Statki czasami teleportują się do celu

  • Nie potrafię pokazać dowodu (nie ma żadnego rekordu, kiedy nacisnąłem przycisk zakup towar, ale może dowód znajdzie się po stronie serwera), ani sposobu na odtworzenie błędu, ale to zdarza się mi to już któryś raz ( w przeciągu 2 miesięcy gry, około 3ci raz, a więc dość rzadko, zważywszy, że jestem baardzo aktywnym handlarzem)


    Statki czasami "teleportują się" do celu, przy handlu. Wybrałem ofertę kupna, wpisałem ręcznie ilość surowca do zakupienia, kliknąłem wyślij statki i bum! Moje statki ze złotem są NATYCHMIAST w porcie partnera handlowego i ładują już mój kryształ.


    Nie potrafię wyłapać dokładnie kiedy się tak dzieje, więc ciężko mi podać jakieś jeszcze szczegóły. Mogę tylko dodać, że mam oligarchię, bardzo często handluję z tym graczem i bug zdarza się tylko czasami (wydaje się "losowo"). Nie mamy traktatu handlowego, ani żadnych traktatów. Jestem dość czuły na to na co trzeba zwrócić uwagę przy błędach, ale ... nie potrafię wymyślić co może powodować akurat tą korzystną "przypadłość".