Kolosy od AT



  • Z powodu obietnic AT (kolos za plądrowanie) robię temacik już, żeby potem sobie głowy nie zawracać. 8)

    Boże,strzeż mnie od przyjaciół,z wrogami poradzę sobie sama.

  • No kurde kolos to paskudna sprawa

    Duży minus ode mnie i od całego Marvela dla AT, jakby przyszło im do głowy go rzucać

    Zostawmy go dla graczy, którzy nie ogarniają tematu, żaden poważny gracz nie powinien go rzucać bez względu na okoliczności


    pozdro pofuzyjneOrfeuszoweŚwirki

  • Sojusz TOP 1 już nie wytrzymuje i musi walić kolosa? Strach przed porażka jest zbyt duży czy to top 1 jest warte tyle ile śnieg w tamtym roku?

    Ewentualnie at zna się tylko na piratach z których nic w sumie nie ma jeśli się policzy zyski z wysiłkiem jaki trzeba włożyć aby coś dostać ale co kto lubi


  • Nie no, na razie tylko jeden przypadkowy ;) się trafił kilka dni temu, a teraz chyba tylko takie straszenie , z tęsknoty za utracona surką.
    Temat zrobiłam na wszelki wypadek, bo potem mogę nie mieć czasu...8)

    Boże,strzeż mnie od przyjaciół,z wrogami poradzę sobie sama.

  • Po za jednym małym koloswym incydentem sprzed 2 tygodni, to na razie są póki co tylko groźby kolosów, bez ich użycia, ale presja musi być, a to zawsze cieszy 8) Hitek kumplu - trzymaj się tam z tym niedobrym Rezzim!

  • Sojusz TOP 1 już nie wytrzymuje i musi walić kolosa? Strach przed porażka jest zbyt duży czy to top 1 jest warte tyle ile śnieg w tamtym roku?

    Ewentualnie at zna się tylko na piratach z których nic w sumie nie ma jeśli się policzy zyski z wysiłkiem jaki trzeba włożyć aby coś dostać ale co kto lubi

    no nie wiem ziom czy to też jest tak do końca jak piszesz

    jeżeli AT miałoby przegrać to kolos wyniku i tak nie zmieni i zapewne sobie zdają z tego sprawę

    ale jeżeli DUCK farmi ich z lotek to jest to mocno nieprzyjemne i pewnie nie jeden gracz o kolosie by pomyślał


    powtarzaniem takich (nierzadko błędnych) frazesów raczej się ich od niego nie odciągnie

  • Przepraszam bardzo ale 92 konta nie mogą pokonać mimo plądrowania z lotki 26 kont? Nie wnikam ilu jest żywych graczy do tego Fubu się chwali że sam ma 100 kont więc 192 na 26 i muszą używać kolosa?

    Czy zdają sobie sprawę to na pewno nie wszyscy

  • Różnie może być, może tych co grożą sojusz nie chce bronić, bo mają daleko miasta czy coś w tym stylu.

    No ale mniejsza z tym, ważne, żeby na serwerze jak najmniej kolosiarzy było, bo to o pupę rozbić takie granie potem

    Edited once, last by Tojek ().

  • Może wszyscy zadeklarujmy -no nie z graczy bo są tu ich chyba setki (mam nadzieję)ale chociaż z przywódców/przedstawicieli sojuszy w imieniu swoich graczy, że nie będziemy stosować tego cudu w żadnym wypadku a stosujących go traktować za ,, persona non grata,, Na pewno dużo lepiej obgadać tą,, oczywistą,, sprawę zawczasu niż później się z nią mierzyć z niesamakiem obserwujących swoje rozproszone okręty/jednostki.

  • Możemy zadeklarować, aczkolwiek na Kerberosie była próba dogadania kilku rzeczy w ten sposób i wyszło to co najmniej lipnie. Ci co nie rzucają kolosa nie zrobią tego niezależnie od tego czy będzie sporządzona jakaś deklaracja czy nie, ale może rzeczywiście ma ona sens, żeby wyłonić którzy to są

    hehe


    Od Marvelowca kolosem nie wyrwiesz ;)



  • Z powodu obietnic AT (kolos za plądrowanie) robię temacik już, żeby potem sobie głowy nie zawracać. 8)

    Ojej jeszcze nic się nie wydarzyło a Ty już dyskusję musiałaś rozpocząć :)

    Najpierw niech się pojawią kolosy a dopiero później rozmawiajmy,nie ma co za wczasu postów nabijać :)





    Nie no, na razie tylko jeden przypadkowy ;) się trafił kilka dni temu, a teraz chyba tylko takie straszenie , z tęsknoty za utracona surką.
    Temat zrobiłam na wszelki wypadek, bo potem mogę nie mieć czasu...8)

    Ty nie będziesz miała czasu na ikariam niemożliwe ;)

  • Ty sobie lepiej swoje konta policz :) Skoro liczysz nasze konta to policz też konta innych bo ranking sojuszy nie odzwierciedla prawdy i Ty dobrze o tym wiesz przyjacielu :)

  • Najpierw niech się pojawią kolosy a dopiero później rozmawiajmy,nie ma co za wczasu postów nabijać :)

    Zawsze jest dobry czas na nabijanie postów :rolleyes:


    Ty nie będziesz miała czasu na ikariam niemożliwe ;)


    Pisałam o forum, nie o ika, na ika zawsze mam czas 8)

    Boże,strzeż mnie od przyjaciół,z wrogami poradzę sobie sama.

