חשש מערבים, טורקים, וכולי בשרת הגלובלי האם אתם חושבים שיש ממה לחשוש בכלל?

• שלום לכולם

לא זה לא אשכול גזעני אומר מראש!

אני בעד שלום עם כולם, גם בחיים וגם במשחק תמיד שומר שלום עם שחקנים.

אבל כמו שכולם יודעים לא כולם אוהבים ישראלים, ואם בעולם האמיתי יש להם יכולת לעשות פיגועים ולעשות לנו בעיות.

אז במשחק מחשב, אני בטוח שהם אפילו לא יחשבו פעמים לעשות את זה.

בשרת הגלובלי שנוצר לא מזמן(הראשון בהיסטוריה של איקרים), שחקנים מכל העולם נרשמים לשרת, ראיתי כבר מספר טורקים ומדינות ערביות שקיימים במשחק.

נכון לרגע זה, אף אחד לא איים על השחקן שלי, ולא תקף אותי למרות שיודעים שאני מישראל.

אבל השאלה לכמה זמן זה יהיה ככה? ואולי יש ברית מסוימת שכרגע לאט לאט מתחזקת וביום אחת תתחיל פשוט לתקוף כל מי שישראלי במשחק.

אנחנו מדינה אחת, ולצערי גם אין הרבה ישראלים(באופן יחסי) באיקרים, אז אין שפע ישראלים בשרת הגלובלי.

ואנטישמיות ומדינות שנגדנו, יש לא מעט, ולכל אחד שם יש שחקנים.

אז השאלה שלי היא כזאת, יש לנו ממה לחשוש?

האם אתם חושבים שגם מקרה כזה יכול לגרום למלחמת שרת בין מדינות?

דעתי האישית כן, יש מצב ששחקנים מסוימים מאותם מדינות אנטישמיות, יחליטו לתקוף דווקא ישראלים בשביל משאבים.

אם יהיה להם בחירה את מי לתקוף בשביל משאבים, אני בטוח שחלק לא כולם אבל חלק הולכים לעדיף ישראלים.

ואי אפשר לדעת, אם יש כבר דיבורים ותוכניות של אותם שחקנים לבזוז ולכבוש שחקנים ישראלים במשחק.

• אחי משחק מחשב תירגע

בחיים לא שיחקת משחק עם שרתים בין לאומיים?

רואים שלא שיחקת אף פעם בחול

מניסיון יש שחקנים אנטישמים שיחפשו אותך או ינסו למנוע ממך להתקדם בדרכים כאלה ואחרות

לא יודע אם תרגישו השפעה בשרת העולמי אבל אני יודע בוודאות שבאיחוד של השרתי מלחמה הולכת להיות לזה השפעה אז אתם פשוט צריכים להתכונן לכל תרחיש

nqjyeln32jgz.png

• הפורום הזה הוא ההפך הגמור מפורום אחר שפתחתי את אותו דיון, פתחתי את הדיון בעוד פורום ישראלי של איקרים(לא רשמי).

ושם חושבים אחרת לגמרי, ומציינים שאפילו היו בשלום עם מדינות ערב, וכולי

• ברור שאני לא מדבר באופן מוחלט וגם יש שחקנים ערבים שאין להם בעיה איתך וישמחו גם לשתף איתך פעולה

גם בתוך השרתים הערבים זה לא שחור ולבן וכל אחד שם יתייחס אליך אחרת

אני לא יודע מי מהקהילה שם משחק בשרת הגלובלי ולכן לא יודע להגיד לך בוודאות למה לצפות.

לגבי השרתי מלחמה אני יודע מי משחק ובגלל זה אני יודע שגם מצפות מלחמות עם חלק מהשחקנים הערבים נטו כי אנחנו יהודים והם שונאי ישראל

nqjyeln32jgz.png