מוצאים את אייל11

• היי אני מחפש את אייל11 כבר תקופה והוא לא חוזר

מישהו יכול להסביר היעלמות של שחקן שרק בחודש האחרון הקפיץ 2 פרימיומים רק כדי שיהיה לו עוד פיזורים וקנה ספרטנים ואז נעלם?

מישהו שיודע דבר על מקום היעלמו לדווח בבקשה

:cursing::cursing::cursing:

• בוא אני אסביר לך משהו ילד קטן. אני החזרתי את הערים למקום אתה פשוט הגעת אחרי שהמסיבה כבר נגמרה. ואל תבלבל לי את הראש על 300 ספרטנים הייתי מכניס גם 3000 אם הייתי צריך. החזרתי את הערים למקום ויצאתי לחופשה סוף סיפור.

1051289-demon-slayer-kimetsu-no-yaiba-and-mob-psycho-100-ii-take-top-crunchyroll-anime-award-honors.jpg?itok=PiMxVasE

• הקפצת 2 ערים מהנפחייה אחרי שהגעתי, וזה 1000 ספרטנים, לא 300.

לאן הלכת???

הקפצתי עיר אחת מהנפחיה היא בכלל לא הייתה אמורה להיות שם הסיבה היחידה שהיא הייתה שם זה בגלל שלאל הוריד אמונה בכפול שלכם באי. אבל אחרי שהוא הגיע כבר לא היה טעם להשאיר אותה שם אז החזרתי אותה לאי המקורי שלי. גם העיר הקריסטל השנייה לא הייתה במקום המקורי וגם היא הוחזרה למקום. כן התבלבלתי 1000 ספרטנים שיט לא נורא.

1051289-demon-slayer-kimetsu-no-yaiba-and-mob-psycho-100-ii-take-top-crunchyroll-anime-award-honors.jpg?itok=PiMxVasE

לאן הלכת???

אה וכן הלכתי לשחק בחו"ל כבר אמרתי לך. אני פרשתי מבטא. אני נהנה מזה שאתם נשארים שם כמו פראיירים בלי שום תכלית חחחח

לאן הלכת???

אה וכן הלכתי לשחק בחו"ל כבר אמרתי לך. אני פרשתי מבטא. אני נהנה מזה שאתם נשארים שם כמו פראיירים בלי שום תכלית חחחח

ואנחנו נהנים משרתים ישראלים נקיים ממך

רק דיבורים אפס מעשים והפרשות מכל שרת ששיחקת בו.

הנה תיארתי אותך במשפט אחד פשוט.

מרגיש לי כאילו נהיית חיקוי לא מוצלח של ג'קי עם כל הדיבורים על חו"ל

מעניין מתי תקרא את הפוסטים שלך ותבין כמה אתה פתטי עם כל הדיבורים על לאל ועומר כשבסוף התוצאה היא שברחת לשרתים בחול כי לא הצלחת להתמודד איתם באף שרת בארץ

nqjyeln32jgz.png

• שניכם חיים בסרט כבר אמרתי לכם אני לא הולך להילחם בכפולי גנרלים.

הסיבה היחידה שהוא עדיין שם זה כי לאל צריך מישהו שיחליף אותו כשהוא לא זמין. אין פה שום שיקול דעת עצמי הוא בסך הכל עוד שחקן במועדון המעריצים של לאל דספראדו. גם אם הוא רוצה לעזוב כי נמאס לו לחכות שאני יחזור מחופשה הוא לא יכול הוא קיבל פקודה להישאר.

• גבר, אתה נלחמת בהם יפה יפה חודשיים. זה שקיבלת החלטה באמצע הדרך שאתה לא מסוגל יותר לא אומר שיש לך אידיאולוגיה מסיומת שאתה לא מוכן לשחק מול כפולים אלא פשוט שאתה גרוע ואין לך כאלה.

• גבר, אתה נלחמת בהם יפה יפה חודשיים. זה שקיבלת החלטה באמצע הדרך שאתה לא מסוגל יותר לא אומר שיש לך אידיאולוגיה מסיומת שאתה לא מוכן לשחק מול כפולים אלא פשוט שאתה גרוע ואין לך כאלה.

מתי נילחמתי? בזטא? זטא נגמר מלפני הרבה זמן. בבטא הכל השתנה. אני באיים אחרים שהם לא כמו מה שהיה לי בזטא. לא הייתה לי ברירה אחרי שהרסתם לי את הנפחיה. למה אתה מציג את זה כאילו ברחתי? הדבר הראשון שעשיתם זה להוריד לי את הנפחיה אתם מפחדים להילחם בי חחחח. והדבר הכי גרוע זה שאני יודע שאתה עדיין שם רק כי נתנו לך פקודה. אחרת כבר מזמן היית הולך מחוסר עניין והדבר הכי מצחיק בכל הסיפור זה שעוד פתחת פוסט לנסות להעיר את המתים. אז חשוב שתדע אני לא חוזר. אתה יותר ממוזמן להישאר שם כמה שתירצה. לאף אחד לא אכפת. תמתין לפקודה שמותר לך לצאת משם כמו ילד טוב.

מתי נילחמתי? בזטא? זטא נגמר מלפני הרבה זמן. בבטא הכל השתנה. אני באיים אחרים שהם לא כמו מה שהיה לי בזטא. לא הייתה לי ברירה אחרי שהרסתם לי את הנפחיה. למה אתה מציג את זה כאילו ברחתי? הדבר הראשון שעשיתם זה להוריד לי את הנפחיה אתם מפחדים להילחם בי חחחח. והדבר הכי גרוע זה שאני יודע שאתה עדיין שם רק כי נתנו לך פקודה. אחרת כבר מזמן היית הולך מחוסר עניין והדבר הכי מצחיק בכל הסיפור זה שעוד פתחת פוסט לנסות להעיר את המתים. אז חשוב שתדע אני לא חוזר. אתה יותר ממוזמן להישאר שם כמה שתירצה. לאף אחד לא אכפת. תמתין לפקודה שמותר לך לצאת משם כמו ילד טוב.

