BLOCKADE İTTİFAKI SAVAŞ VE YAĞMA RAPORLARI

• ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mızrakçılar biraz uğraştırdı :(

brc9is8.png

• Evet arkadaşlar, öncelikle herkese selamlar.

Global servera ağırlığımızı her serverda olduğu gibi yine koymuş bulunmaktayız.

Şimdi lafı fazla uzatmadan konuya gireyim ve sonrasında raporlar konuşsun :)

Global serverda herkesle savaş halindeyiz ve bizim yabancı veya TÜRK diye bir ayrımımız yok.. Bu bir strateji ve savaş oyunu biz oyundan keyif almaya bakan ve gözümüzün gördüğü kimseden korkmayan BÜYÜK BİR AİLEYİZ...

İranlı , Fransız , İspanyol vs. derken, baktık zevk vermiyor en son TÜRK ittifakı olan TURK TEAM (TR) adı altında kurulmuş toplama bir ittifaka saldırdık.... Bize gelen mesajlarda "Vatan, millet Sakarya" edebiyatı yapıp üstten konuşan, asıp kesen arkadaşlara derslerini savaş alanında veriyoruz ...

ÇEKİRDEK KOLALARINIZI hazırlayın , HERKESE İYİ SEYİRLER :D

Öncelikle DENİZ CEPHElerinden başlıyoruz.. SALDIRI Ve SAVUNMA

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

KARA CEPHEleri SALDIRI ve SAVUNMA

unknown.png

unknown.png

unknown.png

Evet gençlik şimdide geldik en güzel yerlere :) Çekirdeği tuzlu olanlar suyunu içsin daha çoook işimiz var ^^

Arkada yakalanan masum köylüleri derlemeye başlıyoruz .. ( astım kestim , sizi şöyle yapcaz böyle yapcaz diyen arkadaş bunlar ) :D

unknown.png

AH be kardeşim DEPODAN çektiğiniz gp leri biraz düzgün kullansanızda böyle çerezlik kesimler vermeseydiniz ...

BİLGİ : oyun mesajlarından tehdit edip , wp den biz böyleyiz demekle olmuyor bu işler ;)

unknown.png

TÜFEK KESİM ve yukardakinin devamı .. Anladınız siz onu <X8)

unknown.png

Evet aralarındaki en cengaver arkadaş bu .. Niye derseniz kendisi hem wp den hem oyundan KAHYAMANLIK:D yaptı ama sonuçta ismine yakışır bir şekilde KENDİ TABUTUNU KENDİ HAZIRLADI .. Kardeşim sana hayatta mutluluklar 8o

unknown.png

unknown.png

Savaş boyunca aksiyon yapan ve savaşa başka hiçbir katkısı olmayan bu arkadaşıda tebrik ediyorum... Canım benim aksiyon yapmayı dün öğrenmiş gibi sürekli aynı şeyleri yaptın durdun ama malesef ki bir işe yaramadı .. AMA ÜZÜLME BLOCK SENİ ÇOK SEVDİ.. gel yarın lojistikçi olarak işe başla bizde ^^^^

unknown.png

Küçük bir alev yakalama ama geri çekildikleri için rapor anca bu kadar :(

unknown.png

Evet kısa bir su ve tuvalet molası ... Yağmalarla devamkeeee :love:

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

Hazırsanız yerlerinizi alın devam ediyoruz...

Bu sabahattinali kardeşimiz çok inanmıştı BLOCK u yeneceğine .. öyle ki ailemiz gibi oldu , telefonlarımız da onu arar olduk hep ^^Gel gör ki azimli bir şeyler yapan duvarla akraba olurmuş lafı bu arkadaşımıza hediye ediyorum..

