WANTED(-W- ) vs ΝΕΜΕΣΙΣ(ΝΜΣ )

  • Το νήμα κλειδώνει προσωρινά για να γίνει έλεγχος όλων των δημοσιεύσεων.


    Edit: Το νήμα ανοίγει και πάλι. Παρακαλώ δείξτε προσοχή στις εκφράσεις σας και αποφύγετε τις προσβολές. Αν έχετε υποψίες για κοινή χρήση λογαριασμών να απευθύνεστε στο Σύστημα Υποστήριξης και όχι στο φόρουμ.


  • 1. οταν σε πολη δικη σου παιζεις αμυνα αυτος που στελνει "υπερασπιση", οπως γραφεις , θα επαιρνε το μερος της αμυνας της πολης του δικου σου αυτοκρατορα sotos13(αμυνομενος) !

    Αυτό ακριβώς θέλατε να κάνετε αλλά τα λουσάτε μονοί σας!


    Τι τρέλα ρε πουλάτε; ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!

    Εδω καλα καλα δεν καταλαβες τι εγινε και μας γραφεις για "υπερασπιση" θα μας εξηγησεις εσυ τι εγινε και οτι καναμε δηθεν συζητηση ?

    Διάβασε πάλι τι έγραψα. Τα ελληνικά είναι δύσκολα μάλλον θα μπερδεύτηκες

    τσούζει και πονεί, διασκορπισες τους συμμάχους τους τις προάλλες κι όπου φύγει φύγει, τις δικαιολογίες περί εύρεσης πόντων πειρατικού αλλού τζιτζιφιογκο!!!

    επίπεδο αντιπροσωπευτικό της συμμαχίας σας


    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    unknown.png


    Κάπου εδώ επαληθεύτηκαν οι καταγγελίες μου για την προσπάθεια που κάνετε να «ακυρώσετε» το νήμα. Στήστε κάναν ακόμα λογαριασμό στο φόρουμ να γραφεί αρλούμπες και πατήστε του και ομαδικά like. Κατέληξε σκοπίμως ένα νήμα πολιορκιών να γίνει μηχανή παραγωγής σχολίων και Like για το φαίνεστε των profile σας


    Αρχικά λεηλατείται και σπάτε στρατηγούς τρίτων συμμαχιών και τις ποστάρετε υπέρ σας


    Στην συνέχεια κάνετε ΟΛΑ τα «νόμιμα» εγκλήματα με «ουδέτερους» λογαριασμούς


    Έπειτα λούζετε και πατάτε κατάληψη αντί για υπεράσπιση με έναν ακόμα πολλαπλό λογαριασμό


    Τέλος στήνετε ένα τρελό σόου να δικαιολογήσετέ την πατάτα που κάνατε κατηγορώντας εμάς ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΜΕ από αυτό!


    C1Ilm1b.png

  • Και μία ερώτηση. Αν π.χ σήμερα το βραδάκι βρεις ένα παίκτη των W και του σηκώσετε υλικά που καλύπτουν την διαφορά δεν θα τα ποστάρεις? Μην μου γράψεις σεντόνι. Ένα απλό Ναι ή Όχι αρκεί. Εγώ θεωρώ ότι έχετε την δυναμική να το γυρίσετε.

    Ναι θα την ποστάρουμε.


    Μια διευκρίνηση θέλω να κάνω

    Αν πρόσεξες στο ποστάρισμα μου γράφω "απώλειες στρατηγών"

    Δεν γράφω συνολικές απώλειες .

    Το ποστάρισμά μου είναι απάντηση σε προηγούμενο ποστάρισμα τους περί μάχων.

    Ενώ έχουμε κερδίσει όλες τις μάχες και αυτοί είναι ζήτημα να έχουν ΜΙΑ κερδισμένη αναφορά μάχης δεν γίνεται να μιλάνε για φάπες , καρπαζιές κτλ.

    Τόσο απλό.

    Επίσης είναι τελείως διαφορετικό να ετοιμάζεσαι για πόλεμο και να βρίσκεις κάπου στον αντίπαλο έναν παικτη που δεν πρόλαβε να καλύψει υλικά

    και τελείως διαφορετικό να φέρνεις αυτές τις απώλειες στα ίσα κερδίζοντας όλες τις μάχες .


    Έχουμε ένα καλό νήμα με 2 πολύ αξιόλογες συμμαχίες

    Διαφωνώ

    Νομίζω ήδη στην παραπάνω απάντηση μου εν μέρη το εξηγώ .

