Kocsma?

  • Köszi a sört


    7-en támadtatok meg Maci LND 3 óra alatt amíg nem voltam on


    13 millió aranyamat elvittétek

    seregem nullázva


    Igen, ezért voltam vakban most(oké kirándultam is)


    Ne mond nekem, hogy én így játszottam volna - mondanám, hogy átestetek a ló túlsó oldalára, de szerintem mindig is ott voltatok.

    Elveszitek az ember szórakozását... több mint 11 éve játszom, de elgondolkodtam rajta, hogy abbahagyom.


    Nincs ehhez kedvem időm. A tudásom még talán megvan de már tökmindegy.

  • Úúúú de sok sokszor írtam erről - amikor FALKÁBAN támadtatok (még engem is)

    Közben HM - utána megint VIP

    Így ment ez...nem tudom - esetleg az akkori válaszaitokat ide másoljam-e?

    Pl nem kaptunk DIplomáciai levelet - csak éppen ráértünk és ez egy war szerver stb...


    Nem én küldtem rád amúgy senkit - főleg nem LND-vel közösen


    Ne mond nekem, hogy én így játszottam volna

    őőő DE

    Egyike voltál a támadó falkának - sokszor...


    Amúgy értem amiről beszélsz - és intézkedem (próbálok hatni azokra - nem is tudom kik voltak - akik támadtak)


    elgondolkodtam rajta, hogy abbahagyom.

    Ezt nem szeretném - ámbár sorolhatnám a maci neveket akik miattatok hagyták abba

    Zozoba - Zizi - vissza fele menvén a névsorban...


    Nincs ehhez kedvem időm.

    No, ez a lényeg... most volt egy parázs időszak. Akkor jöhettél fel és végig mentek rajtad - így gondolom - miközben Te éppen nem voltál on



    Gyere igyál egy kakaót - és fogad rá a nyuszira

  • Csumi mindenkinek! 😊

    Mi folyik itt???

    Én elsőre egy kávét kérnék!

    Többieknek amit kérnek! 😎

  • Kevesen maradtunk , azok közül aki játszik az támadja azokat akik nem - ők persze ezt sérelmezik (feledve azt a saját aktív időszakukat és war szervert magát)

    Kávét köszi

    Ennék valamit - legyen ham and eggs

    Lehet 2 tojásból - de 2 adagot kérek.

  • Jó reggelt! 😎

    Majd leszünk többen is a war szerveren, csak most már nem kéne túlzásba vinni sok mindent mert annak nem lesz jó vége! 😱

    Vegyetek rólam példát, át estem a ló túloldalára és buktam mindent! 😔

    Ez van, vállalni kell a felelősséget és a vele járó következményeket! 🤔

    Játszani vagyunk itt, akkor viselkedünk normálisan, tisztán és becsületesen! 😊

    De ne aggódjon senki, mihelyt vissza térek csinálunk jó csatákat! 🤩

    És nem olyan hátba támadásossat! 😎


    Én egy kávét kérnék 2 cukorral és másfél köpet tejjel! 😅

    Meg egy 5 tojásos rántottát! 😅

    A többieknek egy pálinkát, hogy vidáman induljon a nap! 😎

  • Nyitottak vagyunk - sőt elveink ezek voltak korábban - a Frodó által javasoltakra.

    MOST is készek vagyunk erre - VIP nem kívánt, Boxer nem volt hajlandó - megállapodással kereteket adni egy ilyen játékra.

    Játszunk - EGYÜTT - a játék öröméért...


    Erre inni kell - meg arra is.;)

  • Jó estét!

    Nyugodt is vagyok, nem vagyok az az idegeskedo típus! 😊😎

    Legalább ne poshad rám az arany mire vissza jöhetek játszani! 🤣

    Látom eléggé a begyedben van Boxer ha ily módon említed meg! 🤔😊

    Inkább te legyél nyugodt, nem kell megoldania a problémámat, hisz nincs is!

    Szépen kívárom azt az időt amíg tiltva vagyok és utána folytatom a játékot!

    Amúgy ki is vagy te pontosan, mert nem rémlik a neved? 🤔

    Nekem egy dupla kávé jöhet mert éjjeles vagyok!

  • Nyitottak vagyunk - sőt elveink ezek voltak korábban - a Frodó által javasoltakra.

    MOST is készek vagyunk erre - VIP nem kívánt, Boxer nem volt hajlandó - megállapodással kereteket adni egy ilyen játékra.

    Játszunk - EGYÜTT - a játék öröméért...


    Erre inni kell - meg arra is.;)

    Mi a helyzet a szerveren, mert elég érdekes dolgokat olvasok itt, egymásra mutogatás !!!????

    Mintha mindenki patyolat tiszta lenne!

    Én igyekeztem tiszteletben tartani mindenkit, de amikor a sokadik levélre is ugyanúgy csinálta tovább, na akkor alkalmaztam azt amit ő én ellenem és egyből küldte a kultit hogy nyugi legyen, de voltak akikkel normálisan lehetett játszani.


