Kleopatra23 [C4U1] vs kopjac [siar] 12 841 740 wsg dla kopjac [siar]

  • Bitwa morska w pobliżu Slicheń P3 CzR 59/52

    (25.04.2022 23:10:47)

    Kleopatra23[C4U1] z miasta Nasz Domek, Marwino1, Zapraszam, delfin, Budowlancy, Budowlancy 3, Kryształowo, Kamieniec, Winogród, Miasto, Winko, Winnica, Kamyk s, Slicheń P3 CzR, Anglia, Fiu-Fiu, Siarkowa Góra, KAMIEŃ1, Czarna Lisica z miasta

    vs

    kopjac[siar] z miasta Slicheń P3 CzR, Czeremchowo, Torino



    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Okręt z Taranem..................372(-193548) - Okręt z Taranem.................1877(-193488)

    Okręt z Moździerzem...................840(-0) - Okręt z Moździerzem...................801(-0)

    Taran Parowy.....................367(-135670) - Taran Parowy....................1582(-137000)

    Krążownik Rakietowy...............216(-43044) - Krążownik Rakietowy...............502(-43148)

    Śmigacz z Napędem Kołowym.............600(-0) - Śmigacz z Napędem Kołowym.............701(-0)

    Balonowiec.........................48(-21388) - Balonowiec........................195(-21492)

    Statek Pomocniczy......................10(-0) - Statek Pomocniczy......................40(-0)

    Okręt z Miotaczem ognia.............0(-53154) - Okręt z Miotaczem ognia............12(-67566)

    ............................................. - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generałowie........................-6357470.8 - Generałowie........................-6484269.2

    Punkty ofensywy......................16210673 - Punkty obrony........................15893677

    Obrażenia...........................317873540 - Obrażenia...........................324213460

    Podział obrażeń...........................49% - Podział obrażeń...........................51%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------



    Zwycięzcy: kopjac[siar]



    Przegrani: Kleopatra23[C4U1]

  • Koledzy zobaczą ile jesteście w stanie na wyjeździe wytrzymać. My was przyjmiemy w każdym mieście. W przeciwieństwie do was nie będziemy oddawali portów, dali się plądrować a w ostateczności kasowali miast, bo raport nie może być czerwony:thumbdown:


    Przecież my jesteśmy niezwyciężone dra ;););)


    Zapraszam też do siebie, jak rodzynek stoję na waszej wyspie a stać was maksymalnie na 11 rund i ucieczka .


    Dajcie z siebie wszystko, następnych walk nie będzie - szkoda na was czasu jak potraficie tylko w norze siedzieć 8o

    Edited 2 times, last by Querido ().

  • Nie znasz realiów to lepiej się nie wypowiadaj no a poza tym my przynajmniej walczymy jakoś po Twoich/ Waszych offach tego nie widać i obawiam się że już zobaczę ^^

  • Postawcie sobie za tą surkę obelisk ku pamięci w kolorze czerwieni , jeszcze wam dorzucimy marmuru żeby się nie posypłl jak wasze walki ^^

    Mogę oddać zeby wam starczyło na pomniki po walkach na skasowanych miastach badz po wrzucenie urlopu

  • Postawcie sobie za tą surkę obelisk ku pamięci w kolorze czerwieni , jeszcze wam dorzucimy marmuru żeby się nie posypłl jak wasze walki ^^

    A to nam się coś posypało "miszczu" ?


    .


    Oj nie wydaje mi się, nie wydaje...

  • wrzucisz jeszcze jakiś raport ?


    "to my będziemy te raporty wrzucać"

    Bardziej screena z tego jak dajecie się farmić .


    P.S wtedy jeszcze nie przypuszczałam, że macie aż takie zryte łby żeby kończyć w ten sposób w jaki skończyliście.

  • Nie, na nic nie byliście gotowi (no chyba że na odpalanie hadesa :D) a po miesiącu walk to się dopiero w rejonach walk reszta mojego sojuszu pojawiła bo początkowo byliśmy w "aż" trzy osoby i mimo tego nie potrafiliście nas atakować.