    Επίσης αν κάτσεις να διαβάσεις και τα υπόλοιπα πόστ του νήματος θα δείς ότι ποτέ δεν έχουν κάτσει να κάνουν μάχη

    Πήγαν 3 παίκτες δικοί μας στον πυρήνα τους και άνοιγαν πακέτα με όλους τους διπλούς τους για να μας σκορπίσουν με κολοσούς και να μην κάνουμε μάχες

    Μετέφεραν πόλεις τους στα νησιά μας και μόλις είδαν 2 παίκτες μας ον βγήκαν διακοπές όλοι τους με άντερα στρατηγούς

    Δικαίωμά τους δεν λέω

    Αλλά κι εμένα είναι δικαίωμα μου να κρίνω ότι αυτή είναι μια ανύπαρκτη πολεμικά συμμαχία .

    Είναι μια συμμαχία από κότες που μόλις δούν παίκτη ον εξαφανίζονται απ τον χάρτη του ικαριαμ

    Είναι μια συμμαχία που με απάτες όπως είδες και με διπλούς παραποιούν μάχες

    Είναι μια συμμαχία που ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΨΑΧΝΟΥΝ ΣΤΙΣ 5 ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΠΑΙΚΤΕΣ ΟΦΛΑΙΝ

    ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ - ΤΙΠΟΤΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ

    Συνεπώς επέτρεψε μου να είμαι απόλυτος και να τους θεώρω μια ανύπαρκτη συμμαχία.


    Υ.Γ Αν όπως λες με ξέρεις θα γνωρίζεις πολύ καλά ότι στις μάχες θα πάω πρώτος

    Μ αυτούς εδώ τους ανύπαρκτους καταλαβαίνεις ότι δεν θα κάτσω να κυνηγάω κάποιον που δεν θέλει να κάνει μάχη

    απ' τον μπόγια γλιτώσατε , απ' τον τρελό όχι

  • ΣΙΧΑΘΗΚΑ



    κατηγορώντας εμάς ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΜΕ από αυτό!


    Βαραβά δες τι γράφει ο τυπάκος

    Αλήθεια είναι για να τον λυπάσε

    Δεν έχουν κερδίσει ούτε μία μάχη

    Έστησαν ολόκληρο κόλπο με διπλό σε ναυμαχία που κέρδιζες να του εντάξουν μονάδες χωρις ήφαιστο στο πλευρό σου για να γυρίσουν και να κερδίσουν μ αυτο τον τρόπο έστω και μία αναφορά αφού έχουν γίνει ρόμπες που δεν έχουν ούτε μια κερδισμένη αναφορά μάχης να ποστάρουν


    και τι μας λέει ο καημένος ;

    Δεν είχαμε να κερδίσουμε λέει κάτι απ αυτό ;(;(;(;(;(;(;(;(

    Είχες δηλαδή όφελος εσύ βαραβά να χαλάσεις μια ναυμαχία σου που τους έριχνες φάπες για μια ακόμα φορά - Έκλαψα

    Έλεος -Μπλιάχ


    Ακόμα απόρω πως τολμάει να γράφει μετά απο έναν τέτοιο εξευτελισμό που θα έπρεπε κανονικά να το γυρίσει στην μονόπολυ .


    Βρέ φιλαράκο λυπήσου αυτούς που διαβάζουν

    ΣΙΧΑΘΗΚΑΜΕ

    Μην το κάνεις χειρότερο για εσένα έλεος

    απ' τον μπόγια γλιτώσατε , απ' τον τρελό όχι

  • Ένας απλός θεατής...


    Υ.Γ Barabba ουδείς άγιος στο παιχνίδι. Συμφωνείς?


    Υ.Γ (2) Riina τα σέβη μου. Έχουμε βρεθεί και αντίπαλοι κάποια πολλά χρόνια πριν χεχεχε. Είσαι κατά την γνώμη μου μία από τις τοπ παίκτριες

    Θελεις την γνωμη μου προσωπικα ή γενικα ? Να σου απαντησω και στα 2 .


    Προσωπικα ποτε δεν ημουν υπερ του καθολικου κουβαδιασματος του τυπου ουδεις αγιος στο παιχνιδι .


    Υπαρχουν τετοιοι παιχτες ευτυχως ! Που οχι μονο παιζουν νομοτυπα σε σχεση με τους κανονες αλλα και ηθικα απεναντι στους υπολοιπους ! Ειναι εξαιρετικα δυσκολο για αυτους και αφιερωνουν πολυ χρονο απο την προσωπικη τους ζωη για να μπορουν να ανταπελξελθουν σε ολους τους υπολοιπους τους "πονηροεξυπνακηδες" ! Ομως υπαρχουν οσο και αν σου φαινεται αδιανοητο !


