Kolosy od AT

  • No to niezła podpucha

    Nie podszywaj się pode mnie :) Bo Czarny Pan Cie znajdzie :)

    Ogłaszam wszystkim,że legendarny sojusz Śmierciorzercy Ś z serwera Zeta wznowi swoją działalność :)

    Na prawdę nie macie już godności, żeby musieć się pod innych podszywać? No ale co się spodziewać po takich osobach jak Hitek czy El Loco.

  • No to niezła podpucha

    Nie podszywaj się pode mnie :) Bo Czarny Pan Cie znajdzie :)

    Ogłaszam wszystkim,że legendarny sojusz Śmierciorzercy Ś z serwera Zeta wznowi swoją działalność :)

    Na prawdę nie macie już godności, żeby musieć się pod innych podszywać? No ale co się spodziewać po takich osobach jak Hitek czy El Loco.

    Ciekawe co można się spodziewać po takich graczach jak Mikus raczej nic dobrego :)

    2054-32e4a76f429ca84802df81a3c70014d5f171b40f.png

  • No to niezła podpucha

    Nie podszywaj się pode mnie :) Bo Czarny Pan Cie znajdzie :)

    Ogłaszam wszystkim,że legendarny sojusz Śmierciorzercy Ś z serwera Zeta wznowi swoją działalność :)

    Na prawdę nie macie już godności, żeby musieć się pod innych podszywać? No ale co się spodziewać po takich osobach jak Hitek czy El Loco.

    Ciekawe co można się spodziewać po takich graczach jak Mikus raczej nic dobrego :)

    Okej, wierzę Ci na słowo żałosny człeczku z AT.

  • Dziękuję tej osobie, która przejęła mój NICK :)

    Jest mi bardzo miło z tego powodu:)

    Reprezentuj mnie Hitku z godnością:D

    Tak jak pisałem wyżej, <ehhhh> nick Twój i Smakosza oddamy bez szantażu, jedyne czego oczekujemy w zamian to ukradzioną nazwę sojuszu Ś.


    A tak abstrahując ładnie się pali ten Orfeusz - AT mieli skarbonki jak szalone, niedługo My i AT będziemy bez zapasów, a ciekawe co wtedy zrobi AT z Ś które jest cięte na nich za odpały FUBU czy kradzież nazwy i szantaże. A RG, Ś nie marnuje - chude lata czekają AT :D:D:D. Ciekawe czy wtedy ich naczelny pirat-pyskacz wyleci aby mogli kryć swoje pupy.



    /Corey

    Edited once, last by Miki ().

  • Tak jak pisałem wyżej, nie jesteśmy tacy debilni i żałośni jak AT więc nick Twój i Smakosza oddamy bez szantażu, jedyne czego oczekujemy w zamian to ukradzioną nazwę sojuszu Ś.


    A tak abstrachując ładnie się pali ten Orfeusz - AT mieli skarbonki jak szalone, niedługo My i AT będziemy bez zapasów, a ciekawe co wtedy zrobi AT z Ś które jest cięte na nich za odpały FUBU czy kradzież nazwy i szantaże. A RG, Ś nie marnuje - chude lata czekają AT :D:D:D. Ciekawe czy wtedy ich naczelny pirat-pyskacz wyleci aby mogli kryć swoje dupy.

    Niech Hitek i Smakosz służy innym , zatrzymajcie sobie.

    Jedynie proszę bez chamstwa.

    Pana moderatora Coreya, proszę by utemperował ten patologiczny język niektórym !

  • Pana moderatora Coreya, proszę by utemperował ten patologiczny język niektórym !

    Patrząc na to, że już zmoderowane a niewiele znikło to widać ty masz patologiczne patrzenie na to wszystko STARUSZKU.

    Ale czego się spodziewać po typie wygadującym takie bzdury na prawo i lewo :D:D

  • Tymi hejterskimi postami doprowadzacie do tego, że nikt niebawem nie będzie odpisywał i komentował , bo nikt nie będzie chciał być obrzucany błotem.

    Bo już zdążyłeś mnie wyzwać od debili, co jest bardzo przykre i żałosne.

    Przypomnę tylko że takie zachowanie mieści się w ramach KK!

    > dlatego nie będę już się wypowiadał na forum min. przez takich ludzi jak Pan Mikus by nie być narażonym na nieprzyjemności.
    "Traktuj innych tak jak byś chciał by Ciebie traktowali"

  • Tymi hejterskimi postami doprowadzacie do tego, że nikt niebawem nie będzie odpisywał i komentował , bo nikt nie będzie chciał być obrzucany błotem.

    Bo już zdążyłeś mnie wyzwać od debili, co jest bardzo przykre i żałosne.

    Przypomnę tylko że takie zachowanie mieści się w ramach KK!

    > dlatego nie będę już się wypowiadał na forum min. przez takich ludzi jak Pan Mikus by nie być narażonym na nieprzyjemności.
    "Traktuj innych tak jak byś chciał by Ciebie traktowali"

    Ja myślę, że to duży plus akurat, że nie masz zamiaru odpisywać. Idź popłacz w poduszkę jak tak Cię to dotyka bo moje zdanie o Tobie się nie zmieniło.

