Nowy, globalny serwer Pangaia 1

  • Byłem, zajrzałem ale nie mam czasu na grę teraz więc konto skasowane.

    Jednakże to bardzo fajny pomysł z utworzeniem serwera international.

    Widziałem, że w tzw piku było tam ponad 1200 graczy online !

    Ciekawe czy ta liczba utrzyma się na dłuższą metę.

    Są przesłanki do tego, że tak może być-dzięki bonusom ale przede wszystkim tym podziałem, który może się utworzyć względem flag przy nickach graczy :).To dobra motywacja dla niektórych :)

  • Bez ambrozji nic się tu nie zdziała, to znaczy nie ma szans na miejsce w czubie.

    Topowi gracze wydają ambrozje nawet na skrócenie czasu budowy budynków.

    Ciekawi mnie, czy polscy gracze będą umieli się tak zjednoczyć jak inne nacje.

    Myślę, że jest na to szansa.

    Juź teraz zapraszam po kulturki

    nick Listonosz

  • Pragnę zauważyć, że jest pewna straszna lub dobra rzecz na tym międzynarodowy :)

    Otóż strefy czasowe...rytm dobowy...dla niektórych będzie normalne grać między 1-6 w nocy/nad ranem naszej strefy szczególnie w przypadku Ameryk ale działa to i w drugą stronę więc ciekawie robić nocne plądry za dnia :)

  • Pragnę zauważyć, że jest pewna straszna lub dobra rzecz na tym międzynarodowy :)

    Otóż strefy czasowe...rytm dobowy...dla niektórych będzie normalne grać między 1-6 w nocy/nad ranem naszej strefy szczególnie w przypadku Ameryk ale działa to i w drugą stronę więc ciekawie robić nocne plądry za dnia :)

    Jest pierwsza godzina i tysiąc graczy online=O

  • Zapraszamy (na razie ja i ... Listonosz ) do polskiego sojuszu o polsko brzmiącej nazwie - POCZTA POLSKA

    Pokażmy, że potrafimy się porozumieć się i współpracować pomimo antagonizmów na rodzimych serwerach.

    8o

  • A niech stracę - gram i ja :P

    Gamma - Corey [V S]



    "Mam sto rąk, sto sztyletów… gdy chcę, sto ran zadam"

  • Code
    1. Drodzy gracze,
    2. w świetle naszej ostatniej wiadomości, a także bieżącego napływu raportów, zachęcamy do przeczytania posta na naszym forum, który wyjaśnia zasady i sytuację.
    3. Odwiedź forum, aby uzyskać więcej informacji.
    4. Twój zespół Ikariam

    a u nas cisza


    Drodzy gracze Pangai,




    obecna sytuacja wymaga kilku przyjaznych przypomnień:




    Prosimy nie dopuszczać do gry polityki ani naszych platform, takich jak Discord czy fora.


    Jeśli chcesz rozmawiać o polityce, to w porządku, po prostu rób to na platformach, które są do tego przeznaczone, a nie na naszych. Prosimy o zapoznanie się z naszymi zasadami oraz naszym kodeksem postępowania w tej sprawie.




    Jeśli chodzi o zgłaszanie nieodpowiednich nazw w grze: sprawdzamy każdy raport. W razie potrzeby podejmiemy działania.


    Również przeciwko tym, którzy zgłaszają nazwy miast lub nazwy graczy, które w rzeczywistości nie są w żaden sposób obraźliwe, kształtem ani formą. Może to i będzie karane jako spam zgłoszeniowy i doprowadzi do tymczasowego zablokowania gry, jeśli przekroczy określoną liczbę zgłoszonych zgłoszeń. Więc proszę upewnij się, że zgłaszasz tylko to, co NAPRAWDĘ jest godne zgłoszenia.




    Co do pytania, czy Ukraina, Rosja, Kijów itd. są obecnie uważane za niepożądane nazwy miast, nazwy kont itd.: nie, oczywiście, że nie. Nazwy miast, nazwy krajów itp. same w sobie nie są deklaracjami politycznymi i oczywiście nadal można ich używać. To nawet nadal dotyczy kont takich jak Putin, Selenskyj itp.: te same w sobie mogą być uważane za wątpliwe, jednak niekoniecznie są deklaracją polityczną. To oczywiście oznacza również: zgłaszanie ich, bez faktycznego oświadczenia politycznego, jest daremne i jest stratą czasu wszystkich. Proszę zastosować zdrowy rozsądek. Zwłaszcza: nie zamierzamy zmieniać nazwisk graczy, których nazwisko było tak długo przed zaistnieniem obecnej sytuacji. Imiona nie są oświadczeniami. Imiona to imiona.


    To, czego nie możemy pozostawić bez odpowiedzi, to wszelkie deklaracje polityczne, żądania, obelgi, groźby, w zasadzie rzeczy, które idą o wiele głębiej niż samo nazwanie twojego miasta po ukraińskim lub rosyjskim mieście w prawdziwym życiu.




    Poza tym bardzo ważna rzecz: jeśli zgłosisz coś i napiszesz „on wysyła mi rasistowskie wiadomości”, wtedy o wiele bardziej sensowne jest zgłoszenie faktycznej wiadomości niż tylko gracza. Nie widzimy wiadomości, chyba że zostaną zgłoszone. Tak więc zgłoszenie gracza z napisem „on wysyła mi rasistowskie wiadomości” nie doprowadzi do ŻADNEGO rezultatu i właściwie tylko zmarnuje czas wszystkich. Zgłoś wiadomość, a nie gracza. I przechowuj swoje raporty w języku angielskim. Nie turecki, nie arabski, nie portugalski, nie hiszpański, nie grecki, angielski. Albo grozi to odrzuceniem jako nieczytelne. Biorąc pod uwagę ilość raportów, które obecnie napływają, możemy i nie będziemy tłumaczyć przez Google każdego z nich.




    Ponadto, jak już wspomniano, będziemy losowo zmieniać nazwy miast i kont na litery, które nie są czytelne dla większości, a zwłaszcza dla nas. Proszę to jasno zrozumieć: wszystko, czego jako wydawca nie możemy przeczytać bez Tłumacza Google, zostanie zmienione bez wcześniejszego ostrzeżenia. Powiedzieliśmy to od samego początku i jest to nadal aktualne.




    Dziękuję za zrozumienie i przestrzeganie tych prostych zasad.




    Twój zespół Ikariam


    Code
  • Cześć wszystkim! :)

    Ja również gram na tym świecie, okolice 70:70. Jeżeli ktoś ma wolne miejsce w znajomych to zapraszam. Nick w grze taki sam jak tutaj.

    Powodzonka wszystkim i do zobaczenia na "szlaku"! :)