    Γενικα θα σου υπενθυμισω την προσφατη αποφαση της εταιριας για την ενωση . Αρχικα γραψανε για ενωση χωρις να μπορεις να εχεις πολλες κοινες ΙΡ το θυμασαι ?


    Ηταν η καλυτερη αποφαση που ειχαν παρει και μπραβο σε αυτον που το σκεφτηκε απο την εταιρια !


    Η μεγαλυτερη ευκαιρια να ξεβρωμισει το Ικαριαμ και να εχει δικαιωμα να παιζει ο καθε παιχτης με 1 λογαριασμο ανα σερβερ , αντε το πολυ με 2 κοινες ΙΡ να μπει πραγματικα καποιο μελος της οικογενειας !


    Ελα ομως που οι περισσοτεροι φρικαραν σε αυτην την ιδεα ...και μαλιστα οχι κοινοι παιχτες αλλα και μελη της ιδιας της εταιριας που προβαλανε τις ενστανσεις τους ...περι οικονομικης καταστροφης και οχι μονο !


    Οποτε πριν λαλησει ο πετεινος εις τριπλουν ...το αναθεωρησανε και εχουμε μια απο τα ιδια ! Πολλαπλοι χιλιαδες πραγματικοι παιχτες ελαχιστοι !

    ΜΑΚΑΡΙΟΙ ΟΙ ΠΤΩΧΟΙ ΤΩ ΠΝΕΥΜΑΤΙ

  • ΓΙΑ ΝΑ ΘΥΜΟΥΝΤΕ ΟΙ ΠΑΛΙΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΝΕΟΙ

    ΑΦΙΑΙΡΩΜΕΝΟ ΣΤΟΝ marmartzim-Leviathan

    Μάχες GNMP VS ΣΛΣ


    Χαχαχχαχα που είσαι εσύ στις μάχες? Πέρα από το να ρίχνεις το θαύμα και να έχεις 0 στρατηγούς και να σε φαρμάρουμε κάθε φορά που έβγαινες από φοίνικα, αναρωτιέμαι, πρόσφερες τίποτα στη συμμαχία σου? :/

    Δυστυχώς δεν έχω τις φώτο από τις μάχες, και δεν είναι και η θέση μου να μπουν εδώ, αλλά αυτό και αν είναι ειρωνεία, παίκτρια καρπαζοεισπράκτορας και με μόνιμο φοίνικα να ποστάρει μάχες :D

    Το 1vs7-8 που σας έπαιζα (εκτός από σένα που είχες το φοινικάκι) το έχουν δει αυτοί που έπρεπε. Ένα παίκτη έχετε στη συμμαχία σας που παίζει να 'ναι και ο μόνος που δε θα βάλει το κεφάλι στην άμμο και είναι ο σίσυφος. Ρινα μου συγγνώμη αλλά σε περίμενα πιο μάχιμη..

  • Είναι μια συμμαχία που με απάτες όπως είδες και με διπλούς παραποιούν μάχες

    Σισσυφε μεγαλώνοντας πίστευα οτι θα στρώσεις αλλά τελικά κάνεις διαγωνισμό με τον Τζοτζο ποιος είναι ο μεγαλύτερος Καραγκιόζης στο Ικαριαμ,συνέχισε θα τον ξεπεράσεις...


    ΣΙΧΑΘΗΚΑ

    Εμείς να δεις...

    Ολόκληρος πυρήνας διακοπές ειτε πρωί ειτε μεσημέρι ειτε απόγευμα

    Οτι λογαριασμός υπάρχει στα νησιά σας πρν φτάσουμε για πάτημα το ιδιο

    Γκρέμισμα πόλεων ,λιμανιών τοίχων ακόμα και σε κυρίους λογαριασμούς

    Ενας Μυθ να στέλνει υπερασπίσεις σε πόλης σας μην τυχόν και δεν σας γλύψει καλά

    Διπλοί μπαίνουν σε ναυμαχίες και αλλα πολλα καλούδια καταγεγραμμένα...

    Και βγήκες εσυ να μας πεις οτι σιχάθηκες?

    Μαρια Ελσα κόψε το κλάψιμο στο ντισκορντ,κάνατε μακακια αποδεχτείτε το συμβαίνει,οχι κατευθείαν να βγείτε να το ρίξετε πάνω μας,ούτως η άλλως εσείς κάνατε λεηλασίες σε ξένους παίκτες που ειχαμε κατάληψη εσείς στέλνατε τον μυθ να μπαίνει σε μάχες -ναυμαχίες,θέλετε να πιστέψουμε τώρα οτι εμεις και καλά βάλαμε διπλό στα νησιά σας που τα έχετε κλειστά σε ακτίνα 5 συμπλεγμάτων?Να προσέχετε άλλη φορά...




