Astaldo[-AT-] vs Uzumaki Rezzi[DUCK] - 42 283,4 WSG dla Kaczki

  • :/:/:/:/


    Bitwa morska w pobliżu zemsta kaczki

    (29.05.2022 22:11:19)

    Astaldo[-AT-] z miasta Belegost

    vs

    Uzumaki Rezzi[DUCK] z miasta zemsta kaczki, p kam 1 p, ruteria-kryszta, Uzumaki Kushina


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Okręt z Taranem....................1068(-612) - Okręt z Taranem....................3388(-612)

    Okręt z Moździerzem...................420(-0) - Okręt z Moździerzem...................210(-0)

    Taran Parowy........................937(-511) - Taran Parowy.......................3115(-435)

    Krążownik Rakietowy.................232(-136) - Krążownik Rakietowy.................914(-136)

    Śmigacz z Napędem Kołowym.............270(-0) - Śmigacz z Napędem Kołowym.............630(-0)

    Balonowiec...........................100(-68) - Balonowiec...........................382(-68)

    Statek Pomocniczy......................30(-0) - Statek Pomocniczy......................35(-0)

    Okręt z Miotaczem ognia.................5(-0) - Okręt z Miotaczem ognia...............5(-167)

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generałowie............................-21036 - Generałowie..........................-20247.4

    Punkty ofensywy.......................50618.5 - Punkty obrony...........................52590

    Obrażenia.............................1051800 - Obrażenia.............................1012370

    Podział obrażeń...........................50% - Podział obrażeń...........................50%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Zwycięzcy: Uzumaki Rezzi[DUCK]


    Przegrani: Astaldo[-AT-]


  • To chyba rodzi się kolejny gracz/konto do odstrzału z AT, wisus, qsy i tetryk którzy wisieli (a raczej który) już opuścili ich szeregi. Brawo Rezzi :D

  • To chyba rodzi się kolejny gracz/konto do odstrzału z AT, wisus, qsy i tetryk którzy wisieli (a raczej który) już opuścili ich szeregi. Brawo Rezzi :D

    Robię miejsce dla Ciebie,takiej gwiazdy w sojuszu jeszcze nie gościłem :)

  • To chyba rodzi się kolejny gracz/konto do odstrzału z AT, wisus, qsy i tetryk którzy wisieli (a raczej który) już opuścili ich szeregi. Brawo Rezzi :D

    Robię miejsce dla Ciebie,takiej gwiazdy w sojuszu jeszcze nie gościłem :)

    No na pewno nie, ale mimo to, że jestem wart 5-10 innych graczy to ikariam nadal weźmie za moje członkostwo tylko 1 punkt dyplomacji nie musisz tak masowo biedaków wywalać. No i dodajmy do tego, że do takiego bagna jak AT to bym nie chciał dołączyć, bo to co tam się wyrabia to cyrk.

    Edited once, last by Miki ().

  • To chyba rodzi się kolejny gracz/konto do odstrzału z AT, wisus, qsy i tetryk którzy wisieli (a raczej który) już opuścili ich szeregi. Brawo Rezzi :D

    Robię miejsce dla Ciebie,takiej gwiazdy w sojuszu jeszcze nie gościłem :)

    No na pewno nie, ale mimo to, że jestem wart 5-10 innych graczy to ikariam nadal weźmie za moje członkostwo tylko 1 punkt dyplomacji nie musisz tak masowo biedaków wywalać. No i dodajmy do tego, że do takiego bagna jak AT to bym nie chciał dołączyć, bo to co tam się wyrabia to cyrk.

    Dla mnie jesteś bezcenny :)

    Szacunek dla przeciwnika na najwyższym poziomie :)

    Już Wasz kolega składał podanie mimo,że nas nie lubi :)

  • Nie dziwie się, ale nadal tylko 1 pkt dyplomacji.

    No i znów nie myl braku szacunku, ze szczerą opinią - jak ktoś pisze fakty to nie koniecznie nie ma szacunku, mam go na przykład do ojima z którym trochę popisałem i potrafił zachować się jak normalny człowiek bez zaburzeń psychicznych. Aż mnie dziwi, że się zgadza na takie niszczenie jakiegoś dobrego zdania o sojuszu i jego członkach, ale może nie koniecznie wszystko śledzi, albo jakieś niezrozumiałe przywiązanie pozwala mu trochę udawać ślepego na to. (a przynajmniej chcę w to wierzyć, że nie akceptuje tego w pełni świadom, bo by moje zdanie o nim legło w gruzach)

    Mamy sporo kolegów - możesz dać znać który.

  • Tez wyrażam tylko szczera opinie :) Szczerość to podstawa :)

    Macie sporo kolegów a jeszcze nie tak dawno plakaliscie,jak Michał wpadł i miało być pospolite ruszenie u Was i co ?

