Nakliye sıkıntısı artık çözülmeli

• kaç yıllar oldu milyonluk kaynaklarımızı aktarırken 1 gemi 500 mal alması aşırı düşük bir kapasite en azından 1 gemi 1000 alsın yada mucit atölyesinde kristal karşılığı geliştirelim 4 milyon kaynağı 35 taksitle aktarıyorum en azından 18 19 taksite düşse bi el atılsa çok sevinirim

• yav omega'da belediyeyi 39 yapcam 3,271,667 mermer taşımaktan yoruldum artık. son şehrin kaldı ama bende artık baka kalıyorum.. bu bitti diyorsun, kışlayı yükselteceksin 3.6m odun 2.5m mermer istiyor. gemi sayısını mı artırırsınız yoksa aldığı miktarı mı bilmiyorum ama çekilmez bir hal almaya başladı.

• Katılıyorum, kolaylık sağlanmalı mesela global için bazı günler extra bonuslar veriliyor ya, kısa vadede nakliye işleri içinde haftanın bir iki günü ya da ayın bazı günleri tüm oyuncular için extra yük kapasitesi sunulabilir. Örnek ayın 22 sinden 26 sına kadar bir nakliye gemisi 2k 2,5k malzeme taşıyabilir.

• Şimdi ben müze 15 ten 20 basmak için 12 şehirde 85.000.000 mermer gerekiyor toplam hadi mermer şehirleri kendinde birikiyor 50.000.000 mermeri aktarmak resmen çileliydi aylar sürdü sıkıldım nakliyeden uzadı da uzadı 50 milyon mermer 100.000 gemi demek sadece kaynak aktarması 2 3 ay sürüyor şaka gibi bari bedava olmasın mucit atölyesinde örnek veriyorum kalıcı olarak her 1.000.000 kristalde gemilerde +100 kapasite olsun max 15 kez kullanılabilsin bi gemi 500+1500 den 2000 taşısın tüm oyuncuların işine yarayacak savaşçı çiftçi farketmiyor herkese lazım ilk gelecek yenilik bu olmalı

• Yağma için değil de mal aktarmak için dediğiniz çok mantıklı. Kendi şehirlerin arası nakliye yaparken 5k kapasite olsa kimseye zararı dokunmaz gerçekten. sistem bunu ayırt edebilir diye düşünüyorum.

• Gerçekte yağma için belki yine 500 birim olabilir her bir gemi fakat kendi şehirlerimiz arasında mal taşırken kapasitenin acilen artması gerekiyor çünkü bezdiriyor insanları. Günlerce, haftalarca kaynak aktarımı yapmak için bekliyoruz bir seviye basabilmek için...

• Kendi şehirlerimize yenilik gelmesi bile yeter yağma ve başka oyuncuda tamam aynı kalsın

Kendi şehirleri arası kaynakta

Aynı adada bulunan kendi şehirlerinizde 1 gemi : 2.500 kaynak
    Farklı adada bulunan kendi şehirlerinize 1 gemi : 2.000 kaynak

ama bu bedavada olmasın mucit atölyesinde kristal ile geliştirelim kalıcı olarak kendi şehirlerinde olmak şartı ile nakliye kapasite +500 için 1.000.000 kristal max 3 kez geliştirilebilir o da ne yapıyor 500 + 500 + 500 : 1500 max ilave 500 de kendinde 2.000 kaynak tertemiz olur

Ayrıca aynı adada bulunan kendi şehirlerimizde kaynak aktarım hızı %50 ve kapasite +500 olsa çok süper olur bir gemi 500 şaka gibi ya milyarlarca kaynak aktarıyorum 1.200.000.000 kaynağı 2.400.000 gemi ile taşımak var 600.000 gemi ile taşımak var arada çok fark var ama yağma ve diğer oyunculara karşı aynı olsun

• ah keşke keşke . 12 şehrim üzüm adasında bütün gelişimi bu şekilde tamamladım. premium tüccardan verimlilik açısından tek şehrim depo şehri 40 yığın sahası 4x 40 depo. bu şehri fulleyip geri oradan dağıtmam ızdırap oldu artık :) bi noktadan sonra keyif alıyorsunuz o keyifin bittiği yerde 5-6 aylık oyun bırakma sonra sil baştan tekrar :)

• Ticaret gemisi sayısı/kapasitesi için teklifleri toplamaya başlamışlar.

Resim.png