    ΖΗΜΙΑ ΠΟΥ Η ΣΥΜΜΑΧΙΑ -W- ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕ ΣΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΝΜΣ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ



    1.493.330




    ΖΗΜΙΑ ΠΟΥ Η ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΝΜΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕ ΣΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ -W- ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ




    1.416.015




    ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ -W- ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΟΣΤ #72



    77.315



    -------------------------------------


    Συμμαχία ΝΜΣ μέλη: 58


    Ενεργά μέλη: 17 (όσοι δεν είναι διακοπές)


    Ενεργά μέλη με πάνω από 6κ στρατηγούς: 7


    Μέλη που έχουν εμφανιστεί σε μάχη/ναυμαχία έξω απο την πόλη τους (αλλά σε δικά τους νησιά): 4


    Μέλη που έχουν εμφανιστεί σε μάχη/ναυμαχία (αλλά σε δικά τους νησιά): 5


    Ειπα εξ αρχης δεν θα συμμετεχω σε ξεκατινιασμα,οποτε σας αφηνω να συνεχισετε την κλαψα σας...


    Υ.Γ Βαραβα στο σπιτι του κρεμασμενου δεν μιλανε για σχοινι


    [mod='Panos276']Δόθηκε προειδοποίηση για προσβολή. Παρακαλώ προσοχή στις εκφράσεις σας.[/mod]

    we-Know3.png


  • ΧΑΜΕΝΟΙ ΣΤΡΑΤΗΓΟΙ ΝΕΜΕΣΙΣ 15.178,2

    ΧΑΜΕΝΟΙ ΣΤΡΑΤΗΓΟΙ WANTED 22.478,2

    Το ξαναγράφω για να το καταλάβετε


    Σε μάχες με ονλάιν παίκτες η διαφορά αυτή σε στρατηγούς υπέρ μας είναι τεράστια .

    Είναι 50% περισσότεροι χαμένοι στρατηγοί σ εσάς απ ότι σ εμάς

    Αυτό είναι η απόδειξη ότι φάγατε ξύλο άνευ προηγουμένου

    Τέτοια διαφορά σε μάχες με ονλάιν παίκτες που έχουν ετοιμαστεί για μάχες δεν θυμάμαι να έχει ξαναγίνει.


    Είχατε 55 μέλη , διώξατε πάνω απ τους μισούς δημιουργώντας τρεις βοηθητικές συμμαχίες ας το πούμε ακαδημίες σας και τους στείλατε εκεί

    μετά τιγκάρατε σε χρυσό και στρατηγούς και ξεκινήσατε πολιορκίες ενώ παραλληλα καλύψατε υλικά

    Πως γίνεται έτσι να χάσεις ;

    Κι όμως

    Η φάπα έπεσε σύνεφο

    Η διαφορά σε στρατηγούς υπέρ των ΝΕΜΕΣΙΣ το αποδεικνύει

    Κι αυτοί οι 24 "μάχημοι" όπως πίστευαν πως είναι με αέρα πόλεις κτλ τι κατάφεραν ;

    Τα είδαμε

    Διακοπές εν ώρα μάχης ο Καταραμένος στην πόλη που μετέφερε στον πυρήνα μας

    Διακοπές ακόμα και ο Αρχηγός τους Σώτος που σκόρπισε όλους τους συμμαχους του απ την πόλη του την ώρα που τους χτυπούσε ο Βαραβάς .


    Τι και αν προλάβατε με την κύρηξη και το στοιχείο του αιφνιδιασμού και πήρατε κάποια υλικά απο συμμάχους μας που είχαν ακάλυπτα και χτυπήθηκαν αιφνιδιαστικά απο στρατιωτικές απ τα ίδια νησιά;

    Δείτε στρατιωτικές σε ΣΛΣ που το αρνιόταν η αρχηγός τους και μετά αποδείχτηκε κι αυτό και το παραδεχτήκατε .


    Συμπερασματικά η πολιορκία αυτή με την τερασία ποσοστιαία διαφορά στρατηγών υπέρ της συμμαχίας ΝΕΜΕΣΙΣ δείχνει ξακάθαρα τον νικητή

    απ' τον μπόγια γλιτώσατε , απ' τον τρελό όχι

    Edited once, last by sisifos-ikariam ().