חלאס לבכות ילד תחזור למחבוא שלך בחו"ל

אתה לא באמת מעניין כמו שאתה חושב

סתם חווה שמדברת הרבה בפורום אל תתלהב יותר מדי כי נותנים לך פה יחס סתם הפורום מת וכיף להגיד לך בפנים כל פעם מחדש כמה אתה שחקן חלש ומביך ובניגוד אליך שרק מנסה לרדת על אנשים שאשכרה הפרישו אותך מכל שרת ששיחקת בו אנחנו מדברים עם עובדות מאחורי המילים שלנו כי עובדה בסוף ברחת לחול מרוב פחד ובושה

תירוצים אתה יכול לספר ולחפש עד מחר אבל העובדות לא ישתנו

nqjyeln32jgz.png

• תיקח את הכדורים שלך ותירגע. עלית על הר גבוה ולאף אחד אין מושג מי אתה בכלל. משחק בשרת מילחמה פחחחח.

עומר לא יכול להפריש אף אחד הוא לא יודע לשחק בכלל הוא והחברים שלו קנו שחקנים בכסף. מעדיף כבר את לאל לפחות לאל יודע להילחם חחח.

עריכה:

מותר לי לצאת לחופשה זה שמישהו בחופשה זה לא אומר שהוא פרש וגם אם פרשתי כבר הייתי בפרישות של שנה פה שנה שם. אבל אתם מוזמנים לחכות לי על הגדר אני יחזור מתישהו חחחח

• מוזמן לצאת מחופשה ולנסות להוכיח לי שאתה טועה

עד אז תמשיך להיות מופרש תברח לשחק בחול ותשתוק כמו חווה טובה

nqjyeln32jgz.png

• תקשיב אתם חיפשתם אותי חחחחחחחחחחחחחחחחח מי אתה בכלל?

• "עומר לא יכול להפריש אף אחד"

two seconds later.

יצאתי לחופשה אני לא מסוגל להתמודד מול עומר :(

העובדות הן שיצאת לחופשה כי שיחקת מולי ואני לא שחררתי ממך ליותר משעה ואין לזה שום קשר לכפולי גנרלים כי אני נמצא באיים שלך עם 50 אלף גנרלים בול.

• תפסיק לשקר. אתם הפלתם לי את הנפחיה רק בגלל שאתם לא רוצים להילחם בי. אני לא יצאתי לחופשה בגללך אתה הגעת הרבה אחרי שהמסיבה נגמרה. למה אתה חושב שלמישהו יש כוח להתעסק איתך? תשאר שם כמו ילד טוב ותחכה לפקודה שמותר לך לצאת.

• אתה לא יכול להקפיץ עיר לאי אחרי חודש ששחקן אחר יושב עליי ואז כשהוא רואה שהוא רק חוטף דילולים הוא צורח הצילו הצילו ואז אתה מגיע עם זמינות. ואז כשאני יוצא לחופשה להגיד שהפרשת אותי. אתה מבין איך אתה נראה? על הפנים... כולם יידעו שעומר זה השחקן הלוזר שמגיע אחרי שהכל נגמר ומכריז שהוא ניצח. זה מה שאתה. אתה פשוט עלוב...

• אתה יודע מה יותר גרוע... לא רק שאתה ולאל הורסים לי את הנפחיה ביחד גם הקפצתם כפולים כדי להרוס לי פסלים אחרים... אתם פשוט משתינים מפחד במכנסיים שיהיה לי פסלים עובדים? אתם עד כדי כך מפחדים זה פשוט עצוב. ואז כשאני יוצא לחופשה כי אין טעם להילחם בכם בלי נפחיה אתה חושב שניצחת? אולי פשוט עדיף שתלך אתה רק מביך את עצמך ... לפחות לאל יודע מה הוא עושה. אתה פשוט לא יודע כלום.

• ילד לך לבכות בפינה שאתה מופרש מכל שרת ששיחקת בו

תברחו לחו"ל ותפסיק לבלבל בשכל ולרדת על שחקנים שאשכרה הפרישו אותך משני שרתים ברצף

שב בשקט תחשוב על כל הטעויות שעשית במשחק שהובילו אותך למצב שבו אתה נמצא שאתה לא מסוגל אפילו לשחק בשרתים ישראליים מרוב פחד ולוזריות אז ברחת לחו"ל

עריכה:

ביום שתתקרב אפילו לעשירית מהרמה של עומר זה יהיה היום שתוכל לפרוש מהמשחק עם טיפה כבוד עצמי יא ליצן גם בעוד 100 שנה לא תגיע לקרסוליים שלו

nqjyeln32jgz.png

• אתה עדיין מדבר? אתה לא משחק בשרת מילחמה? אה לא מעניין אף אחד...

לא יודע מי פרש בגלל עומר אבל בטח לא אני. הוא לא שווה הרבה בתור שחקן. אני לא מתכוון לחזור לשחק מול אנשים שכל מה שהם יודעים לעשות זה להרוס לי את הפסלים.

ואז להגיד שהם ניצחו אותי כשאני מפסיק להילחם מולם כי אין לי נפחיה

• באותה מידה כמו שהקפצת את הערים שלך לפיזור היית יכול להקפיץ אותם לנפחייה פעילה. אתה פשוט נעל בית. ושחקן גרוע