  • Jak zauważyliśmy, co Michał gra, to nam się was szkoda zrobiło i poprzestaliśmy na 2 nowych osobach u nas.

    Za to my dalej czekamy na te obiecywane przez Ciebie niespodzianki, bo coś słabo wam idzie. Ale w sumie po słowach takiego kłamcy jak Ty to nie powinienem się spodziewać niczego.

  • To kiedy składasz podanie ? :)

    Nie obiecywałem to raz a dwa nie Tobie pamiętaj jesteś na koncie Mikus :)

    Polecam nauczyć się czytania ze zrozumieniem, wtedy dowiesz się kiedy.

    Dobrze nie obiecywałeś - groziłeś, wspominałeś, mówiłeś cokolwiek. Wiem na jakim koncie jestem - ale jak się ma z kimś przyjazne stosunki to się z takim kimś rozmawia, co za tym idzie wie się co niezbyt rozgarnięci przeciwnicy wypisują do innych. Nie wiem jak u Was to wygląda - ale może dlatego Michał i parę innych osób u Was odwalają takie zagrania z kosmosu?

  • To kiedy składasz podanie ? :)

    Nie obiecywałem to raz a dwa nie Tobie pamiętaj jesteś na koncie Mikus :)

    Polecam nauczyć się czytania ze zrozumieniem, wtedy dowiesz się kiedy.

    Dobrze nie obiecywałeś - groziłeś, wspominałeś, mówiłeś cokolwiek. Wiem na jakim koncie jestem - ale jak się ma z kimś przyjazne stosunki to się z takim kimś rozmawia, co za tym idzie wie się co niezbyt rozgarnięci przeciwnicy wypisują do innych. Nie wiem jak u Was to wygląda - ale może dlatego Michał i parę innych osób u Was odwalają takie zagrania z kosmosu?

    Kiedy Ty w końcu zrozumiesz,że to tylko gra,Wam tylko zależy na zielonych :)

    Uciekam,życie realne wzywa,ale co Ty możesz o tym wiedzieć :)

  • Wow argument końcowy... Jak długo gram w tą grę to zawsze Ci przegrani piszą to samo... Jakby wam nie zależało, to byście nie robili z siebie klaunów błagając każdego na serwerze o RG, ściągając Michała i RG z OfC oraz na samym końcu nie ciągnęli tych tasiemców. To tak na logikę i rozum, ale co ty o tym możesz wiedzieć...


    PS. Polecam oceniać czyjeś życie prywatne po graniu z nim w gierkę i pisaniu na forum - obiektywny opinia murowana.

  • Uciekam,życie realne wzywa,ale co Ty możesz o tym wiedzieć :)

    Zabawne, kiedy pisze to ktoś kto gra w tą samą gierkę


    Kiedy Ty w końcu zrozumiesz,że to tylko gra,Wam tylko zależy na zielonych

    Rozumiem, ze Wam tylko na czerwonych, zobacz jak się pięknie zgrywamy :saint:
    My zadowoleni i Wy.


    Brawo, Uzumaki Rezzi, kolejny piękny raport:!:<3
    Czemu nie zależy Ci na czerwonych, tak jak El Loco?

    Boże,strzeż mnie od przyjaciół,z wrogami poradzę sobie sama.

  • Gram ale nie tak aktywnie co Wy ale spoko :)

    Monisia jak zwykle w formie :)

  • Gram ale nie tak aktywnie co Wy ale spoko :)

    I pretensje, ze ktoś jest aktywny? Mistrzostwo
    Chyba w żadnej innej grze cos takiego nie jest możliwe...


    Monisia jak zwykle w formie :)

    Nie przypominam sobie, żebym była z Toba po imieniu.
    Mam tu nick i proszę się do mnie nim zwracać.

    Boże,strzeż mnie od przyjaciół,z wrogami poradzę sobie sama.

  • Gram ale nie tak aktywnie co Wy ale spoko :)

    I pretensje, ze ktoś jest aktywny? Mistrzostwo
    Chyba w żadnej innej grze cos takiego nie jest możliwe...


    Monisia jak zwykle w formie :)

    Nie przypominam sobie, żebym była z Toba po imieniu.
    Mam tu nick i proszę się do mnie nim zwracać.

    Stwierdzam fakty,nie mam pretensji dla mnie możesz klikać 24h na dobę nie mam z tym problemu :)

    To już nie jesteśmy po imieniu?


  • Nigdy nie byliśmy
    I przestań już wmawiać mi kłamstwo, to, że Ty kłamiesz, nie znaczy, że każdy tak robi.

    Uciekam,życie realne wzywa


    Już przestało?

    Boże,strzeż mnie od przyjaciół,z wrogami poradzę sobie sama.