AZİMLİ sebahattin duvarı deler ....^^^^

unknown.png

unknown.png

unknown.png

Sabahattin kardeeeeeeeşş .. SANA SESLENİYORUM.. füze diye bir gemi var oyunda... en arka safta savaşıyor.. lütfen ama lütfen bizi füzesiz bırakma :D:D:D

unknown.png

Bir de bu kardeş var ismini azrail yapmış bide başına ALO koymuş..

azraili çağırdı GELDİK ;)

unknown.png

Kardeşlerimizden bize gp hediyesi... BAKTILAR SAVAŞI KAZANAMAYACAKLAR bize gp vermeye başladılar.. TEŞEKKÜRLER GENÇLER :D:D:D

şaka şaka ÇALDIIIIIK 8)

unknown.png

VE KAPANIŞ ....

Tatil modunu açan arkadaşlara şimdiden iyi tatiller diliyoruz ... .( bu tatile alan 3 kişi bize kabadayılık yapan kişiler )

Erkeksiniz ya....

unknown.png

unknown.png

unknown.png

Evet arkadaşlar şimdide iki ittifak ve liderlerini kıyaslayalım...

Bir ittifak lideri düşünün savaşa ışınlar geldiği zaman tatile kaçan ...

unknown.png

Ve KOCAMAN AİLEM OLAN BLOCK AİLESİ LİDERİ ben KEHANET ... bu yukardaki arkadaşlara iyi tatiller diliyorum...

Ne zaman isterseniz sizi ücretli izne göndeririz 8)

unknown.png

SEVGİLİ BLOCK AİLEMİN HER BİR FERDİNE TEŞEKKÜR EDERİM ...

BLOCKADE ( BLOCK ) AİLESİ gururla sunar ...:*

CTdO8G.png

• İKİ POST YUKARIDAKİ SAVAŞIN DEVAMI ....

SON FEDAİ TABUTÇU reis te tabutuna girdi sonunda ...

BLOCK la başa çıkamazsanız beyler , kırk fırın ekmek yemeniz lazım ...

HAYDİ İYİ TATİLLER !

unknown.png

unknown.png

bye bye mezarcı kardeş

unknown.png

CTdO8G.png

• BÜTÜN TÜRKLER BİR ORDU KATILMAYAN KAÇAKTIR. Cümlesindeki KAÇAK Block oluyor.

Oyuna 2008 de başlayıp iş gereği 2015 de bırakmıştım global server açıldığını duyunca yunana fransıza kök söktürmek için geri başladım.

Serverde İlk 50 43 tane yabancı İttifak varken ve tüm Türkler barış içinde yaşayıp diğer ittifaklarla mücadele ederken bu beyler sözde hepsine savaş teklifinde bulunmuşda hepsi başka ittifaklarla savaşıyormuşda o yüzden Türklere saldırmışlarda e be kardeşim yunana gösterdiğiniz savaşınız varmı savaşalım nezaketini neden Türk ittifaklarına göstermediniz. Neresinden bakarsan tutarsız ve saçma hareketlerinizle diğer serverlerde olduğu gibi Pangaidede Türkleri arkasından vuran itifak olarak silineceksiniz.

• Uzun uzun yazmaya hiç gerek yok haberleşiyoruz gelin ben sizi karşılayacağım diyor ve başlıyor karadan çekilmeye karşılık vermemeye. Peşine gece rodos basmalar. Çok ta yazılacak bir şey yok yine geldik yine karşılık alamadık..

BLOCK ezmeye devam ediyor..

Olmasaydı sonumuz böyle :)

Rodoslar havada uçuşuyor varmı arttıran ? :))

• BÜTÜN TÜRKLER BİR ORDU KATILMAYAN KAÇAKTIR. Cümlesindeki KAÇAK Block oluyor.

Oyuna 2008 de başlayıp iş gereği 2015 de bırakmıştım global server açıldığını duyunca yunana fransıza kök söktürmek için geri başladım.

