Új verzió: 8.7.2 (2022.04.27.)

  • Kedves Játékosok!


    Holnapi napon, várhatóan 2022.04.27. 11:30 környékén kapunk egy 8.7.2 verziót.


    A verzió elvben a következő hibajavításokat tartalmazza:

    • Javítva: megvásárolható account áthelyezés megakadályozta a játékosokat, hogy egyéb módon áthelyeződjenek a szerverre
    • Javítva: egy hiba ami miatt a Tritón meghajtóval az utazási időt a minimum alá lehetett csökkenteni
    • Javítva: egy hiba ami megakadályozta, hogy a kémjelentéseket megfelelő nyelvre fordítsa a rendszer
    • Javítva: egy hiba ami megakadályozta, hogy az "Ambrózia vásárlása" képernyő a megfelelő nyelvre legyen lefordítva
    • Javítva: egy hiba ami az kormányforma váltás esetén kitörő anarchiáról szóló jelentést nem fordította le a megfelelő nyelvre
    • Javítva: egy hiba ami kormányforma váltás esetén megakadályozta, hogy idegen városok megszállását visszavonjuk
    • Javítva: az üzenet ami egy kereskedelmi útvonal megszűnéséről szólt nem jelent meg
    • Javítva: szétszóródok egységek megakadályozták a barbár falu újraépítését

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//