Kocsma?

  • Kakaót! Kakaót mindenkinek! Igyunk kakaót!

    Az igazi szabadság kínokkal és áldozatokkal jár. Ezért legtöbben csupán mondják, hogy szabadságra vágynak, miközben ugyanúgy sóvárognak a társadalmi rend, az írott törvények és a materializmus után. Mert számukra még a szabadság is csak akkor ideális, ha nem kell érte tenni...

  • Mióta nem warozok én is megengedek magamnak egy kis alvást.

    És veled mizu Blume?

    Az igazi szabadság kínokkal és áldozatokkal jár. Ezért legtöbben csupán mondják, hogy szabadságra vágynak, miközben ugyanúgy sóvárognak a társadalmi rend, az írott törvények és a materializmus után. Mert számukra még a szabadság is csak akkor ideális, ha nem kell érte tenni...

  • Lehet itt inni pezsgőt is - vagy bármi drága italt.

    Szerver ura főzenész majd fizeti - neki van aranya

    Akár 190.000.000 millió is egyetlen éjszaka alatt :/

  • Lehet itt inni pezsgőt is - vagy bármi drága italt.

    Szerver ura főzenész majd fizeti - neki van aranya

    Akár 190.000.000 millió is egyetlen éjszaka alatt :/

    tudni kell tápolni azt a TP mennyiséget :D:D:D:D:D:D

    /de azt is látom, hogy sokszor pár óra alatt drasztikusan csökken az aranya akár több 10m-val, gondolom sokat elvesztek tőle....:/^^^^^^^^

  • A pénz már csak ilyen - jön és megy ;)

    Most talán mérges lett - és rátett még negyed milliárdot

    Megmutatja mennyi van neki a multi bankban - most már nincs team sem, 1 GO van összesen, nincs mitől félni

    Ja ja - az + 250 milla pikk-pakk most már 460 millió tök szabályosan szerzett arany fedezi majd a zsoldot

    128 k tp lekarcsúsítva 80 k köré - majd ez megugrott és 110 k most

    MOST..

    HM... ez nagyon jó

    Lássuk majd reggel mi a helyzet - addig egy pezsitabis vizet kérek csak

  • mivel nekem semmi közöm a macikhoz, viszont a zenészekhez sem, és még emlékszem a régi hozzászólásokra, vállalva a kitiltást is, én nyíltan ki merem írni, hogy már szinte bármit meg lehet tenni, csak a legnyilvánvalóbb esetek lesznek megnézve, vagy az sem, csak simán hasraütésszerűen tiltva..persze, ha be meri vállalni...ha a Coma egyáltalán foglalkozik az egésszel, bár kíváncsi lennék, hogy áldoz-e napi több órát erre a játékra, ha már fizetik/pontosabban mi az ambróval.../

  • és még azt is hozzáteszem, hogy aki olvasta az elmúlt hetek-hónapok hozzászólásait, az pontosan tudja/mivel többször írták/, hogy mindössze annyira kell figyelni, hogy ne legyen közös pont...semmi más.

  • csak simán hasraütésszerűen tiltva

    eszem megáll....


    pontosan tudod, hogy nem tiltottunk soha pofára! kikérem magunknak!


    vizet Rettenetnek! nekem meg valami erős, hogy lenyugodjak... Sipka jössz egy házi pálesz körre?

    3W7KJrl.png

    Köszönöm Lara :love:

    hu.gif

    Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

  • szerintem nagyon félreértetted...nem rólad és a team-ről van szó, hanem az utánnuk lévő időszakról, no meg az új aszf-ről, amely kimondja, hogy a tiltás és törlés kizárólagos joga a gf-nek...

  • nos, kiragadtál egy mondatot a szövegből, szövegkörnyezetből...

    elolvastad a töbi részét valójában, tudod jövő időben íródott, ez alapján felvetődött, hogy Te team tag vagy-e még......

  • Jaj, össze ne vesszetek már!


    Mindenki olvasson újra mindent, értse meg, hogy nem egymást akarjuk szóban vagy akárhogy csépelni és ne rágódjunk már ezen :)

    Kávét kérek.

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//