Kocsma?

  • Jajj

    Folyton ezek a kibicek magyaráznak - a pálmafa alatt is habos a szájuk, azt látom :D

    Hiába.. ilyen ez a tejszínhabos kakaó.


    Gratulálok a részt vevőknek! Pörögjön csak a játék


    Megyek sikítós gyíkot gyepálni

  • Mondom nem megy :D Bezzeg ha idegmérget kell inni, azt tudja vedelni a mackó nép :D

    Az igazi szabadság kínokkal és áldozatokkal jár. Ezért legtöbben csupán mondják, hogy szabadságra vágynak, miközben ugyanúgy sóvárognak a társadalmi rend, az írott törvények és a materializmus után. Mert számukra még a szabadság is csak akkor ideális, ha nem kell érte tenni...

  • Melyik csatornát nézed papanyek?

    A két kolitok fémjelezte tegnap esti műsort? :D

    Nálunk ződ cr-ek sora - mind a 3 nagy csata ide ződűt nekünk ;)

    Hiába - saját városotokban sem tudtatok nyerni (koli ide-vagy oda)

    Sebaj, majd legközelebb....


    A megjegyzés NEM a VIP-nek szól :!: Ugyanis volt olyan résztvevő aki megköszönte a csatákat - mint remek játékélményt.

    ÉS valóban az volt... kár, hogy nem mindenkinek ez a fontosX(

  • Papanyek a láthatatlan barátod Opi? És Papanyek a VIPben van? Ne igyál többet :D

    Az igazi szabadság kínokkal és áldozatokkal jár. Ezért legtöbben csupán mondják, hogy szabadságra vágynak, miközben ugyanúgy sóvárognak a társadalmi rend, az írott törvények és a materializmus után. Mert számukra még a szabadság is csak akkor ideális, ha nem kell érte tenni...

  • Neeemm ti fosztotok engem, aki a jó fiú a sztoriban Sárkányka meg visszaveszi :D

    Tőled is jött fosztani - minap meg volt egy kis lökdösődés is. Valamit akartak a vámpírok mert sokan voltak - és durcik is mint a kolik mutatták.

    Mindegy... JÁTÉK.;)


    Én a végén asszem egyet kanyartam - de nem tőled. Mondom ez lehetett volna rogyásig HA sárkány lennék és nem maci :saint:

    Papanyek a láthatatlan barátod Opi? És Papanyek a VIPben van? Ne igyál többet :D

    Ja ja ja - ha úgy jobb Neked...:love:



    Úgy hallottam a vakolás fárasztó meló :D

  • Ott még nem celeb, így nem is bántják, ráér 2-3naponta belépni :D jó mostanában meglepően sok időm volt... unokák iskolában, gyerekek munkahelyen, anyuék meg nem akarják kitakarítattni a szobánkat minden nap... szóval lassan minden rendben...8)

    Amúgy Opi nem hiszem, hogy tudja mit jelent a kibic, mivel felőlük is ugrik be néha, de azt nem teszi szóvá... mondjuk igaza van... nem mer beszólni olyannak akinek valós hatalma van :D erről eszembe jut valami, de az már nem fér ide, de azért mert szép vörös az a rózsa, nem kell megnyalni :(

    Az igazi szabadság kínokkal és áldozatokkal jár. Ezért legtöbben csupán mondják, hogy szabadságra vágynak, miközben ugyanúgy sóvárognak a társadalmi rend, az írott törvények és a materializmus után. Mert számukra még a szabadság is csak akkor ideális, ha nem kell érte tenni...

    Edited 2 times, last by Marcel Blanchar ().

  • nem mer beszólni olyannak akinek valós hatalma van

    :D:D:D:D:D:D

    Jössz egy új laptoppal meglehet - mivel leprüszköltem kávéval akkorát röhögtem ezen

    Az internet hatalma... kinek, ki felett :?::?::?: :D:D:D:D


    Szerintem tényleg jobb lehet Neked brazil szerveren - ott elő lehet adni és szeretik is az ilyen szappan operákat


    Kérek még egy kávét

  • Max kinevetni tudlak, hogy kv val köpködöd a lapit...

    Sajnos nem ismerhetik meg páratlan tehetségem, mivel nem hajlandók megtanulni a nyelvet... de igen neked mindenképpen jobb, hogy ott vagyok :D

    Az igazi szabadság kínokkal és áldozatokkal jár. Ezért legtöbben csupán mondják, hogy szabadságra vágynak, miközben ugyanúgy sóvárognak a társadalmi rend, az írott törvények és a materializmus után. Mert számukra még a szabadság is csak akkor ideális, ha nem kell érte tenni...

  • Nananana amiket Nemo mond azok fontos dolgok


    Már megint meg lettem támadva macik meg sokan vannak 1 helyen ráadásul mind kapcsolt kohót :(

    nem szeretek így harcolni

  • Opinak micsoda kalózos ügyei vannak

    Nem tudom mire gondolsz -teljesen hétköznapi módon, sőt - sokak szerint - amatőrként kalózkodom.

    Mindenesetre semmi extra... nem nagyon támadok senkire kalózzal.


    Mondjuk az ellenem kalózkodókat előbb utóbb lefosztom - de hát ez már csak olyan hepp...


    HP van? Azt kérek

  • Hát alig volt erőd... 10k se sztem


    aztán kicsivel 6 előtt leszedtek, később mégis bejutottál 40k ponttal


    szerintem megbízod a maci barátataidat, hogy gyűjtsenek neked pontot, mert te vagy a vezető, vagy nemtudom :P

  • Jahhh értem

    Nem nagyon kalózkodom -legalábbis teljesen csinálom mint mások

    Aki leszedett (nem szép dolog zárás előtt kicsivel) az hátrébb végzett mint én - holott én nem kalózkodtam kifele


    A szituáció viszont teljesen más mint vázolod - szó sincs semmilyen megbízásról meg ilyenek...


    Valójában ,,, óóó de inkább nem mesélem el. Szerintem Némó jönne és az mondanám: hazudok. :/

    ÉS

    Az sem biztos ,hogy jó az nekem ha új dimenziókat nyitok a kalózkodásban. ;)


    HA meg neki állnék kalózkodni, az meg Nektek nem lenne jó :D