Belépési problémák

  • Úgy tudom, szerver-karbantartás zajlik, csak előre nem lettek a játékosok kiértesítve erről..Bár szerintem ez nem a Team-en múlt, hanem a GF a ludas.

    „Egyszer hallottam egy viccet. Egy ember elmegy az orvoshoz, azt mondja, depressziós. Hogy az élet kemény és kegyetlen. Egyedül érzi magát a fenyegető világban. Az orvos azt mondja: ’A kezelés egyszerű. A kiváló bohóc, Pagliacci ma este épp a városban van. Menjen el a műsorára, az majd felvidítja.’ Erre az ember könnyekben tör ki: ’De doktor úr, én vagyok Pagliacci!’ Jó vicc. Mindenki nevet. Dobpergés. Függöny...”

  • Egy karbantartást előre lehet jelezni, sőt tervezni szokták többnyire éjjelre. Ez inkább összeomlás szagú, vagy kaptak egy támadást, amit most próbálnak helyrehozni. Szóval izgi.

    General HU Gamma (AB-AS alliance)

  • Már elnézést, de az, hogy 3 órája folyik a szerver frissítés az nem valós.

    Itt nagyobb gebasz van. Pontosan 3 órája nemtudok belépni egyetlen világra sem.

  • Órák óta meg sem jelenik, be sem tölt az ikariam oldala...és ez nem egyedi jelenség...megint valami karbantartás, hiba van? Vagy lehalt az egész ika??
    Próbáltuk több készülékről, más böngészőből, stb..
    És nem csak nálam áll fenn ez a probléma...agyam eldobom komolyan..

    „Egyszer hallottam egy viccet. Egy ember elmegy az orvoshoz, azt mondja, depressziós. Hogy az élet kemény és kegyetlen. Egyedül érzi magát a fenyegető világban. Az orvos azt mondja: ’A kezelés egyszerű. A kiváló bohóc, Pagliacci ma este épp a városban van. Menjen el a műsorára, az majd felvidítja.’ Erre az ember könnyekben tör ki: ’De doktor úr, én vagyok Pagliacci!’ Jó vicc. Mindenki nevet. Dobpergés. Függöny...”

  • Szervusztok!


    Több játékomban is belépési hibát jelez a Lobby ablak. Telefonon beszéltem pár másik társammal. Ők is így jártak.

  • Kb egy hónap inaktivitás után próbáltam belépni - sikertelenül. Utána elfeledett jelszóval végre benn voltam a játékban - elvileg. Egy olyan szerveren találtam magam ahol semmit nem tudok, csak költözni. Viszont ha megpróbálok visszaköltözni az eredeti szerveremre a következő hibaüzenetet kapom:

    • Ilyen szövetség név már létezik. Kérlek válassz másik nevet.

    A FAQ szerint nevet kellene változtatnom - ami nem is lenne baj, mert a nevem ezen az ideiglenes szerveren ellátták egy számcsoporttal még - de azt sem tudom megtenni.

    Tudnátok segíteni...?

    Előre is köszönöm.

  • Sziasztok!


    Ambroval kapcsolatos kérdésem lenne.Hátha valaki tud segíteni.Mitől van az, hogy vásároltam ambrot gond nélkül pár héttel ezelőtt nem is egyszer. Most valamiért forintról átváltott Euróra, ami viszont így már nem nagyon éri meg.Másnál is volt ilyen probléma?

  • Sziasztok!


    Ambroval kapcsolatos kérdésem lenne.Hátha valaki tud segíteni.Mitől van az, hogy vásároltam ambrot gond nélkül pár héttel ezelőtt nem is egyszer. Most valamiért forintról átváltott Euróra, ami viszont így már nem nagyon éri meg.Másnál is volt ilyen probléma?


    szia,


    alapvetően ez olykor sajnos előfordul.. leggyakrabban akkor, ha nem magyarországi IP-ről lépsz fel.. próbáld ki, hogy esetleg mobilneten keresztül is ezt látod-e vagy sem.


    üdv, T.

  • Köszönöm a gyors reagálást.Igen ez lehetett, valóban nem magyarországi IP-ről léptem fel.De ilyenkor visszaváltja? Mert most már magyarországon vagyok és se az itthoni kábelnetről, sem pedig telefonon mobilnetről nem vált vissza.

  • Hááát megtörtént a sütik törlése is telefonon és számítógépen is, de semmi változás. Azt hiszem lassan feladom.

  • Köszönöm a segítséget, de sajnos egyik dolog sem segített. Próbáltam sütik törlése itthoni internet, mobilnet....Semmi nem változott.Így meg majdnem dupla áron nem éri meg venni.Maradok a fosztásnál.Azért köszönöm.