Mikus [DUCK] vs. TornadoNew, kokss, CYD [-AT] WSG Bitwy. 26804.8 dla Mikusia

• Pierwszy wpadł szybciej niż się spodziewałem :D

Bitwa morska w pobliżu SIARKA
    (25.04.2022 19:05:38)
    Mikus[DUCK] z miasta Siarka P
    vs
    TornadoNew[-AT-] z miasta M1_P, kokss[-AT-] z miasta Siaraaa, CYD[-AT-] z miasta SIARKA

---------------------------------------------------------------------------------------------
    Okręt z Taranem.....................563(-432) - Okręt z Taranem.......................0(-460)
    Taran Parowy........................636(-264) - Taran Parowy..........................0(-355)
    Krążownik Rakietowy..................210(-90) - Krążownik Rakietowy....................0(-88)
    Śmigacz z Napędem Kołowym.............300(-0) - .............................................
    Balonowiec............................56(-44) - Balonowiec.............................0(-42)
    Statek Pomocniczy......................35(-0) - .............................................
    Okręt z Moździerzem...................420(-0) - Okręt z Moździerzem.....................0(-1)
    ............................................. - Okręt z Miotaczem ognia................0(-12)
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Generałowie............................-12248 - Generałowie..........................-14556.8
    Punkty ofensywy.........................36392 - Punkty obrony...........................30620
    Obrażenia..............................612400 - Obrażenia..............................727840
    Podział obrażeń...........................45% - Podział obrażeń...........................55%

Zwycięzcy: Mikus[DUCK]

Przegrani: kokss[-AT-], TornadoNew[-AT-], CYD[-AT-]
  • Gratuluje zielonego raportu, ale pamiętaj że nie bierzesz udziału w żadnym wyścigu cyganów i nie musisz wrzucać pch 10 sek po zakończeniu bitwy.

Pasowało by najpierw przeprowadzić edycje raportu, żeby był czytelny i miły dla oka.

• Gratuluje zielonego raportu, ale pamiętaj że nie bierzesz udziału w żadnym wyścigu cyganów i nie musisz wrzucać pch 10 sek po zakończeniu bitwy.

Pasowało by najpierw przeprowadzić edycje raportu, żeby był czytelny i miły dla oka.

Nie? 8| A myślałem, że wygrałem. Jestem zdecydowanie za leniwy żeby edytować raporty.