Bug flota barbari

  • Buna dimineata. Am invins flota barbarilor,nivelul 47, dar nu am primit resursele necesare. Ce se intampla???:cursing:


    Castigatori:

    ely[JOC]

    Pierzatori:

    Barbarii

    ely[JOC] a jefuit Flota Barbarilor. Urmatoarele resurse au fost furate:

    • 520,000 Aur
    • 190,784 Material de constructii
    • 86,272 Vin
    • 72,792 Marmura
    • 48,528 Cristal
    • 62,008 Sulf

    Miracolul 'Forja lui Hefaistos' a fost activat de catre ely[JOC] (20.02.2022 18:47:25)


  • Salut :)


    In mod normal Flora Barbarilor aduce singura resursele in oras, nu le jefuiesti in mod clasic (adica nu folosesti navele tale comerciale pentru asta ca la jaful barbarilor terestru). Dar daca spui ca ai jefuit nivelul 47 sunt sigur ca stii deja asta. Daca resursele nu apar venite in oras (la Consilierul General), atunci e posibil sa fie o eroare, un BUG. Un raspuns competent sunt convins ca il poti primi de la staff, iar pentru asta trebuie sa deschizi un tichet. Sunt convins ca cineva din staff va analiza situatia aceea si iti va da un raspuns. Aici pe forum iti pot raspunde in general alti jucatori care s-au lovit de aceeasi problema si sa iti spuna cum au rezolvat-o. E posibil sa nu mai fi aparut altora daca nu a raspuns nimeni.


    Sistemul de SUPORT (Clik pe SUPORT).

  • Am mai invins flota inca o data si la fel s-a intamplat,ba chiar timpul de dezertare scade in continuu,mai e putin si ajunge la 0. Se pare ca se cam alege praful de jocul acesta,de vreme ce sunt foarte multe bug-uri, pacat de cei care au bagat foarte multi bani in el

  • Consider ca s-a dat raspunsul pentru subiectul in cauza (adresarea prin tichet echipei de suport ikariam), drept urmare am sa inchid acest topic. Daca se doreste redeschiderea acestui topic te rog sa ma anunti printr-un pm in care sa incluzi si motivele redeschiderii.