érvényes. Mindez attól függ, a második lépésben mely accounto(ka)t választottad ki, ergo egy tokennel egy vagy több account is átadható egyszerre.

    ********* TOVÁBBI FONTOS INFORMÁCIÓK (OLVASD EL!) *********

    A "nem támogatjuk az account átadást" álláspont továbbra is érvényes. Az acc átadás a lobbyban elérhető, azonban ezt minden játékosnak magának kell intéznie. Amennyiben az accodhoz tokent generálsz és ezt megadod másnak, onnantól az accountot átadtad - nem áll módunkban visszaadni az accountot amennyiben meggondolod magad!

    Az account átadás lehetősége a Ti felelősségetek, ilyen ügyekben a supportnak nem áll lehetőségében segítséget nyújtani a továbbiakban sem, így legyetek nagyon körültekintőek, ha ezt a funkciót használjátok.



    További jó játékot!

    Üdv.: Ikariam.hu Team

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//