  • Σισσυφε μεγαλώνοντας πίστευα οτι θα στρώσεις αλλά τελικά κάνεις διαγωνισμό με τον Τζοτζο ποιος είναι ο μεγαλύτερος Καραγκιόζης στο Ικαριαμ,συνέχισε θα τον ξεπεράσεις...


    Πρώτη φορά που θα συμφωνήσω μαζί σου.

    Είμαι ο καραγκιόζης

    Αν ξέρεις υπάρχει και ο χατζατζάρης και ο Μορφονιός

    Το μακρύ χέρι του καραγκιόζη το θυμάσαι;

    Οι φάπες έπεφταν σύνεφο

    Βγές κι εσύ λοιπόν που είσαι ο μορφονιός με την μεγάλη μύτη (αλα πινόκιο) να δηλώσεις εδώ επίσημα την απάτη που έκανες στην ναυμαχία με το βαραβά (αν φοράς παντελόνια)


    Υ.Γ Ο χατζατζάρης της υπόθεσης που τρώει τις φάπες δεν νομίζω να χρειάζεται να σας πω ποιος είναι , απλά δείτε τις αναφορές μαχών του φράντικ σ αυτο το νήμα

    απ' τον μπόγια γλιτώσατε , απ' τον τρελό όχι

  • Κούνα το κεφάλι σου να δούμε τι έχει μέσα; Η μάλλον άστο άδειο είναι όπως πάντα...

    Η φαντασία σου οργιάζει όσο αναφορά στρατηγούς χρυσό και συναφεί, για την φάπα; εδώ κι αν γελάμε, σε έναν πόλεμο πολιορκία μετράνε και οι στρατηγοί και τα υλικά καθώς και το συνολικό αποτέλεσμα, σαν παλιός παίκτης έπρεπε να το ξέρεις αλλά στην κολοτουμπα είσαι μάστορας, η φάπα πέφτει σύννεφο έχεις δίκιο, προς το παρών την τρώτε και από τις ζαλάδες βλέπεται όνειρα.

    Σοδιτσα και καλή χώνεψη...

    we-Know3.png


  • ΔΙΑΝΟΙΑ

    Κούνα το κεφάλι σου να δούμε τι έχει μέσα; Η μάλλον άστο άδειο είναι όπως πάντα...

    Η φαντασία σου οργιάζει όσο αναφορά στρατηγούς χρυσό και συναφεί, για την φάπα; εδώ κι αν γελάμε, σε έναν πόλεμο πολιορκία μετράνε και οι στρατηγοί και τα υλικά καθώς και το συνολικό αποτέλεσμα, σαν παλιός παίκτης έπρεπε να το ξέρεις αλλά στην κολοτουμπα είσαι μάστορας, η φάπα πέφτει σύννεφο έχεις δίκιο, προς το παρών την τρώτε και από τις ζαλάδες βλέπεται όνειρα.

    Σοδιτσα και καλή χώνεψη...

    Είδες κάπου να αμφισβητώ την συνολική καταμέτρηση;



    ΧΑΜΕΝΟΙ ΣΤΡΑΤΗΓΟΙ ΝΕΜΕΣΙΣ 15.178,2

    ΧΑΜΕΝΟΙ ΣΤΡΑΤΗΓΟΙ WANTED 22.478,2



    Τι και αν προλάβατε με την κύρηξη και το στοιχείο του αιφνιδιασμού και πήρατε κάποια υλικά απο συμμάχους μας που είχαν ακάλυπτα και χτυπήθηκαν αιφνιδιαστικά απο στρατιωτικές απ τα ίδια νησιά;


    Συμπερασματικά η πολιορκία αυτή με την τερασία ποσοστιαία διαφορά στρατηγών υπέρ της συμμαχίας ΝΕΜΕΣΙΣ δείχνει ξακάθαρα τον νικητή

    απ' τον μπόγια γλιτώσατε , απ' τον τρελό όχι

  • Επειδη πολυ μιλας για αιφνιδιασμο και το παιζεις θυμα, το νημα ανοιξε 19/2, η πρωτη αναφορα απο παιχτη που πεταξατε εκτος συμμαχιας με υλικα ηταν 21/2 και η πρωτη κινηση με αερες/στρατιωτικες ηταν στις 24/2, 5 μερες μετα το ανοιγμα της πολιορκιας, αρκετο χρονο να βγει καποιος απο την συμμαχια ή αν ειχε σκοπο να λαβει ενεργο ρολο να καψει υλικα. Καλο μεσημερι και να μην κρυβομαστε πισω απτο δαχτυλο μας με δικαιολογιες, οι συνολικες απωλειες μιλανε, οχι οι 4 αερομεταφορες της Riinas για να πιασει επιστροφες, γιατι δεν ημασταν οι μονοι που πεταξαμε πολη, παλι μην λεμε μισες αληθειες κυριοι δεν κανει καλο σε κανεναν.


