Kocsma?

  • Havas Jon... te már megint mégis miről beszélsz?


    Tudod vannak ilyen statisztikák, hogy szövetség támadópont szövetség védőpont stb. jelenleg a HM mind a két helyen az első helyet foglalja, el. Tudod a számok nem hazudnak :P Nem mondom, hogy te azt tennéd, csak valahogy elvesztél a kis világodban(már megint), és elfelejtetted a tényt, hogy ezekben a szövikben emberek vannak, akik kábé egyformán viselkednek, ki aktívabb, ki nem annyira, ki ért a játékhoz, ki meg tudja a száját jártatni... de azon kívül a szerveren a szövetségek elég hasonlóak, max. a vezetés más.


    És most nem úgy "védem" a HM-et(igazából csak tényeket közlök), hogy közülük való lennék(nem is tudom, hogy kik ők xd), csak úgy valami racionalitást próbálok felmutatni, amit amúgy annyira nem szeretek csinálni, szóval becsüld meg :P


    Mára kérek valami töményeket, de csak estére, mulatást danolászást fogok csapni :D

  • Azt azért nem szabad elfeledni,hogy most elég aktív nyomást gyakoroĺnak a macik,a démonok és a legendák is a hm re,így az lenne a csoda,ha a hm egyik statisztikában sem szerepelne jól.

    Ettől még nem fogok hátast dobni pl egy Boxer "teljesítményén",aki multikból összehordott 80k tp vel rohangált...

    De Vintől sem dobok hátast,persze szép CRek,de legyünk már kicsit őszinték. Off flotta ellen szinte bárki le tud hozni ilyeneket,ha kicsit is ismeri a flottázás alapjait. Ezzel persze nem azt akarom momdani,hogy Vin csatái nem szépek,de ne verjük már a mellünket és zengjünk ódákat,mert egy off flotta ellen ezt lehozta.


    Meg amúgy sem. Miért van szükség feleslegesen melldöngetésre? Most ettől lesz nagyobb eredmény az amit produkált?

  • Hát kitettem őket, mert korábbról is láttam cr-eket ebben a topic-ban, gondoltam miért ne. :)


    Amúgy el kell mondjam, hogy ha mindkét fél ismeri a flottázás alapjait és online, akkor a cr 55-45-ös aránynál nem tud rosszabb lenni, mert mindkét fél figyel és egyből zászlózik, ha rosszul áll a széna.

    Ha gigacsata, akkor jól mutat, ha csak 20 körös, akkor meg csak megvonjuk a vállunkat.


    A 20-80% körüli csatajelentések sokkal mutatósabbak, azért azt rakom ki azt.

    Várom a Te csatajelentéseidet is Havas barátom, aki az igazi Észak királya :D

  • "Hát kitettem őket, mert korábbról is láttam cr-eket ebben a topic-ban, gondoltam miért ne. :)


    Amúgy el kell mondjam, hogy ha mindkét fél ismeri a flottázás alapjait és online, akkor a cr 55-45-ös aránynál nem tud rosszabb lenni, mert mindkét fél figyel és egyből zászlózik, ha rosszul áll a széna.

    Ha gigacsata, akkor jól mutat, ha csak 20 körös, akkor meg csak megvonjuk a vállunkat.


    A 20-80% körüli csatajelentések sokkal mutatósabbak, azért azt rakom ki azt."



    Előzőt - ha csak ennyi lenne - lájkoltam volna

  • Most nem fogom kirakni ahogy beverek 100-200 hajót,ráadásul úgy,hogy ezzel támadtak ki rám,nem is én voltam a tamadó :D

    Bár sokkal érdekesebb gondolom hogy Boxer hajnalban kohótlanul(ezt azért emeltem ki mert direkt megvárta míg lejár a kohóm,nem volt elég neki h alapból off vagyok) levert,de azt majd kérjétek el tőle,én nem fogok cr t posztolni :)

  • Most nem fogom kirakni ahogy beverek 100-200 hajót,ráadásul úgy,hogy ezzel támadtak ki rám,nem is én voltam a tamadó :D

    Bár sokkal érdekesebb gondolom hogy Boxer hajnalban kohótlanul(ezt azért emeltem ki mert direkt megvárta míg lejár a kohóm,nem volt elég neki h alapból off vagyok) levert,de azt majd kérjétek el tőle,én nem fogok cr t posztolni :)

    Azt hinnéd, hogy beállítja az órát erre... pedig DE :D


    Boxer mindig siet haza - közben számolja, el ne fogyjon az aranya. Csak annyi időre lassít a szomszéd utcákban, hogy átnézzem a kerítésén: mekkora a farakás egy-egy portán (ha nincs otthon, hogyan fossza le) :/


    Semmi baj nincs ezzel ám - van pár ikás fanatikus (szerencsére).

    Ők azok, akik azért nem játszanak a farmerama-val, mert nem lehet elvinni a szomszéd búzáját és leölni a pulykáit ^^


    Pezsgőt nekik! Velük játszunk itt .. MI, akik azért - valljuk be - nem sokkal vagyunk másabbak...;)

    ÉS

    Sört a Népnek!