    Lesz még egy kávé és Opinak egy Medve puszi! 😉(remélem tudod az milyen ital!)

    U. I. : fejfájásod hogy áll???

  • Ide azt a kávét!

    A fejem most - lekopogom - nem fáj

    Bár jönnek hamarosan megint a rossz idők - akkor többet szokott


    Hagytuk kicsit a harcosokat az édes semmittevésben lebegni - el is punnyadtak ahogyan látom


    Az a helyzet, ha nem játszik az ember csak vegetál akkor felháborodik ha kb 2 hetente megtámadják - írna felháborodottan, de társai is csak punnyadnak. Segítséget sem kap tehát - beáll a játék, marad a kocsmában dünnyögés

  • Az amit tettetek az bizony a szabályok kijátszása megítélést kapta volna régen - amikor még ÉN is játszottam és nem kellett ezekkel a trükkökkel szórakozni.

    Látszik soha nem játszottál időlimites war szerveren,mert akkor nem írnál le ilyen butaságot:!:


    Egyébként pedig elég álságos amit művelsz.

    Ha valaki reklamál a teamnek, amiben nem vagy érintett, rögtön a védelmünkbe kelsz és nagyon jól tudod, hogy nem azért nem tesszük azt amit a játékos mond (vagyis nem tiltunk le összevissza mindenkit aki nem szimpi neki), mert a jelentett emberke pártját fogjuk meg hasonló indokok.

    Érdekes módon ha már a legkevésbé is érintett vagy a dologban, ezek rögtön elfelejtődnek és az első sorban fújod ugyanazt, amiért máskor leoltogatod a többi játékost.

    Ha nem válaszként írtad volna akkor is minden war szerveren játszó tudná kiről van szó,mert Opi ilyen volt,ilyen most is és ilyen is marad.

    Erről az oldaláról már az Iotán megismertük,de nem kell körbejárni,mert minden oldala egyforma.

    Ezt nem szeretném - ámbár sorolhatnám a maci neveket akik miattatok hagyták abba

    Zozoba - Zizi - vissza fele menvén a névsorban...

    Furcsa. Zizi pont miattatok törölte magát,mert úgy viselkedtetek vele szemben ahogy a szomszéd harapós kutyájával sem illik.

    De Bubu is miattatok pálmázik már hónapok óta,mert átjáróháznak néztétek a városait.

    Pedig anno mackótesó volt nálatok,csak kicsináltátok és kilépett mind a két accountjával.

    És csupán az történt,hogy véleményt mert nyilvánítani ami nektek nem tetszett.

    De még utána is nektek épített eladásra sereget és flottát.

    Vagy NightRaven?

    Csinált egy kis szövit minden war-os hasznára,bárkinek épített sereget és flottát megrendelésre,de szerintetek Boxer multi és ki kell csinálni.

    Pedig még IP megosztásotok is van a KULTI-val,vagyis nektek is van ott egy multikultitok.


    Te Opi akkor sem szólsz igazat amikor kérdezel.:thumbdown:

  • Nyitottak vagyunk - sőt elveink ezek voltak korábban - a Frodó által javasoltakra.

    MOST is készek vagyunk erre - VIP nem kívánt, Boxer nem volt hajlandó - megállapodással kereteket adni egy ilyen játékra.

    Mire is vagytok nyitottak?

    Arra,hogy az ellenfél úgy játsszon ahogy ti akarjátok.?

    Mert ha másképpen játszik akkor jönnek az elvek?

    Beszélgess már el Mirage-zsal (alias Grizzy) ki is tanított bennünket arra milyen hasznos szigeten belül fosztani az ellenfeleket.

    De Csendrét és Vándort is kérdezhetnéd erről.

    Nekünk az elején az volt az íratlan szabály nem támadunk szigeten belül,de másra tanított bennünket a Bears.

    És te sérelmezted a legjobban mikor téged támadtak így?


    Ami most megy annak egy vége lesz,az LND a macikat fogja ütni,mert unatkozni fognak a szerveren.

    Igaz megesznek benneteket max egy hét alatt,hiszen az LND és a PD segítsége nélkül még ellenünk sem mennétek sokra.

    És a HM ha akarja ebben részt fog venni az LND oldalán kéretlenül is.

    És tudod miért?

    Mert az LND tisztességesen játszik és csatázik,szóval értsd nem úgy mint ti.

    És ha az LND megunja azt,hogy már ti sem vagytok ellenfél lelépnek a szerverről és maradtok egyedül.

    Milyen jó lesz majd a saját multijaitok ellen csatázni?

    Mert van belőlük elég szépen ahogy látom.

    A kevesebb mint 500 accountból 291 maci,macibarát és ezek multijai.

  • Nahh erről beszéltem - csak a magáét fújja

    ÉN mondtam ne legyenek szigeten belüli támadások - a válasz akkor is az volt mint most: ANNÓ csinálták a macik (is)

    Nem akartatok a régi dolgok miatt ÚJ szerint játszani - ÉS folytattátok

    Erre lett az, ami...