    Καλες μαχες.

  • 5 μερες μετα το ανοιγμα της πολιορκιας, αρκετο χρονο να βγει καποιος απο την συμμαχια ή αν ειχε σκοπο να λαβει ενεργο ρολο να καψει υλικα.

    Ωραία

    Οπότε με βάση την τοποθέτηση σου θα αφαιρέσω απ την καταμέτρηση τις πρώτες λεηλασίες στον stefpats

    αφού 19/2 έγινε η κήρηξη , 20/2 δηλωσαμε όπως λες την αποχώρηση του και ενω ήξερε ότι είναι εκτός συμμαχιας πήγατε 21/2 και τον λεηλατήσατε .


    Συνεπώς με βάση της δικίας σας δήλωσης αφαιρώ απ την καταμέτρηση τα πόστ 4 , 5 & 6


    Ακολουθεί η καταμέτρηση με βάση το νεό δεδομένο

    απ' τον μπόγια γλιτώσατε , απ' τον τρελό όχι

  • ΖΗΜΙΑ ΠΟΥ Η ΣΥΜΜΑΧΙΑ -W- ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕ ΣΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΝΜΣ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ


    1.326.330


    ΖΗΜΙΑ ΠΟΥ Η ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΝΜΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕ ΣΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ -W- ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ


    1.416.015


    Σύμφωνα με την δήλωση του καταραμένου αφαιρέθηκαν οι λεηλασίες που έγιναν αιφνιδιαστικά την δεύτερη μέρα της πολιορκίας σε παίκτη που είχαμε βγάλει εκτός συμμαχίας .

    απ' τον μπόγια γλιτώσατε , απ' τον τρελό όχι

  • Τι και αν προλάβατε με την κύρηξη και το στοιχείο του αιφνιδιασμού και πήρατε κάποια υλικά απο συμμάχους μας που είχαν ακάλυπτα και χτυπήθηκαν αιφνιδιαστικά απο στρατιωτικές απ τα ίδια νησιά;


    Στείλε μου έστω και μία αναφορά που εμείς πήραμε απο στρατιωτική συνθήκη!



    Μια φορά πάτησα σε στρατιωτική και την φανέρωσα και στο παιχνίδι και στο φόρουμ αλλα καμοία αναφορα δεν πάρθηκε αφου βάλατε 30 λογαριασμούς με την μία διακοπές.

    “Ανοίγουμε πολιορκία με ΣΛΣ γιατί δεν σέβονται την πολιορκία με -W- κάνοντας μας μάχες και κλείνοντας μας πόλεις” – mariaelsa {ΝΕΜΕΣΙΣ(ΝΜΣ) vs ΣΠΑΡΤΛΑΝΤΙΔΑ(ΣΛΣ)}

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Νήμα πολιορκίας Wanted vs ΝΜΣ 19/2 με πρώτη αναφορά 21/2

    Νήμα πολιορκίας ΝΜΣ vs ΣΛΣ 22/2 (παραλίγο 23/2) με πρώτη αναφορά 16/2 (άκυρη), δεύτερη και τρίτη 17/2 πρωι (επίσης άκυρες)

    Θα μιλήσει ο Σίσυφος για αιφνιδιασμό;


    Αφού εσείς κάνατε μάχες πριν καν εμείς σας ανοίξουμε το νήμα!


    Και παρόλα αυτά σας δώσαμε και χρόνο όχι μόνο πριν τις λεηλασίες στον STEFPATS αλλά και μετά!

    Δες ημερομηνίες πότε ήταν οι λεηλασίες στον ΓΑΛΑΤΗ και έλα γράψε μου πάλι.

    Πονηράδες εκεί που σας παίρνει. Όχι μόνο αυτό, αλλά σύμμαχοί σου είχαν λάβει μηνύματα και πριν την έναρξη του νήματος.


    Σε μάχες με ονλάιν παίκτες

    online παίχτες λέει θα τρελαθώ. Ο grand master στις αναφορές που σπάσατε στρατηγούς ξένων και λεηλατήσατε υλικά ξένων Online ήταν;


    Θα σου πω όμως ποιοί ήταν Online.

