Kocsma?

• Pálmafa bele wau wau :D

Valaki írja már le mi az a hibakihasználás, ami elvileg másik kocsmában téma, nehogy vissza jövök és véletlen kihasználjam én is, aztán meg kapjam hogy mekkora csaló vagyok :/

Amúgy meg kakaót, kókusztej nélkül... nem is tudom hogy lehet azt meginni <X

Amúgy üdv mindenkinek :)

Hoztam egy kis medvetalpat, még forró csak óvatosan...:)

Az igazi szabadság kínokkal és áldozatokkal jár. Ezért legtöbben csupán mondják, hogy szabadságra vágynak, miközben ugyanúgy sóvárognak a társadalmi rend, az írott törvények és a materializmus után. Mert számukra még a szabadság is csak akkor ideális, ha nem kell érte tenni...

• Sziasztok, kellene egy kis segítség!

Hogy tudok barátot meghívni a játékba, úgy hogy közvetlen mellém tudjon települni, Most kezdené a játékot.

Köszönöm a választ, üdv Rupi.

• Sziasztok, kellene egy kis segítség!

Hogy tudok barátot meghívni a játékba, úgy hogy közvetlen mellém tudjon települni, Most kezdené a játékot.

Köszönöm a választ, üdv Rupi.

A Lobby rendszerben ,nem tudsz barátokat meghívni a játékba.

• sajnos nem lehet barátokat meghívni, pedig nincs annál jobb, amikor meghívod egy szigetre 15 barátodat, akik gyűjtenek neked kalózbogyót, mert szeretnek téged :)

• pedig nincs annál jobb, amikor meghívod egy szigetre 15 barátodat,

Ááá ilyenről még csak nem is hallottam :/ - főleg nem war szerveren :huh:

ÉS

Mindez elképzelhetetlen, hogy még aranyat is spájzoljanak neked - 80:100 környéke, alig 10 szigetecske csak erősíti a szabályt ;)

UGYANIS az kivétel ez alól :D

Úúúú éjjel de jó csata volt - én szépen aludtam azért :sleeping:... - dárdás sereg vs dárdás sereg, nagyon komoly

10.000 feletti az áldozatok száma mindkét oldalon - egal lett a végeredmény veszteség tekintetében :thumbup:

Kő még itt kérni valamit? Vagy már a madár sem jár erre... 8o

• Kakaót! Kakaót mindenkinek! Igyunk kakaót!

Az igazi szabadság kínokkal és áldozatokkal jár. Ezért legtöbben csupán mondják, hogy szabadságra vágynak, miközben ugyanúgy sóvárognak a társadalmi rend, az írott törvények és a materializmus után. Mert számukra még a szabadság is csak akkor ideális, ha nem kell érte tenni...

• Mióta nem warozok én is megengedek magamnak egy kis alvást.

És veled mizu Blume?

• Lehet itt inni pezsgőt is - vagy bármi drága italt.

Szerver ura főzenész majd fizeti - neki van aranya

Akár 190.000.000 millió is egyetlen éjszaka alatt :/

• Lehet itt inni pezsgőt is - vagy bármi drága italt.

Szerver ura főzenész majd fizeti - neki van aranya

Akár 190.000.000 millió is egyetlen éjszaka alatt :/

tudni kell tápolni azt a TP mennyiséget :D:D:D:D:D:D

/de azt is látom, hogy sokszor pár óra alatt drasztikusan csökken az aranya akár több 10m-val, gondolom sokat elvesztek tőle....:/^^^^^^^^

• A pénz már csak ilyen - jön és megy ;)

Most talán mérges lett - és rátett még negyed milliárdot

Megmutatja mennyi van neki a multi bankban - most már nincs team sem, 1 GO van összesen, nincs mitől félni

Ja ja - az + 250 milla pikk-pakk most már 460 millió tök szabályosan szerzett arany fedezi majd a zsoldot

128 k tp lekarcsúsítva 80 k köré - majd ez megugrott és 110 k most

MOST..

HM... ez nagyon jó

Lássuk majd reggel mi a helyzet - addig egy pezsitabis vizet kérek csak