    Zizi-t MINDIG amiatt támadtátok, ha megjelent egy maci fosztás - Boxer fennen hirdette ÉS Viki is (nem ismered?), hogy őt (értsd védtelent) fosztjátok majd bosszúból.

    ÉS lőn... sorozatban kapta mindig - aztán egy ilyen idegállapotban félreértett körüzi lett az utolsó csepp a pohárban nála.

    DE

    Előtte többször abba akarta hagyni - és vakolt is többször


    Jajj de jó lesz nekünk - szétvertek a PD-vel és az LND-vel

    Akkor még kevesebben lesznek a szerveren - GRATULA


    No, ezt akartátok a VIP-el közösen - csak mivel több szövetségnek estetek neki, akik maradéka összezárt, ezért kialakult a jelenlegi helyzet

    EZT TI OKOZTÁTOK - ide vezetett a játékotok.

    ÉS

    Most folytatni kívánjátok - GRATULA. Tenni nem akartok ellene - marad a vizionálás..



    A CSALÁS pedig akkor is az, ha nem sikerül a NEM LÉTEZŐ szabályokra alapozva, a GO-k által is elfogadottan bizonyítani - ők is látják (most nem másolom ide az erről szóló poszt részletet) csak .... de nem is folytatom.

    UGYANIS

    Egy hiba szándékos kihasználásán alapuló, rendszeres és szervezett - a régi szóhasználat szerint multikra alapozott - pushing.

    Lehet magyarázni - de akkor is az.

    MIVEL nem tiltható (ettől még csalás) majd mi is élünk vele alkalomadtán - bár nem nagyon szorultunk rá, ugyanis elvittük HADIZSÁKMÁNYKÉNT (rendes fosztással és blokádok útján) az ilyetén aranyatok egy részét és az elég volt. A többes szám itt dicséri azt a pár szemfüles és ügyes HARCOS (LND és BEARS) játékost akik erre időt szántak


    A baj az, hogy most sem előre tekintesz, hanem hátra felé nézve köpködsz - nem akarván semmit, csak a mutogatást (Grizzly után immár énrám)

    HA változás lesz, HA változást akarsz akkor írjatok - addig marad a : "hatás-ellenhatás törvénye". Ez alapján fogjuk megvédeni játékbeli eredményeinket.

    Én többször felvetettem a változás lehetőségét - olvasható most is milyen reakciókat váltva ki. Hát így nem lehet... DE ti tudjátok


    Igyunk erre - és igyunk arra is

  • Pálmafa bele wau wau :D

    Valaki írja már le mi az a hibakihasználás, ami elvileg másik kocsmában téma, nehogy vissza jövök és véletlen kihasználjam én is, aztán meg kapjam hogy mekkora csaló vagyok :/

    Amúgy meg kakaót, kókusztej nélkül... nem is tudom hogy lehet azt meginni <X

    Amúgy üdv mindenkinek :)

    Hoztam egy kis medvetalpat, még forró csak óvatosan...:)

    Az igazi szabadság kínokkal és áldozatokkal jár. Ezért legtöbben csupán mondják, hogy szabadságra vágynak, miközben ugyanúgy sóvárognak a társadalmi rend, az írott törvények és a materializmus után. Mert számukra még a szabadság is csak akkor ideális, ha nem kell érte tenni...

  • Sziasztok, kellene egy kis segítség!


    Hogy tudok barátot meghívni a játékba, úgy hogy közvetlen mellém tudjon települni, Most kezdené a játékot.


    Köszönöm a választ, üdv Rupi.

  • Sziasztok, kellene egy kis segítség!


    Hogy tudok barátot meghívni a játékba, úgy hogy közvetlen mellém tudjon települni, Most kezdené a játékot.


    Köszönöm a választ, üdv Rupi.

    A Lobby rendszerben ,nem tudsz barátokat meghívni a játékba.

  • sajnos nem lehet barátokat meghívni, pedig nincs annál jobb, amikor meghívod egy szigetre 15 barátodat, akik gyűjtenek neked kalózbogyót, mert szeretnek téged :)

  • pedig nincs annál jobb, amikor meghívod egy szigetre 15 barátodat,

    Ááá ilyenről még csak nem is hallottam :/ - főleg nem war szerveren :huh:

    ÉS

    Mindez elképzelhetetlen, hogy még aranyat is spájzoljanak neked - 80:100 környéke, alig 10 szigetecske csak erősíti a szabályt ;)

    UGYANIS az kivétel ez alól :D


    Úúúú éjjel de jó csata volt - én szépen aludtam azért :sleeping:... - dárdás sereg vs dárdás sereg, nagyon komoly

    10.000 feletti az áldozatok száma mindkét oldalon - egal lett a végeredmény veszteség tekintetében :thumbup:


    Kő még itt kérni valamit? Vagy már a madár sem jár erre... 8o