Kolosy od AT

  • Najprościej rzecz ujmując nie rozumiemy się i fakt nie ma co rozmawiać dalej.

    Nie wiem co z Ciebie kipi, bo na pewno nie kultura skoro mnie obrażasz,ale cóż najlepiej by było się nie odzywać i przyjąć Waszą wersję.

    Pozdrawiam :)



  • Tak zupełnie nie na temat i ze zwykłej ciekawości chciałam zapytać co według Was może oznaczać taka, (zupełnie hipotetyczna oczywiście) wypowiedz dyplomaty sojuszu:

    "Witam,za plądrowanie podczas walk liczcie się,że mogą pojawić się kolosy w walkach.

    Tylko i wyłącznie informuję.Co złego to nie my.

    Pozdrawiam."

    Boże,strzeż mnie od przyjaciół,z wrogami poradzę sobie sama.

  • Zobaczymy co jeszcze wymyślą bo ich pomysłowość nie zna granic szkoda że nie można pokazywać wiadomości priv bo byście mieli co czytać

    Desperacja at nie zna granic parodia a nie sojusz nawet nie zbieranina bo i to jest za dużo



  • Tak zupełnie nie na temat i ze zwykłej ciekawości chciałam zapytać co według Was może oznaczać taka, (zupełnie hipotetyczna oczywiście) wypowiedz dyplomaty sojuszu:

    "Witam,za plądrowanie podczas walk liczcie się,że mogą pojawić się kolosy w walkach.

    Tylko i wyłącznie informuję.Co złego to nie my.

    Pozdrawiam."

    Odpowiem najprościej jak się da,w związku z tym że jesteście tak spięci i napaleni na pch to robię sobie z Was żarty a Wy jak widać łapiecie wszystko jak pelikany :) Zbyt poważnie podchodzicie do życia wirtualnego :)

  • Brawo AT - bierzcie graczy z OfC i ich RG z Klinika


    Patrzę 26 osób na Wasze 90 to za mało to i OfC do walk już dołącza ze swoimi skarbonkami. Żałosne :D:D

  • Odpowiem najprościej jak się da,w związku z tym że jesteście tak spięci i napaleni na pch to robię sobie z Was żarty a Wy jak widać łapiecie wszystko jak pelikany :) Zbyt poważnie podchodzicie do życia wirtualnego :)

    No jasne, dokładnie tak wyglądają żarty...szczególnie kiedy pisze je dyplomata, tym swoim nadętym tonem...
    To my też sobie pożartujemy, beka po pachy będzie...
    Za każda nowa osobę która przyjmiecie my przyjmiemy trzy, tak dla równowagi ;)

    I już się tak nie nadymaj, za bardzo żyjesz tym ika jednak, wyluzuj idz na grilla czy coś :*

    Boże,strzeż mnie od przyjaciół,z wrogami poradzę sobie sama.

  • Odpowiem najprościej jak się da,w związku z tym że jesteście tak spięci i napaleni na pch to robię sobie z Was żarty a Wy jak widać łapiecie wszystko jak pelikany :) Zbyt poważnie podchodzicie do życia wirtualnego :)

    No jasne, dokładnie tak wyglądają żarty...szczególnie kiedy pisze je dyplomata, tym swoim nadętym tonem...
    To my też sobie pożartujemy, beka po pachy będzie...
    Za każda nowa osobę która przyjmiecie my przyjmiemy trzy, tak dla równowagi ;)

    I już się tak nie nadymaj, za bardzo żyjesz tym ika jednak, wyluzuj idz na grilla czy coś :*

    Dyplomata ?

    To może zaraz porobimy screeny skąd Wy bierzecie złoto i RG ? Tak dla równowagi.

    O mnie się nie martw,dziękuję za troskę :)

  • Odpowiem najprościej jak się da,w związku z tym że jesteście tak spięci i napaleni na pch to robię sobie z Was żarty a Wy jak widać łapiecie wszystko jak pelikany :) Zbyt poważnie podchodzicie do życia wirtualnego :)

    No jasne, dokładnie tak wyglądają żarty...szczególnie kiedy pisze je dyplomata, tym swoim nadętym tonem...
    To my też sobie pożartujemy, beka po pachy będzie...
    Za każda nowa osobę która przyjmiecie my przyjmiemy trzy, tak dla równowagi ;)

    I już się tak nie nadymaj, za bardzo żyjesz tym ika jednak, wyluzuj idz na grilla czy coś :*

    Dyplomata ?

    To może zaraz porobimy screeny skąd Wy bierzecie złoto i RG ? Tak dla równowagi.

    O mnie się nie martw,dziękuję za troskę :)

    RG - nie graczy, idź dalej płakać do każdego o RG, już cały serwer chyba opłakaliście. Bo każdy po kolei się z Was śmieje o ile Wam nie pomaga.

  • Nie jestem dyplomatą.