  • Sojusz At się bawi,sojusz At Was kocha,sojusz At będzie miał bardzo ciekawe tematy na forum do pogadania :)

    Grunt to luz i kolosy.

    Pozdrawiam tych co żyją ikariamem :)

  • Zobaczyłem nagłówek "Kolosy od AT" i od razu pomyślałem o Hitku. Nie wiem, nie znam się, nieco wypadłem z obiegu ale przy okazji wcześniejszych walk AT nie słyszałem o kolosach. Aż w końcu przyjęli pewną niedojdę, która kiedyś była szefem "wielkiego" sojuszu RAN...

    Z moich doświadczeń: nasze czopki, sojusz 3 osobowy, odwiedzaliśmy czasem RAN właśnie i mimo ich znacznej przewagi liczebnej jedynymi ich wygranymi były te po kolosach. Najczęściej Hitka. Pretekst do kolosa zawsze się znalazł: "bo on postawił lotkę", "bo on zlikwidował lotkę", "bo to niesprawiedliwe". Można było używać perswazji, perwersji itp. ale Hitek wiedział lepiej, że jednak kolosa trzeba użyć wtedy gdy ewidentnie nie idzie.

    Wiem, teraz Hitek już nie szefuje, może jest na niego presja by z kolosami postępował oszczędnie, ale ta osoba w poprzednim życiu miała na imię Kolos więc Koleżanki i Koledzy z DUCK z kolosami od tej pani trzeba się zawsze liczyć.


    A co do RAN - było tam też paru wartościowych graczy, którzy potrafili się kierować rozsądnymi zasadami. Ci akurat na przejście do AT się nie zdecydowali i założyli nowy sojusz. Mam spore wątpliwości czy ta fuzja była wzmocnieniem AT;).

  • A ja jako przywódca DUCK powiem tylko tyle. El Loco to człowiek niepoważny - sfrustrowany. Udaje, że potrafią przegrać z twarzą, aby potem grozić na prawo i lewo kolosem, czy próbować się dogadać z prawie każdym na serwerze. Bardzo słabe i żenujące to co ta osoba robi.


    Ze swojej strony obiecam jedno, pójdzie kolos (jednego wam wybaczyliśmy - więcej nie będzie) to będę plądrował wasze miasta za każdym jednym razem jak będziecie mieli walki z kimkolwiek. Tak aby wam pokazać, że strasznie czy używanie kolosów to jednak frajerstwo.


    To, że uważacie się za nie wiadomo kogo i macie ego w chmurach nie oznacza, że będziecie sobie robić co chcecie, a My kaczki jesteśmy zawzięci i na nas zęby sobie połamiecie.

  • A ja jako przywódca DUCK powiem tylko tyle. El Loco to człowiek niepoważny - sfrustrowany. Udaje, że potrafią przegrać z twarzą, aby potem grozić na prawo i lewo kolosem, czy próbować się dogadać z prawie każdym na serwerze. Bardzo słabe i żenujące to co ta osoba robi.


    Ze swojej strony obiecam jedno, pójdzie kolos (jednego wam wybaczyliśmy - więcej nie będzie) to będę plądrował wasze miasta za każdym jednym razem jak będziecie mieli walki z kimkolwiek. Tak aby wam pokazać, że strasznie czy używanie kolosów to jednak frajerstwo.


    To, że uważacie się za nie wiadomo kogo i macie ego w chmurach nie oznacza, że będziecie sobie robić co chcecie, a My kaczki jesteśmy zawzięci i na nas zęby sobie połamiecie.

    Najpierw to Ty groziłeś plądrowaniami jeszcze przed walkami i od razu ruszyliście z robotą.

    Każdy ma jakiś sojuszników i my i Wy więc nie rozumiem w czym problem,jak Wy macie przyjaciół to ok a jak my to już niedobrze.

    A co do kolosa to już Ci pisałem,jakbyśmy mieli odpalać kolosy to już dawno by były odpalone i dostalibyście je bez ostrzeżenia,my się nikomu ze swoich planów nie zwierzamy szczególnie przeciwnikowi,więc nad czym tu dyskutować.

    To tylko gra pamiętajmy o tym :)

  • To tylko gra - a to z Ciebie kipi frustracja i zakłamanie. Słabo bardzo słabo, że gra wywołuje u Ciebie takie zachowania.


    Plądrowaliśmy z winy FUBU, opisałem już parę razy tę sytuację - to, że ten eko pirat robi wam problemy a wy go dalej trzymacie to wasza sprawa a teraz zbieracie tego pokłosie.


    Bardziej aniżeli o waszych sojuszników chodzi mi o pisanie do każdego kogo popadnie i albo wręcz błaganie o RG lub szantażowanie jakiegoś rodzaju aby je dostać. Widać desperację u Was. A już szczególnie u Ciebie jak robisz z siebie błazna.


    Samo straszenie kolosem robi z Was fajtłapy lekko mówiąc - sojusz 10x mniejszy w RO 3,5 raza mniej liczny a Wy nie dajecie rady ... słabo.


    Nie zwykłem rozmawiać z fałszywymi klaunami więc to moja ostatnia odpowiedź na Twoje wiadomości. Jak AT będzie chciało porozmawiać z Nami to zapraszam Ojima, póki co on jedyny pokazał jakiś poziom.