    • Οι θεσίτες σου με τους κολοσσούς ηταν που τους πατάγατε για να πιάσετε επιστροφές.
    • Online ήταν και οι άλλοι που μπέναν διακοπές δευτερόλεπτα πριν πάρουμε λυμάνι
    • Online έγιναν κάτι πουθενάδες λογαριασμοί που γκρέμιζαν πόλεις 5 το πρωί
    • Online έγιναν επειτα απο 30 μέρες διακοπών παίχτες που ξαναμπήκαν διακοπές μόλις τους κοκκίνησε ο στρατηγός


    Από εκεί που ο ζέφυρος είχε 5 ενεργούς παίχτες ξαφνικά έγιναν 80

    Δεν ξέρατε ποιός λογαριασμός είναι σε ποιό λόμπυ.


    Δεν ντρέπεστε να κάνετε τους αθώους;


    Πρέπει να είστε η μοναδική συμμαχία που κρατά «μέλη» της ακαδημίας της υπό κατάληψη και τα λεηλατεί!


    Είσαι πολύ ιδιαίτερος!

    Έχετε ξεφύγει! Η φάπα σας έχει πειράξει.

    Είναι βέβαια περίεργο γιατί ακολουθείτε πιστά την συνταγή του γιατρού:

    "Πρωί - μεσημέρι - βράδυ 1 χάπι Κολοσσού και 1 χάπι διακοπές"
    Ίσως θα πρέπει να αναθεωρήσει την συνταγή και να προσθέσει και 1 χάπι διαγραφής

    C1Ilm1b.png

  • ΠΙΑΣΤΗΚΕ ΑΔΙΑΒΑΣΤΟΣ

    online παίχτες λέει θα τρελαθώ.

    Στο έχω ήδη απαντήσει αλλα μάλλον είσαι αδιάβαστος



    Είναι μια συμμαχία που ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΨΑΧΝΟΥΝ ΣΤΙΣ 5 ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΠΑΙΚΤΕΣ ΟΦΛΑΙΝ

    ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ - ΤΙΠΟΤΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ

    Αν ανατρέξει σε όλες τις αναφορές του νήματος ο αναγνώστης θα δει απο πλευράς συμμαχίας wanted

    Λεηλασίες σε 2 παίκτες δικούς μας

    Τον stefpats (παίκτη που δηλώσαμε εξ αρχής εκτος συμμαχίας και εκ τον υστέρων λεηλατήθηκε)

    και τον Γαλάτη (παίκτη που μπήκε απο διακοπές για λίγο δεν ενημερώθηκε για την πολιορκία και λεηλατήθηκε οφλάιν 5 τα ξεμερώματα )


    Μια τρύπα στο νερό δηλαδή .

    Λεηλασία ξεμερώματα δεν μου λέει τίποτε , το κάνει κι αυτός που ξεκίνησε ικάριαμ χτές .


    ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΜΑ ΤΙΠΟΤΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕ Η ΣΥΜΜΑΧΙΑ WANTED


    ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΟΛΕΣ ΜΑ ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΑΧΕΣ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΕΡΔΙΣΜΕΝΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΝΕΜΕΣΙΣ

    Αφού εσείς κάνατε μάχες πριν καν εμείς σας ανοίξουμε το νήμα!


    Τι σχέση έχει αν κάποιοι δικοί μας έκαναν μάχες πριν ανοίξετε πολιορκία

    με την πολιορκία και το σύνολο της συμμαχίας μας ;


    Πάλι το πέταξες το μαργαριτάρι σου ;(;(;(;(


    Είναι μια συμμαχία που ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΨΑΧΝΟΥΝ ΣΤΙΣ 5 ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΠΑΙΚΤΕΣ ΟΦΛΑΙΝ

    ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ - ΤΙΠΟΤΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ

    Είναι μια συμμαχία που ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΨΑΧΝΟΥΝ ΣΤΙΣ 5 ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΠΑΙΚΤΕΣ ΟΦΛΑΙΝ

    ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ - ΤΙΠΟΤΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ


    το ξαναγράφω για να εμπεδώσετε ποιοι είστε

    όπου σας βρήκαμε πατήσατε σημαία η διακοπές η κολοσό

    Και χάσατε όλες τις μάχες (τουλάχιστον αυτούς τους 3-4 γύρους max που παίξατε)


    απ' τον μπόγια γλιτώσατε , απ' τον τρελό όχι

  • Ναυμαχία μπροστά από την πόλη Diamond
    (23.02.2022 7:11:47)
    barabba[ΝΜΣ] από Μυκηνες, Diamond, Ταγγέρη, NOTORIUS BIG, Crystal Trench
    vs
    Α26Α[BOSS八] από Diamond, Grand Master[-W-] από Θείο


    το ξαναγράφω για να εμπεδώσετε ποιοι είστε

    όπου σας βρήκαμε πατήσατε σημαία η διακοπές η κολοσό

    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

    Μια τρύπα στο νερό δηλαδή .