  • ezért a mondatért dupla like járna :D:D:D:D:D:D:D

  • Ja ja - most mond meg...

    Boxerrel is összeakadt a bajszom - és még a kalóz is?

    Vereség! Alphahóhér játékos Polisz városából indult kalózok rajtaütöttek a Kalóz erődödön. A rajtaütés során 4559 capturePoints_small.png Zsákmány pontot vesztettél. Az ellenséges kalózhajó már úton van hazafelé.


    Irgum meg a burgum


    Mittoménmost... tonicot kérek

  • Hát ha annyit össze raktunk akkor féljétek csak - bár nem tudom, akkor már miért nem maci accba tettük?


    Nem a mi accunk - de ezt felesleges írni

    Most én is mondhatnám - felhoztad ide előbb szerényen, majd tolod ránk a dolgot. Akkor lehetne ennyi erővel vámpírkalózka is


    Majd 80:100 koordiról fizetnek szerintem - ha meg nem akkor majd valaki... (tuti nem maci)

  • Tudom, hogy nem a ti accotok


    nem is tudtok szerintem annyira kalózkodni, mint Boxerék...

    én csak abbéli "sejtésemet" szeretném közölni, hogy ti hívtátok át erre a szerverre, intézze el már helyettek azt, amire ti képtelenek vagytok.


    Mármint na, ha meghívnak iszom, ha nem hívnak meg akkor is, csak veszem magamnak.

  • Nem is úgy kell(ene) kalózkodni - mint 80 100 példája mutatja

    Az már a játék eltorzítása - nem maga a játék

    Sziget csoport tele multival - tízmilló aranyak stb...

    Ebben mi a játék? Mintha klónokkal meg robotokkal mennél focizni...


    DE tudunk úgy játszani - csak nem akarunk


    Persze ! Ambróját és vonatjegyét is fizetjük bárkinek aki... ekkora hülyeséget már!

    Nem is tudok erre már mit reagálni - komolyan...


    Valami tudat tisztító gyógyteát fizetek neked

    Én tiszta vizet kérek

    ÉS

    Sört a Népnek!

  • Vicceltem na...


    Nyilván nem fizetitek az ambróját.


    De az a sanda gyanúm, ti hívtátok a srácot ide. Jó persze az is lehet, hogy az sem igaz, mit tudom én. nézd én nem multizom ezen a szerveren(sem), de ne mutogatok úgy, mintha minden galádságtól mentes lennék a játékban, mert minek.


    Köszi a teát

  • Azért ne legyen már összehasonlítható az,hogy mondjuk néha-néha veszel kis pontútól minimál áron cuccokat(mondjuk,ez csak egy példa) azzal,hogy 100 multiból van feltáplálva 100k tp s sereged,napi fél milla pontod,es akár egy teljes szövetseget pumpálsz több 10 millió arannyal kis accokkal. Szinte nem maradt olyan pontja a szabályzatnak,ami ne lenne áthágva,de ne mutogassak rá,mert 1-1x én is veszek mondjuk 300k arany értékben cuccot kis játékostól?


    Ja és a fenti példára mondod h tud játszani? XD

    Ez minden,csak nem játék,plusz ha nem 100k tp vel jönne,hanem normál sereggel 1v1 ben úgy kikapna mint annak a rendje. A felesége szintén "mindent tud",csak flottázni nem.100 multi mellett meg a kalózhoz sem kell nagy ész...

  • 100 multi mellett meg a kalózhoz sem kell nagy ész...

    Csak 97 van neki...

    Én 27-et fosztogatok - a többi 70 -et meghagyom közprédának


    Most a multiknál szét van terítve a cuccos - tp arany miegymás..

    Mivel a fő acc(ok) kezelgetve vannak - van amelyik vakolt is.

    A legfőbb meg apró pénzen, 20-22 k tp-vel vegetál - fél-egy napokról pirosítva "lever" fél tucatnyi hajókkal és 1-200 bakával tartott blokádokat naponta párat.

  • Nos, akkor az az okfejtés, hogy mivel, bár ti multiztok,mivel valaki, kihez semmi közöm, még nálatok is többet multizik, ezért nekem, aki nem multizik is lehet rossz.


    Be kell valljam logikusan hangzik :)


    Hmm kicsit finoman fogalmaztam. Valahogy így kéne: Abszolút és teljesen igazat adok nektek, így kell ezt csinálni, ti vagytok a játék eszei nem is értem miért marad még játékos rajtatok kívül a szerveren, és veszi föl a harcot.


    Kérek egy teácskát

  • Honnan jött az,hogy multizunk? Nekem konkrétan 1 darab multim nincs. IP megosztásom van 1,de az nem multi miatt.


    Sztem boxernek egymagában több multija van,mint a pd,lnd, maci triónak együttvéve szorozva 3-mal. A VIP multikról meg most nem sok szó esett...igazából snkit nem is érdekeltetek. De ha már itt tartunk,akkor gondolom Maraanak meg Kiscserkésznek sincs multija egy darab sem, és akkor Sárkánykát meg Fenrirt nem is említettem.