KAYI (I Y I)

• Sayın Farhad Mohiri beyefendiyi ikna edebilirsem yeni sezonda Evertonun ben alacağım. Hatta kanatlarına da Salah ile Sterlingi getireceğim.
    Acun bile sms attıra attıra takım aldı ben hala yok aşı, yok çip... Böyle giderse cemiyetteki itibarım zedelenecek.
    Güzel raporlar bu arada.

Haftada bir güncelleme getireyim mi bilgisayarına?
    Çipliyim mi seni?
    Yedireyim mi yapay etlerini?
    Ne yapacan, Elon ile Mars'a mı kaçacan :D

Atı yem koşturur
    Bilgisayarı RAM coşturur

Bill GATES

• Al Gates kardeşim bir bizi bir sal artik 2 de bir virüs çıkarıyon paraya doymadin mi hala :)

Önemli olan para değil ki zaten, önemli olan daha çok para
    Çıkardığım virüsler çıkaracaklarımın, çiplediğim insanlar da çipleyeceklerimin teminatıdır.
    Takip ediyorum, aranızda büyük oyunu görenler var... Esas onları çok ayrı çipleyeceğim.

Hele bir de yapay eti çıkarayım var ya...
    Aramızda kalsın geçen bizim Elon ile yemekteyiz. Atıp tutuyor yok tesla yok spacex falan diye. Buna yapay etten tattırdım çok beğendi. Çaktırmadan çipledim enayiyi ama haberi yok. :)

Haftada bir güncelleme getireyim mi bilgisayarına?
    Çipliyim mi seni?
    Yedireyim mi yapay etlerini?
    Ne yapacan, Elon ile Mars'a mı kaçacan :D

Atı yem koşturur
    Bilgisayarı RAM coşturur

Bill GATES

• Ne savaşmayı biliyorsunuz.

Ne savaşta aksiyon yapmayı

Ne de oyun oynamayı siz bu oyunu oynamayın

O ittifak ismini de değiştirin

Kaçaklar ya da Tatildekiler

Hatta iş bilmezler yapın

B9YvK.png

“Gerektiği zaman hadsize haddini bildirmek, 40 yetime kaftan giydirmekten üstündür.”

• Dostum, bu çok önyarılıca değil mi? 1 kişi tatile alınca herkes tatile mi almış oluyor, reklam tablosu gibisiniz ne acayip modern ruhların çevresel bunalınımı teknolojiyle her şeye vurdu. Sen o kişinin neden tatile aldığını biliyor musun? Bilsen yazmazdın oyunda büyük yetişkin aile sahibi olan insanların olduğunu bil ve ona saygı duy, onun haricinde yediğin baskından ve deposuz ittifak'a karşı nasıl zorlandığından bahsetsen daha adil olurdu ama nefsin bunu kaldırmazdı.

• Aynen babayiğit 1.5m general deponuz var her gün şu sıralamaya bakıp nasılda hala kendinizi iyi oyuncu zannediyorsunuz anlayamıyorum">

• Yanar döner neon ışıklı bir tabela gibisiniz caf caflı ama içerde bataklığa sürüklüyorsunuz.
    Neden tatile aldığı belli burada Demagoji yapma bu kadar ağlayacaksanız neden saldırıyorsunuz.?

bizim burada çok güzel bir laf var çocuklara söylerler yaramazlık yapıyorsan kaçarın yok sopayı yersin :)

Batuhanı 1. yapalım hemen şehirlerinde asker var mı açık davet anında ışın ile gelsin

B9YvK.png

“Gerektiği zaman hadsize haddini bildirmek, 40 yetime kaftan giydirmekten üstündür.”

• 1. Olmaya zaten çalışmıyor mu? Ala ala :) olun kardeşim 1. kendi kendinize güç zehirlenmesi yaşıyorsunuz zaten. Ama sorun şu zaten 1.Olmaya çalışıp olamamanın getirdiği şeyler değil mi bunlar.

Kardeşim çiftlik yapmışsınız eminim yağma yerinede 3.Şahıs hammadde deponuz vardır oradan alıyorsunuzdur malzemeleri. Ne dersek ne olursa olsun bunun oyun olduğunu unutmayın hep haklıda olmayın. İyi geceler vesselam.

Dipnot= Listede 2 tane tatil var birisi şuan tenolojik cihazlara erişemez durumda, ötekisi ise şu dünyada en önemli olan aile kurumuyla ilgilenmekte. Ön yargılarınızı yıktığınızda oyun sizin içinde güzelleşecek.

Yanar döner neon ışıklı bir tabela gibisiniz caf caflı ama içerde bataklığa sürüklüyorsunuz.
    Neden tatile aldığı belli burada Demagoji yapma bu kadar ağlayacaksanız neden saldırıyorsunuz.?

bizim burada çok güzel bir laf var çocuklara söylerler yaramazlık yapıyorsan kaçarın yok sopayı yersin :)

Batuhanı 1. yapalım hemen şehirlerinde asker var mı açık davet anında ışın ile gelsin

• 80 tane rapor ekledim bizim sayfaya bunların 68 tanesi IYI yağması tarlamiz oldunuz 😄

Çok komplo teorisi üretiyorsun çoookk depolar ban yediği gün depo kötü birşey demeye başladınız 😄

Biz depoya karşıyız bu yüzden banlatik savunması nasıl yapmadınız ona şaşırdık

Not: Güç gücün ne olduğunu bilmeyeni zehirler merak etme neyin ne olduğunu biz biliyoruz.

B9YvK.png

• Kendi kendine konuşma sorunu var sende galiba dostum, Aristoteles diye bir adam var tez-antitez-sentez ve argümantasyon ve benzeri mantık ilimini kurmuş, mantık zihinin doğru düşünmesi ve doğru çıkarım ile doğru cevap vermeyi öğreten bir bilim.

Git biraz dediklerime cevap ver, oyunuda birilerin yönlendirmesiyle oynadığına daha da emin oldum.

Yaptığın tüm konuşmalar argumentum non sequitur(örn; Yağmur yağdığı için hisselerim düştü) listesine girer.

Benim dediklerimi listele tek tek antitez yap ve tezini sun. Çok zor iş değil bu arada.