  • Temat się jednak przydał 8)


    Bitwa morska w pobliżu MARIUPOL

    (13.06.2022 5:56:54)

    Lord Voldemort7[DUCK] z miasta 555, Avada kedavra, 555, 555, Pan Radek[DUCK] z miasta Gerpol, KIJOW, Mikus[DUCK] z miasta KIJOW, Avada kedavra, Mamrot Palace, Patryk[DUCK] z miasta DONIECK, V UKRAINA, MarblePalace1, Avada kedavra, Kici Kici, ruteria-cegła, KIJOW, ROHAN, HOGWARD, Maaras[DUCK] z miasta 555, 555, 555, Mariupol, Winn, Mamrot Palace, Avada kedavra, hop hop

    vs

    Hitek I[-AT-] z miasta MARIUPOL, SETER, AZOWSTAL, Siarka, GARNIZONFABA, RAN 04-04-2022, KIJOW, BUCZA, Dunczykowo, Wino II, Bigladelphia, Kryształ, Mosinkowo, stepniewo, wino Hef, Łomża, V UKRAINA, STOP HEJT, Uzumaki Kushina, LWÓW, STOP WOJNIE, DONIECK


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Okręt z Taranem..................1226(-30062) - Okręt z Taranem..................1643(-30803)

    Okręt z Miotaczem ognia.............12(-5546) - Okręt z Miotaczem ognia..............0(-3287)

    Okręt z Moździerzem...................840(-0) - Okręt z Moździerzem..................860(-68)

    Taran Parowy......................984(-22411) - Taran Parowy.....................1949(-24081)

    Krążownik Rakietowy................428(-6780) - Krążownik Rakietowy................926(-7151)

    ............................................. - .............................................

    Śmigacz z Napędem Kołowym.............600(-0) - Śmigacz z Napędem Kołowym.............601(-0)

    Balonowiec.........................114(-3024) - Balonowiec.........................277(-3384)

    Statek Pomocniczy......................90(-0) - Statek Pomocniczy......................50(-0)

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generałowie.........................-997071.2 - Generałowie........................-1048841.6

    Punkty ofensywy.......................2622104 - Punkty obrony.........................2492678

    Obrażenia............................49853560 - Obrażenia............................52442080

    Podział obrażeń...........................48% - Podział obrażeń...........................52%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Zwycięzcy: Hitek I[-AT-]


    Przegrani: Pan Radek[DUCK], Maaras[DUCK], Mikus[DUCK], Lord Voldemort7[DUCK], Patryk[DUCK]



    Został aktywowany cud Hitek I[-AT-] 'Kolos' . (13.06.2022 5:49:31)


    Został aktywowany cud Hitek I[-AT-] 'Kuźnia Hefajstosa' . (13.06.2022 5:56:54)

  • No przydał, przydał. xd


    Bitwa morska w pobliżu SETER

    (13.06.2022 6:03:07)

    djup[DUCK] z miasta SETER, Kowal[DUCK] z miasta KSW5, Uzumaki Rezzi[DUCK] z miasta Uchiha Madara, dziefczyny bija, Uzumaki Kushina, Rock Lee, MARMUR 2, Might Guy, p kam 3, WinoH6A, wino h5, Koty górą, Koty najlepsze, wino h6, Hatake Kakashi, MARMUR 4, SETER, p kam 1 p, Marmur 3, Marmur1, Marmur V P, Tokyo

    vs

    Hitek I[-AT-] z miasta SETER, Uchiha Madara, Uchiha Itachi, Łomża, M 1, Uzumaki Naruto, Uzumaki Kushina, MARIUPOL


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Okręt z Taranem...................748(-31215) - Okręt z Taranem...................694(-31870)

    Okręt z Miotaczem ognia..............0(-1157) - Okręt z Miotaczem ognia................0(-91)

    Okręt z Moździerzem...................420(-0) - Okręt z Moździerzem.................765(-474)

    Taran Parowy......................690(-25899) - Taran Parowy.....................1760(-26647)

    Krążownik Rakietowy................244(-7154) - Krążownik Rakietowy...............1551(-7080)

    Śmigacz z Napędem Kołowym.............300(-0) - Śmigacz z Napędem Kołowym.............601(-0)

    Balonowiec..........................72(-3494) - Balonowiec.........................469(-3550)

    Statek Pomocniczy......................35(-0) - Statek Pomocniczy......................50(-0)

    ............................................. - .............................................

    ............................................. - Okręt Podwodny........................0(-108)

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generałowie........................-1082968.4 - Generałowie........................-1109881.4

    Punkty ofensywy.....................2774703.5 - Punkty obrony.........................2707421

    Obrażenia............................54148420 - Obrażenia............................55494070

    Podział obrażeń...........................49% - Podział obrażeń...........................51%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Zwycięzcy: Hitek I[-AT-]


    Przegrani: Kowal[DUCK], djup[DUCK], Uzumaki Rezzi[DUCK]


    Został aktywowany cud Hitek I[-AT-] 'Kolos' . (13.06.2022 5:49:31)