Szerver- és témafüggetlen elmélkedések az Ikariamról... :)

  • egy kis kritika a GF felé:


    néhány hónap alatt sem sikerült átírni a játékban az új fórumra navigáló hivatkozást...ennyit foglalkozik ezzel a játékkal, csak az ambrózia akció a lényeges :P

  • így van

    "...az embernek ne legyen túl sok igaza, ha a nevetőket a maga oldalán akarja látni"

    ( Friedrich Nietzsche )

  • üdv tudja valaki hogy tudok belépni a a kb 10 éve játszott accomba az Alfán?

  • Hát...ööö... a 10 éves acc az eléggé régi. Lehet abba már sehogy, akkor még nem biztos, hogy volt szellem acc, lehet csak simán törlődött.

    Egyébiránt az akkori e-mail címedre szükség lenne hozzá.

    Ha megvan valahonnan, mi volt az e-mail és a jelszó, lobbyban megpróbálhatod fölvenni, hátha sikerül. (amikor behozták a lobbyt, sok embernek előkerültek rég elfeledett accjai...)


    Jegyrendszerben próbálhatsz segítséget kérni. Ha valahol, akkor ott tudnak segíteni. Sajnos már se GO - alphán legalábbis -, se SGO (vagy admin) nincsen, így lehetséges, hogy sokat kell várnod a válaszra.

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • naponta játszottam egyszer kiléptem mert előzményeket töröltem ezután bejött a gémforzs felület, ahol nincs belépés gomb csak olyan hogy játssz ,ott meg mindig uj játékot indit.

  • Sziasztok!

    Tudna nekem valaki tájékoztatást adni a war szerverről? Tudom, hogy háborús, és kicsit más feltételek között játszik az ember...de én pillanatnyilag meg sem találtam a szervert...lehet nincs is?

  • Sziasztok!

    Tudna nekem valaki tájékoztatást adni a war szerverről? Tudom, hogy háborús, és kicsit más feltételek között játszik az ember...de én pillanatnyilag meg sem találtam a szervert...lehet nincs is?

    ares 3 neve

  • WAR szerver indulása: 2018.05.23 14:00 és 15:00 között

    A szerver nem időlimites, nem lesz bezárva!

    A szerveren korábban már megszokott WAR szerveres beállítások lesznek érvényben:




    • Aranyfosztás
    • Gyorsabb lakosság növekedés
    • Kémek csökkentett képzési és utazási időtartama
    • Csodák csökkentett visszaszámlálási ideje és időtartama
    • Gyorsabb visszavonulás sebesség
    • Gyorsabb berakodási folyamat, még fosztásnál is
    • Gyorsabb nyersanyagtermelés
    • Rövidebb épület építési és egység képzési idők

    Ami továbbra sem rövidül:



    • kalózküldetések
    • kalózpont átalakítás
    • napi feladatok teljesítésének ideje
    • 'istenek kegyelme' feladatok teljesítési ideje

    3W7KJrl.png

    Köszönöm Lara :love:

    hu.gif

    Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

  • Sziasztok,


    Azt lehet tudni, hogy az új szerver mikor fog felkerülni a fórumra, lassan másfél hónapja üzemel...


    Előre is köszi a választ!


    Jó játékot, jó szelet!

    Üdv, Piszok

    xp698tgc0ztlsyubs0w.png


    Köszi -Lara- :thumbup:

  • Az új szerón is lehet háborúzni, nem muszáj a war szerverre menni!

    Sajti téged külön örömmel fogadnánk ha visszajönnél! Még nem maradtál le semmiről. ;)

    xp698tgc0ztlsyubs0w.png


    Köszi -Lara- :thumbup:

  • Az új szerón is lehet háborúzni, nem muszáj a war szerverre menni!

    Sajti téged külön örömmel fogadnánk ha visszajönnél! Még nem maradtál le semmiről. ;)

    xp698tgc0ztlsyubs0w.png


    Köszi -Lara- :thumbup:

  • Hehe most nézem, hogy igazából még Dömötör szerver is hiányzik onnan.

    De amúgy ez utóbbi miatt ne aggódj, témanyitásnál szervernek bármit be lehet állítani (legalábbis ami más országokban létezik valahol), a szervernév szerintem csak egy szűrő, amire ha rákattintasz, csak az XY szerver kiírásával nyitott témákat fogja mutatni.


    (amúgy a csapat változások utolsó posztjában szereplő nevek egyike sem csapattag már - sem a kiírójuk de legalább a már majdnem üres csapat felépítése kiírás up-to-date ) :D


    Amúgy új szerveren mennyien vannak? Kevesen gondolom.

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Eirene szervernek miert nincs threadje ?

    kajak megkellett kerdeznem a top 1 szövit milyen szerveren vagyok....

    mikor 4-éve abba hagytam tudtam hogy ez a játék ki fog halni.... de most hogy itt vagyok megint és látom amit akkor csak sejtettem....vegyes érzések vannak bennem...

    400 játékos egy vadonat új szerveren.... azthitem hogy egy régi szerveren vagyok. de nem.

    régebben ha nyilt egy szerver fél nap után regisztráltál nyitás után és már 1500-adik voltál, statisztikákban

    gondolkodtam vissza jövök ebbe a játékba de két nap után teljesen átfordultam megint abba az irányba hogy felesleges kezdenem ujra...

  • Hát én még a GOságom idejéből tudom mondani a tapasztalatot. Már amikor Boreas nyílt akkor is így kezdtem, hogy regisztrációval egyidőben jött a plecsni, de Dömötörön konkrétan a 0 pontos GO accommal sikerült valamelyik statisztikában top10 helyezésért plecsnit kapnom :D


    Sajnos egyik szerver sem túl aktív, talán még a régiek (igen Alpha-Ny) és Ares3 a legaktívabbak. De sajna már sehol nem viszik túlzásba :) nem is értem miért :/

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Éppen ma beszélgettem egyik régi kedves társammal, hogy a mobilos játékok elviszik másfelé a játszani vágyókat. Hiába (volt) ez az egyik legjobb stratégiai játék, ha nem halad a korral. Sőt, visszafejlődik...