    Pierwsi jak zwykle jesteście Wy jak widać :)

    A to jest jakaś różnica czy bierzesz gracza z Rg czy jego Rg czy złoto,pomoc to pomoc,więc cały czas nie wiem do czego pijecie.

    Skoro mówisz,że wszyscy się śmieją to fajnie to z nas się śmieją a nie z Was więc w czym problem bo co post to podkreślasz.

    Idę płakac dalej,może jeszcze coś skapnie :)

  • W czym jest problem ? w tym jest problem że sojusz top 1 z ponad 90 graczami nie może pokonać 26 ludzi okej nawet jak ktoś pomaga duck to macie ponad 90 kont w sojusz ? Macie tyle by być na pustym top 1? Czy nie ogarniacie swoich multi?

    Miałem was za sojusz coś wart ale nie jesteście nic wart powinno się was tylko farmić nic więcej możecie sobie zdobywać surowce w piratach tylko po to by je oddawać

    Nic nie znaczycie orpheus nie ma sojuszu top 1 a wy nim nie jesteście no chyba że to ma być serwer eko to wtedy jesteście

    Przyjmijcie jeszcze więcej graczy efekt dalej będzie taki sam czyli kompromitacja jeszcze większa sama produkcją powinniście wygrać

  • W czym jest problem ? w tym jest problem że sojusz top 1 z ponad 90 graczami nie może pokonać 26 ludzi okej nawet jak ktoś pomaga duck to macie ponad 90 kont w sojusz ? Macie tyle by być na pustym top 1? Czy nie ogarniacie swoich multi?

    Miałem was za sojusz coś wart ale nie jesteście nic wart powinno się was tylko farmić nic więcej możecie sobie zdobywać surowce w piratach tylko po to by je oddawać

    Nic nie znaczycie orpheus nie ma sojuszu top 1 a wy nim nie jesteście no chyba że to ma być serwer eko to wtedy jesteście

    Przyjmijcie jeszcze więcej graczy efekt dalej będzie taki sam czyli kompromitacja jeszcze większa sama produkcją powinniście wygrać

    Spokojnie za niedługo będzie nas mniej,jesteśmy po dwóch fuzjach i na pewno na dłuższą mętę tylu nas nie będzie :)

    Zresztą czy to moja wina,że 26 osób się rzuciło na 90,my z plądrami nie wyskakiwaliśmy więc nie rozumiem,my się bronimy tylko,agresorami nie jesteśmy w tym konflikcie.

    Czarny choć lepiej na piwo :)

  • Jeśli pamięć mnie nie myli Czarny Panie ostatnio sam robiłeś fuzje z WI i PS żeby być TOP1. Jednak sojusz nie przetrwał bo miałeś zafiksowanie na znalezieniu kreta u siebie w soju. Rozwiązałeś sojusz bez uzgodnienia ze swoimi sojusznikami. Widać jakie miales do nich podejście, a KRET się znalazł. Jest teraz w DUCK ;)

  • Spokojnie za niedługo będzie nas mniej,jesteśmy po dwóch fuzjach i na pewno na dłuższą mętę tylu nas nie będzie :)

    Zresztą czy to moja wina,że 26 osób się rzuciło na 90,my z plądrami nie wyskakiwaliśmy więc nie rozumiem,my się bronimy tylko,agresorami nie jesteśmy w tym konflikcie.

    Czarny choć lepiej na piwo :)

    o ile mnie pamiec nie myli to Fubu zaczol ten konflikt :) a pladry szly ale na jego muly nie na gracza z sojuszu AT chyba ze muly tez sa chronione?

    Edited once, last by Djup ().

  • Spokojnie za niedługo będzie nas mniej,jesteśmy po dwóch fuzjach i na pewno na dłuższą mętę tylu nas nie będzie :)

    Zresztą czy to moja wina,że 26 osób się rzuciło na 90,my z plądrami nie wyskakiwaliśmy więc nie rozumiem,my się bronimy tylko,agresorami nie jesteśmy w tym konflikcie.

    Czarny choć lepiej na piwo :)

    o ile mnie pamiec nie myli to Fubu zaczol ten konflikt :) a pladry szly ale na jego muly nie na gracza z sojuszu AT chyba ze muly tez sa chronione?

    Najwidoczniej popytaj u siebie w sojuszu jak to wyglądało z początku,bo zaczęli plądrować graczy z AT od tego się zaczęło,interesuje mnie tylko AT,że niby przez Fubu plądrują ale naszych graczy podkreślam plądrowali.

  • przeciez ja zaczolem ataki na muly fubu (wtedy nie wiedzialem ze to jego muly bo sojusz wp myslalem ze sobie jakis sojusz gra )

    i wiem jak to dokladnie bylo fubu puscil po 1 statku ktory szedl ponad 1 dzien na mnie pozniej na reszte naszego sojuszu po tym ataku zaczelismy pladry wiec nadal to nie jest nasza wina i to nie my zaczelismy