מי נמצא בשרת החדש?

• שוב מגילות אותו ניגון ואותו בכי כפולים אכלו לי שתו לי

הקבוצה שלנו בבטא משחקת הכי נקי שיש בלי תוכנות בלי פריצות בלי שום דבר בזמן שלנו פרצו עשרות שחקנים במלחמה ופיטרו לנו עשרות מיליוני גנרלים

הדבר היחיד שמגיע פה למישהו בסיפור זה העובדה שכל 12 הערים שלך כבושות ויישארו ככה עד שהיוזר שלך יימחק משרת בטא.

איך אתה בכלל מעיז לדבר כשאתה משחק עם אנשים כמו יועד ובוגנים אתה צריך להתבייש אבל אתם לא אנשים נורמטיבים. רק להרוס יש לכם בראש.

1051289-demon-slayer-kimetsu-no-yaiba-and-mob-psycho-100-ii-take-top-crunchyroll-anime-award-honors.jpg?itok=PiMxVasE

• עכשיו הגעת גם ליועד ובוגנים חחח אתה עובר על כל הברית

-SPARTA- Mars Legion

עוד לא נרשמתם לפורום? הצטרפו לקהילה עוד היום!

GF.png

התמונה הינה לחיצה, מובילה להתחברות של הפורום.

לפורום, מתחברים אך ורק דרך הכפתור הכחול שכתוב עליו GAMEFORGE Login.

מתחברים לפורום, עם אותם הפרטים של המשתמש איקרים.

קישור לפורום איקרים ישראל: IL

~במידה ומציקים לכם בשרת כלשהו פנו לתמיכה של המשחק~

• עכשיו הגעת גם ליועד ובוגנים חחח אתה עובר על כל הברית

אני אף פעם לא הגעתי אליהם אני מהתחלה התכוונתי אליהם ואל כולכם שמשתפים איתם פעולה. אתם יותר גרועים מהם אפילו.

1051289-demon-slayer-kimetsu-no-yaiba-and-mob-psycho-100-ii-take-top-crunchyroll-anime-award-honors.jpg?itok=PiMxVasE

• אתה הכי גרוע מאיתנו

הצטרפת לברית כאילו הכל בסדר בשביל לבזוז כפולים שלנו ולנסות להתפתח על הגב שלנו ואז שקיבלת בעיטה פתאום נהיו לך ערכים ויועד ובוגנים הם חלאות המין האנושי

בגלל שאתה כזה חלאה סכסכן ומתהפך על אנשים יושבים עליך אם לא הבנת

• אתה הכי גרוע מאיתנו

הצטרפת לברית כאילו הכל בסדר בשביל לבזוז כפולים שלנו ולנסות להתפתח על הגב שלנו ואז שקיבלת בעיטה פתאום נהיו לך ערכים ויועד ובוגנים הם חלאות המין האנושי

בגלל שאתה כזה חלאה סכסכן ומתהפך על אנשים יושבים עליך אם לא הבנת

אני לא בזזתי את הכפולים שלכם בזטא. למה אתה סתם מדבר באוויר?

• שתסיימו לבדוק מי יותר גבר גבר

תבואו לברית שלנו כולם

לא מעניין מי ומה קרה

את המלחמה שיש בשרתים אחרים משאירים בשרתים

זה הכלל היחיד שמנחה אותנו

יש משהו טוב שיכול להוכיח מה אנחנו שווים כשחקנים

שווה לנסות את זה.

• הכל מתחיל ונגמר באנשים כפיר

ואין מה לעשות לכל אחד יש אנשים שנמצאים בצד השני שהוא לא מוכן לשתף איתם פעולה ובצדק

גם אני פעם האמנתי שכל שרת הוא בפני עצמו ושזה שאני נלחם במישהו בשרת אחד לא אומר שאני לא יכול להיות איתו באותה הברית בשרת אחר.

לצערי השחקנים בקהילה הזאת גרמו לי להבין שזה פשוט לא המקרה

nqjyeln32jgz.png

• ועדיין לאף אחד אין מושג איך קוראים לך בבטא. מה שמצחיק זה שהאנשים מברית טוקסיק הם אלה שתמיד מערבים שרתים. למשל דניאל ספרטה שבכל קבוצת וואטסאפ ששנינו נמצאים בה אני לא מפסיק לחטוף קללות ממנו. אז תפסיק לשחק אותה גבר גבר. יש לכם יותר אנשים בעייתיים מכל הבריתות בשרת בטא.

• אני לא נלחם בבטא כי אין לי זמן לאלפא לא לדבר על בטא

אם הגעתם לקללות ואללה צריך בדק בית כמה המשחק הזה השפיע

בסופו של יום זה משחק לא צריך לצאת מפרופרציה

יש פה הרבה חברה צעירים אפילו ילדים שצריך מידי פעם להזכיר להם את זה

אני אישית מאז כפתור ההתעלמות כל מי שמדבר לא לעניין ישר מתעלם

עצוב שמגיעים למצב כזה באמת עצוב

• מי שצריך לדעת איך קוראים לי בבטא יודע אולי אם לא היו מפרישים אותך משרתים כל שני וחמישי כבר היית יודע

לא שזה רלוונטי כל כך בשבילך הרי אני לא אפור אז זה לא שהיית מסוגל לעשות משהו בכלל...

וכפיר אם אין לך אפילו זמן לשרת מת כמו אלפא זה לא כל כך מעודד להצטרף לשרת חדש שתכף יתחילו גם בו מלחמות..

כמו שאמרתי אתם מתחילים לתפוס שם מקומות בטופים יותר גבוהים אבל מעבר לזה אני לא רואה לאן זה מוביל כרגע

קשה לי לראות אותכם מנצחים את הטורקים או הצרפתים אבל אני מקווה שאני טועה...

nqjyeln32jgz.png

• הזמינות שלי תחזור בקרוב הייתי עסוק בפרוייקט בבית

בחדש אני לא הבוס

חייל פשוט שמסייע כמה שאפשר

• הזמינות שלי תחזור בקרוב הייתי עסוק בפרוייקט בבית

בחדש אני לא הבוס

חייל פשוט שמסייע כמה שאפשר

שמח לשמוע ומקווה שבאמת תיתנו בראש

כרגע אני עוד נשאר בצד אבל אם באמת תחזיקו מעמד לאורך זמן ואני אראה שהפרויקט רציני והאנשים הם כאלה שאפשר לשחק איתם אז אצטרף בהמשך

nqjyeln32jgz.png