RAID vs PIRAT

  • Dupa ce membrii POE intra pe rand in vacanta, au intrat in lumina reflectoarelor alianta PIRAT, la insistentele celor din POE.

    Nu credeam ca mi se va acorda atata inters din partea adversarilor, dar ma simt ca un VIP! ^^^^^^

    Multumesc pentru atentia acordata!



    Nu am mai apucat sa editez postul anterior... de accea creez unul nou

    Ultimul raport cu colegul de insula... a bagat si el vacanta :D:D:D

    Sa ne fie de bine!


    P.S. Astept cu intere alianta WAR.. toti vin pe rand de oarca ar veni in pelerniaj la Mecca :D:D

    *** Munca în echipă presupune în primul rând să-ţi pierzi jumătate din timp explicându-le celorlalţi de ce nu au dreptate! ***

  • Activitatea mea din ultimele zile cu alianta PIRAT.

    Pe rand au venit.. ca la Mecca si m-au atacat in grup sau simultan pe mai multe orase...


    GF ar trebui sa-mi dea procent din incasarile de la ambrozie.

    Doar pe insulele cu mine s-au mutat 3 orase PIRAT... nu credeam ca sunt asa de importanta pentru cei din PIRAT


    Zilele trecute Beta a avut mai multi jucatori logati decat Alpha, detaliu ce pana acuma nu l-am mai vazut.


    Multumesc colegilor si adversarilor pentru rapoartele de mai jos :)



    *** Munca în echipă presupune în primul rând să-ţi pierzi jumătate din timp explicându-le celorlalţi de ce nu au dreptate! ***

  • Hello!


    Revin cu cateva rapoarte.. unele sunt prea frumoasa sa nu fie postate :)


    EU n-am inteles... daca tot intri si vezi ca esti in dezavantaj retragi sau bagi vacanta, asta in cazul de fata si implicit al lui, deoarece nu avea alta varianta decat vacanta.

    In fine...

    Eu am facut pct de atac, el de aparare, el a ramas fara armata atata terestra cat si navala, iar in final toata lumea (adica noi si ei mai putin) e fericita! :D:D
    Acuma astept sa vina Miron, MrIustin & Co sa-l "razbune", ori pe rand ori toti la un loc cum au mai facut in trecut :D:D

    Tineti aproape!

    Promit sa va tin la curent :)

    Sa fie primit!



    *** Munca în echipă presupune în primul rând să-ţi pierzi jumătate din timp explicându-le celorlalţi de ce nu au dreptate! ***

  • *** Munca în echipă presupune în primul rând să-ţi pierzi jumătate din timp explicându-le celorlalţi de ce nu au dreptate! ***

    Edited 2 times, last by rufay2003 ().

  • Am apucat sa jefuiesc 4 transporturi x 100 nave = 400 nave = 200 rss

    Mi-a dat coloss si mi-a dispersat 200 nave.
    Asta e... soarta :)

    Ulterior am revenit.. cu:

    5 jafuri x 100 nave = 250k rss jefuite se aduga la cele 200k rss jefuite inainte sa incasez Colossul... asta e.. soarta.. se putea si mai bine ...


    Va las pe voie sa adunati :D:D

    *** Munca în echipă presupune în primul rând să-ţi pierzi jumătate din timp explicându-le celorlalţi de ce nu au dreptate! ***

    Edited 5 times, last by rufay2003 ().