    Λεηλασία ξεμερώματα δεν μου λέει τίποτε , το κάνει κι αυτός που ξεκίνησε ικάριαμ χτές .


    Είναι μια συμμαχία που ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΨΑΧΝΟΥΝ ΣΤΙΣ 5 ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΠΑΙΚΤΕΣ ΟΦΛΑΙΝ

    ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ - ΤΙΠΟΤΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ


    Ναυμαχία μπροστά από την πόλη 冞 ΘΥΡΑ 4 冞
    (11.03.2022 3:56:57)
    MasterTromaras[ΝΜΣ] από 冞 ΘΥΡΑ 4 冞, barabba[ΝΜΣ] από Κανενας, 冞 ΘΥΡΑ 4 冞
    vs
    Καταραμενοςς[-W-] από Zeroo, 冞 ΘΥΡΑ 4 冞


    Ναυμαχία μπροστά από την πόλη Lido di Mare
    (11.03.2022 4:13:15)
    Riina[ΝΜΣ] από Πόλις, Lido di Mare
    vs
    The Frantic[-W-] από Απολυστε ηρθαμε


    Ναυμαχία μπροστά από την πόλη Οίκτος
    (11.03.2022 4:30:03)
    Σίσυφος[ΝΜΣ] από Οίκτος, Riina[ΝΜΣ] από Πόλις
    vs
    The Frantic[-W-] από Απολυστε ηρθαμε, Plaza Americano


    Ναυμαχία μπροστά από την πόλη FISHTRAP
    (11.03.2022 5:30:08)
    Riina[ΝΜΣ] από Lido di Mare, FISHTRAP
    vs
    The Frantic[-W-] από Απολυστε ηρθαμε, FISHTRAP, Τεώ, Σύβαρη



    Μπράβο

    ποστ με το ποστ όλο και χειρότερος

    C1Ilm1b.png

  • Αμα απο αυτο που ειπα εσυ καταλαβες οτι δεν θα πρεπει να μετρησουν αυτες οι αναφορες τοτε εχεις ζαλιστει οντως απο την φαπα. Μην κλαιγεσαι για αιφνιδιασμους οταν δεν ισχυει, ή και να ισχυε να ανοιγες εσυ την πολιορκια να εκανες οτι γουσταρες και με δικους σου ορους δεν εχουμε καμια υποχρεωση να δικαιολογηθουμε για κερδισμενες απωλειες οποτε φτιαξε οτι σεναρια και σκηνικα θες στο κεφαλι σου και στο σουσου του φορουμ, οι αριθμοι μιλανε απο μονοι τους. Ουτε για αερες θα μιλας οταν υπαρχουν περιπτωσεις που εχετε πεταξει οι ιδιοι για να πιασετε 100 στρατηγους απωλειες( ουτε καν σε πυρηνα δηλαδη). Δεν θα μιλησω καν για μαϊμουνιες με ξαδερφια και λεηλασιες σε τριτους με καταληψεις για να παρετε υλικα και να τα ποσταρετε κλπ γιατι εκει ειστε πρωταθλητες δεν σας φτανει κανεις. Πετα μας την επομενη δικαιολογια, μηπως εχθες εβρεχε και ηταν αναδρομος ο Ερμης οποτε δεν θα επρεπε να μετρησει και η χθεσινη φαπα που μαζεψατε;

  • Eίπε

    Μην κλαιγεσαι για αιφνιδιασμους οταν δεν ισχυει

    Τους έχω ήδη απαντήσει ότι ποτέ μα ποτέ δεν έχουν κάτσει να κάνουν μάχη με ονλάιν αφού το αποτέλεσμα είναι πάντα φάπα

    Οποιαδήποτε αναφορά με οφλάιν ουτε καν την λαμβάνω υπόψιν μου

    Είναι μια συμμαχία που ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΨΑΧΝΟΥΝ ΣΤΙΣ 5 ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΠΑΙΚΤΕΣ ΟΦΛΑΙΝ

    ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ - ΤΙΠΟΤΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ

    Και έπραξε ξανά το καθήκον του

    Αγκαλιά με τον φοίνικα


    https://prnt.sc/vfpnVq2jxIo_

    https://prnt.sc/_97pobDUGU-G

    https://prnt.sc/Ng73QNRSrC60


    Ο σύμμαχος αυτή την φορά πρόλαβε και έβγαλε και την φωτογραφία με την ώρα που πήγαινε επίθεση αφού ήταν σίγουρος για τον φοίνικα του καταραμένου

    απ' τον μπόγια γλιτώσατε , απ' τον τρελό όχι