Zgłoszone błędy gry.

  • Proszę o dołączenie do listy i zgłoszenie kolejnego błędu gry - wiadomości do Supportu nie docierają.

    Na przykład ja od 10 lutego nie mam odpowiedzi na zgłoszenie.

    Prawdopodobnie to błąd techniczny.

  • Nie mam screena, ale widziałem gdzieś, że przy rozbudowie czarnego rynku, zamiast widnieć nazwa budynku w komunikacie było widać liczbę 31 zamiast "czarny rynek"

    veni vidi vici

  • Pangaia 1



    Przeprowadź eksperyment

    Nasi naukowcy długo eksperymentowali i w końcu opracowali metodę, która pozwała na wytworzenie 6,675 punktów badań. Do przeprowadzania tej metody potrzebują jednak 11,748 kryształów. Uwaga! Eksperyment może wywołać głośną i imponującą reakcję, dlatego też naukowcy potrzebują 4h, aby ponownie uporządkować laboratorium w celu przeprowadzenia następnego eksperymentu z kryształami.


    - Nie działa ta opcja :cursing:


    wydałem, już 30 k kryształu gdzie są punkty badań ? to jest powyżej 15 k punktów . Po prawdzie to bo wstrzymujecie mi rozwój

  • Dwa kolejne błędy, które się pojawiły wraz z nową, duża aktualizacją:

    - w podglądzie surowców na górnym pasku nie wyświetlają się już godzinne wydatki na wino (kiedyś były i było to pomocne – teraz widnieje 0);

    - coś się nie zgadza w edycji zewnętrznej strony sojuszu – wygląd wewnątrz ambasady z widoku edycji (u dyplomaty) jest inny niż widok na zewnątrz (konkretnie np. nie ma tła, nie działa tło), ale rozjeżdżają się też inne rzeczy.

  • - w podglądzie surowców na górnym pasku nie wyświetlają się już godzinne wydatki na wino

    Ja mam co prawda premium (jeśli to ma jakieś znaczenie) na Aresie, ale właśnie sprawdzałem i wszystko działa. Mam dokładnie wpisane zużycie winka na godzinę.

  • - w podglądzie surowców na górnym pasku nie wyświetlają się już godzinne wydatki na wino

    Ja mam co prawda premium (jeśli to ma jakieś znaczenie) na Aresie, ale właśnie sprawdzałem i wszystko działa. Mam dokładnie wpisane zużycie winka na godzinę.

    To ciekawe, bo ja też już mam. :)
    Nie wiem, czy ktoś szybko coś naprawił, czy samoistnie zaczęło działać, ale już mi działa jak należy.

    Natomiast tło na stronie zewnętrznej sojuszu nadal nie działa.

  • - w podglądzie surowców na górnym pasku nie wyświetlają się już godzinne wydatki na wino

    Ja mam co prawda premium (jeśli to ma jakieś znaczenie) na Aresie, ale właśnie sprawdzałem i wszystko działa. Mam dokładnie wpisane zużycie winka na godzinę.

    To ciekawe, bo ja też już mam. :)
    Nie wiem, czy ktoś szybko coś naprawił, czy samoistnie zaczęło działać, ale już mi działa jak należy.

    Natomiast tło na stronie zewnętrznej sojuszu nadal nie działa.

    Zużycie wina znika po kliknięciu "Pokaż miasto".

  • Ambrozja na polskich serwerach tylko za euro :(

    Nie masz czasem błędu lokalizacyjnego. W sensie wyłączoną lokalizację lub błędnie przypisaną. U mnie wyświetla ceny normalnie w złotówkach.

  • Błąd podczas wstawiania statków do produkcji. Dajesz 100 rakiet a gra puszcza tylko część z tych 100(np 48). Nie można ustawić floty na konkretną godzinę, bo gra wstawia nie te ilości które gracz klika.

  • Błąd podczas wstawiania statków do produkcji. Dajesz 100 rakiet a gra puszcza tylko część z tych 100(np 48). Nie można ustawić floty na konkretną godzinę, bo gra wstawia nie te ilości które gracz klika.

    Też to zauważyłem. Można to objeść zabierając robotników z kopalń, ustawienie produkcji, powrót robotników do kopalń.

  • Błąd podczas wstawiania statków do produkcji. Dajesz 100 rakiet a gra puszcza tylko część z tych 100(np 48). Nie można ustawić floty na konkretną godzinę, bo gra wstawia nie te ilości które gracz klika.

    Też to zauważyłem. Można to objeść zabierając robotników z kopalń, ustawienie produkcji, powrót robotników do kopalń.

    Nie działa to. Zrobiłem tak i potem nawet ze świątyni wywaliłem i zamiast 200 rakiet wstawiło tylko 30 więc lipa.

  • Błąd podczas wstawiania statków do produkcji. Dajesz 100 rakiet a gra puszcza tylko część z tych 100(np 48). Nie można ustawić floty na konkretną godzinę, bo gra wstawia nie te ilości które gracz klika.

    Też to zauważyłem. Można to objeść zabierając robotników z kopalń, ustawienie produkcji, powrót robotników do kopalń.

    Nie działa to. Zrobiłem tak i potem nawet ze świątyni wywaliłem i zamiast 200 rakiet wstawiło tylko 30 więc lipa.

    Spróbuję się dowiedzieć czegoś więcej w tej sprawie w poniedziałek.

  • Spróbuję się dowiedzieć czegoś więcej w tej sprawie w poniedziałek.

    I przy okazji dlaczego coraz częściej tnie się gra i forum.


    Dla przykładu wczoraj 20:15 - 20:25 oraz 21:20 - 21:40, dzisiaj 08:55 - 09:35.


    Objawia się to brakiem reakcji (connection lost) na jakimikolwiek urządzeniu i od różnych dostawcach internetu.


    PS. Pytałam innych graczy, to samo.

    Edited once, last by Sadystka ().

  • Podczas minionego weekendu, wiele z naszych serwerów stało się celem ataków DDoS. Nasz Zespół techniczny natychmiast podjął działania i aktywował różne systemy pozwalające na zmniejszenie efektu wspomnianego ataku na infrastrukturę. Dzięki wspomnianym zabezpieczeniom udało się zachować włączone serwery, jednakże niektórzy gracze w dalszym ciągu narzekają na problemy z połączeniem z serwerami, wielokrotne rozłączenia i inne problemy.

    W dalszym ciągu będziemy monitorować sytuację i dostosowywać zabezpieczenia na bieżąco, aby nie obejmowały naszych graczy.