Serverde İlk 50 43 tane yabancı İttifak varken ve tüm Türkler barış içinde yaşayıp diğer ittifaklarla mücadele ederken bu beyler sözde hepsine savaş teklifinde bulunmuşda hepsi başka ittifaklarla savaşıyormuşda o yüzden Türklere saldırmışlarda e be kardeşim yunana gösterdiğiniz savaşınız varmı savaşalım nezaketini neden Türk ittifaklarına göstermediniz. Neresinden bakarsan tutarsız ve saçma hareketlerinizle diğer serverlerde olduğu gibi Pangaidede Türkleri arkasından vuran itifak olarak silineceksiniz.

Eski WART generali Özgür abi sen yapma bari seni tanıdığım ve sevdiğim için itici konuşmayacağım bilki kandırılıyorsun senin vatan millet sakarya diye savunduğun adamlar Fransızlarla işbirliği içinde olan adamladir kimse bana tükrlükten bahsetmesin

Nedense server başından beri düşmeyen örsüm düşmeye başladı sebebi nedir bilinmez ama raporları böyle yüzünüze yüzünüze yapistirayim.

Birde sizden rapor görmek isteriz heryerde çok konuşanlara söylüyorum boş konuşuyorsunuz.

• Selamlar gençlik ...

Elimizde o kadar çok rapor var ki sırasını şaşırıyoruz artık.. Sürekli savaşta bulunduğumuz için rötarlı şekilde raporları atmaya devam edeceğiz :)

Evet yukarıdaki raporlardan kaldığımız yerden devam ediyoruz ..

Önce CRAZY İTTİFAKI ( FRANSIZLAR )

IMG-20220517-WA0093.jpg

sürekli savaşlardan kaçıyorlar ... bu bilgiyi unutmayınız :)

IMG-20220517-WA0094.jpg

Ve arkasından gelen bir kaç yağma ile devam edelim .. elimizden ne çektiler be sabit attık hergün yağma atıyoz :)

IMG-20220517-WA0095.jpg

IMG-20220517-WA0096.jpg

IMG-20220517-WA0099.jpg

IMG-20220517-WA0097.jpg

IMG-20220517-WA0098.jpg

CRAZY İTTİFAKI generali bu sAbah mesaj gönderdi.. paylasım yapılmadığı için özet şu : BİZİ KESTİĞİNİZİ SÖYLÜYORMUŞSUNUZ AMA İNSANLARI KANDIRMAYIN DEDİ ... söyleyeceklerim bu kadar ..

EVET DEVAM EDİYORUZ ....

Şimdide bir TÜRK ittifakı olan ottoman TURK ittifakına geçiyoruz... Hayatımda gördüğüm en KÖTÜ topluluk ve TÜRKleri temsil için kurulmuş berbat bir ittifak ... İyi ki saldırmışız ve böleriz de oyunu bıraktırırız TÜRKlerin adını lekelerler bunlar :)

IMG-20220517-WA0113.jpg

IMG-20220517-WA0112.jpg

SÜREKLİ KAÇIŞ SÜREKLİ ....

IMG-20220517-WA0111.jpg

ve son olarak örs 4 ile savaşan bu gencimizi uyarmak istiyorum.. ismi WRATH .... OYUNCUYMUŞ(!) Biri bunu uyarsın örs 4 ve 5 diye bir şey var :)

IMG-20220517-WA0114.jpg

VE YAĞMALAR

IMG-20220517-WA0101.jpg

IMG-20220517-WA0104.jpg

IMG-20220517-WA0102.jpg

IMG-20220517-WA0103.jpg

IMG-20220517-WA0105.jpg

IMG-20220517-WA0106.jpg

IMG-20220517-WA0110.jpg

IMG-20220517-WA0109.jpg

IMG-20220517-WA0107.jpg

IMG-20220517-WA0108.jpg

DEVAMI GELECEK..( ASIL RAPORLAR YARINA ) OYUNU SİZİ KESE KESE ÖĞRETECEĞİZ....

SEVİYORUM SİZLERİ ...

GLOBAL 1 SAHİBİ BLOCK AİLESİ ;)

CTdO8G.png