  • Nie znasz realiów to lepiej się nie wypowiadaj no a poza tym my przynajmniej walczymy jakoś po Twoich/ Waszych offach tego nie widać i obawiam się że już zobaczę ^^

    i super. Najwazniejsze ze od Was sie uwolnilem, A realia znam skoro Was znam ;)

  • Nie znasz realiów to lepiej się nie wypowiadaj no a poza tym my przynajmniej walczymy jakoś po Twoich/ Waszych offach tego nie widać i obawiam się że już zobaczę ^^

    i super. Najwazniejsze ze od Was sie uwolnilem, A realia znam skoro Was znam ;)

    Biedny Juliusz przez tyle czasu był uwięziony z nami na ypsi ;(

    Całe szczęście uwolniło się więcej takich przygłupów i nikogo od was nie ma na epsi.


    PS Jak tam walki na Gammie? :rolleyes:

  • Nie znasz realiów to lepiej się nie wypowiadaj no a poza tym my przynajmniej walczymy jakoś po Twoich/ Waszych offach tego nie widać i obawiam się że już zobaczę ^^

    i super. Najwazniejsze ze od Was sie uwolnilem, A realia znam skoro Was znam ;)

    No ja też się cieszę, że już nie trzeba się użerać z dzieciakami z przedszkola typu "nie będziemy z wami się bawić dopóki jest ona..." spokojnej emerytury ci życzę na gammie, bo twoją ostatnią rozrywką pewnie będzie komentowanie pch epsi w celu uwolnienia się od nas... logiczny jesteś jak zawsze :)

  • ojojojoj.
    jak mi zle bez was.
    A u mnie wszyscy maja z Was beke. za te sukcesy powyzsze oczywiscie.
    I nawet milo ze tyle energi poswiecacie na moj maly komentarz. i tyle tu osob sie zebralo. Szczegolenie Game, tak wiele Twoje slowa dla mnie znaczą. I jak milo ze znasz moje imie, bo wiesz, ja o Tobie nie wiem nic.
    To chyba o czyms swiadczy ;)

    A predzej czy pozniej wszyscy na epsi sie zorientuja czym jestescie podszyci.A fakt ile gówna wylaliscie na Nas gdzie sie dalo tylko dlatego bo nie chcielismy z Wami isc na epsi swiadczy juz dobitnie o Waszej klasie. Ale i tego nigdy nie zrozumiecie zapewne.
    ja nie toleruje tylko alex, Wy sami udowodniliscie ze jestescie tyle samo warci co ona.
    A ze kazda Wasza porazka bedzie mnie cieszyc to juz moj maly sukces za tamtą decyzje.

    Zdecydowanie nie zycze nic dobrego. chyba ze Waszym przeciwnikom. A jesli komus bedzie brakowalo zabawek na Was, na pewno Nas znajda ;)

  • Kurde ale tu poruszenie w tych tematach, o dziwo, piszą sami ludzie z Gammy. Na Alphie się bili, na Epsi wciąż się "bijemy", na Orfeuszu się biją a na Gammie zbierają RG, tylko po co jak tam nikt z nikim nie chce się najwidoczniej bić. To jest jakaś zazdrość, że możemy zezłomować trochę RG czy o co chodzi? Jak nie macie co robić, że zaśmiecacie tylko forum to zróbcie zrzutkę, przenieście z 5 kont wraz z kilkoma magazynami hulaj dusza. Ci z fuzji to chyba zły serwer docelowy wybrali :D:D

  • Kurde ale tu poruszenie w tych tematach, o dziwo, piszą sami ludzie z Gammy. Na Alphie się bili, na Epsi wciąż się "bijemy", na Orfeuszu się biją a na Gammie zbierają RG, tylko po co jak tam nikt z nikim nie chce się najwidoczniej bić. To jest jakaś zazdrość, że możemy zezłomować trochę RG czy o co chodzi? Jak nie macie co robić, że zaśmiecacie tylko forum to zróbcie zrzutkę, przenieście z 5 kont wraz z kilkoma magazynami hulaj dusza. Ci z fuzji to chyba zły serwer docelowy wybrali :D:D

    No Julian już coś pisał o jakiś zabaweczkach... zapomniał tylko że my w odróżnieniu hetero No ale... każdy sądzi po sobie :D